ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 3/5/2014, 16:21

Neću, samo sam dao primjer gluposti patriote...

I djeca lažu no takvo što baš djete ne može izmisliti... no to je teška tematika za tebe....

nisam primjetio vaše osude... a ono što sam vidio... to je glađenje perom po guzici, a ne kritika.

Ja bi svećenika pedofila koristio za testiranje lijekova... bar da posluži za znanost, a ako crkne... nema velike žalosti.

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Patriot_1 3/5/2014, 16:53

Sefirot wrote:Neću, samo sam dao primjer gluposti patriote...

I djeca lažu no takvo što baš djete ne može izmisliti... no to je teška tematika za tebe....

nisam primjetio vaše osude... a ono što sam vidio... to je glađenje perom po guzici, a ne kritika.

Ja bi svećenika pedofila koristio za testiranje lijekova... bar da posluži za znanost, a ako crkne... nema velike žalosti.
Dali bi isto učinio sa okultistom pedofilom?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 3/5/2014, 17:33

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Neću, samo sam dao primjer gluposti patriote...

I djeca lažu no takvo što baš djete ne može izmisliti... no to je teška tematika za tebe....

nisam primjetio vaše osude... a ono što sam vidio... to je glađenje perom po guzici, a ne kritika.

Ja bi svećenika pedofila koristio za testiranje lijekova... bar da posluži za znanost, a ako crkne... nema velike žalosti.
Dali bi isto učinio sa okultistom pedofilom?
Vrlo rado i to osobno. Kod okultista nema mnogo milosti po takvim pitanjima. Po etici, zakonu i svemu je potpuno suprotno ići na štetu i protiv Volje druge osobe. Osim ako je pitanje samoobrane.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by kingkong 3/5/2014, 17:43

Sefirot wrote:
kingkong wrote:Ah...Sefirotove...logike: strpajmo u zatvor predsjednika države jer je država obeščastila mnoge...i da ne nabrajamo dalje. Ali poštovani se korisnik može mirno pokakiti i pipiskiti..napraviti 10001 stoj na trepavicama...Crkvu neće nadvladati ni vrata paklena. Ono što ja znam...korisnik nije u sukobu s Crkvom već sa samim Bogom..i ne bi mu volio biti u koži. Dokaz za to je njegov potpis a i jednom davno spomenuta tvrdnja da je Isus belzebub!

Crkva se izjeda, truli i raspada iznutra... i to jaaaako dugo.
E hehe...već više od 2000 godina...i još stoji: "kamen koji odbaciše graditelji, postade kamen zaglavni; kakvo li čudo u očima Božjim..i tko padne na ovaj kamen, razbit će se; a na koga on padne, satrt će ga."

Crkva ostaje za cijelu vječnost. I ti možeš vječno se "reinkarnirati" ali njenu propast nećeš dočekati. A svakom tvom zluradovanju...ne bi volio biti u koži!

_________________
Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 3/5/2014, 17:52

lol, tkao su govorili mnogi pa opet nestali sa pozornice svijeta i završili u ropotarnici povijesti.... jedino se zoroastrizam i judaizam održao jako, sve ostalo je ili nestalo ili se smanjilo jer su ih u većini slućajeva kršćani i muslimani uništili.

Da je Crkva trula.. je... i to se konstantno pokazuje.

jedan dobar film...


_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by kingkong 3/5/2014, 17:55

Sefirot wrote:lol, tkao su govorili mnogi pa opet nestali sa pozornice svijeta i završili u ropotarnici povijesti.... jedino se zoroastrizam i judaizam održao jako, sve ostalo je ili nestalo ili se smanjilo jer su ih u većini slućajeva kršćani i muslimani uništili.

Da je Crkva trula.. je... i to se konstantno pokazuje.

jedan dobar film...

la la la la....trla baba lan da joj prođe dan...la la la la la

_________________
Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 3/5/2014, 17:57

tako ko djete... bravo king...  :D 


_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by kingkong 3/5/2014, 17:59

Sefirot wrote:tako ko djete... bravo king...  :D 

 :no1

_________________
Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Patriot_1 3/5/2014, 18:07

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Neću, samo sam dao primjer gluposti patriote...

I djeca lažu no takvo što baš djete ne može izmisliti... no to je teška tematika za tebe....

nisam primjetio vaše osude... a ono što sam vidio... to je glađenje perom po guzici, a ne kritika.

Ja bi svećenika pedofila koristio za testiranje lijekova... bar da posluži za znanost, a ako crkne... nema velike žalosti.
Dali bi isto učinio sa okultistom pedofilom?
Vrlo rado i to osobno. Kod okultista nema mnogo milosti po takvim pitanjima. Po etici, zakonu i svemu je potpuno suprotno ići na štetu i protiv Volje druge osobe. Osim ako je pitanje samoobrane.
Misliš na fizički napad ?Ili duhovni?Dali ja tebe napadam ako pišem ili kažem "Isus je Bog i Mesija"?Ili ako to drugima govorim?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 3/5/2014, 18:13

Da, napadaš, suptilno. Jer ti možeš prihvatiti tog Isusa kao svog boga i on je tvoj, ali ako netko negira i ti kažeš da je i njegov...ne, nije. i ti je tvoj napad, bilo meni ili nekoj trećoj osobi. U isto vrijeme ne prihvačaš recimo Krišnu ili Shivu ili nešto treće..

Kad govoriš o Isusu... kao svojem... samo daj. ok. tvoj je... ali nije svačiji. moj nije. nije ni za 70+ posto stanovništva planete jer ga ne priznaju kao što ti ne priznaješ nešto drugo. Ne zanima nas i njih taj tvoj Isus, a svi su čuli za njega i povrača se ljudima više od kršćanskih floskula i pamfleta.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Patriot_1 3/5/2014, 22:33

Sefirot wrote:Da, napadaš, suptilno. Jer ti možeš prihvatiti tog Isusa kao svog boga i on je tvoj, ali ako netko negira i ti kažeš da je i njegov...ne, nije. i ti je tvoj napad, bilo meni ili nekoj trećoj osobi. U isto vrijeme ne prihvačaš recimo Krišnu ili Shivu ili nešto treće..

Kad govoriš o Isusu... kao svojem... samo daj. ok. tvoj je... ali nije svačiji. moj nije. nije ni za 70+ posto stanovništva planete jer ga ne priznaju kao što ti ne priznaješ nešto drugo. Ne zanima nas i njih taj tvoj Isus, a svi su čuli za njega i povrača se ljudima više od kršćanskih floskula i pamfleta.
Isus je jedini Spasitelj!On je Bog!Mesija!Tako piše u našoj svetoj knjizi i mi nemožemo ništa drugo vjerovati!To ću reći svakom!Ako se preobrati,prestane vjerovati to što je vjerovao prije i prihvati Krista za Boga,,,kaj ćeš mu ti?Ili meni?I što te briga za druge,gledaj svoja posla,ti nemoj prihvatiti nikad Isusa,tvoja stvar!Što ti hoćeš?Ta ne prisiljavamo mi ljude ni na što!Govorimo O Isusu,,pa tko voli nek izvoli!Zar će netko nešto izgubiti preobraćenjem?Zar će ateist ili Hindus postati lošiji čovjek prešavši na kršćansku vjeru?Uvjek je obratno,znam iz života!Oni koji su prihvatili kršćanstvo , postali su bolji ljudi!A takvih je u svijetu svakodnevno na tisuće!Btw koliko posto stanovništva su okultisti?0,70 ili?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sefirot 4/5/2014, 13:48

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Da, napadaš, suptilno. Jer ti možeš prihvatiti tog Isusa kao svog boga i on je tvoj, ali ako netko negira i ti kažeš da je i njegov...ne, nije. i ti je tvoj napad, bilo meni ili nekoj trećoj osobi. U isto vrijeme ne prihvačaš recimo Krišnu ili Shivu ili nešto treće..

Kad govoriš o Isusu... kao svojem... samo daj. ok. tvoj je... ali nije svačiji. moj nije. nije ni za 70+ posto stanovništva planete jer ga ne priznaju kao što ti ne priznaješ nešto drugo. Ne zanima nas i njih taj tvoj Isus, a svi su čuli za njega i povrača se ljudima više od kršćanskih floskula i pamfleta.
Isus je jedini Spasitelj!On je Bog!Mesija!Tako piše u našoj svetoj knjizi i mi nemožemo ništa drugo vjerovati!To ću reći svakom!Ako se preobrati,prestane vjerovati to što je vjerovao prije i prihvati Krista za Boga,,,kaj ćeš mu ti?Ili meni?I što te briga za druge,gledaj svoja posla,ti nemoj prihvatiti nikad Isusa,tvoja stvar!Što ti hoćeš?Ta ne prisiljavamo mi ljude ni na što!Govorimo O Isusu,,pa tko voli nek izvoli!Zar će netko nešto izgubiti preobraćenjem?Zar će ateist ili Hindus postati lošiji čovjek prešavši na kršćansku vjeru?Uvjek je obratno,znam iz života!Oni koji su prihvatili kršćanstvo , postali su bolji ljudi!A takvih je u svijetu svakodnevno na tisuće!Btw koliko posto stanovništva su okultisti?0,70 ili?

O tome i govorim. Isus je spasitelj vama kršćanima, on je kršćanima bog i mesija i to piše u kršćanskoj knjizi i upravo to...samo vjerujete u to. Dovoljno rečeno. Sve ostalo, je nametanje na temelju.....vjere.
Zaista, što tebe briga za druge osim da nametneš svoje.....uvjerenje. Vjerovanje... bez ikakvih dokaza jer vjera nema dokaza ni ne može imati jer onda ne bi bila vjera. Zdrav razum to govori.

Zar će bilo koji čovjek postati lošiji ako odbaci kršćanstvo? to je isto kao i tvoja logika prihvačanja istog.

Nadalje, okultizam nije vjerovanje i to ti govorim po 100 000 000 000 put ali vidim da tebi baš nije sve najjasnije...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju  - Page 2 Empty Re: Policija istražuje je li Crkva zataškavala pedofiliju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum