ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Noor 27/7/2021, 14:42

Bravo, Dino! greenstars :star

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Fce1ba10


https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/magazin/clanak/dino-jelusic-novi-je-clan-whitesnakea-i-dalje-mi-sve-izgleda-nerealno/2293353.aspx

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by debotoijusto 27/7/2021, 14:45

yeahh


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Noor 27/7/2021, 14:46

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea 1f602

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Šandor Winnetou 27/7/2021, 15:19

debotoijusto wrote:yeahh


Da si i ti gledao ne bi danas morao izlaziti iz ormara :(

_________________
Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by T. 27/7/2021, 15:23

Slobodno se može reći da je ovim dino ušao u povijest hm glazbe, kao prvi hrvat kome je to uspjelo na velikoj međunarodnoj sceni...
Iako su najbolji dani white sneakea daleko iza njih, ovo nije za podcijeniti...
Neki dinov glas uspoređuju s onim, nikad prežaljenog ronnie jamesa dia...
Svaka čast... :tu beer

T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Noor likes this post

Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Pirate 27/7/2021, 15:47

Odlican momak sa super glascinom, zasluzeno.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by debotoijusto 27/7/2021, 15:47

Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:yeahh


Da si i ti gledao ne bi danas morao izlaziti iz ormara :(
dok sam ja igrao s curicama na lastik ti si se valjao po prasini s deckicima i ljubio svecenicku ruku , pederski za popizdit  :cro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Šandor Winnetou 27/7/2021, 16:40

debotoijusto wrote:
Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:yeahh


Da si i ti gledao ne bi danas morao izlaziti iz ormara :(
dok sam ja igrao s curicama na lastik ti si se valjao po prasini s deckicima i ljubio svecenicku ruku , pederski za popizdit  :cro
Ajd nek ti bude, 1:0 zame :P

_________________
Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by abraham 27/7/2021, 18:06

Dino ima glascinu i pol. Whitesnake je sibanje mrtvog konja. Mislim da vishe ne mogu gostovati ni u Rumunjskoj. Mislim stariji ,khm,khm, ne idu na ovakove pizdarije, srednje i mladje generacije niti ne slushaju ovu vrstu glazbe. Dobro, prije je pjevao u nekom svapskom pudl rock jodlanju,tako je da je za Dinu ovo mozda i korak naprijed. Bilo kako bilo, dobar pjevac, dobar decko ali jedno 4-5 decenija prekasno. ostalo, kila mozga nepromijenjeno.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by debotoijusto 27/7/2021, 18:58

abraham wrote:Dino ima glascinu i pol. Whitesnake je sibanje mrtvog konja. Mislim da vishe ne mogu gostovati ni u Rumunjskoj. Mislim stariji ,khm,khm, ne idu na ovakove pizdarije, srednje i mladje generacije niti ne slushaju ovu vrstu glazbe. Dobro, prije je pjevao u nekom svapskom pudl rock jodlanju,tako je da je za Dinu ovo mozda i korak naprijed. Bilo kako bilo, dobar pjevac, dobar decko ali jedno 4-5 decenija prekasno. ostalo, kila mozga nepromijenjeno.....
istina kolega... motorijade i proslave 40 godisnjice braka domet
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by debotoijusto 27/7/2021, 19:08

s druge strane mogao je biti "ovo"




TRENDING na YouTubeu je već godinama jedan od pokazatelja ukusa mladih Hrvata. Posljednjih dana, kao uostalom i većinu vremena, trendingom caruju hitovi iz Srbije i Bosne i Hercegovine, trap i turbofolk.
Prvi u trendingu su Buba Corelli, Jala Brat i Coby i njihova pjesma Divljam. 
"Cijelu noć se opijala i vukla. O, kako gleda me ko vučica vuka", pjevaju popularni izvođači u hitu koji je preslušan 10 milijuna puta. 

Drugi u trendingu je Relja s pjesmom Manije. Glazbeni stil i stihovi su slični.
"Tika-tak, zmija na štiklama. Pijana, skijala, sija mi ko dijamant", pjeva Relja.

Treći u trendingu su Rasta i Nataša Bekvalac s pjesmom Iz daleka.


Četvrti u trendingu je izvjesni Devito s pjesmom Mami, a peti Rasta i Voyage s hitom Aman.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by dijagram 27/7/2021, 19:38

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by immortal 27/7/2021, 20:29


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by debotoijusto 27/7/2021, 20:54

NAKON što se doznalo da je Dino Jelusić postao novi član Whitesnakea, mnogi su se sjetili Siniše Vuce.
Naime, Vuco je prošle godine u jednom intervju poprilično izvrijeđao Jelusića. "Kad on bude zvijezda, ja ću si odsjeći kurac, koji je veći od ove boce, i bacit ću ga pasima. Ja sam to rekao i za Zorana Mišića. To su instant proizvodi", rekao je tad Vuco i toliko se razljutio da više nije htio pričati o Dinu.
Dino mu je tad bio i odgovorio.
"Dakle, Siniša Vuco progovorio o meni. Ovo je zlato. Obavezno poslušati do kraja. Ovo je sve. Uljepšalo mi dan hahahaha. Psihički nestabilni neinteligentni debil koji ako postane zvijezda Vuco si je spreman odrezati pimpeka. Pobjeda!!! Vuco ti si kralj svemira", poručio je Dino tad Vuci. 
Danas, kad se doznalo da Dino postaje član legendarnog rock benda, mnogi korisnici društvenih mreža zazivaju Vucu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Dino Jelusić - novi član Whitesnakea Empty Re: Dino Jelusić - novi član Whitesnakea

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum