ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

negiranje ratnih zlocina

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

da li za negiranje ratnih zlocina u domovinskom ratu treba davati ban?

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_lcap17%negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_rcap 17% 
[ 5 ]
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_lcap28%negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_rcap 28% 
[ 8 ]
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_lcap41%negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_rcap 41% 
[ 12 ]
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_lcap14%negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 29
 
 
Poll closed

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by aben 19/11/2018, 22:43

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

o kojim se zločinima radi - onim sa srpske strane ili onih koji se pripisuju HV?
ne treba davati banove, trebao bi banirati najprije soru zbog njenih izmišljotina

a braću grim zbog njihovih?

pa trend je da se niječu jugočetnički zločini a prenaglašavaju pojedinačni ispadi iza Oluje tako da sam priupitala..

nisi ti pitala nego si rekla da tribo banirati soru jer je glupa. od toga je samo jedun korok do abortiranja bolesnih beba
fali ti gnječ za svađu?  :D
vidiš upitnik na kraju moje rečenice?
nisam rekla da je sora glupa nego da izmišlja.. i da bi nju prvu trebalo banirati - dakle protiv sam bana jer bi se forum odmah raspao.. ili bi bilo bolje da se raspadne?  :?


? jo se nis svadi is gnječon.

ne vidin, rekal si "trebao bi banirati najprije soru zbog njenih izmišljotina"

a to je samo korok do abortiranja


aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 19/11/2018, 22:45

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

a braću grim zbog njihovih?

pa trend je da se niječu jugočetnički zločini a prenaglašavaju pojedinačni ispadi iza Oluje tako da sam priupitala..

nisi ti pitala nego si rekla da tribo banirati soru jer je glupa. od toga je samo jedun korok do abortiranja bolesnih beba
fali ti gnječ za svađu?  :D
vidiš upitnik na kraju moje rečenice?
nisam rekla da je sora glupa nego da izmišlja.. i da bi nju prvu trebalo banirati - dakle protiv sam bana jer bi se forum odmah raspao.. ili bi bilo bolje da se raspadne?  :?


? jo se nis svadi is gnječon.

ne vidin, rekal si "trebao bi banirati najprije soru zbog njenih izmišljotina"

a to je samo korok do abortiranja

svašta i s tobom  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Noor 19/11/2018, 22:47

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

a braću grim zbog njihovih?

pa trend je da se niječu jugočetnički zločini a prenaglašavaju pojedinačni ispadi iza Oluje tako da sam priupitala..

nisi ti pitala nego si rekla da tribo banirati soru jer je glupa. od toga je samo jedun korok do abortiranja bolesnih beba
fali ti gnječ za svađu?  :D
vidiš upitnik na kraju moje rečenice?
nisam rekla da je sora glupa nego da izmišlja.. i da bi nju prvu trebalo banirati - dakle protiv sam bana jer bi se forum odmah raspao.. ili bi bilo bolje da se raspadne?  :?


? jo se nis svadi is gnječon.

unda ti fali sto te ne vrijeđa?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by aben 19/11/2018, 22:47

Noor wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

pa trend je da se niječu jugočetnički zločini a prenaglašavaju pojedinačni ispadi iza Oluje tako da sam priupitala..

nisi ti pitala nego si rekla da tribo banirati soru jer je glupa. od toga je samo jedun korok do abortiranja bolesnih beba
fali ti gnječ za svađu?  :D
vidiš upitnik na kraju moje rečenice?
nisam rekla da je sora glupa nego da izmišlja.. i da bi nju prvu trebalo banirati - dakle protiv sam bana jer bi se forum odmah raspao.. ili bi bilo bolje da se raspadne?  :?




? jo se nis svadi is gnječon.

unda ti fali sto te ne vrijeđa?

? pa ni me gnječ vriđo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Šandor Winnetou 19/11/2018, 22:53

postupno baniranje s tim da se odredi max. kazna recimo 15 dana bez trajnog bana. Ovo pišem zato što srbende(uglavnom) seru o demokraciji u RH a na njihovim portalima Hrvat nema šanse izdržati do trećeg upisa a već dobije trajni ban. Srbende se mora naučiti očito na teži način da počnu gledati na svijet bez srbaljske prizme

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by aben 19/11/2018, 23:02

tre wrote:postupno baniranje s tim da se odredi max. kazna recimo 15 dana bez trajnog bana. Ovo pišem zato što srbende(uglavnom) seru o demokraciji u RH a na njihovim portalima Hrvat nema šanse izdržati do trećeg upisa a već dobije trajni ban. Srbende se mora naučiti očito na teži način da počnu gledati na svijet bez srbaljske prizme


i optimizam imo svoju granicu, a ti si je prošo. srbe se ne moro naučiti, i ne će naučiti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Šandor Winnetou 20/11/2018, 00:56

aben wrote:
tre wrote:postupno baniranje s tim da se odredi max. kazna recimo 15 dana bez trajnog bana. Ovo pišem zato što srbende(uglavnom) seru o demokraciji u RH a na njihovim portalima Hrvat nema šanse izdržati do trećeg upisa a već dobije trajni ban. Srbende se mora naučiti očito na teži način da počnu gledati na svijet bez srbaljske prizme


i optimizam imo svoju granicu, a ti si je prošo. srbe se ne moro naučiti, i ne će naučiti
da, vidim da sam napisao oksimoron scratch
U svakom slučaju valjalo bi ih malčice pomaziti po glavi kad se djeca zaigraju

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Leviathan2 20/11/2018, 02:21

ja sam protiv bilo kakvog bananja,
svatko ima pravo svakom jebat mater i granica i jedina odrednica je granica osobne pristojnosti i samokontrole
sto se tice zlocina, to je proslo vrijeme i kao takav podlijeze raznim sudovima i misljenjima i apsolutno je bezvezno nekog banirati ako taj isti ima svoje vidjenje svezi dogadjajem, samo baniranje nece donijeti nikakovu promjenu u misljenju istog nego samo potiskivanje eventualno. 
zlocin kao zlocin je dio ljudskog drustva i za njega ne postoji opravdanje ali kao i u svemu ce postojati oni koji ce vidjeti taj zlocin drugijem ocima ili zbog neke svoje bliskosti ili zbog nesklonosti k zlocincu,
po meni svako nasilno potiskivanje necijeg misljenja je -citiram abena- Fasizam

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by darth_vader 20/11/2018, 02:23

Trajni banovi nemaju smisla, ali ići onako kuvinski i nisko tražiti opravdavanje za zločin onakvih razmjera nakon pada grada i predaje, e pa za to bi se u živo dotičnom debilu krvi napio...a neka piše u sigurnosti Vučićevog čmara što god hoće... smeće ljigavo odvratno, bitno da glumi tu nekakvog uglađenog europejca... fuj, koliko je odvratan...nitko od nas(nadam se) nije toliko imbecilan da ide "pokrštavati "ustaškom ideologijom po srpskim portalima i forumima, a raznorazni pacijenti ovuda dolaze lajati, tražeći valjda neki supstitut toliko započetih, a izgubljenih ratova ili ih jer je jednostavno ćale silovao...jer nemoguće je drukčije biti baš toliki debil...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by marcellus 20/11/2018, 02:51

a sad što se pižona tiče... on je ionako tu da mu se svi popišaju u usta kad prekardaši, inače ja bi ga ostavio na forumu jer je zoran primjer kako izgleda prosječan birač Ace Musliua, dakle pripadnik većine u Srbiji

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Yehudim 20/11/2018, 02:53

marcellus wrote:
kic wrote:
jedno je imati svoju verziju povijesti, drugo je tvrditi da su dokumentirani zlocini izmisljotine..

nekom izvan ovog foruma ce se ovo pitanje ciniti suludim i ocitim, no..

forum je forum, tu je uvijek postojala sloboda govora i za to sam da to tako ostane.


Paradoksalno, za javne medije zastupam tezu da treba sankcionirati povijesni revizionizam glede DR.

Zašto? Jer ovdje ja mogu govoriti što me  volja, pa neka i drugi.

Na HRT-u i na televizijama, ako nema desnica pravo javnog govora i pristupa nego samo oni koji seru da je rat bio građanski i da su hrvati pobili petnejs miliJona nejači, i ako se u javnosti stvara atmosfera kriminaliziranja branitelja i javnog linča, onda bolje da se uvede zakon o zabrani povijesnog revizionizma a la WW2

 Ne može to tako rodjo.  

Revizionizam može za NOB, može za WWII i za sve drugo.......... ali ne i kad je DR u pitanju.

 Ako možeš ti govoriti šta te volja, mogu i drugi.

ban se triba prakticirati za profiliranje i sl, šta je već u pravilima foruma a ne sankcionirati 

- slobodu govora -

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by marcellus 20/11/2018, 03:03

Yehudim wrote:
Revizionizam može za NOB, može za WWII i za sve drugo.......... ali ne i kad je DR u pitanju.

znači može za židove a ne može za hrvate?

jebise...

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Yehudim 20/11/2018, 03:14

marcellus wrote:
Yehudim wrote:
Revizionizam može za NOB, može za WWII i za sve drugo.......... ali ne i kad je DR u pitanju.

znači može za židove a ne može za hrvate?

jebise...

 Znači može za Židove ali ne i za Hrvate----------------odjebi. :tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by marcellus 20/11/2018, 03:30

zakoni o povijesnom revizionizmu trebaju biti za oba rata ili nijedan, dakle ako se ide u zatvor za negiranje holokausta ide se i za negiranje vukovara, škabrnje, srebrenice, kurca palca


_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 20/11/2018, 07:12

aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
jedno je imati svoju verziju povijesti, drugo je tvrditi da su dokumentirani zlocini izmisljotine..

nekom izvan ovog foruma ce se ovo pitanje ciniti suludim i ocitim, no..

o kojim se zločinima radi - onim sa srpske strane ili onih koji se pripisuju HV?
ne treba davati banove, trebao bi banirati najprije soru zbog njenih izmišljotina

a braću grim zbog njihovih?
Grimmovi ne tvrde da pišu istinu.

unda sve teoretičare?

Hoćeš reći da su svi teoretičari lažljivci i podmukli pokvarenjaci odnosno da pričaju bajke?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 20/11/2018, 07:18

marcellus wrote:zakoni o povijesnom revizionizmu trebaju biti za oba rata ili nijedan, dakle ako se ide u zatvor za negiranje holokausta ide se i za negiranje vukovara, škabrnje, srebrenice, kurca palca

A tko bi propisivao takve zakone na globalnoj razini?
Ezekova svjetska vlada?
Dakle, tako nešto ne dolazi u obzir, jer se zakoni donose na razini država-nacija i vrijede samo na području na kojem vrijedi njihova jurisdikcija.
Ukratko, ako Nijemci žele donijeti zakon o zabrani negiranja holokausta kako bi o sebi stvorili privlačniju sliku u svijetu i tako popravili poziciju svoje izvozne industrije, pravo im budi, na to imaju pravo, a ako Hrvati kako bi spriječili djelovanje pete kolone žele donijeti zakon o zabrani negiranja genocida odnosno genocidnih radnji nad hrvatskim narodom u RH ili drugim državama poput Srbije i BiH, to je također pravo Hrvata na teritoriju RH i nitko nam to nema pravo uskraćivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 20/11/2018, 07:21

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

pa trend je da se niječu jugočetnički zločini a prenaglašavaju pojedinačni ispadi iza Oluje tako da sam priupitala..

nisi ti pitala nego si rekla da tribo banirati soru jer je glupa. od toga je samo jedun korok do abortiranja bolesnih beba
fali ti gnječ za svađu?  :D
vidiš upitnik na kraju moje rečenice?
nisam rekla da je sora glupa nego da izmišlja.. i da bi nju prvu trebalo banirati - dakle protiv sam bana jer bi se forum odmah raspao.. ili bi bilo bolje da se raspadne?  :?


? jo se nis svadi is gnječon.

ne vidin, rekal si "trebao bi banirati najprije soru zbog njenih izmišljotina"

a to je samo korok do abortiranja

svašta i s tobom  :|

Zaigrao se u trolanju pa mu se malo previše pomutilo u glavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 20/11/2018, 07:38

aben wrote:

? pa ni me gnječ vriđo

Za svađu nije potrebno dvoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by danni1 20/11/2018, 07:39

Ne. Pa nije ovo srpski forum.

Kome se ne sviđa što ljudi pišu nek prošeće.

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Guest 20/11/2018, 07:42

danni1 wrote:Kome se ne sviđa što ljudi pišu nek prošeće.

Kome se sviđa što neki ovdje pišu, taj jebeno nije čist u glavi.
Doduše, i luđaci imaju pravo na svoju zabavu, makar mislim da bi ih u tome jako dobro bilo kontrolirati i koliko je moguće svesti na privatnu sferu kako ne bi loše utjecali na opće zdravstveno stanje nacije. Dok ne bude prekasno. A kad postane prekasno, onda je prekasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by danni1 20/11/2018, 07:50

Speare Shaker wrote:
danni1 wrote:Kome se ne sviđa što ljudi pišu nek prošeće.

Kome se sviđa što neki ovdje pišu, taj jebeno nije čist u glavi.
Doduše, i luđaci imaju pravo na svoju zabavu, makar mislim da bi ih u tome jako dobro bilo kontrolirati i koliko je moguće svesti na privatnu sferu kako ne bi loše utjecali na opće zdravstveno stanje nacije. Dok ne bude prekasno. A kad postane prekasno, onda je prekasno.
Na ovom forumu je malo ljudi s čijim stavovima sam suglasan i koji pišu onako kako mi se sviđa ali mi ne pada na pamet braniti svim drugim pizdunima, kojima bih s zadovoljstvom zakrenuo vrat, da govore što misle.

_________________
negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

negiranje ratnih zlocina  - Page 2 Empty Re: negiranje ratnih zlocina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum