ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napokon: ujedinjeni protiv Srbije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Napokon: ujedinjeni protiv Srbije - Page 4 Empty Re: Napokon: ujedinjeni protiv Srbije

Post by dzango 2/12/2018, 15:10

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:

Albanija je u NATO savezu. I i Crna Gora također, kao i Hrvatska...O čemu ovi ljudi pričaju?
Kosovo nije, ali je na njihovom teritoriju najveća američka vojna baza u Europi (Bondsteel).
Hodžaj malo zajebava srpske prijatelje, a ovi odmah digli paniku. :)
Albanija je postojbina Šiptara, Kosovo i Makedonija su im legla a Hrvati su im braća. Šiptari su zajednički imenitelj ovog saveza.
Vaši političari su besposleni. Ustvari šlajfaju umjestu...Politika sjedenja na dvije stolice danas više ne pali.
Takvu politiku morate maknuti čimprije,jer će vam opet navuć zlo na glavu.Nije moja stvar,ali eto,usput mi je.
Ne sedi Srbija na dve stolice. Politika sedenja samo na svojoj stolici (svojoj) je politika Vojislava Koštunice. To je i jedina moguća politika za Srbiju u sadašnjoj situaciji.
Sad ne sedite ni na jednoj,koliko ja vidim odavde.
Ustrajavanje sjedenja na dvije stolice  nama, koji gledamo sa strane, djeluje kao loš humor.
Na kojoj stolici ste sjedili kad ste na Kosovo izvozili 500 milijuna eura, a uvozili 10?
Sad sve okolo po EU moljakate da Kosovo prisile da uvoze vašu robu. Di ćeš većeg poniženja...
Ili ovo šta danas čitam: Neka se Zaev izjasni za koga je, "za vašu ili za šiptarsku šoviništičku politiku".
Diplomatski gledano: Dno dna.

Nema to nikakve veze s politikom uopće.
Svaka zemlja ako hoće da bude svoja, mora da sedi samo na svojoj stolici. Ne na američkoj, ruskoj ili nemačkoj. Od sedenja na tuđoj stolici se dobijaju hemoroidi i slabi karakter. Ne postojite "vi" i "vaša" stolica. Tačno se zna koja je čija stolica i ko sedi na njoj a ko na hoklici pored.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Napokon: ujedinjeni protiv Srbije - Page 4 Empty Re: Napokon: ujedinjeni protiv Srbije

Post by vuksadinare 2/12/2018, 15:29

Hocemo kandicku za predsjednicu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Napokon: ujedinjeni protiv Srbije - Page 4 Empty Re: Napokon: ujedinjeni protiv Srbije

Post by Eroo 2/12/2018, 15:45

vuksadinare wrote:Hocemo kandicku za predsjednicu :)
Ne može, ja sam za Biserko, ona je prava Hrvatica. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Napokon: ujedinjeni protiv Srbije - Page 4 Empty Re: Napokon: ujedinjeni protiv Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum