ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 12:54

kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.
S oproštenjem, ne trabunjaj gluposti. Mogla si upitat za objašnjenje od znalca, tu sam... B-)

Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by kaya 19/10/2018, 13:06

Eroo wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.
S oproštenjem, ne trabunjaj gluposti. Mogla si upitat za objašnjenje od znalca, tu sam... B-)
ajde... da bas cujem , sjedim pa mozes..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by marcellus 19/10/2018, 13:09

kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.

stavili su ga tamo gdje granate četnika nisu dosezale 93. kad je donesena odluka o gradnji

inače na čelu povjerenstva je bio ivica račan i most je sagrađen na trasi buduće auto ceste



_________________
Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Guest 19/10/2018, 13:14

Srbi su pametni





Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 380407_igor-mandic_ls

Igor Mandić: "Srbi nam fale u Hrvatskoj, to je fakat. Ne samo brojčano, da nam dopune broj stanovnika koji čini jednu državicu moćnijom nego i svojim intelektualnim potencijalom, koji je uvek doprinosio strahovito mnogo onome što se naziva hrvatska uljudba."

Drži se svojeg alkohola Mandiću s kojim si svašta doživio pa se hvalio jadnim ljudima poslije nedjeljnog ručka prošle godine. Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 1f602  Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 1f602  Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 1f602  Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 1f602

Kakve gluposti i laži čovjek priča, to nisu istine. Da imalo grama pameti i intelekta te da se ne vodi mržnjom prema Hrvatskoj i čmarsrpskim qrcem u dupetu, ne bi ovakve besmislice pričao.

Koliko će samo Hrvatska još dugo plaćati period između 1918. - 1990., bolje ne spominjati.

A gdje još dodati i ono u genima utkano od 1102. - 1918. koje se s prethodnim dodatno križalo i deformiralo. :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 13:53

kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.
S oproštenjem, ne trabunjaj gluposti. Mogla si upitat za objašnjenje od znalca, tu sam... B-)
ajde... da bas cujem , sjedim pa mozes..
Šta si tek ustala, Bože-mi-oprosti? :)
Onaj tko je locirao most i vršio proračun, nije proučavao i vjetar. Projektant samo koristi podatke koji mu stignu na stol.
Baš me briga koliko će puta most biti zatvoren zbog vjetra i hoće li... Most ne zatvaraju zbog vjetra, kao takvog,
nego zbog utjecaja vjetra na vozila. Sjećam se da me je na Paškom vjetar zarotirao za 90, dok je još bio oštećen.
Nije se mostu ništa desilo, ali mene je zarotiralo. Kuiš?
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by vuksadinare 19/10/2018, 14:01

Ivan Goričan pripadnik 1.gbr.Tigroviprepricava jednu situaciju prilikom operacija 'orkan' u zapadnoj slavoniji prilikom oslobađanja sela Kričke u novljanskim brdima sjeverno od novske

'u jednoj akciji kod sela Kričke zarobili smo trideset sest teritorijalaca banja luckog korpusa,interesantno od njih trideset sest cak je bilo dvadeset devet muslimana a mi smo u svojoj satniji opet imali nekoliko muslimana.Musliman Rašo ili pravim imenom Rašid moj suborac pripadnik Tigrova od samog pocetka kad je saznao da su najvecim dijelom zarobljeni muslimani teritorijalci poludio je,htio ih je streljati,jedva smo ga sprijecili a jos gore vecina njih su mu bili takorec zemljaci jer je on bio porijeklom iz Sanskog mosta,strasno ih je psovao slao u cetnicku mater,oni su doslovce plakali i opravdavali su se da su nasilno mobilizirani dok im je Rašo drzao predavanja da su mogli se sakriti,da su se mogli dragovoljno predati kad su dosli,bilo je nacina ali onisu se nalazili u jedinici banjaluckog korpusa koji je najvise napadao i granatirao i razarao Lipik i lipicko podrucje'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Leviathan2 19/10/2018, 14:02

hehehehehe, LOOOL
jebote tema :)

_________________
Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by kaya 19/10/2018, 14:03

marcellus wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.

stavili su ga tamo gdje granate četnika nisu dosezale 93. kad je donesena odluka o gradnji

inače na čelu povjerenstva je bio ivica račan i most je sagrađen na trasi buduće auto ceste


ja ne znam tko je tebe gadao granatama 2000 godine ali nas opcenito nitko. 
:)
i ne gradis strateske projekte koje ces koristiti sto godina ovisno o tome gdje momentalno padaju granate. 
to kao da zeljeznicku prugu povuces tamo gdje trenutno nitko ne puca.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by kaya 19/10/2018, 14:05

Eroo wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.
S oproštenjem, ne trabunjaj gluposti. Mogla si upitat za objašnjenje od znalca, tu sam... B-)
ajde... da bas cujem , sjedim pa mozes..
Šta si tek ustala, Bože-mi-oprosti? :)
Onaj tko je locirao most i vršio proračun, nije proučavao i vjetar. Projektant samo koristi podatke koji mu stignu na stol.
Baš me briga koliko će puta most biti zatvoren zbog vjetra i hoće li... Most ne zatvaraju zbog vjetra, kao takvog,
nego zbog utjecaja vjetra na vozila. Sjećam se da me je na Paškom vjetar zarotirao za 90, dok je još bio oštećen.
Nije se mostu ništa desilo, ali mene je zarotiralo. Kuiš?
ustala sam u 8. mislila sam da ces nesto pametno napisati ali tesku glupost si napisao. 
ovo ne bi moja baba napisala koja zna o mostovima kao ja o elektromotoru.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 14:10

pismejker wrote:ili beogradski Energoinvest
 beogradski?
Ne kažem da lažeš, ali da ne poznaješ materiju o kojoj pričaš, to svakako.
U Srbiji su danas plaće više od 2x manje nego u HR. To je činjenica.
Držite se činjenica. I ti i Mandić.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by vuksadinare 19/10/2018, 14:12

energoinvest je bio sarajevski
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 14:17

kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.
S oproštenjem, ne trabunjaj gluposti. Mogla si upitat za objašnjenje od znalca, tu sam... B-)
ajde... da bas cujem , sjedim pa mozes..
Šta si tek ustala, Bože-mi-oprosti? :)
Onaj tko je locirao most i vršio proračun, nije proučavao i vjetar. Projektant samo koristi podatke koji mu stignu na stol.
Baš me briga koliko će puta most biti zatvoren zbog vjetra i hoće li... Most ne zatvaraju zbog vjetra, kao takvog,
nego zbog utjecaja vjetra na vozila. Sjećam se da me je na Paškom vjetar zarotirao za 90, dok je još bio oštećen.
Nije se mostu ništa desilo, ali mene je zarotiralo. Kuiš?
ustala sam u 8. mislila sam da ces nesto pametno napisati ali tesku glupost si napisao. 
ovo ne bi moja baba napisala koja zna o mostovima kao ja o elektromotoru.
Za projektiranje trase autoceste su ljudi drugog profila.
Most je samo jedan segment, gdje te zamole da izvršiš proračun.
Na stol dobiješ podatak o osnovnoj brzini vjetra, 10 m iznad terena (Vb0 m/s)
Smjer puhanja vjetra  - nepoznat! To je sve što trebaš znat o ovome, komšinice.

PS: Baba ti može pomoći oko heklanja i kuhanja, slušaj babu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Yehudim 19/10/2018, 14:20

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Hz

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 14:26

Tko je tebe tako nasekira? drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Guest 19/10/2018, 14:32

kaya wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.

stavili su ga tamo gdje granate četnika nisu dosezale 93. kad je donesena odluka o gradnji

inače na čelu povjerenstva je bio ivica račan i most je sagrađen na trasi buduće auto ceste


ja ne znam tko je tebe gadao granatama 2000 godine ali nas opcenito nitko. 
:)
i ne gradis strateske projekte koje ces koristiti sto godina ovisno o tome gdje momentalno padaju granate. 
to kao da zeljeznicku prugu povuces tamo gdje trenutno nitko ne puca.

Idemo redom.
Dakle, most se mora nalaziti na toj lokaciji gdje je sada jer je auto cesta mogla prolaziti jedinim tim pravcem.
Zašto?
Pa zato jer je riječ o manje ili više ravnoj liniji koja se nastavlja na tunel ispod Velebita, a pravac tunela je određen onako kako je to bilo najpovoljnije za gradnju.
Dakle, most je zapravo samo nastavak tunela i to najkraćim pravcem.
Auto cesta nije mogla ići na liniju starog masleničkog mosta jednostavno zato jer do njega dovode serpentine pa se zato nalazi ispod visine novog mosta. Još nitko se nije usudio tvrditi kako su serpentine najoptimalniji pravac za izgradnju auto ceste. Osim toga, ako bi problem serpentina i bio riješen, tada bi trasa auto ceste morala biti malo dulja jer se trasa do starog mosta nalazi dublje u Novskom Ždrilu pa se to opet ne bi isplatilo
Bura jeste problem, ali budimo realni, puno manji nego se to govori iz politikantskih razloga (postoji i riješenje u vidu burobrana i moram priznati da mi nije jasno zašto do sada nisu izgrađeni) jer je najvažnije da most funkcionira skoro pa potpuno bez bure tijekom turističke sezone, koja je tada doduše trajala 2-3 mjeseca, a sad najmanje pola godine.
Po zimi kada ima većih problema sa burom, najnormalnije se koriste trase gdje je taj problem manje izražen i riješen problem, a tada je i promet puno manji jer je sezona završila.
Račan jeste izgradio most, ali onaj  stari odnosno na mjestu gdje je bio stari most je napravio novi po uzoru na stari.
Međutim, on može služiti samo za lokalni promet jer je lokacija nepogodna za trasu auto ceste (serpentine).
Čak mislim da je glavni razlog za gradnju tog mosta zapravo silna propaganda notorno ljevičarskih medija koja je zahtjevala tu gradnju praveći od problema bure na novom mostu slona od buhe opet iz politikantskih razloga.
Iskreno, mislim da lokalni promet ne bi ama baš ništa izgubio da nema tog mosta na lokaciji starog, ali to bi trebao potvrditi ili opovrći netko od lokalnih stanovnika, ali je sasvim lako moguće da je Račan bezveze potrošio novce na izgradnju nepotrebnog mosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 15:05

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:npr maslenicki most , godinama su proucavali vjetar i stavili most gdje  nikad promet nije bio zaustavljen.
sad ga rodo stavi na mjesto gdje puse 200/h i nikom nista. zaustavi promet i jebe mu se.

stavili su ga tamo gdje granate četnika nisu dosezale 93. kad je donesena odluka o gradnji

inače na čelu povjerenstva je bio ivica račan i most je sagrađen na trasi buduće auto ceste


ja ne znam tko je tebe gadao granatama 2000 godine ali nas opcenito nitko. 
:)
i ne gradis strateske projekte koje ces koristiti sto godina ovisno o tome gdje momentalno padaju granate. 
to kao da zeljeznicku prugu povuces tamo gdje trenutno nitko ne puca.

Idemo redom.
Dakle, most se mora nalaziti na toj lokaciji gdje je sada jer je auto cesta mogla prolaziti jedinim tim pravcem.
Zašto?
Pa zato jer je riječ o manje ili više ravnoj liniji koja se nastavlja na tunel ispod Velebita, a pravac tunela je određen onako kako je to bilo najpovoljnije za gradnju.
Dakle, most je zapravo samo nastavak tunela i to najkraćim pravcem.
Auto cesta nije mogla ići na liniju starog masleničkog mosta jednostavno zato jer do njega dovode serpentine pa se zato nalazi ispod visine novog mosta. Još nitko se nije usudio tvrditi kako su serpentine najoptimalniji pravac za izgradnju auto ceste. Osim toga, ako bi problem serpentina i bio riješen, tada bi trasa auto ceste morala biti malo dulja jer se trasa do starog mosta nalazi dublje u Novskom Ždrilu pa se to opet ne bi isplatilo
Bura jeste problem, ali budimo realni, puno manji nego se to govori iz politikantskih razloga (postoji i riješenje u vidu burobrana i moram priznati da mi nije jasno zašto do sada nisu izgrađeni) jer je najvažnije da most funkcionira skoro pa potpuno bez bure tijekom turističke sezone, koja je tada doduše trajala 2-3 mjeseca, a sad najmanje pola godine.
Po zimi kada ima većih problema sa burom, najnormalnije se koriste trase gdje je taj problem manje izražen i riješen problem, a tada je i promet puno manji jer je sezona završila.
Račan jeste izgradio most, ali onaj  stari odnosno na mjestu gdje je bio stari most je napravio novi po uzoru na stari.
Međutim, on može služiti samo za lokalni promet jer je lokacija nepogodna za trasu auto ceste (serpentine).
Čak mislim da je glavni razlog za gradnju tog mosta zapravo silna propaganda notorno ljevičarskih medija koja je zahtjevala tu gradnju praveći od problema bure na novom mostu slona od buhe opet iz politikantskih razloga.
Iskreno, mislim da lokalni promet ne bi ama baš ništa izgubio da nema tog mosta na lokaciji starog, ali to bi trebao potvrditi ili opovrći netko od lokalnih stanovnika, ali je sasvim lako moguće da je Račan bezveze potrošio novce na izgradnju nepotrebnog mosta.

Za postavljanje trase autoceste i mostova na njima postoje 3D programi (GEOquratz.palac) s kojim se odredi najoptimalnija
trasa. Uzima u obzir sve parametre (i projektantsku cijenu) , koje si spomenio, uključujuć i cijenu(projektantsku) mosta.
Pokojni Jure Radić se s ovim dijelom projekta nije bavio, već isključivo s konstrukcijom i nosivošću mosta. Odlučivao je
eventualno o tipu nosive konstrukcije, u Sloveniji ne bi čak ni o tome. Juri Radiću su mediji pakovali krivnju za to što kiša pada,
samo zbog toga što je bio u HDZ. Druge "krivice" nije imao.
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by crvenkasti 19/10/2018, 15:28

Ne moraju baš Srbi, dajte bilo tko, Nijemci, Talijani, Mađari.
Ameri, Kinezi?

Pomozite nam, dajte nam posla, pokažite nam što da radimo i naučite nas kako. Kontrolirajte nas i kaznite nas ako nam se ne da raditi. Popraviti kad nešto pokvarimo. 

Zar ne vidite da mi sami ne znamo?

Zar nas nitko više ne voli?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Guest 19/10/2018, 15:33

Srbi su super, a svi ostali su vaške. Drugo ime Srbije je uspjeh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Eroo 19/10/2018, 15:35

crvenkasti wrote:
Zar ne vidite da mi sami ne znamo?

Zar nas nitko više ne voli?
E, tribaju van Srbi, oni znaju. Vidimo svaki dan na TV. Uostalom, jedan je Adem Vuchiqi. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74517
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Guest 19/10/2018, 15:37

Samo uspešno svakih deset sekundi.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Guest 19/10/2018, 15:40



Mlogo se izvinjavamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi - Page 3 Empty Re: Užas: Hrvatskoj fale Srbi jer su Hrvati glupi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum