ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Page 9 of 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 01:15

kaya wrote:dom za djecu nije dom. tamo nemaju nikoga svoga. 
no u hrvatskoj to je najbolja opcija jer udomiteljima  i usvojiteljima mjere carape, gace, godine braka, godine, broj dlaka kose itd.
tako ta djeca ostaju zapravo bez ikoga svoga i izlaze sa 18 poremeceni.
prema tome bolje ih je dati ikome pa bili to i pederi nego nikome.
Ja sam upoznao prije par godina jednog homića koji mi je bio kolega na poslu. Dobar čovjek u duši, ono, baš dobrica. Ne bi on naudio nikome, pa ni djeci, ali taj je ionako najviše problema imao sam sa sobom. Te ljude treba žaliti, a ako se domognu vlasti, onda i pobiti.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 01:23

Noor wrote:
Rabarbara wrote:
pismejker wrote:
Rabarbara wrote:
pismejker wrote:Meeeh...Eto,ja znam jednog pedera u Zegeju...Zove se Zoran..po0kusao me je snubiti,no ja sam mu odmah rekao da ne idem u tom smjeru...nije lik losh,dapace,pitom miran,ali kad je rekao da su najsladji oni od 10 godina,tu jee svaka komunikacija prekinuta...
homoseksualnost je devijacija,dakle,prirodno,ali ne ispravno..Od devijantnih osoba se ne moze ocekivati zdrav odnos prema djetetu u svakom segmentu..
homoseksualnost prije svega pociva na fizckom usmjerenju,dakle,privlacnost istog spola..nek se tu nadje deckic od 10 godina,on je isto muskic..eto zla...
Homoseksualnost nije prije svega duhovno usmjerenje,koje bi mozda naslo snage i kocnica da se ne rade neprimjerene stvari djeci koja se usvajaju...
Kad se pogledaju gej Prajdovi,sve frca od seksualnosti i napaljenosti,nish duhovnost...nula zero..nič..i haj ti takvima daj djecu.... Suspect No
Po toj logici svako žensko usvojeno dijete bit će seksualno zlostavljeno od posvojitelja. Ili čak roditelja.

Mislim da nisu svi homo pedofili, kao ni svi hetero. Ne bi vjerovao, ali ima normalnih i među prvima i među drugima. A bome i bolesnika. 

Pismejker, osim onog što si vidio na gej prajdovima zapravo nemaš pojma o homoseksualcima. Nauči sad da ne bi morao učiti na vlastitim potomcima. Život zna biti okrutan dok nas pokušava riješiti ružnih predrasuda. :)
Dobra opaska..cijenim umne osobe,ne ko ovaj izrod Ezek..

Postoji mogucnost zlostavljanja od posvojitelja uvijek..istina..no roditelji,oni bioloski ,oji su prosli put od zaceca preko trudnoce i poroda,ipak su nesto drugo..zato nam se i gadi pomisao na nesto sa svojima bliznjima...TU je sadrzana duhovnost i razvijene emocije u smislu obitelji,ne seksualnih objekata...

Ma malcu kad mu se hormoni podivljaju,serviram top curu,da se nauci i izgusta,kako muskicu i pristaje...ako je njegov otac na svoga,a ovaj na mene,malo ce mu i jedna cura biti... king king king
Ti vjerojatno nisi roditelj kad sve razvrstavaš  u dvije kategorije crno bijelo?

Postoji mogućnost zlostavljanja i od vlastitih roditelja. Nažalost, incest + pedofilija su zastupljeni u obiteljima više no što smo uopće svjesni toga. I prolaze nekažnjeno zbog srama žrtve i bijednog pravosuđa koje rijetko štiti žrtvu. 

Ali... to su bolesni umovi. Općenito osoba koja se pali na djecu je bolesnik, a onaj koji se pali na vlastito dijete ili dijete koje mu je povjereno na čuvanje je monstrum kojeg treba... barem kastrirati.

Pitat ću te nešto: Dnevno sretneš puno žena. Neke su zgodne, neke zgodnije, neke onako. Nije vrag da bi sa svakom legao u krevet?

Mislim da ni gejevi ne idu po redu. I oni imaju ukus i osjećaju kemiju ili ne prema nekom. Znaju prepoznati "svoju ekipu".

To što si se ti nekom od njih svidio, možda da naslutiti da ipak imaš u sebi malo...nečeg toplog.  :P

Šalu na stranu.

Nije lako biti homo, pogotovo ne tu kod nas. Ove tvoje uvrede su blage naspram onog što inače čuju. A niti koga ugrožavaju niti koga maltretiraju, jednostavno postoje takvi kakvi jesu i to je njihov najveći grijeh-biti to što jesi.
nedavno sam citala jednu studiju koja kaze da su puno promiskuitetniji od hetero...a to povlaci za sobom druge posljedice
no, druga tema
Djeca promiskuitetnh roditelja usvajaju iste obrasce ponašanja. To bi značilo da i djeca promiskuitetnih heteroseksualaca će se u pravilu isto ponašati promiskuitetno.  Ok, manje su šanse da će heteroseksualci biti promiskuitetni, ne zato što to ne bi željeli, već zato što su biološki ograničeni na drugi spol, a drugi spol(žene) su prilino izbirljive. Bio sam nekoliko puta u situaciji da su me homseksualci pokušali zavesti, i to smatram komplimentom, ali brate, nemaš ukusa, ni ja sam ne bih želio biti sa sobom lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 01:23

melkior wrote:
kaya wrote:dom za djecu nije dom. tamo nemaju nikoga svoga. 
no u hrvatskoj to je najbolja opcija jer udomiteljima  i usvojiteljima mjere carape, gace, godine braka, godine, broj dlaka kose itd.
tako ta djeca ostaju zapravo bez ikoga svoga i izlaze sa 18 poremeceni.
prema tome bolje ih je dati ikome pa bili to i pederi nego nikome.
Ja sam upoznao prije par godina jednog homića koji mi je bio kolega na poslu. Dobar čovjek u duši, ono, baš dobrica. Ne bi on naudio nikome, pa ni djeci, ali taj je ionako najviše problema imao sam sa sobom. Te ljude treba žaliti, a ako se domognu vlasti, onda i pobiti.
lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 01:26

tre wrote:Apropo teme naravno da je bolje da djeca ostanu u domu sa svojim vršnjacima i braćom i sestrama nego da ih gej par indoktrinira. Ako se ko pita na koji način to je već u startu  sasvim jasno jer geje svojim životom svjedoče nešto što je ptotuprirodno    
i nakaradno. Zatim pogledajmo kako se njihov sustav vrijednosti plkušava agresivno nametnuti većini a to usvojeno dijete bi u njihovim rukama postalo radikalno nastrojeno u tom pravcu itd itd.
Geje neka mirno žive svoj život mimo svijeta jer je to njihov izbor, izbor po kojemu ne žele imati djecu i ne vidim razlog da bi im država onda omogućavala posvajanje i udomljavanje kad u startu oni sami odbacuju reproduktivnost kao sastavni dio života
A propo teme, ima puno zlostavljanja i  domovima za nezbrinutu djecu, sjećam se prije par godina afere kada su u osječkom domu za djecu zaposlenici i ravnateljica podvodile maloljetnice lokalnim političarima i poduzetnicima :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 01:30

Rabarbara wrote:
Noor wrote:
Rabarbara wrote:

Mislim da ni gejevi ne idu po redu. I oni imaju ukus i osjećaju kemiju ili ne prema nekom. Znaju prepoznati "svoju ekipu".

To što si se ti nekom od njih svidio, možda da naslutiti da ipak imaš u sebi malo...nečeg toplog.  :P

Šalu na stranu.

Nije lako biti homo, pogotovo ne tu kod nas. Ove tvoje uvrede su blage naspram onog što inače čuju. A niti koga ugrožavaju niti koga maltretiraju, jednostavno postoje takvi kakvi jesu i to je njihov najveći grijeh-biti to što jesi.
nedavno sam citala jednu studiju koja kaze da su puno promiskuitetniji od hetero...a to povlaci za sobom druge posljedice
no, druga tema
Njima je izbor suženiji nego heteroseksualcima i posljedica toga je uzmi sve što naiđe. Ipak kad se smire uz stalnog partnera često su vjerniji od hetero.

U stvari i nije, jer rijetki su baš pravi homoseksualci, koji nisu ujedno i biseksualci. A pogotovo to vrijedi za žene, one po prirodi stvari imaju želudac kao morski pas, za pare i društveni status progutat će i mlohavu čunu Bernija Ecclestone-a ili Trumpa :chiefi
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Noor 11/29/2018, 01:40

melkior wrote:
Rabarbara wrote:
Noor wrote:
Rabarbara wrote:

Mislim da ni gejevi ne idu po redu. I oni imaju ukus i osjećaju kemiju ili ne prema nekom. Znaju prepoznati "svoju ekipu".

To što si se ti nekom od njih svidio, možda da naslutiti da ipak imaš u sebi malo...nečeg toplog.  :P

Šalu na stranu.

Nije lako biti homo, pogotovo ne tu kod nas. Ove tvoje uvrede su blage naspram onog što inače čuju. A niti koga ugrožavaju niti koga maltretiraju, jednostavno postoje takvi kakvi jesu i to je njihov najveći grijeh-biti to što jesi.
nedavno sam citala jednu studiju koja kaze da su puno promiskuitetniji od hetero...a to povlaci za sobom druge posljedice
no, druga tema
Njima je izbor suženiji nego heteroseksualcima i posljedica toga je uzmi sve što naiđe. Ipak kad se smire uz stalnog partnera često su vjerniji od hetero.

U stvari i nije, jer rijetki su baš pravi homoseksualci, koji nisu ujedno i biseksualci. A pogotovo to vrijedi za žene, one po prirodi stvari imaju želudac kao morski pas, za pare i društveni status progutat će i mlohavu čunu Bernija Ecclestone-a ili Trumpa :chiefi


• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom. Zato će uspješno proširiti svaku boleštinu koja se prenosi izlučevinama, i danas i u budućnosti. Mogu mediji ushićeno pokazivati dvojicu sretnih „očeva” golih do pasa u rađaonici uz surogatku koja im upravo isporučuje ugovoreni „proizvod”, no ostaje nezgodna statistika koja baca sjenu na vjerojatnost trajanja i prikladnost takve „zajednice” za podizanje (normalne) djece:
Promiskuitet

• 79% gayeva kaže da im je više od pola seksualnih partnera bilo anonimno
• 70% gayeva kaže da su s preko polovice seksualnih partnera imali seks samo jednom

Nisu to podaci neke homofobne studije nego baš iz Kinseyevog instituta (Bell & Weinberg studija, 1978). Druga studija sa 2500 starijih gayeva tvrdi da im je tijekom života prosjek seksualnih partnera između 101 i 500. A 10-15% ispitanika je imalo preko 1000 (slovima: preko tisuću) seksualnih partnera (studija Paul Van de Ven u „Journal of Sex Research”). Prvih stotinjak gayeva kojima je dijagnosticiran AIDS imalo je prosječno 1100 partnera. (Rotello, „Sexual Ecology: AIDS and the Destiny of Gay men”).

Trajanje partnerstava

U „Male and Female Homosexuality” (Saghir i Robins) kažu da je prosječno trajanje homoseksualnog partnerstva između 2 i 3 godine. „The Male Couple” (McWhirter i Mattison) zaključuju da u njihovoj studiji doslovno sva homoseksualna partnerstva koja su trajala više od 5 godina imaju dogovor za seksualne aktivnosti sa strane kao normu. To potvrđuje i amsterdamska studija – homoseksualno partnerstvo traje prosječno 18 mjeseci, s tim da gayevi u takvom partnerstvu imaju prosječno 8 partnera izvana. (Xiridou, “The Contribution of Steady and Casual Partnerships to the Incidence of HIV Infection Among Homosexual Men in Amsterdam”).

Lezbijke imaju 4 i po puta veću vjerojatnost od heteroseksualnih žena da imaju više od 50 muških seksualnih partnera tijekom života (Fethers i Marks, “Sexually transmitted infections and risk behaviors in women who have sex with women”). Razlog je što su sklonije biseksualnosti.

HIV/AIDS troškovi

No dobro, ovo navedeno ništa ne košta porezne obveznike. Sve dok ne dođemo do HIV/AIDS-a, koji proizlaze iz takvog obujma prometa. U 2000. USA je potrošila 10.8 milijardi dolara na tretman HIV/AIDS bolesnika. To je 1.359 $ mjesečno po pacijentu. Na istraživanja ove bolesti tipične za mali dio populacije 2013. je utrošeno 2,9 milijardi $, a istovremeno na rak 5,2 milijardi $. Dakle više nego polovica iznosa istraživanja za rak ide na potrebe 2-3% populacije. (http://report.nih.gov/categorical_spending.aspx)

No, ne radi se samo o AIDSU. 32% gayeva i lezbijki su alkoholičari (prema 7 % u općoj populaciji). (Fifield, Latham i Phillips, „Alcoholism in the Gay Community”). Upotreba droga među homoseksualcima je 28-35% u odnosu na 10-12% u općoj populaciji. (H. Lowinson, „Substance Abuse”). Prema CDC izvještaju za 2012, 75 % slučajeva sifilisa u USA otpada na gayeve. Analni seks je plodno tlo za Shigellu, Entamoebu, Giardiu te Hepatitise A i B. Zanimljivo, HPV koji uzrokuje rak grlića maternice nađe se kod gotovo svih HIV-pozitivnih gayeva („Report of study at annual meeting of American Society of Colon and Rectal Surgeons”, 2002.)

Plodni rasadnici

CDC studija potvrđuje da su mladi biseksualni muškarci „most” za prijenos HIV-a ženama. Zašto su baš gayevi takvi rasadnici HIV-a? Laički rečeno: nisu oni krivi – kriva je priroda. Kako fetus ne bi bio tretiran „stranim” tijelom, potrebno je da imunosustav privremeno bude nadmudren. Sličan izazov da potisne imunosustav ima i sperma. Gayevi idu protiv prirode, te sperma završi tamo gdje nije predviđeno. Gay-okoliš za prihvat sperme nije tako ambivalentno imunološki sofisticiran, a sperma i dalje ima zadatak potisnuti imunosustav primatelja. Dapače, stijenke njihovog „prihvatilišta” su debljine jedne ljudske stanice, sve kako bi se frociupijalo tekućinu i elektrolite iz fekalija. To je praktički ulaz direktno u krv. Tu su i mikro i makro oderotine zbog nepredviđene „vožnje u suprotnom smjeru”, uguravanja prstiju šake i svega drugoga s krive strane [vidi prethodni nastavak: „Ljubav u septičkoj jami” http://croative.net/index.php/vijesti/item/4720-ljubav-u-septi%C4%8Dkoj-jami ]. Odlučiti se na bolnu vožnju u „suprotnom smjeru” ili primiti fisting vjerojatno je puno lakše uz otupljenost/anesteziju alkoholom ili drogama. Seks u pijanom stanju ili pod drogom ima 81% gayeva i 78% lezbijki.

https://homunizam.wordpress.com/2015/05/05/i-dalje-mislite-da-je-homoseksualnost-prirodna-ovi-podaci-ce-vas-sokirati/
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Šandor Winnetou 11/29/2018, 02:02

Noor wrote:
melkior wrote:
Rabarbara wrote:
Noor wrote:
Rabarbara wrote:

Mislim da ni gejevi ne idu po redu. I oni imaju ukus i osjećaju kemiju ili ne prema nekom. Znaju prepoznati "svoju ekipu".

To što si se ti nekom od njih svidio, možda da naslutiti da ipak imaš u sebi malo...nečeg toplog.  :P

Šalu na stranu.

Nije lako biti homo, pogotovo ne tu kod nas. Ove tvoje uvrede su blage naspram onog što inače čuju. A niti koga ugrožavaju niti koga maltretiraju, jednostavno postoje takvi kakvi jesu i to je njihov najveći grijeh-biti to što jesi.
nedavno sam citala jednu studiju koja kaze da su puno promiskuitetniji od hetero...a to povlaci za sobom druge posljedice
no, druga tema
Njima je izbor suženiji nego heteroseksualcima i posljedica toga je uzmi sve što naiđe. Ipak kad se smire uz stalnog partnera često su vjerniji od hetero.

U stvari i nije, jer rijetki su baš pravi homoseksualci, koji nisu ujedno i biseksualci. A pogotovo to vrijedi za žene, one po prirodi stvari imaju želudac kao morski pas, za pare i društveni status progutat će i mlohavu čunu Bernija Ecclestone-a ili Trumpa :chiefi


• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom. Zato će uspješno proširiti svaku boleštinu koja se prenosi izlučevinama, i danas i u budućnosti. Mogu mediji ushićeno pokazivati dvojicu sretnih „očeva” golih do pasa u rađaonici uz surogatku koja im upravo isporučuje ugovoreni „proizvod”, no ostaje nezgodna statistika koja baca sjenu na vjerojatnost trajanja i prikladnost takve „zajednice” za podizanje (normalne) djece:
Promiskuitet

• 79% gayeva kaže da im je više od pola seksualnih partnera bilo anonimno
• 70% gayeva kaže da su s preko polovice seksualnih partnera imali seks samo jednom

Nisu to podaci neke homofobne studije nego baš iz Kinseyevog instituta (Bell & Weinberg studija, 1978). Druga studija sa 2500 starijih gayeva tvrdi da im je tijekom života prosjek seksualnih partnera između 101 i 500. A 10-15% ispitanika je imalo preko 1000 (slovima: preko tisuću) seksualnih partnera (studija Paul Van de Ven u „Journal of Sex Research”). Prvih stotinjak gayeva kojima je dijagnosticiran AIDS imalo je prosječno 1100 partnera. (Rotello, „Sexual Ecology: AIDS and the Destiny of Gay men”).

Trajanje partnerstava

U „Male and Female Homosexuality” (Saghir i Robins) kažu da je prosječno trajanje homoseksualnog partnerstva između 2 i 3 godine. „The Male Couple” (McWhirter i Mattison) zaključuju da u njihovoj studiji doslovno sva homoseksualna partnerstva koja su trajala više od 5 godina imaju dogovor za seksualne aktivnosti sa strane kao normu. To potvrđuje i amsterdamska studija – homoseksualno partnerstvo traje prosječno 18 mjeseci, s tim da gayevi u takvom partnerstvu imaju prosječno 8 partnera izvana. (Xiridou, “The Contribution of Steady and Casual Partnerships to the Incidence of HIV Infection Among Homosexual Men in Amsterdam”).

Lezbijke imaju 4 i po puta veću vjerojatnost od heteroseksualnih žena da imaju više od 50 muških seksualnih partnera tijekom života (Fethers i Marks, “Sexually transmitted infections and risk behaviors in women who have sex with women”). Razlog je što su sklonije biseksualnosti.

HIV/AIDS troškovi

No dobro, ovo navedeno ništa ne košta porezne obveznike. Sve dok ne dođemo do HIV/AIDS-a, koji proizlaze iz takvog obujma prometa. U 2000. USA je potrošila 10.8 milijardi dolara na tretman HIV/AIDS bolesnika. To je 1.359 $ mjesečno po pacijentu. Na istraživanja ove bolesti tipične za mali dio populacije 2013. je utrošeno 2,9 milijardi $, a istovremeno na rak 5,2 milijardi $. Dakle više nego polovica iznosa istraživanja za rak ide na potrebe 2-3% populacije. (http://report.nih.gov/categorical_spending.aspx)

No, ne radi se samo o AIDSU. 32% gayeva i lezbijki su alkoholičari (prema 7 % u općoj populaciji). (Fifield, Latham i Phillips, „Alcoholism in the Gay Community”). Upotreba droga među homoseksualcima je 28-35% u odnosu na 10-12% u općoj populaciji. (H. Lowinson, „Substance Abuse”). Prema CDC izvještaju za 2012, 75 % slučajeva sifilisa u USA otpada na gayeve. Analni seks je plodno tlo za Shigellu, Entamoebu, Giardiu te Hepatitise A i B. Zanimljivo, HPV koji uzrokuje rak grlića maternice nađe se kod gotovo svih HIV-pozitivnih gayeva („Report of study at annual meeting of American Society of Colon and Rectal Surgeons”, 2002.)

Plodni rasadnici

CDC studija potvrđuje da su mladi biseksualni muškarci „most” za prijenos HIV-a ženama. Zašto su baš gayevi takvi rasadnici HIV-a? Laički rečeno: nisu oni krivi – kriva je priroda. Kako fetus ne bi bio tretiran „stranim” tijelom, potrebno je da imunosustav privremeno bude nadmudren. Sličan izazov da potisne imunosustav ima i sperma. Gayevi idu protiv prirode, te sperma završi tamo gdje nije predviđeno. Gay-okoliš za prihvat sperme nije tako ambivalentno imunološki sofisticiran, a sperma i dalje ima zadatak potisnuti imunosustav primatelja. Dapače, stijenke njihovog „prihvatilišta” su debljine jedne ljudske stanice, sve kako bi se frociupijalo tekućinu i elektrolite iz fekalija. To je praktički ulaz direktno u krv. Tu su i mikro i makro oderotine zbog nepredviđene „vožnje u suprotnom smjeru”, uguravanja prstiju šake i svega drugoga s krive strane [vidi prethodni nastavak: „Ljubav u septičkoj jami” http://croative.net/index.php/vijesti/item/4720-ljubav-u-septi%C4%8Dkoj-jami ]. Odlučiti se na bolnu vožnju u „suprotnom smjeru” ili primiti fisting vjerojatno je puno lakše uz otupljenost/anesteziju alkoholom ili drogama. Seks u pijanom stanju ili pod drogom ima 81% gayeva i 78% lezbijki.

https://homunizam.wordpress.com/2015/05/05/i-dalje-mislite-da-je-homoseksualnost-prirodna-ovi-podaci-ce-vas-sokirati/
bez veze, đeš o pederima razgovarati argumentima, tu se samo ideologija i rekla kazala uvažava a argumenti su fuj bljak bezveze :D

_________________
''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2018-01-01


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 02:30

Ako nema ljubavi, onda ne bi trebalo biti ni seksa. Danas više nego ikad prije, postoji t mogućnost i individualna sloboda da ljudi stupaju u veze iz ljubavi. Pa ipak, paradoksalno, tužna je činjenica da ljubavi nema više nigdje, a najmanje među partnerima. Seks koji se svodi na čistu fizikaliju, bez uključivanja emocija, nužno završava ili u prostituciji, ili u pornografiji, ili u homoseksualnim "izletima". Što smo više na (seksualnom) tržištu, to su nam duše više usamljenije.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 02:34

Kvaka je u tome da ne postoji osoba koja nas može učiniti sretnima, ako smo mi sami nezadovoljni sobom i svima drugima oko sebe. Suprotno uvriježenim romantičnim bajkama, nisu drugi ključ naše sreće, to smo isključivo mi sami. Psiholozi se slažu da najbolji put do čovjekove sreće jest taj da si svatko sam kupi svoj vlastiti dildo i da na njemu sjedi po cijeli dan   blackboard
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Noor 11/29/2018, 02:42

tre wrote:
bez veze, đeš o pederima razgovarati argumentima, tu se samo ideologija i rekla kazala uvažava a argumenti su fuj bljak bezveze :D
iz sveg navedenog i više je nego jasno da takva zajednica ne smije i ne može činiti nukleus društva - obitelj, koja će rađati/posvajati/ djecu i nastavljati vrstu.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by melkior 11/29/2018, 02:48

Noor wrote:
tre wrote:
bez veze, đeš o pederima razgovarati argumentima, tu se samo ideologija i rekla kazala uvažava a argumenti su fuj bljak bezveze :D
iz sveg navedenog  i više je nego jasno da takva zajednica ne smije i ne može činiti nukleus društva - obitelj, koja će rađati/posvajati/ djecu i nastavljati vrstu.
Istraživanja pokazuju da gotovo svaka druga žena tijekom života "zaradi" HPV virus.

Procjenjuje se da je 80 -100% djevojaka u dobi od 18 do 25 godina došlo u kontakt s HPV-om prilikom spolnih odnosa, dok se u svega 30% njih razvijaju simptomi HPV-infekcije, jer kod većine dolazi do spontanog samoizlječenja, što ovisi o imunitetu zaražene osobe. Znanstvena istraživanja pokazala su da pad imuniteta (stres, alkohol, pušenje, nedostatna prehrana itd.) može potaknuti aktivnost virusa, što može dovesti do pojave različitih abnormalnosti staničja i/ili zloćudnih novotvorina (karcinoma) kože i sluznica.

http://www.zzjzpgz.hr/nzl/43/bolest.htm
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 02:57

Noor wrote:

a za ovo prvo,  ako odgoj i okruženje nema utjecaja na seksualnu orijentaciju, nego to ovisi o genima

Poanta je u tome da ne ovisi o genima, nema iole relevantnih znanstvenih dokaza za takve inače vrlo popularne tvrdnje i zapravo urbanog mita. Ovisi prije svega o kulturološkim faktorima, a ove priče o genima su uglavnom samo obično pomodarstvo jer se na taj način ljudi vole pozivati na neku vrstu "više sile" samo da od sebe odbace bilo kakvu odgovornost, što ne mogu kod kulturoloških faktora jer je intuitivno jasno da kulturu ipak sami prihvaćaju (ili ne).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:01

melkior wrote:Ako nema ljubavi, onda ne bi trebalo biti ni seksa. Danas više nego ikad prije, postoji t mogućnost i individualna sloboda da ljudi stupaju u veze iz ljubavi. Pa ipak, paradoksalno, tužna je činjenica da ljubavi nema više nigdje, a najmanje među partnerima.

Čega to nema više nigdje, a ponajmanje među partnerima?
Jedini je problem da nitko zapravo ne može dati neku točnu i posve preciznu znanstvenu definiciju ljubavi. Sve se svodi na filozofiju ili čak samo običnu književnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by epikur37 11/29/2018, 03:02

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:

a za ovo prvo,  ako odgoj i okruženje nema utjecaja na seksualnu orijentaciju, nego to ovisi o genima

Poanta je u tome da ne ovisi o genima, nema iole relevantnih znanstvenih dokaza za takve inače vrlo popularne tvrdnje i zapravo urbanog mita. Ovisi prije svega o kulturološkim faktorima, a ove priče o genima su uglavnom samo obično pomodarstvo jer se na taj način ljudi vole pozivati na neku vrstu "više sile" samo da od sebe odbace bilo kakvu odgovornost, što ne mogu kod kulturoloških faktora jer je intuitivno jasno da kulturu ipak sami prihvaćaju (ili ne).

Jasna stvar, homoseksualnost je dijelom i društveno uvjetovana.

Ako imaš društvo koje promovira homseksualnost kao ok opredjeljenje ili čak fora i poželjno dobit ćeš relativizaciju spola i špovećan broj onih koji će se okrenuti homoseksualnosti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:04

melkior wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
bez veze, đeš o pederima razgovarati argumentima, tu se samo ideologija i rekla kazala uvažava a argumenti su fuj bljak bezveze :D
iz sveg navedenog  i više je nego jasno da takva zajednica ne smije i ne može činiti nukleus društva - obitelj, koja će rađati/posvajati/ djecu i nastavljati vrstu.
Istraživanja pokazuju da gotovo svaka druga žena tijekom života "zaradi" HPV virus.

Procjenjuje se da je 80 -100% djevojaka u dobi od 18 do 25 godina došlo u kontakt s HPV-om prilikom spolnih odnosa, dok se u svega 30% njih razvijaju simptomi HPV-infekcije, jer kod većine dolazi do spontanog samoizlječenja, što ovisi o imunitetu zaražene osobe. Znanstvena istraživanja pokazala su da pad imuniteta (stres, alkohol, pušenje, nedostatna prehrana itd.) može potaknuti aktivnost virusa, što može dovesti do pojave različitih abnormalnosti staničja i/ili zloćudnih novotvorina (karcinoma) kože i sluznica.

http://www.zzjzpgz.hr/nzl/43/bolest.htm

Hjuman Papiljon Virus u biti nije jedna vrsta..ima ih oko 25..od toga,3-4 vrste izazivaju tumore,najcesce na muskim partnerima..i to najcesce u predjelu grla...
ostali "benigniji" mogu prouzrociti razne "visuljke",odnosno polipe,najcesce u podrucju pazuha,vrata i drugdje gdje je koza njeznija..

Kod HPVa nema izljecenja..jednom u organizmu- zauvijek u organizmu...

Kao i kod Aids-a,HPV cesce miruje u zenskom organizmu,i uglavnom se prenosi na partnera,koji prije oboli nego li partnerica sa virusom u sebi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:06

Noor wrote:


• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom.

Zaista najblaže rečeno.
I to je dakle statistika, znanstvena disciplina čija je važnost debelo potcjenjena, bez obzira što se na kraju sve životne činjenice i zakoni svode upravo na onaj najvažniji, zakon velikih brojeva odnosno statistiku.
I to je zapravo samim dovoljan razlog ako ne potpunu zabranu, a ono svakako za veliki dodatni oprez, uključujući tu i onaj formalno pravni,  prilikom odluke o legalizaciji posvajanja djece od strane gay parova.
Priče tipa ima ovakvih i onakvih hetero i gayeva su trlababalan za one posebno naivne pa i budalaste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:10

ajmo napraviti jedan test...

Udomimo Yodu kod teta-Sore..da vidimo sto ce biti.. :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:11

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:


• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom.

Zaista najblaže rečeno.
I to je dakle statistika, znanstvena disciplina čija je važnost debelo potcjenjena, bez obzira što se na kraju sve životne činjenice i zakoni svode upravo na onaj najvažniji, zakon velikih brojeva odnosno statistiku.
I to je zapravo samim dovoljan razlog ako ne potpunu zabranu, a ono svakako za veliki dodatni oprez, uključujući tu i onaj formalno pravni,  prilikom odluke o legalizaciji posvajanja djece od strane gay parova.
Priče tipa ima ovakvih i onakvih hetero i gayeva su trlababalan za one posebno naivne pa i budalaste.

Ima još jedan vrlo ozbiljan argument u prilog zabrane, makar one na određeni rok, usvajanja djece od strane gay parova.
Naime, društvo koje sebe smatra iole ozbiljnim jednostavno ne smije dopustiti eksperimentiranje sa vlastitom djecom, a ovo o čemu govorimo je jedan veliki eksperiment.
Puno je pametnije vidjet što će učiniti oni radikalnije neinteligentni, prije svega na zapadu, koji će iz ideoloških ili kakvih sve već drugih razloga ući u te eksperimente i kakve će to posljedice po djecu povući sa sobom.
Pametni ionako trebaju izbjegavati učenje na vlastitim pogreškama i svesti ga na najmanju moguću mjeru i učiti ponajprije na pogreškama onih koji se slobodno mogu nazvati ne samo manje pametnima nego i običnim idiotima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Noor 11/29/2018, 03:12

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:


• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom.

Zaista najblaže rečeno.
I to je dakle statistika, znanstvena disciplina čija je važnost debelo potcjenjena, bez obzira što se na kraju sve životne činjenice i zakoni svode upravo na onaj najvažniji, zakon velikih brojeva odnosno statistiku.
I to je zapravo samim dovoljan razlog ako ne potpunu zabranu, a ono svakako za veliki dodatni oprez, uključujući tu i onaj formalno pravni,  prilikom odluke o legalizaciji posvajanja djece od strane gay parova.
Priče tipa ima ovakvih i onakvih hetero i gayeva su trlababalan za one posebno naivne pa i budalaste.
:tu
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:15

zato su mi i najsumnjiviji oni pederi koji kao "teze" stalnoj vezi i "vjerni su"...a brak im je vrhunac kao i usvajanje djeteta...to dijete ima da bude ebeno uzduz i poprijeko... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Guest 11/29/2018, 03:28

melkior wrote:
red wolf wrote:
aben wrote:
red wolf wrote:
aben wrote:

screening traje 18 godin jer su službenici uhljebi
Ma da, službenici su krivi...Vama ljudima, a to je budućnost, treba oduzimati djecu s tri godine i o njima treba potpunu skrb preuzeti država...

i odgajati ih do 35, jer ča će bidni 18ogodišnjaci...
Ne. Odgojiti ih kako treba, na ponos ljudske vrste...
Država će ispravno odgajati djecu? Basketball  Ajmo mi zapaliti državu, zlu ne trebalo, bolje spriječiti nego liječiti bolesne društvene eksperimente pod zaštitom političkih ideologija...
to je cak i vec vidjen eksperimet. Radile to ove zapadnjacke povampirene demonske spodobe to americkim domorocima i australskim aboridjanima. I to cak i ne tak davno, ono katastrofa nastala. Izgubljena generacija djece, to se tako zove. Kad to malo citas vidis koliki je to uzas, a sve pod krinkom dobrobiti za djecu. Valjda sad kad vise nema domorodaca za izivljavanje nad njima, sad se demoni budu okrenuli svojim "ljubimcima". To su demoni, ne mogu oni bez maltretiranaja djecice, ali tako to biva, ko sljedi demone i njihovu laznu slavu, obije mu se o glavu i na kraju nastrada daleko gore vise od svih prijasnjih zrtava... confused

http://digitalcommons.unl.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1009&context=historyfacpub
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?'' - Page 9 Empty Re: ''Što je bolja opcija: Da dijete ostane u domu ili da ga udomi gej par?''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum