ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Hektorović Sun 14 Oct - 12:40

DINO MERLIN otkazao je suradnju bubnjaru Amaru Češljaru, nakon što je potonji napisao kako bi slao tenkove na Hrvate koji su u Mostaru mirno prosvjedovali protiv izbora Željka Komšića u predsjedništvo BiH. Većina medija prenijela je tu priču, a Merlin je danas preko svog PR agenta poslao priopćenje u kojem je izrazio razočaranje, ali i osudio postupke svog (bivšeg) suradnika.
>>Bubnjar Dine Merlina o Hrvatima koji su prosjedovali u Mostaru: "Poslat tenk..."<<
"Razočaran sam, tužan i oštro osuđujem nedavne postupke glazbenog suradnika Amara Češljara koji je svojim neumjesnim komentarima nanio nemjerljivu štetu timu profesionalaca i umjetnika koji sa mnom već nekoliko desetljeća diljem svijeta kroz glazbu propagiraju ljubav, mir i dobro. 
Svi moji suradnici dobro znaju da moji životni svjetonazori ni na koji način ne isključuju bilo koji narod ili pojedinca i da u mom timu nema mjesta onima čiji stavovi izražavaju i pozivaju na nacionalne, rasne, religijske ili bilo koje druge vrste netrpeljivosti. 

Zbog nepoštivanja osnovnih principa na kojima je zasnovano naše djelovanje, odlučio sam odmah otkazati daljnju suradnju Amaru Češljaru. 
Ovim putem i primjerom pozivam sve nas na razumno djelovanje kako bi preuzeli odgovornost za svoje riječi i djela i bili korektni jedni drugima u izgradnji tolerantnije budućnosti. 




šoldi su soldi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Re: Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Regoč Sun 14 Oct - 14:30

Jasno, Dino i dalje planira koncertirati po Hrvatskoj.

_________________
Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Re: Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Eroo Sun 14 Oct - 15:12

Kao da ga je Dino tek sad prvi put čuo  lavež  svoga bubnjara...
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Re: Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Leviathan2 Sun 14 Oct - 15:15

ja bi njima svima podjelio tenkove i dovoljno municije :)

_________________
Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Re: Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Regoč Sun 14 Oct - 15:15

Eroo wrote:Kao da ga je Dino tek sad prvi put čuo  lavež  svoga bubnjara...
Dok javnost ne zna, boli ga briga. Kad se sazna, reagira. Uobičajena igra!

_________________
Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru Empty Re: Dino Merlin otkazao suradnju bubnjaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum