ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:23

zgdosada wrote:
vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
Ajde ti meni reci. Onako relano. Zar ne bi bilo normalno da hrvatsko pravosuđe zamrzne svu imovinu mola nakon ovakvog poteza ? Ileglalno stečena imovina subjekta koji je pod istragom. I zumba. I upravljačka prava i svu imovinu ?
nece..jes su u dilu s mađarima sudjelovali i zokijevi intimusi..stipe mesic,racanova ekipa..pa zna se da ej mesic uz pomoc dragicevica uz blagoslov sanadera drmao ino-m do 2010-te....

vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by omni 19/10/2015, 09:30

Jbt, suzavac, zica, izbjeglica.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by gargamel0101 19/10/2015, 09:35

Vrijeme je za plan ŽE.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:39

...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:40

vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
..tu mislim pucavsi na izbjeglice koji pokusavaju uci u te drzave...a jbg koleteralne zrtve u sukobu uvijek postoje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by marcellus 19/10/2015, 09:41

šta sad... plan D

_________________
Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by marcellus 19/10/2015, 09:41

ceterum censeo milanović je kreten

_________________
Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 09:42

vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:
vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
Ajde ti meni reci. Onako relano. Zar ne bi bilo normalno da hrvatsko pravosuđe zamrzne svu imovinu mola nakon ovakvog poteza ? Ileglalno stečena imovina subjekta koji je pod istragom. I zumba. I upravljačka prava i svu imovinu ?
nece..jes su u dilu s mađarima sudjelovali i zokijevi intimusi..stipe mesic,racanova ekipa..pa zna se da ej mesic uz pomoc dragicevica uz blagoslov sanadera drmao ino-m do 2010-te....
Znam i ja da neće. Samo po meni to je normalan odgovor na zatvaranje granice. Hoćeš grubu igru eto ti je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 09:43

vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...


Naravno da jesmo. Ne bi nam bio ni prvi ni zadnji puta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:44

marcellus wrote:šta sad... plan D
nema nikakvog plana..za plan treba imat hrabrosti,muda i znanje....a ne samo biti jak na jeziku..kad je dioslo vrijeme za tarapanu a doslo je nema nikavih vise planova..realno milanovic se boji sukobit s izbjeglicama ili ne znam ispalit suzavce,metke na njih s druge strane granice ponajprije na onu od kud nam dolaze..ito je sva poanta..zoki ne voli onu 'tko riskira profitira'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:47

zgdosada wrote:
vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:
vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
Ajde ti meni reci. Onako relano. Zar ne bi bilo normalno da hrvatsko pravosuđe zamrzne svu imovinu mola nakon ovakvog poteza ? Ileglalno stečena imovina subjekta koji je pod istragom. I zumba. I upravljačka prava i svu imovinu ?
nece..jes su u dilu s mađarima sudjelovali i zokijevi intimusi..stipe mesic,racanova ekipa..pa zna se da ej mesic uz pomoc dragicevica uz blagoslov sanadera drmao ino-m do 2010-te....
Znam i ja da neće. Samo po meni to je normalan odgovor na zatvaranje granice. Hoćeš grubu igru eto ti je.
cak ni tad nece..jer mađari miogu progovoriti dokumentima koje sve upetljan u prodaju ine..a tu bi se naslo i onih koj drze stangu zokiju....on da je mogao to bi napravio i prije ove ograde i izbjeglica jer su uslovi postojali..a en bi zicao mađare da nam prodaju inu..ako je sto nelegalno u prodaji i imas dokaze jednostavno to blokiras ako si u pravu..i tocka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by v_vlado 19/10/2015, 10:27

Najbolje zatvorit granicu,barem neće hrvati bježat iz zemlje,mora se radit za uhljebe,  ........
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 10:29

vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
Nema muda jer bi priznao da nije bio u pravu a to dvadeset dana prije izbora ne želi napraviti ni pod razno. retard press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 10:33

Kao što sam rekao, točno predvidio, ovaj crikus je ograničenog vijeka, i naše budale će se zadnje sjetiti podginuti ogradu, Kolinda je ovdje pametna, Zoki je glup ko točak, neznam tko od vas forumaša, od epija, do drage kaje, kako ste mogli hvaliti Zokija, glup ko točak, njegovi planovi ostali bez abecede , azbuke čega već
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:36

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
Nema muda jer bi priznao da nije bio u pravu a to dvadeset dana prije izbora ne želi napraviti ni pod razno. retard press
....cuj kad 4 godine doslovce spavas,nista ne radis..razmisljas kako ce to sve drugi rjesit..i odjedanput buuum...pred ocima mu se stvori veliki problem koji ne moze rjesavat kakav birokrat iz ministarstva vec najvisa razina...on nema pojma sta ciniti..vec stalno nekakvi planovi do kojih nema ni 'p'...onda na ta mjesta koji trebaju rukovoditi krizom postavlja jos vece debile do njega poput ostojica...kao onomad mrak taritas za krizu kad je bila poplava...i kad nemas planova i kad nemas ni znanja a ni radnih navika..a problem je tu..bjesnis,svađaa se,svi ti krivi jer eto zasto ga nisu pustili na miru da jos ovo malo odspava do izbora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:39

neoliberalni_placenik wrote:Kao što sam rekao, točno predvidio, ovaj crikus je ograničenog vijeka, i naše budale će se zadnje sjetiti podginuti ogradu, Kolinda je ovdje pametna, Zoki je glup ko točak, neznam tko od vas forumaša, od epija, do drage kaje, kako ste mogli hvaliti Zokija, glup ko točak, njegovi planovi ostali bez abecede , azbuke čega već
...gledaj kaja ej za njega jer je privremeno zatvorio GP sda srbijom i eto kao ono malo se svađao sa vucicem i srbijom..to ej kaji bilo dovoljno..a epikur?...njemu sve dobro ako je hrvatska u gabuli jer eto ne zelimo se ujedinit sa srbima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 10:40

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
Nema muda jer bi priznao da nije bio u pravu a to dvadeset dana prije izbora ne želi napraviti ni pod razno. retard press
....cuj kad 4 godine doslovce spavas,nista ne radis..razmisljas kako ce to sve drugi rjesit..i odjedanput buuum...pred ocima mu se stvori veliki problem koji ne moze rjesavat kakav birokrat iz ministarstva vec najvisa razina...on nema pojma sta ciniti..vec stalno nekakvi planovi do kojih nema ni 'p'...onda na ta mjesta koji trebaju rukovoditi krizom postavlja jos vece debile do njega poput ostojica...kao onomad mrak taritas za krizu kad je bila poplava...i kad nemas planova i kad nemas ni znanja a ni radnih navika..a problem je tu..bjesnis,svađaa se,svi ti krivi jer eto zasto ga nisu pustili na miru da jos ovo malo odspava do izbora
Ma ko njega jebe, nebitan lik i već je bivši no retard će nam do svoje smjene natovariti 50-60 tisuća muja a neće ni ašova zabost da se sprječi dalnji priljev izbjeglica tako da će sljedeći morati dobrano pojesti go**a da se to rješi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:41

a najveci porblem kod zokija i ekipe je sto definitivno nemaju pojma o geostartegiji..to im je kao neka visa nauka...oni valjda jos razmisljaju da je EU onakva kao sto ej bila prije 15,20 godina....da jos valjda 'nesvrstani' imaju nekog utjecaja..a mozdamisle da je i tito negdje ziv i da ce se pojaviti i rjesiti ovu krizu umjesto njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 10:46

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:...zoki nema muda poslat vojsku i zatvorit granicu i uci u ring....lajat rjecima je ejdno ali teren je nesto drugo..janezi i mađari su spremni pucat na hrvate i hrvatsku jesmo li mi spremni na njih.zoka?...mađar je to zorno prikazao na primjeru srbije ispalivsi suzavce...
Nema muda jer bi priznao da nije bio u pravu a to dvadeset dana prije izbora ne želi napraviti ni pod razno. retard press
....cuj kad 4 godine doslovce spavas,nista ne radis..razmisljas kako ce to sve drugi rjesit..i odjedanput buuum...pred ocima mu se stvori veliki problem koji ne moze rjesavat kakav birokrat iz ministarstva vec najvisa razina...on nema pojma sta ciniti..vec stalno nekakvi planovi do kojih nema ni 'p'...onda na ta mjesta koji trebaju rukovoditi krizom postavlja jos vece debile do njega poput ostojica...kao onomad mrak taritas za krizu kad je bila poplava...i kad nemas planova i kad nemas ni znanja a ni radnih navika..a problem je tu..bjesnis,svađaa se,svi ti krivi jer eto zasto ga nisu pustili na miru da jos ovo malo odspava do izbora
Ma ko njega jebe, nebitan lik i već je bivši no retard će nam do svoje smjene natovariti 50-60 tisuća muja a neće ni ašova zabost da se sprječi dalnji priljev izbjeglica tako da će sljedeći morati dobrano pojesti go**a da se to rješi.
ma nije to niki problem....lako se muja mozes rjesit samo preko dunava..o's silom ili milom biraj...plivajuci ili pjeske...izbor se sam po sebi namece...veci problem je to..sto su buducim neprijateljima a i sadasnjim otkrili slabosti narocito granice...i tu ce buduca vlast morati puno poraditi...a prvo da ovakva granica definitivno vise ne smije funkcionirati na ovaj nacin..u prvom redu sa srbijom i bh-a....koji ejdva cekaju da nam ga uvale na bilo koji nacin....drugo..treba potpuno redefinirat vanjsku politiku i prstat sanjariti da ej EU nesto posebno i da ce nas ona stiti...tj treba naci drugi pravac a to je 'visegradska skupina'..i kao trece mozda najvaznije potpuno ojacati nacionalnu drzavu i svakom jebat mater ko nas pokusa izvozat ili na jedan nacin destabilizirat..ali otvoreno jebat mater a ne u rukavicama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 10:55

nema haos, sve  se lagano stopira. angela je juce obećala
turcima, javno, šarene laze, eu i sl. a tajno i realno, obecala
turcima milone da prekinu se izvozom migranta sa bliskog i
dalekog istoka. to nesto budu " prihajali " morem, bice
daleko manji broj. zatvori se madjarska, austrija, slovnija,
hrvatska, srbija, i tako redom do turske. ostace svima nesto
migranata, ali, i to ce teta angela da calne, za hranu i ogrev.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by stenjalica 19/10/2015, 10:56

Čemu panika Hrvatskoj ionako fali po svim parametrima oko 3 milijuna stanovnika po površini koju ima sve po bivšoj Krajini i G.Kotaru je prazno
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! - Page 2 Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum