ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by RayMabus Wed 12 Dec - 13:35

O ispljuva ga dobro , evo sad svima koji su pljuvali po Hasi ovo ono, u šta ga ispljuva


https://www.klix.ba/vijesti/bih/pusic-deklaracija-govori-samo-o-stavu-hdz-a-a-dodik-diktira-reakcije-iz-hrvatske/181212077

Titoistični,mahalski, ulični demagog,prodavač magle i uzurpator i rušitelj BiH


A u šta ga ispljuva

Jedan je Hase
RayMabus
RayMabus

Posts : 176019
2014-04-11


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 13:42

Haha... A bas je hasance je istaknuo njemu ideoloski bitne ticke i politicku opasnost. 

Hase je mujaga koji se bori za beha a ne za hrvate.. pljuc
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Dec - 13:42

epikur na aparatima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 13:43

No sto mozemo.... pravasko sljepilo je neizlje ivo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by RayMabus Wed 12 Dec - 13:52

epikur37 wrote:Haha... A bas je hasance je istaknuo njemu ideoloski bitne ticke i politicku opasnost. 

Hase je mujaga koji se bori za beha a ne za hrvate.. pljuc
Pa granica na Drini a inače po tebi on za šta .bi se trebao zalagati ? Veliku Srbiju možda ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176019
2014-04-11


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Šandor Winnetou Wed 12 Dec - 14:32

Neka hase, da nije njega i brune ono koljačko đubre tito bi i dalje imao svoje ime na kazališnom trgu

_________________
Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 14:42

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Haha... A bas je hasance je istaknuo njemu ideoloski bitne ticke i politicku opasnost. 

Hase je mujaga koji se bori za beha a ne za hrvate.. pljuc
Pa granica na Drini a inače po tebi on za šta .bi se trebao zalagati ? Veliku Srbiju možda ?!?!?!


E to....ti i hasanče  i još par tu vas :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by darth_vader Wed 12 Dec - 15:23

Jebe se Epiju... renta, plovi, trči, pliva... asimilirao se...a di je Bosna tamo u tri materine.. svejedno, bitno da nam Dodo car poživi... i rafinerija...ne mora biti ni treći, samo da Srpsku ne diraju...HDZ zna...  cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Dec - 15:27

epikur diši... diši...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 15:30

jasambrend wrote:Jebe se Epiju... renta, plovi, trči, pliva... asimilirao se...a di je Bosna tamo u tri materine.. svejedno, bitno da nam Dodo car poživi... i rafinerija...ne mora biti ni treći, samo da Srpsku ne diraju...HDZ zna...  cheers


i zna za razliku od pravaških autista....
šta ima dirati srpsku, nije mi ajsno, hrvatska politika bi trebala podupirati hrvate a ne napadati srbe 

yoda ne razumijem....hasanče samo nastavlja po istom...dobro ti si njegov fan :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Dec - 15:37

nemaš me šta razumit.. mene se jebe za Hasu i Komšića i Bosnu
Cijela tvoja teorija je bila "ja glasam za HDZ, bez obzira što su razjebali državu, objavili skoro rat rusiji, i natrpali RH muslimanima, i iselili svu populaciju" jer je HDZ na strani BiH Hrvata, protiv Komšića i za Generala Praljka, dok je Haso musliman protiv Praljka i za Komšića.

Na kraju ovaj pokrenuo komemoraciju za Praljka gdje je čak hrpa HDZovaca ga išla sabotirati, i napao je brutalno Komšića, dok većina HDZovaca čak i šuti. 


...diši..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Dec - 15:45

AssadNaPodmornici wrote:nemaš me šta razumit.. mene se jebe za Hasu i Komšića i Bosnu
Cijela tvoja teorija je bila "ja glasam za HDZ, bez obzira što su razjebali državu, objavili skoro rat rusiji, i natrpali RH muslimanima, i iselili svu populaciju" jer je HDZ na strani BiH Hrvata, protiv Komšića i za Generala Praljka, dok je Haso musliman protiv Praljka i za Komšića.

Na kraju ovaj pokrenuo komemoraciju za Praljka gdje je čak hrpa HDZovaca ga išla sabotirati, i napao je brutalno Komšića, dok većina HDZovaca čak i šuti. 


...diši..
plenkovic i hdz su za hdz bh-a a ne za hrvate u bh-a..bas me zanima da li bi ovako pricali da nije hdz na vlasti kao i covic..da je njima stalo do hrvata bh-a onda bi porucili i hdz-u i covicu 'ajmo naci kompromis sa drugim hrvatskim strankama naci nekog kandidata hrvata koji ej na liniji hrvata u bh-a a kojem sarajevo ne moze prepisivati sve ono sto prepisuje covicu i sto ga tereti pa ako sarajevo opet komsu kandidira znaci smeta im svaki hrvat neopvisno kojoj hrvatskoj stranci pripada i idemo ih sad jebati i to kao dokaz priloziti međun.zajednici'..ovako jbg plenkiju ovi iz sarajeva pudraju nos da brani covica i hdz da oni ostanu na vlasti ili budu vlast...a plenki s enemusto brani tipa..'pa mi smo najveci zagovornici bh-a na eu putu i ja cu ponavlajti 1000 puta da je komsicev izbor nelegalan'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Sora Wed 12 Dec - 15:48

tre wrote:Neka hase, da nije njega i brune ono koljačko đubre tito bi i dalje imao svoje ime na kazališnom trgu
I Hase ti je zbig toga dobar? 
Kojinsu ti bolesnik

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Sora Wed 12 Dec - 15:48

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nemaš me šta razumit.. mene se jebe za Hasu i Komšića i Bosnu
Cijela tvoja teorija je bila "ja glasam za HDZ, bez obzira što su razjebali državu, objavili skoro rat rusiji, i natrpali RH muslimanima, i iselili svu populaciju" jer je HDZ na strani BiH Hrvata, protiv Komšića i za Generala Praljka, dok je Haso musliman protiv Praljka i za Komšića.

Na kraju ovaj pokrenuo komemoraciju za Praljka gdje je čak hrpa HDZovaca ga išla sabotirati, i napao je brutalno Komšića, dok većina HDZovaca čak i šuti. 


...diši..
plenkovic i hdz su za hdz bh-a a ne za hrvate u bh-a..bas me zanima da li bi ovako pricali da nije hdz na vlasti kao i covic..da je njima stalo do hrvata bh-a onda bi porucili i hdz-u i covicu 'ajmo naci kompromis sa drugim hrvatskim strankama naci nekog kandidata hrvata koji ej na liniji hrvata u bh-a a kojem sarajevo ne moze prepisivati sve ono sto prepisuje covicu i sto ga tereti pa ako sarajevo opet komsu kandidira znaci smeta im svaki hrvat neopvisno kojoj hrvatskoj stranci pripada i idemo ih sad jebati i to kao dokaz priloziti međun.zajednici'..ovako jbg plenkiju ovi iz sarajeva pudraju nos da brani covica i hdz da oni ostanu na vlasti ili budu vlast...a plenki s enemusto brani tipa..'pa mi smo najveci zagovornici bh-a na eu putu i ja cu ponavlajti 1000 puta da je komsicev izbor nelegalan'
lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 15:49

AssadNaPodmornici wrote:nemaš me šta razumit.. mene se jebe za Hasu i Komšića i Bosnu
Cijela tvoja teorija je bila "ja glasam za HDZ, bez obzira što su razjebali državu, objavili skoro rat rusiji, i natrpali RH muslimanima, i iselili svu populaciju" jer je HDZ na strani BiH Hrvata, protiv Komšića i za Generala Praljka, dok je Haso musliman protiv Praljka i za Komšića.

Na kraju ovaj pokrenuo komemoraciju za Praljka gdje je čak hrpa HDZovaca ga išla sabotirati, i napao je brutalno Komšića, dok većina HDZovaca čak i šuti. 


...diši..


ti si kao dijete :)

HDZ je pokrenuo deklaraciju, hasanče komšića napada s istih pozicija na kojim je bio i prije, pravaških. Proziva ga za titoizam (u tome je valjda opsjednut i glavna mu je točka) i da ruši Bih (a hasančetu je bolna točka da se bih raspadne).

Da si ga pitao za Blaža Kraljevića opleo bi po Tuđmanu kao i pernar danas. Naravno protiv je trećeg entiteta i Tuđmana pezire, njemu je pavelić car.

žA uvo je iscijedio iz sebe e da eto nešto kaže a da prođe jeftino.

Kako rekoh, kome je ok eto mu hasanče, HercegBosni nije niti će.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Yehudim Wed 12 Dec - 15:50

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Jebe se Epiju... renta, plovi, trči, pliva... asimilirao se...a di je Bosna tamo u tri materine.. svejedno, bitno da nam Dodo car poživi... i rafinerija...ne mora biti ni treći, samo da Srpsku ne diraju...HDZ zna...  cheers


i zna za razliku od pravaških autista....
šta ima dirati srpsku, nije mi ajsno, hrvatska politika bi trebala podupirati hrvate a ne napadati srbe 

yoda ne razumijem....hasanče samo nastavlja po istom...dobro ti si njegov fan :D
:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by epikur37 Wed 12 Dec - 15:51

Sora wrote:
tre wrote:Neka hase, da nije njega i brune ono koljačko đubre tito bi i dalje imao svoje ime na kazališnom trgu
I Hase ti je zbig toga dobar? 
Kojinsu ti bolesnik


pa tita je trebalo maknuti s tog trga, aj tu mogu dati +, ali i to bolje da je uradio hdz nego ta ekipa...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Šandor Winnetou Wed 12 Dec - 15:52

Sora wrote:
tre wrote:Neka hase, da nije njega i brune ono koljačko đubre tito bi i dalje imao svoje ime na kazališnom trgu
I Hase ti je zbig toga dobar? 
Kojinsu ti bolesnik
ne frfljaj po tipkovnici
Naravno da je hase ok, kako rekoh niko drugi nije imao muda skloniti đubre iz centra zagreba osim njega i brune. Za neke druge stvari je možda lošiji ali u ovom je ispao broj 1

_________________
Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Dec - 15:53

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nemaš me šta razumit.. mene se jebe za Hasu i Komšića i Bosnu
Cijela tvoja teorija je bila "ja glasam za HDZ, bez obzira što su razjebali državu, objavili skoro rat rusiji, i natrpali RH muslimanima, i iselili svu populaciju" jer je HDZ na strani BiH Hrvata, protiv Komšića i za Generala Praljka, dok je Haso musliman protiv Praljka i za Komšića.

Na kraju ovaj pokrenuo komemoraciju za Praljka gdje je čak hrpa HDZovaca ga išla sabotirati, i napao je brutalno Komšića, dok većina HDZovaca čak i šuti. 


...diši..


ti si kao dijete :)

HDZ je pokrenuo deklaraciju, hasanče komšića napada s istih pozicija na kojim je bio i prije, pravaških. Proziva ga za titoizam (u tome je valjda opsjednut i glavna mu je točka) i da ruši Bih (a hasančetu je bolna točka da se bih raspadne).

Da si ga pitao za Blaža Kraljevića opleo bi po Tuđmanu kao i pernar danas. Naravno protiv je trećeg entiteta i Tuđmana pezire, njemu je pavelić car.

žA uvo je iscijedio iz sebe e da eto nešto kaže a da prođe jeftino.

Kako rekoh, kome je ok eto mu hasanče, HercegBosni nije niti će.
ma sve pet, meni je smješno gledati ovu paranoju oko Hase, prvo su ga antifašisti i ljevičari i ljevičarske udruge mrzile toliko da su pisali u Brisel da ga je Kenwood Kenon morao smjeniti i staviti obuljenku koja ih je nastavila financirati ,sada smeta i HDZu itd.. 

samo neka se svi rokaju međusobno, kokice u ruke

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Leviathan2 Wed 12 Dec - 15:55

jebo vas hasance vise

_________________
Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru Empty Re: Hasanbegović oštro napao Komšića u hr.saboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum