ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narod ne odlucuje

Page 18 of 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 19:40

Yehudim wrote:Za Dan neovisnosti treba voljeti sve Hrvate, a osobito branitelje. Biti u mislima s braniteljima, meditirati o njihovom teškom putu, identificirati se s njima. Zbog toga i imamo neradni dan. Jer je velikom broju hrvatskih branitelja svaki dan neradni.
Nakon što ustanete oko desete ure, pola sata do četrdeset minuta se tuširate, brijete i češljate, bez žurbe doručkujete sok od naranče, šunku, jaja, voćni jogurt, žitarice, džem i maslac, i tek se oko podneva u udobnoj, širokoj trenirci i tenisicama spustite do sportske kladionice, doći će vam jasnije kolika je žrtva i stradanje pola milijuna branitelja, koliko se svaki od njih i danas daje za voljenu zemlju.


Da zastupnici nisu onoga listopadnog jutra prije dvadeset sedam godina žestoko ustali protiv zloglasne tamnice naroda, toliko bi branitelja bili očajni, izgubljeni, beznadni, mrzovoljni i sneni ranim bi se jutrom vukli na posao. I radili, molim vas lijepo, užasnih osam sati, neljudskih pet dana u tjednu!


Osim toga, da nemamo državnu neovisnost, vjerojatno nikad ne bismo upoznali poduzetnički genij Ivice Todorića, nepokolebljivo poštenje Ive Sanadera, odanost Gordana Jandrokovića, duhovitost Ljube Ćesića, rječitost Damira Krstičevića, šarm Tomislava Karamarka i inteligenciju Steve Culeja.


Napokon, da nema Hrvatske, lako je moguće da bi deseci hiljada Slavonaca čučali kod špahera kako su njihovi preci stoljećima čučali. Ostali bi jadni provincijalci skučenih obzora. Bez državne neovisnosti, niti bi znali strane jezike niti bi upoznali Austriju, Njemačku i Irsku.


Ministar obrane svima je jučer ujutro poslao blagdansku čestitku u kojoj je krasno poentirao: “Nema sretnijeg čovjeka od onog koji može stvarati, raditi i podizati obitelj u svojoj državi i svojim radom i trudom činiti je ponosnom”, a deseci tisuća europskih Slavonaca su mu na tečnom engleskom odgovorili: “Thank you and go fuck yourself!”



o yebote..... lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 19:46

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
ovo ti je izostalo
pismejker pa kud ćeš većeg tumpleka..zagledaj se u sebe samo ti nisi kockastoglavi ti si šiljast u 6 uglova


hehehehehe,nisam bio siguran kome se obratjas...ono gramatika i ostalo,vrlo nejasno...

siljast u 6 uglova....a dobar... jocolor 
Sto se tice ostalog,sora ima neceg u glavi i to postivam,uopce ne djelim njene politicke stavove,stoga ne lazi o nekoj podrsci,a kad tumba nekog kockastoglavog,a cuj...slatko izgleda,..cisti intelektualna nadmoch..
I onda se cudite ,kad Liberali i komjunisti,multikultijevci vladaju...
yebiga,Snaga klade valja,um caruje...zebes ga ako za to dosad nisi cula.. ;)
puši više k..ac svojim izljevima iz posta u post kopiranih sranja tvoje tzv pronicljivosti
drek na šibici svi vi u odnosu na prave Hrvate 

Mortalka upravo ti o tome pricam..Ti i takvi poput tebe su cisto pashcad lajava koja ne zna argumentirati i necim pametnim,podrzati svoje stavove..samo lajanje i etiketiranje...ZATO i jeste doli i valjate se po blatu...
PRAVI HRVATI vise ne postoje,u tragovima su..ti si izmjesana sa turskim,srpskim i balkanskim genima...
PRAVI HRVATI imaju kulturu i kulturni izraz..jel..mos ti meni lajati,ali to samo tebe pokazuje...i tvoj odgoj i porijeklo..
Ovdje laju samo turchadija,i islamisti... :clown
ti raspolažeš lažima i nadmetanjem blesavoćama
to je ono što radiš dugi niz godina na ovom forumu
odjebite više od Hrvata

Pa ja te samo pokushavam navesti na argumentirani razgovor,bez psovanja,biko tko bilo kome.jel..
sto se tice cinjenica koje govorim,sve s uistina,ljudi nisu niti glupi niti slijepi..Egzodus Hrvata i ostalih gradjana je realnost..realnost jeswte i da gradjani ne odlucuju o drzavi i sebi..svi koji su na izvrsnoj vlasti su Iberhrvati,sami se time ponose,a drzava je popljackana,rasprodana i nadalje...
I onda se ti ides ljutiti na Menea,a nisam RH stetovao niti 1 Ojro...ono,covjek da se malo zamisli.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 19:48

AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Eroo 13/10/2018, 20:11

pismejker wrote:AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
Ponudi se Sori, njoj ne trebaju ni tvoji ojri, ni dvosoban stan, jer sve to ima.
Vidiš, ovo ti je šametnija opcija. Budi malo Židov, jebate...
I još nešto, najbolje stvari se ne mogu kupiti ojrima...
Za svojih 2000 ojra možeš kupit samo smetje.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75044
2016-07-22


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 20:14

Eroo wrote:
pismejker wrote:AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
Ponudi se Sori, njoj ne trebaju ni tvoji ojri, ni dvosoban stan, jer sve to ima.
Vidiš, ovo ti je šametnija opcija. Budi malo Židov, jebate...
I još nešto, najbolje stvari se ne mogu kupiti ojrima...
Za svojih 2000 ojra možeš kupit samo smetje.

Ma Ero,kupio bih i tebe za 2000 Ojrova,da nis ne radish..daj molim te..
a sora,pa ne bih ti uletao u romantiku... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor 13/10/2018, 20:39

pismejker wrote:AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 20:47

Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by n_razbojnik 13/10/2018, 21:18

pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
Pravi se nedostižna i zahtjeva malo truda...ne odustaj odmah

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Eroo 13/10/2018, 21:29

pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
A Ruskinja ništa, a? Možda joj 2,000 ojra bilo premalo. Netko dao više i jebiga... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75044
2016-07-22


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Noor 13/10/2018, 21:31

n_razbojnik wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
Pravi se nedostižna i zahtjeva malo truda...ne odustaj odmah
ti bi pristao u roku keks, samo da te pozvao na leskovacku vesalicu u bavarsku...priznaj :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by n_razbojnik 13/10/2018, 21:34

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
Pravi se nedostižna i zahtjeva malo truda...ne odustaj odmah
ti bi pristao u roku keks, samo da  te pozvao na leskovacku vesalicu u bavarsku...priznaj :)
u DVD-u, naravno...ma i za 1500

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora 13/10/2018, 21:38

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
- ocjena umjetnosti je nesto sto tebi ne pripada jer ocevidno NISI UMJETNIČKI PRISTUP NI KORISTIO NEGO POLITICKI
A DRUGO: nisi umjetnicki tj Kazalisni kritičar 

Vidi se da nemaš pojma o "umjetničkom stvaralaštvu" Olivera Frljića (a vjerojatno niti o umjetnosti općenito), jer je ključna komponenta tog apstraktnog pojma upravo politika.
On je zapravo kazalište lišio, oslobodio kazališta samog i scenu pretvorio u poligon, ne za političku debatu nego najprimitivnije moguće izvikivanje političkih parola kojima cilja na izazivanje najnižih strasti publike. 
I to će ti potvrditi svaki iole kompetentni kazališni kritičar, a ne samo ja.
Što tebi potpuno odgovara jer potonjem i sama pribjegavaš, makar u ponešto (makar ne bitno) drugačijoj formi (blebetanje po forumu).
Osim toga, ja zapravo i nisam koristio politički pristup nego filozofijski, jer sam se referirao na Platonove stavove o "umjetnicima" i "umjetnosti", ali ti niti o istima nemaš pojma s pojmom pa nisi ni u stanju prepoznati njihovu vrijednost.
Tko si ti da Frljicu ZABRANIŠ DA UZVIKUJE POLITICKE PAROLE S KAZALISNOH DASAKA . 
Tako pocinju fasizmi 
Najprije nekome zabraniš to uzvikivanje politickih parola 
Pa tko di ti jebemu mater da to braniš bilo kome? 
Najprije se zabrane  neke autore , onda njihova djela ..onda svi ljudi kpji ih slijede 
Goni se vise s tim rigidnim stavovima 


:omg
Neka avangarde u obom nasem pijanom balkanskom kotlu 
Nek stvara kazaliste kakvo god tko hoce . 
Ako ne valja , iduci put ce imat praznu dvoranu i tocka. 

:cry
I digni šape od frljica jer ni po cemu nisi me uvjerio da ono sto on stvara nije umjetnost i određeni tip angažiranog kazalista :freddie

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora 13/10/2018, 21:42

pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
pa cudna zena 

Treba joj prostor , ti joj velis da ga imas i da joj cicu tj chuchu budes tamo smjestio 
I ona sta ? 

Nece biti robinja . 
E da mene oce neko za robinju :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by n_razbojnik 13/10/2018, 21:42

Pijano kotlo svakako, tis u njega pala mala još kao Obelix i danas te hebe

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora 13/10/2018, 21:44

n_razbojnik wrote:Pijano kotlo svakako, tis u njega pala mala još kao Obelix i danas te hebe
I trebam se i ja smijati ? 

Ajd ti gkedat crtiće 
Nisi ti jos izišao iz pelena Basketball

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by n_razbojnik 13/10/2018, 22:00

Sora wrote:
n_razbojnik wrote:Pijano kotlo svakako, tis u njega pala mala još kao Obelix i danas te hebe
I trebam se i ja smijati ? 

Ajd ti gkedat crtiće 
Nisi ti jos izišao iz pelena Basketball
a ti ih opet nosaš jbg...circle of life

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 22:03

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
- ocjena umjetnosti je nesto sto tebi ne pripada jer ocevidno NISI UMJETNIČKI PRISTUP NI KORISTIO NEGO POLITICKI
A DRUGO: nisi umjetnicki tj Kazalisni kritičar 

Vidi se da nemaš pojma o "umjetničkom stvaralaštvu" Olivera Frljića (a vjerojatno niti o umjetnosti općenito), jer je ključna komponenta tog apstraktnog pojma upravo politika.
On je zapravo kazalište lišio, oslobodio kazališta samog i scenu pretvorio u poligon, ne za političku debatu nego najprimitivnije moguće izvikivanje političkih parola kojima cilja na izazivanje najnižih strasti publike. 
I to će ti potvrditi svaki iole kompetentni kazališni kritičar, a ne samo ja.
Što tebi potpuno odgovara jer potonjem i sama pribjegavaš, makar u ponešto (makar ne bitno) drugačijoj formi (blebetanje po forumu).
Osim toga, ja zapravo i nisam koristio politički pristup nego filozofijski, jer sam se referirao na Platonove stavove o "umjetnicima" i "umjetnosti", ali ti niti o istima nemaš pojma s pojmom pa nisi ni u stanju prepoznati njihovu vrijednost.
Tko si ti da Frljicu ZABRANIŠ DA UZVIKUJE POLITICKE PAROLE S KAZALISNOH DASAKA . 

Razumijem da si intoksirana, ali daj molim te uloži dodatni napor pa pronađi gdje sam ja njemu na bilo koji način zabranio bilo što?
Dapače, podstičem ga da govori što je više i češće moguće, jer što više govori, to će svima biti jasnije o kakvom je "umjetniku" zapravo riječ.
A evo ti i link:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t29225p320-narod-ne-odlucuje#1271366

Klikni pa se uvjeri i sama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 13/10/2018, 22:07

n_razbojnik wrote:Pijano kotlo svakako

I to balkansko. Diš' gore od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by michaellcmacha 13/10/2018, 23:03

ebote ali čak i u ovoj formi komunikacije kako ju nije sram stalno baljezgati u ordinarno pijanom stanju.... ja ne pamtim da je ta ikada na forum došla a da je imala onaj minimum koncentracije da prati barem svoj tok misli ako već nije u stanju pratiti tuđi... tj sugovornika...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Šandor Winnetou 13/10/2018, 23:07

Sora wrote:Ma da 
Ovi u Vukovaru slice mi na BOKO HARAM
Ma jašta, ako se ne plješće 12 minuta i poslje toga neko ne završi u gulagu jebeš takav skup

_________________
Narod ne odlucuje - Page 18 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest 14/10/2018, 00:41

Eroo wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
AT NORKA...ako sam spreman da ti chuchu,smjestim u udoban dvosobni stan ili finu kutju,i dam ti 2000 Ojra keshovine mjesecno da nis ne radis,osim po mojoj zelji me zadovoljis,naravno seksualno,ti naravno to nikad ne bi prihvatila..niti do kraja zivota.. :}
:D
pa ne bi...meni bi to bilo predosadno
osim toga, ne pripadam vrsti žena koje se može imati..
biti robinja u zlatnim dvorima me ne privlači niti najmanje :)
u principu, ja sam žena vuk...i trebam svoj prostor  :D


Ti Mene ne volish.... bye bye bye
A Ruskinja ništa, a? Možda joj 2,000 ojra bilo premalo. Netko dao više i jebiga... :D
U interesu nespominjanja tvoje famiglie,bolje da zacepis zvalje..jel..tvoje hertzegovke su padale za prosjecnu veceru i jeftino pitje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 18 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum