ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:27

http://www.vecernji.hr/hrvatska/kako-bi se-rasteretio-kamp-u-opatovcu-u-jezevo-transportitano-9-autobusa-1031494
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:29

vuksadinare wrote:http://www.vecernji.hr/hrvatska/kako-bi se-rasteretio-kamp-u-opatovcu-u-jezevo-transportitano-9-autobusa-1031494
http://www.vecernji.hr/hrvatska/kako-bi-se-rasteretio-kamp-u-opatovcu-u-jezevo-transportirano-9-autobusa-1031494
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:30

zoki:'fuj slovenci..fuj..zicanu ogradu dizete...jaooooo..brateeeee..ubit cu se...propadaju idejeeeee i koje sam vjerovooooooo..jaoooo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:36

..realno..eu u ovakvoj formi vise ne postoji osim na papiru...pitanje je dana tko ce zadnji svijetlo ugasiti...ako svi podignu zicane ograde ili prepreke granicni rezim kakav je vladao u eu vise en postoji...kazemi mi frend koji je jucer bio u mađarskoj da su ga pregledali kao da je kakav krimos ili doba hladnog rata..jednostavno vise ne rade razliku izbjeglice ili građani eu-a....granica se definitivno vratila na mađarsku granicu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 07:38

...sto ce od tog svega biti bog zna...jednostavno netko unutar eu-a treba priznati da vise eu ne funkcionira na ovakav nacin...i da je vrijeme da eu ne moze vise funkcionirati na politickim osnovama vec samo na ekonomskim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by epikur37 19/10/2015, 08:06

europa se ograđuje ostasmo na balkanu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 08:08

epikur37 wrote:europa se ograđuje ostasmo na balkanu
..ne mozemo mi ostat na balkanu....jer ovo s ogradom bice inercija..podignemo li mi ogradu dignut ce je i srbija prema makedonoji a mekedonci prema grcima..a grcka ima prirodnu zicu prema turskoj-more...gdje granici u 90% obliku s turskom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by epikur37 19/10/2015, 08:10

eu je propala
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 08:10

..na kraju ce sva europa biti ograđena zicom...koja u stvarnosti je i uviojek postojala..istina nakon hladnog rata nevidljiva ali ej postojala...ovo s apravom zicom je samo prakticno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 08:13

epikur37 wrote:eu je propala
propala je na politickoj osnovi tj jos postoji na papiru ali u praksi vise ne....problem je samo u tome..sto nasi politicki ridikuli nisu jos svjesni toga jerbo smo jos friski u eu..a recimo orban je toga bio svjestan jos prije 5,6 godina....no oni su desest i kusur godina u eu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by mutava baštarda 19/10/2015, 08:17

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:europa se ograđuje ostasmo na balkanu
..ne mozemo mi ostat na balkanu....jer ovo s ogradom bice inercija..podignemo li mi ogradu dignut ce je i srbija prema makedonoji a mekedonci prema grcima..a grcka ima prirodnu zicu prema turskoj-more...gdje granici u 90% obliku s turskom
Istina samo što ćemo mi našu ogradu preplatiti, a zid obojati nekoliko puta. U tome se svi naši problemi.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by mutava baštarda 19/10/2015, 08:19

vuksadinare wrote:..sto nasi politicki ridikuli nisu jos svjesni toga jerbo smo jos friski u eu..a recimo orban je toga bio svjestan jos prije 5,6 godina....no oni su desest i kusur godina u eu...
Vesna Pusić bi dobila slom živaca da je mediji šutiraju kao Orbana...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 08:21

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:europa se ograđuje ostasmo na balkanu
..ne mozemo mi ostat na balkanu....jer ovo s ogradom bice inercija..podignemo li mi ogradu dignut ce je i srbija prema makedonoji a mekedonci prema grcima..a grcka ima prirodnu zicu prema turskoj-more...gdje granici u 90% obliku s turskom
Istina samo što ćemo mi našu ogradu preplatiti, a zid obojati nekoliko puta. U tome se svi naši problemi.
..tocno...ali lako za ogradu..pitanje je mozda i vremena kad ce doc mozebitno i do oruzanih incidenata između drzava zbog izbjeglica..jer ako negdje probiju ogradu ili se ne pruzi otpor prelasku izbjeglcia pada ce teske optuzbe međusobno..a do kratkog fitilja nije monogo..da brzo izgori
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 08:34

Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 08:36

zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 09:02

epikur37 wrote:europa se ograđuje ostasmo na balkanu
Sa mujama koje toliko mrziš, ima da ti nafiliju zadar ko filovanu papriku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by v_vlado 19/10/2015, 09:12

Slovenci su pizde.....kekec im nacionalni junak,....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:18

v_vlado wrote:Slovenci su pizde.....kekec im nacionalni junak,....
ne nisu pizde..dosta vise s tim pizdama...svima je nacionalna sigurnost vaznija osim nas....pizde su upravo oni koji se ne zele pobrinuti za sigurnost vlastite kuce..amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Guest 19/10/2015, 09:19

vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
Ajde ti meni reci. Onako relano. Zar ne bi bilo normalno da hrvatsko pravosuđe zamrzne svu imovinu mola nakon ovakvog poteza ? Ileglalno stečena imovina subjekta koji je pod istragom. I zumba. I upravljačka prava i svu imovinu ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by vuksadinare 19/10/2015, 09:23

zgdosada wrote:
vuksadinare wrote:
zgdosada wrote:Ajde vi meni recite ovako čisto logično. Kako Mađraska može žicom zatvoriti granicu prema članici EU a ostatak društva šuti ? Jebem vas se u dupe da vas jebem sve koji ste glasali za ulazak.
..,oze..jer za mđarsku eu postoji samo na papiru kao i za ove koji sute..ali to jos nitko javno ne zeli priznati...a gdje ces lupiti nego ces lupiti tamo gdje su naivcine...
Ajde ti meni reci. Onako relano. Zar ne bi bilo normalno da hrvatsko pravosuđe zamrzne svu imovinu mola nakon ovakvog poteza ? Ileglalno stečena imovina subjekta koji je pod istragom. I zumba. I upravljačka prava i svu imovinu ?
nece..jes su u dilu s mađarima sudjelovali i zokijevi intimusi..stipe mesic,racanova ekipa..pa zna se da ej mesic uz pomoc dragicevica uz blagoslov sanadera drmao ino-m do 2010-te....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu! Empty Re: Počeo je kaos..Slovenija diže žičanu ogradu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum