ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by vuksadinare 22/11/2018, 19:35

https://informer.rs/vesti/drustvo/409222/hrvati-granicu-srbijom-postavljaju-detektore-lazi-ako-govorite-istinu-ceka-vas-horor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by vuksadinare 22/11/2018, 19:37

Ahahahahaha...najjaca vijest... lol! ...jes ratovo i cinio zlocin u vukovaru...nisam majke mi...detektor lazi kaze da lazes...kaze da si cetnik lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by RayMabus 22/11/2018, 20:11

vuksadinare wrote:Ahahahahaha...najjaca vijest... lol! ...jes ratovo i cinio zlocin u vukovaru...nisam majke mi...detektor lazi kaze da lazes...kaze da si cetnik lol!
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by RayMabus 22/11/2018, 20:20

Jesi pio rakiju?

Nisam

Jesi,jesi aj izadi iz auta malo

Kako ti se zove mater ?

Stanislava

Koji broj cipela nosiš?

44

Za koga navijaš ?

Partizan


Hmm meni piše ovdje Radnički
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by omni 22/11/2018, 22:46

RayMabus wrote:Jesi pio rakiju?

Nisam

Jesi,jesi aj izadi iz auta malo

Kako ti se zove mater ?

Stanislava

Koji broj cipela nosiš?

44

Za koga navijaš ?

Partizan


Hmm meni piše ovdje Radnički
Imas iPhone?


Nemam.


Aj mrs nazad, kad nabavis dodji.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by Regoč 23/11/2018, 08:46

Znamo da se Srbi boje istine.

_________________
UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom Empty Re: UZAS!Srbi u panici,Hrvati postavljaju detektor lazi na granicu sa Srbijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum