ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austrija više ne prima

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Austrija više ne prima Empty Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 1:46

http://www.24sata.hr/politika/u-hrvatsku-uslo-197000-ljudi-volonteri-tvrde-nema-hrane-442589

Austrijska ministrica Sloveniji: Mi više ne primamo izbjeglice


Austrija više neće primati izbjeglice u zemlju zbog, kako kaže resorna ministrica Mikl-Leitner, velikih problema u osiguravanju smještaja i opskrbe za ljude

Austrijska ministrica unutarnjih poslova Johanna Mikl-Leitner telefonski je slovensku kolegicu Vesnu Györkös Žnidar u nedjelju navečer obavijestila kako Austrija više neće primati izbjeglice unutar svojih granica zbog, kako je rekla, velikih problema u osiguravanju smještaja i opskrbe za ljude.

- Unatoč svim aktivnostima i činjenici da je ministrica obavijestila hrvatskog ministra unutarnjih poslova Ranka Ostojića o situaciji te ga pozvala na suradnju i poštivanje okvira unutar kojih možemo prihvaćati migrante, dobili smo službenu najavu hrvatskih nadležnih službi da će do jutra prema Republici Sloveniji poslati do 1800 migranata - poručili su iz Ljubljane te dodali kako je ''ovakvo ponašanje Hrvatske krajnje neprihvatljivo jer je kao država članica Europske unije dužna poštivati europski pravni red'', piše RTV Slovenije.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by michaellcmacha Mon 19 Oct - 2:45

pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by RayMabus Mon 19 Oct - 5:09

Nemaju oni šta primat neprimat ...owi će preko liwada a Austrijanći neka se snalaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Kermit Mon 19 Oct - 6:41

vijest prenio sa 24 sata, žutarnji priča o hep-u, telgram o osam stvari koje moramo znati, a ostali samo o kaotičnom stanju ne da je Austrija blokirala dolazak izbjeglica???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 9:08

michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
Zoka i ostoja su raširili guzove i podmazali sa lojem u znak dobrodošlice i primanja. Đžaba im bilo pričat samo su se znali svađati i srati a kurcem nisu mrdnuli da zaustave najezdu. Ovo treba kategorizirati kao veleizdaju mamicu im...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by vuksadinare Mon 19 Oct - 9:17

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
Zoka i ostoja su raširili guzove i podmazali sa lojem u znak dobrodošlice i primanja. Đžaba im bilo pričat samo su se znali svađati i srati a kurcem nisu mrdnuli da zaustave najezdu. Ovo treba kategorizirati kao veleizdaju mamicu im...
..a cuj...ne spremas se za krizu par dana prije krize...geostartegija kod njih ej u teskom qurtzu....recimo orban je poceo dizat ogradu prije godinu dana..prije 5 godina je rekao da ce eu pasti na multi-kulti politici i to se desava...e moj zokonja uspjesan politicar se ne mjeri sa znanjem engleskog vec da zna nanjusiti unaprijed sto ce se desavati i spremati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 10:34

michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
a ti si prvi bio za primanje arapa,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 10:37

neoliberalni_placenik wrote:
michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
a ti si prvi bio za primanje arapa,
Jebeno si ga pomješao sa nekim, osim možda par uvodnih postova kada su krenuli prema nama iz srbije no ono je bila ironija par exelance, vjeruj mi govorim ti sa 1000% sigurnosti, nema greške.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 10:38

Očekivano, bolje da su mene stavili za ministra, nego onoga švercera bakalarom ostojića i slučajnog premijera zokija, veze nemaju sa životom, niti sa realnim svijetom, kao i ovi forumaši epi i kaja recimo što su ih hvalili.. "oni su zajebali njemačku, mađarsku, srbiju itd", a zajebali su sami sebe i sve nas kao što vidimo.. slučajni premijer i ministar, i slučajna država .

dakle sve se dogodilo kao što sam predvidio.. prije ili posli će SVI ispred nas zatvoriti granice, a u Hrvatskoj će se nakupljati arapi. Naši nemaju plan i odbijaju to. Zoki govori da će imigranti "zubima trgati" ograde, hoće, vidimo.

Kao što sam rekao, čim Austrija i Slovenija zatvore, trebamo isti sekund mi zatvoriti. A prije toga treba podginuti ogradu sa Srbijom , poslati vojsku, vodene topove, itd. - dakle pripremiti sve za zatvaranje granice. Puštati , dokle drugi primaju. Kada drugi prestanu primati zatvaranje isti tren.

Jer kao što sam rekao, ako nebudemo imali plana u RH će se natrpati u jednom trenutku par desetaka pa do stotinjak tisuća arapa prije nego zatvorimo granice. I biti će gadno.

Ali eto zoki je imao plan, kako kaže epi i kaja, zajeba je on sve pirat pirat


Last edited by neoliberalni_placenik on Mon 19 Oct - 10:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 10:39

tre911 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
a ti si prvi bio za primanje arapa,
Jebeno si ga pomješao sa nekim, osim možda par uvodnih postova kada su krenuli prema nama iz srbije no ono je bila ironija par exelance, vjeruj mi govorim ti sa 1000% sigurnosti, nema greške.
ok pardon, onda znam da je govorio da im treba pomoći i da on i ekipa volontiraju ništa onda isprika čoviku ako je bio sarkastičan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by kaya Mon 19 Oct - 12:54

neoliberalni_placenik wrote:

Ali eto zoki je imao plan, kako kaže epi i kaja, zajeba je on sve pirat pirat
pa do sada da, prosljedio ih dalje. kod nas njih nema više od par tisuća. sada ćemo gledati dalje što će, pretpostavljam zatvoriti ulaz za njih odnosno propustiti koliko austrija prima. tako da ništa epokaliptično se nije desilo do sada kako ti priželjkuješ.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by mutava baštarda Mon 19 Oct - 12:56

michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
Naši primaju u guzicu...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by marcus-t Mon 19 Oct - 12:58

neoliberalni_placenik wrote:
tre911 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
a ti si prvi bio za primanje arapa,
Jebeno si ga pomješao sa nekim, osim možda par uvodnih postova kada su krenuli prema nama iz srbije no ono je bila ironija par exelance, vjeruj mi govorim ti sa 1000% sigurnosti, nema greške.
ok pardon, onda znam da je govorio da im treba pomoći i da on i ekipa volontiraju ništa onda isprika čoviku ako je bio sarkastičan
E moj Yoda šta si dočekao. Jednog dana bi ti se ćerka mogla udati za kakvog Arapa pa ćeš dobiti tamnopute unučiće. Onda će te biti sram šta si sve pisao po forumu. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by mutava baštarda Mon 19 Oct - 12:58

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:pa jel bitno jel oni primaju ili ne mi smo tu, mi primamo...
Zoka i ostoja su raširili guzove i podmazali sa lojem u znak dobrodošlice i primanja. Đžaba im bilo pričat samo su se znali svađati i srati a kurcem nisu mrdnuli da zaustave najezdu. Ovo treba kategorizirati kao veleizdaju mamicu im...
..a cuj...ne spremas se za krizu par dana prije krize...geostartegija kod njih ej u teskom qurtzu....recimo orban je poceo dizat ogradu prije godinu dana..prije 5 godina je rekao da ce eu pasti na multi-kulti politici i to se desava...e moj zokonja uspjesan politicar se ne mjeri sa znanjem engleskog vec da zna nanjusiti unaprijed sto ce se desavati i spremati..
Bilo je i ostavka zbog sporosti izgradnje ograde. Znalo se čak i koliko bi mogao trajati kurvin pir...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by kic Mon 19 Oct - 13:42

evo sad ćemo mi na to odreagirati za 1mj, pomalo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 13:51

ostrakon wrote:
Austrija više neće primati izbjeglice u zemlju zbog, kako kaže resorna ministrica Mikl-Leitner, velikih problema u osiguravanju smještaja i opskrbe za ljude

Austrijska ministrica unutarnjih poslova Johanna Mikl-Leitner telefonski je slovensku kolegicu Vesnu Györkös Žnidar u nedjelju navečer obavijestila kako Austrija više neće primati izbjeglice unutar svojih granica

Austrija je demantirala ovu tvrdnju Slovenaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 13:57

Prvi dan su rekli da će primati 8000. Broj se ubrzo pretvorio u 5000 da bi na kraju bio 2500. Za 48 sati došli smo do nule - komentirao je Ostojić slovenske odluke


Prvi dan su rekli da će primati 8000. Brojka se za 24 sata pretvorila u 5 tisuća da bi na kraju bila 2.500. Za 48 sati došli smo do nule. Sav sustav prihvata ljudi trebao bi ostati na teretu Hrvatske - rekao je ministar unutrašnjih poslova Ranko Ostojić. Dodao je kako će se ljudima ponuditi azil, ali da treba uprijeti prstom u glavnog krivca - a to je Grčka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 14:08

Zlovenci su nazvali Austriju i tražili da prime više izbjeglica dnevno, ali su ih ovi odjebali i traže "status quo".

Dakle Austrijanci primaju 1500/dan a Zlovenci 2500/dan pa je potonje prpa.

Objavljeno prije 2 sata.

http://derstandard.at/2000024097298/Fluechtlinge-Unterschiedliche-Angaben-von-Slowenien-und-Oesterreich
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 14:09

ostrakon wrote:
Za 48 sati došli smo do nule. Sav sustav prihvata ljudi trebao bi ostati na teretu Hrvatske

- rekao je ministar unutrašnjih poslova Ranko Ostojić.

Dodao je kako će se ljudima ponuditi azil

cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Guest Mon 19 Oct - 14:10

A dnevno u RH ulazi... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija više ne prima Empty Re: Austrija više ne prima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum