ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by danni1 Sun 4 Nov - 23:41

AssadNaPodmornici wrote:
danni1 wrote:
prckov wrote:
danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:dobra analiza, međutim neznači da ipak netko neće ostati u RH.. bosna je još veća vukojebina, ali postaje zatrpana, jer svi oko nje zatvaraju granice
Svaka analiza koja spominje i računa na imigrante,mislim na ovu stoku iz afrike, da će punit nečiji proračun je loša analiza.
seve je za jodu I slicne davno prorocki otpjevala pjesmu
raste trava zelena  :D
Ne znam kako oni to zamišljaju da od ovakve imigracije bilo tko u Europi može imati koristi?
može.. soroš, demokratska stranka, HDZ, SDP, dio crony kapitalističke elite, .. ima ekipe koja može profitirati.. 

naravno 90% ljudi će popušiti
A dobro sad...jbga naravno da oni koji to guraju znaju zašto guraju i da će profitirati na tome al...jbga znamo o čem govorimo.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by AssadNaPodmornici Sun 4 Nov - 23:45

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
danni1 wrote:
prckov wrote:
danni1 wrote:
Svaka analiza koja spominje i računa na imigrante,mislim na ovu stoku iz afrike, da će punit nečiji proračun je loša analiza.
seve je za jodu I slicne davno prorocki otpjevala pjesmu
raste trava zelena  :D
Ne znam kako oni to zamišljaju da od ovakve imigracije bilo tko u Europi može imati koristi?
može.. soroš, demokratska stranka, HDZ, SDP, dio crony kapitalističke elite, .. ima ekipe koja može profitirati.. 

naravno 90% ljudi će popušiti
A dobro sad...jbga naravno da oni koji to guraju znaju zašto guraju i da će profitirati na tome al...jbga znamo o čem govorimo.
naravno..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by vili40 Mon 5 Nov - 6:55

ne vidim problem,sve što tu zaglavi direktno proslijediti najvećem stručnjaku za zapošljavanje na našim prostorima Milanu Bandiću.Što je za njega koja tisuća obzirom na broj uhljebljenih zagrebački proračun to ne bi ni osjetio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by Yehudim Mon 5 Nov - 7:08

prckov wrote:kad debili racionaliziraju vatam se za pistolj


   :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by darth_vader Mon 5 Nov - 7:13

RayMabus wrote:Nezaposlenih 130 tisuća, 8,4 % s tendencijom daljnjeg pada

Neće ovdje nitko jesti bobice


A neće ni teleće šnicele...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by vuksadinare Mon 5 Nov - 7:30

jasambrand..odlazis? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by Yehudim Mon 5 Nov - 7:32

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:dobra analiza, međutim neznači da ipak netko neće ostati u RH.. bosna je još veća vukojebina, ali postaje zatrpana, jer svi oko nje zatvaraju granice
Svaka analiza koja spominje i računa na imigrante,mislim na ovu stoku iz afrike, da će punit nečiji proračun je loša analiza.

Takvi amo dolaze kao teret na proračun ne kao oni koji će nešto raditi i puniti proračun.

Migranti ako uđu u RH postat će problem jer ih ovi dalje više ne primaju, ostat će kod nas,ne svojom voljom i bauljat, krast i radit pizdarije dok se nekako ne prebace dalje a to može potrajat dugo. Oni koji eventualno ostanu na njih ne treba raćunati kao na moguće punioce proračuna nego kao na sigurne korisnike istog.

 Istina.

 Ne znam kako je sada u D ali i dok sam živio tamo ( 8 god ) jako rijetko sam vidja Arape da rade negdi.

Ako da, onda su to bile kebabdjinice i sl. 

 Ovdi, di sam sad ista je stvar ..........Arapi NE RADE nigdi. na socijali su i po pučkim kuhinjama.

 Indijci rade i po tvornicama, servisima, popravljaju mobitele imaju restorane i sl.

 Arapa ne možeš viditi niti na jednome poslu !!!!!! 

Kao prvo nepismenih je pun kufer, nemaju radne navike, ne govore jezik domaćina, nemaju škole

 niti zanimanja, vještina. 

    Prošle god sam prolazio kroz jedno manje misto ( Ballyhaunis ) na zapadu zemlje......

Kvart ogradjen zidom visokim 2.5 m sa samo dvoje vrata..........Glavni ulaz sa kapijom za auta sa jedne strane

i metalnim vratima sa druge strane. Veličina  toga  ( nazovimo ga -geto - ) je, reka bih, cca za 200 obitelji 

 Nitko...........ali nitko od njih ne radi nigdi.

 Samo vidiš zakrabuljene hanume kako cupkaju tri koraka iza lika u haljini sa bradom do prsa....

 i u sandalama ( ako imaju hlače, onda skraćene do članaka ) ...........nokti za oranje, pete ispucale

 Nigdi ne rade već ih samo vidiš isprid Socialamt di mogu jesti u kužini ili odniti hranu i ubrati tjedne šoldi.

     No oni to ne zovu - socijala - već  vele da uzimaju porez od nevjernika.

Pokušati ću naći to naselje na Googleearth pa  staviti tu.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama - Page 2 Empty Re: Dobra vijest za Hrvate je da će uz ovu klimu biti više jestivih gljiva i bobica po šumama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum