ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by vuksadinare 7/9/2017, 12:41

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/gradonacelnik-zagreba-zaprijetio-hasanbegovicu-pucanjem-koalicije-ali-ovaj-se-nije-prepoznao-u-bandicevim-rijecima-1059910/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by vuksadinare 7/9/2017, 12:42

..izgleda da ej bandic nasao dovoljno drugih ruku da se odrzi na vlasti...pa sad silji kurac na hasanbegovicu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by vuksadinare 7/9/2017, 12:44

a sto sam ja tu nedavno napisao...zajebat ce bandic haseta i esih...stari ej to igrac..samo kad osigura dovoljni broj ruku na drugim starnama..a sad hase se cudi ko pura dreku...e moj hase moras jos puno zganaca pojesti da bi o(p)stao u visokoj politici narocito među takvim igracima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by Guest 7/9/2017, 18:16

Jedan je Hase...!!! Peres i ti ruke od nejga Fuk??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by vili40 7/9/2017, 18:33

vuksadinare wrote:a sto sam ja tu nedavno napisao...zajebat ce bandic haseta i esih...stari ej to igrac..samo kad osigura dovoljni broj ruku na drugim starnama..a sad hase se cudi ko pura dreku...e moj hase moras jos puno zganaca pojesti da bi o(p)stao u visokoj politici narocito među takvim igracima..
Hasana ne može više zajebati zato jer je Haso ispunio svoje jedino predizborno obećanje.On je jedini u politici koji ima stopostotni učinak ostvarenja svojeg predizbornog programa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by dijagram 7/9/2017, 19:12

Ovi su pokazali karakter, Bruna i Hasanbegovic.
Odradili su najavljeno i nisu prevarili ljude kao sto to urade ostali papci u politici.
Mogu misliti da im se nutkalo kojesta opipljivo samo da odustanu i nekako izbjegnu ovo s trgom ali sipak.
Bruna je zakon B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića  Empty Re: Puca li koalicija?Bandić oštro napao Hasanbegovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum