ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by dzango 22/11/2018, 20:24

SRPSKI OVISNICI BOJKOTUJU NARKOTIKE KOJI STIŽU SA KOSOVA

BEOGRAD, PRIŠTINA, 13. septembar 2011, (Njuz) – Srpska asocijacija narkomana (SAN) je u jutrošnjem obraćanju medijima saopštila da su srpski ovisnici odlučili da bojkotuju narkotike koji stižu sa Kosova. Ukoliko sprovedu svoju nameru ovo bi bio veliki udarac kosovskoj ekonomiji, smatraju stručnjaci.
Mile Igla, poznati beogradski narkoman i predstavnik za javnost SAN objašnjava potez svoje organizacije.
– Svi znamo kako je našem narodu dole na Kosovu, u totalnom su daunu, svi ih pritiskaju i Albanci i Međunarodna zajednica, narod u Srbiji ih često zaboravlja. Ali, mi nismo i nećemo ostaviti srpski narod na cedilu.  Odlučili smo da bojkotujemo sve narkotike koji stižu sa Kosova i Metohije. Jeste frka ali ima droge koja stiže i iz zemalja koje nisu priznale Kosovo. Bolivija na primer, ima odličan kokain a podržava Srbiju u borbi za svoju celovitost.
– Puno ljudi nas podržava u ovoj akciji, čak nam se javio i poznati srpski biznismen Darko Šarić koji je rekao da će nas obezbediti u vreme krize. Zbog odličnog odjeka u javnosti odlučili smo i da pokrenemo akciju solidarnosti sa građanima Srbije na Kosovu i Metohiji, pod nazivom “Kosovo je vena Srbije” – kaže Igla.
Da ovakav potez nije samo pretnja praznim špricem pokazuje i to da je Hašim Tači energično protestovao zbog, kako kaže, jednostrane odluke srpske strane i da je zbunjen potezom koji praktično ukida veoma razvijenu granu poslovanja kojem nije bio potreban nikakav pečat i samim tim nije bilo nikakvih nesuglasica. Edita Tahiri, glavni pregovarač sa kosovske strane, najavila je da će od Brisela tražiti da ovo bude tema sledeće runde pregovora izmedju Beograda i Prištine.
Domaća politička scena u većini nije još uvek zauzela stav ali očekuje se polarizacija kao i oko većine pitanja odnosa Srbije sa svojom južnom pokrajinom.
Analitičar Svetolik Savić, kaže za Njuz da ovakav potez niko nije očekivao i da će se tek u sledećih nekoliko dana videti ko će politički najviše profitirati. Od DSS-a bi bilo za očekivati da podrži ovakvu akciju, takođe Tadić će verovatno zauzeti stav koji je u skladu sa državnom politikom “I Kosovo i EU”.
Upadljivo je to da Naprednjaci još nisu reagovali, što pokazuje njihovu, sada već poslovičnu, opreznost u situacijama u kojima mogu doći u sukob sa Briselom.
Jedina reakcija za sada došla je iz LDP-a gde se navodi da se apsolutno ne slažu sa ovakvom akcijom, “ovakvim potezima Srbi opet guraju prst u oko međunarodnoj zajednici, i koče evrointegracije. Heroin sa Kosova je dobar kao i svaki drugi, često čak i bollji i ne vidimo razlog za njegov bojkot. Srbi bi trebalo da prestanu da se tripuju oko Kosova, i da se okrenu reformama.”
Pretpostavlja se da bi ovakav potez mogao ozbiljno da uzdrma kosovsku ekonomiju, čiji značajan izvozni deo upravo predstavlja izvoz narkotika u zemlje Evrope preko Srbije.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by Guest 22/11/2018, 20:27

majku im yebem
mi podrivamo suverenitet siptarima
glume suverenitet na osnovu otete
teritorije agresijom amera i nato pakta. budale.
mi jesmo budale sto smo dozvolili
da nam basibozluci glume pred ocima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by Guest 22/11/2018, 20:33

dijagram wrote:jel opet kmecanje
nikad kraja
ko kmeci
sta kenjas
bice isto ko sa milanovicevim
igrokazom "
vuchic  mora da ih pali
to mu je u opisu posla 
oni pale mi i ne gledamo 
primitivce i psihopate
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by Guest 22/11/2018, 20:34

Aca Vuchich koordiniše sa Šiptarima.   Manipuliranje srbadije press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by Guest 22/11/2018, 20:42

dzango wrote:  Odlučili smo da bojkotujemo sve narkotike koji stižu sa Kosova i Metohije. Jeste frka ali ima droge koja stiže i iz zemalja koje nisu priznale Kosovo. Bolivija na primer, ima odličan kokain a podržava Srbiju u borbi za svoju celovitost.



:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by dzango 22/11/2018, 20:54

kofein wrote:
dzango wrote:  Odlučili smo da bojkotujemo sve narkotike koji stižu sa Kosova i Metohije. Jeste frka ali ima droge koja stiže i iz zemalja koje nisu priznale Kosovo. Bolivija na primer, ima odličan kokain a podržava Srbiju u borbi za svoju celovitost.



:tu
Ja sam uvek preferirao Južnu Ameriku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by kaya 22/11/2018, 21:06

dzango wrote:
kofein wrote:
dzango wrote:  Odlučili smo da bojkotujemo sve narkotike koji stižu sa Kosova i Metohije. Jeste frka ali ima droge koja stiže i iz zemalja koje nisu priznale Kosovo. Bolivija na primer, ima odličan kokain a podržava Srbiju u borbi za svoju celovitost.



:tu
Ja sam uvek preferirao Južnu Ameriku.
latino lover
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by dzango 22/11/2018, 21:33

kaya wrote:
dzango wrote:
kofein wrote:
dzango wrote:  Odlučili smo da bojkotujemo sve narkotike koji stižu sa Kosova i Metohije. Jeste frka ali ima droge koja stiže i iz zemalja koje nisu priznale Kosovo. Bolivija na primer, ima odličan kokain a podržava Srbiju u borbi za svoju celovitost.



:tu
Ja sam uvek preferirao Južnu Ameriku.
latino lover
ćirilico lover.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO! - Page 6 Empty Re: OSVETA ZBOG DEBAKLA KOSOVA! Priština povećala takse na srpske proizvode za ČAK 100 ODSTO!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum