ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narod ne odlucuje

Page 17 of 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Fri 12 Oct - 15:09

Eroo wrote:
Sora wrote: 

Primjer multietničke drusve je SVICARSKA , kao i BiH, na pr.

Ljudi su motivirani ili ne da rade. Kod nas nisu. Ne zato jer su lijeni nego jer je DRZAVA TRULA I POKVARENA
Ljudi su pametni i uspješni, ili su glupi i neuspješni. U BiH je prisutan i onaj turko-arapski neradnički mentalitet.
Da.
Ti si svakako usvojio nesto od arapsko-turskog mentsliteta
Ono..crte osobnosti se stvaraju u djetinjstvu 
A ti u Sloveniju dotepel se kasnije 
Ja recimo. Iako sam rodom iz Bosne , ne mogu se s tobom mjeriti u tom mentalitetu 
Bio on dobar ili ne

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by vuksadinare Fri 12 Oct - 15:16

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote: 

Primjer multietničke drusve je SVICARSKA , kao i BiH, na pr.

Ljudi su motivirani ili ne da rade. Kod nas nisu. Ne zato jer su lijeni nego jer je DRZAVA TRULA I POKVARENA
Ljudi su pametni i uspješni, ili su glupi i neuspješni. U BiH je prisutan i onaj turko-arapski neradnički mentalitet.
Da.
Ti si svakako usvojio nesto od arapsko-turskog mentsliteta
Ono..crte osobnosti se stvaraju u djetinjstvu 
A ti u Sloveniju dotepel se kasnije 
Ja recimo. Iako sam rodom iz Bosne , ne mogu se s tobom mjeriti u tom mentalitetu 
Bio on dobar ili ne
ajd zaljubljena si u eru..priznaj :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by aben Fri 12 Oct - 15:19

mortal wrote:
aben wrote:
mortal wrote:
dzango wrote:
Speare Shaker wrote:

Uvijek ima, druga je priča što mi uvijek možemo neke stvari dodatno naglasiti, pojačati ih kao bitne, podebljati itd.
Ali ne smijemo očekivati da će se zbog toga odvijati onako kako to mi želimo, uvijek su moguća i postoje iznenađenja i dobro je toga biti svjestan da bismo razvili sposobnost da se u svakoj novoj nevolji uvijek dočekamo na noge, da ju iskoristimo na najbolji mogući način i sa najmanje štete odnosno najviše koristi.
daleko bolje je iskorjeniti sve neprihvatljivo (pedofilija.... )  i brinuti se za narod a ne puštati gladi i propastia 
a ča ako su rozličite stvori rozličitin ljudima neprihvatljive?
većina !!!!!!!
tko radi u korist manjina
jedno je zaštititi , drugo ugrožavati većinu i većinu tjerati na poremećaje 
tko to sve uvodi- ANTIKRISTI svi koji KRISTA ne priznaju i rade na razdoru
i ne pravi se blesav
tko je ikad protjerivao pedere, ali malu djecu učiti pederluku bolest je širokijh razmjera


TKO PLANSKI UVODI KATOLIČKU CRKVU Ideja Isusa Krista ili Njegovih ??????
NE nego ideja antikrista.... umirit će katolike, a sve ostale škole prilagoditi svojim poremećajima
kršćane se zarobljava, đavli se šire
blesavi ne vide
iz istog raloga islamiste dovlače... koliko su već svog smrada posijali po Europi
a onda je za tebe ok da muslimani uzmu sebi bosnu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Fri 12 Oct - 15:21

Leviathan2 wrote:"narod" nije u stanju odlucivati o sebi
tocka,
trebaju tisuce godina da bi narod naucio kako da sam upravlja sobom, treba se zabit u jebene gene i istjerat sluganstvo
dupli posao
znaci uzaludnost truda ,  i mrvice su im dobre
ili kako rece jedan bosanac na pitanje kak je dole, -ma dobro je, jos ne tucu
dobro je vama dobro
Narod bi mogao odlučivati o sebi 
Ali bi to bilo nezgodno za one u narodu kpji misle da su iznad 
Neki ljudi se poistovjete s bogovima 
Iako nisam nimalo religiozna, ovdje se moram odlonoti na taj pojsm BOGA 
E DAKLE , kad bi narod odlučivao onda bi svi morali biti samo ljudi 

A to ce biti .. u komunizmu lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Fri 12 Oct - 15:23

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote: 

Primjer multietničke drusve je SVICARSKA , kao i BiH, na pr.

Ljudi su motivirani ili ne da rade. Kod nas nisu. Ne zato jer su lijeni nego jer je DRZAVA TRULA I POKVARENA
Ljudi su pametni i uspješni, ili su glupi i neuspješni. U BiH je prisutan i onaj turko-arapski neradnički mentalitet.
Da.
Ti si svakako usvojio nesto od arapsko-turskog mentsliteta
Ono..crte osobnosti se stvaraju u djetinjstvu 
A ti u Sloveniju dotepel se kasnije 
Ja recimo. Iako sam rodom iz Bosne , ne mogu se s tobom mjeriti u tom mentalitetu 
Bio on dobar ili ne
ajd zaljubljena si u eru..priznaj :D
Nisam 
Bas bi imala u kog 
Nije zato sto je ero nego sto se nimalo ne popravlja 
Drzi se nekim Hrvatom a nije , on je balksnjeros tipicni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Fri 12 Oct - 16:07

Sora wrote:Frljic je elita..
Ljudima je dosta takvih elita ?! 


Ha ha ..koliko ih je gledalo frljica 
Recimo ovdje , recimo ja nisam ni jednu jedinu predstavu. 
Cega je onda ljudima dista 

Takvih elita.
Nije neophodno odgledati neku njegovu predstavu da bi se zauzeo stav o njegovom profesionalnom javnom radu, sasvim je dovoljno informirati se iz medija koji prate njegove predstave odnosno javni rad i na temelju toga donijeti određene zaključke.
Na kraju krajeva, za to mediji i služe. Između ostalog.
I kada kažem da je ljudima nečega preko glave, onda je jasno da iznosim svoje mišljenje po tom pitanju, nadam se da to nikome ne traba crtati ni podcrtavati, pa ni tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Eroo Fri 12 Oct - 16:29

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote: 

Primjer multietničke drusve je SVICARSKA , kao i BiH, na pr.

Ljudi su motivirani ili ne da rade. Kod nas nisu. Ne zato jer su lijeni nego jer je DRZAVA TRULA I POKVARENA
Ljudi su pametni i uspješni, ili su glupi i neuspješni. U BiH je prisutan i onaj turko-arapski neradnički mentalitet.
Da.
Ti si svakako usvojio nesto od arapsko-turskog mentsliteta
Ono..crte osobnosti se stvaraju u djetinjstvu 
A ti u Sloveniju dotepel se kasnije 
Ja recimo. Iako sam rodom iz Bosne , ne mogu se s tobom mjeriti u tom mentalitetu 
Bio on dobar ili ne
ajd zaljubljena si u eru..priznaj :D
Nisam 
Bas bi imala u kog 
Nije zato sto je ero nego sto se nimalo ne popravlja 
Drzi se nekim Hrvatom a nije , on je balksnjeros tipicni

Parce mihi, Domine, quia ero sum. Majko, hvala ti. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Fri 12 Oct - 17:07

Sora wrote:Narod bi mogao odlučivati o sebi 
Ali bi to bilo nezgodno za one u narodu kpji misle da su iznad 
Neki ljudi se poistovjete s bogovima 
Iako nisam nimalo religiozna, ovdje se moram odlonoti na taj pojsm BOGA 
E DAKLE , kad bi narod odlučivao onda bi svi morali biti samo ljudi 

A to ce biti .. u komunizmu lol!
Komunizam = globalizam...Takvi sustavi su stvoreni za robote, a ne za ljude. U njima su samo glupani sretni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Fri 12 Oct - 18:27

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Frljic je elita..
Ljudima je dosta takvih elita ?! 


Ha ha ..koliko ih je gledalo frljica 
Recimo ovdje , recimo ja nisam ni jednu jedinu predstavu. 
Cega je onda ljudima dista 

Takvih elita.
Nije neophodno odgledati neku njegovu predstavu da bi se zauzeo stav o njegovom profesionalnom javnom radu, sasvim je dovoljno informirati se iz medija koji prate njegove predstave odnosno javni rad i na temelju toga donijeti određene zaključke.
Na kraju krajeva, za to mediji i služe. Između ostalog.
I kada kažem da je ljudima nečega preko glave, onda je jasno da iznosim svoje mišljenje po tom pitanju, nadam se da to nikome ne traba crtati ni podcrtavati, pa ni tebi.
Kakvih elita ? 

Svasta se ubraja u elite . 
I PODREPNE ELITE POSTOJE 
I oni kpji su kriticari a sto bi bio zadatak ntelektuslca 
a tebi treba crtati sto je INTELEKTUALAC ...
Ocito 
Jer si zbunjen prilicno po tom pitanju 
Ti npr tu recitiram neke stvar m neke pojmove, neke ljude..
No. Nema sustine u tome . Tebi je problrm netko tko MISLI. SVOJOM GLAVOM . bilo to nekom do to ili ne 

SVASTA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Fri 12 Oct - 18:33

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Frljic je elita..
Ljudima je dosta takvih elita ?! 


Ha ha ..koliko ih je gledalo frljica 
Recimo ovdje , recimo ja nisam ni jednu jedinu predstavu. 
Cega je onda ljudima dista 

Takvih elita.
Nije neophodno odgledati neku njegovu predstavu da bi se zauzeo stav o njegovom profesionalnom javnom radu, sasvim je dovoljno informirati se iz medija koji prate njegove predstave odnosno javni rad i na temelju toga donijeti određene zaključke.
Na kraju krajeva, za to mediji i služe. Između ostalog.
I kada kažem da je ljudima nečega preko glave, onda je jasno da iznosim svoje mišljenje po tom pitanju, nadam se da to nikome ne traba crtati ni podcrtavati, pa ni tebi.
Kakvih elita ? 

Muko Isusova...
Pamćenje kišne gliste.
Evo ti link na tvoj vlastiti post u kojem si citirala to moje objašnjenje:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t29225p300-narod-ne-odlucuje#1271130

Ne znaš ni sama što si napisala tek nešto ranije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Fri 12 Oct - 20:14

Intelektuakac mora biti u sluzbi OPĆEG DOBRA A NE JEDNE NACIJE 
kad netko kriticki progovara o sudbini Srba u domovinskom ratu , o sudbini muslimana u Srebrenici , o sudbini Hrvata u banjalučkom kraju ..onda to pripada glasu savjesti koji proizlazi iz OPĆEG HUMSNITETA 

ZATO FRLJIC IMA PRAVO GOVORITI I ZATO SE TVOJE SEJKI INVEKTIVE NE SMATRAJU DOBRIMA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Fri 12 Oct - 21:36

Sora wrote:ZATO FRLJIC IMA PRAVO GOVORITI I ZATO SE TVOJE SEJKI INVEKTIVE NE SMATRAJU DOBRIMA

Tko mu brani govoriti?
Ja svakako ne.
Neka govori. Što više i češće govori u javnosti, to će svima biti jasnije o kakvom je "umjetniku" riječ.
Tko moje ocjene ne smatra dobrima?
Frljić se nije očitovao.
Ti?
Ako ovdje ciljaš samo na svoje vlastite ocjene, neobično je promatrati kako to činiš u trećem licu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Leviathan2 Fri 12 Oct - 22:04

hehehhehe
e jeste ukurcu svaka cast :)

_________________
Narod ne odlucuje - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by michaellcmacha Fri 12 Oct - 22:13

Sokrat navijo za referendumsku inicijativu, a nema pojma da su iza iste oni loje on ne mre smisliti... aj sto je paranoidan, al sto je pogubljen.... to ko kad mrzi hrvatske ustase, ali navija za ukrajinske malar bili i iz hrvatske... ustase jel...;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Leviathan2 Fri 12 Oct - 22:18

michaellcmacha wrote:Sokrat navijo za referendumsku inicijativu, a nema pojma da su iza iste oni loje on ne mre smisliti... aj sto je paranoidan, al sto je pogubljen.... to ko kad mrzi hrvatske ustase, ali navija za ukrajinske malar bili i iz hrvatske... ustase jel...;)
dis se sjetio ezeka, ebate
ko njega jos zaozbiljno uzima :)

_________________
Narod ne odlucuje - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Sat 13 Oct - 14:13

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:ZATO FRLJIC IMA PRAVO GOVORITI I ZATO SE TVOJE SEJKI INVEKTIVE NE SMATRAJU DOBRIMA

Tko mu brani govoriti?
Ja svakako ne.
Neka govori. Što više i češće govori u javnosti, to će svima biti jasnije o kakvom je "umjetniku" riječ.
Tko moje ocjene ne smatra dobrima?
Frljić se nije očitovao.
Ti?
Ako ovdje ciljaš samo na svoje vlastite ocjene, neobično je promatrati kako to činiš u trećem licu.
Mogu 
Mogu u ovom slucaju govoriti načelno i u trećem licu jer se radi o OCJENI UMJETNIČKOG RADA 
kad ti taj rad ocjenjuješ sa SVOG STAJALISTA a govoris u ime svih onda radis tri  pogreške 
- ocjena umjetnosti je nesto sto tebi ne pripada jer ocevidno NISI UMJETNIČKI PRISTUP NI KORISTIO NEGO POLITICKI lol!
A DRUGO: nisi umjetnicki tj Kazalisni kritičar 
lol!

A trece : ko tebe opce jebe, ti si jedinka 

lol!
Mozes reci da ti se ne sviđa nesto a ne LJUDIMA SE NE SVIĐA , jer je to laz

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Yehudim Sat 13 Oct - 14:18

Za Dan neovisnosti treba voljeti sve Hrvate, a osobito branitelje. Biti u mislima s braniteljima, meditirati o njihovom teškom putu, identificirati se s njima. Zbog toga i imamo neradni dan. Jer je velikom broju hrvatskih branitelja svaki dan neradni.
Nakon što ustanete oko desete ure, pola sata do četrdeset minuta se tuširate, brijete i češljate, bez žurbe doručkujete sok od naranče, šunku, jaja, voćni jogurt, žitarice, džem i maslac, i tek se oko podneva u udobnoj, širokoj trenirci i tenisicama spustite do sportske kladionice, doći će vam jasnije kolika je žrtva i stradanje pola milijuna branitelja, koliko se svaki od njih i danas daje za voljenu zemlju.


Da zastupnici nisu onoga listopadnog jutra prije dvadeset sedam godina žestoko ustali protiv zloglasne tamnice naroda, toliko bi branitelja bili očajni, izgubljeni, beznadni, mrzovoljni i sneni ranim bi se jutrom vukli na posao. I radili, molim vas lijepo, užasnih osam sati, neljudskih pet dana u tjednu!


Osim toga, da nemamo državnu neovisnost, vjerojatno nikad ne bismo upoznali poduzetnički genij Ivice Todorića, nepokolebljivo poštenje Ive Sanadera, odanost Gordana Jandrokovića, duhovitost Ljube Ćesića, rječitost Damira Krstičevića, šarm Tomislava Karamarka i inteligenciju Steve Culeja.


Napokon, da nema Hrvatske, lako je moguće da bi deseci hiljada Slavonaca čučali kod špahera kako su njihovi preci stoljećima čučali. Ostali bi jadni provincijalci skučenih obzora. Bez državne neovisnosti, niti bi znali strane jezike niti bi upoznali Austriju, Njemačku i Irsku.


Ministar obrane svima je jučer ujutro poslao blagdansku čestitku u kojoj je krasno poentirao: “Nema sretnijeg čovjeka od onog koji može stvarati, raditi i podizati obitelj u svojoj državi i svojim radom i trudom činiti je ponosnom”, a deseci tisuća europskih Slavonaca su mu na tečnom engleskom odgovorili: “Thank you and go fuck yourself!”

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sora Sat 13 Oct - 14:20

Ma da 
Ovi u Vukovaru slice mi na BOKO HARAM

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by mativka Sat 13 Oct - 14:32

Sora wrote:Ma da 
Ovi u Vukovaru slice mi na BOKO HARAM
Sora,
meni je uvijek drago vidjeti različite osobe, mišljenja. Nikada ne bih posezala argumentima: pijana si, il tako očitim isplivima ljudske nemoći. Drago mi je pročitati tebe, kao i Metildu.
Oni koji posežu za najnižim argumentima u konfrontaciji, govori samo o njima.
Vukovar je potreban...jer ne progovara samo za same sebe, već za svo činjenje zla pod okriljem mirotvorstva, konvencija, direktiva...

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Sat 13 Oct - 14:34

Sora wrote:
- ocjena umjetnosti je nesto sto tebi ne pripada jer ocevidno NISI UMJETNIČKI PRISTUP NI KORISTIO NEGO POLITICKI
A DRUGO: nisi umjetnicki tj Kazalisni kritičar 

Vidi se da nemaš pojma o "umjetničkom stvaralaštvu" Olivera Frljića (a vjerojatno niti o umjetnosti općenito), jer je ključna komponenta tog apstraktnog pojma upravo politika.
On je zapravo kazalište lišio, oslobodio kazališta samog i scenu pretvorio u poligon, ne za političku debatu nego najprimitivnije moguće izvikivanje političkih parola kojima cilja na izazivanje najnižih strasti publike. 
I to će ti potvrditi svaki iole kompetentni kazališni kritičar, a ne samo ja.
Što tebi potpuno odgovara jer potonjem i sama pribjegavaš, makar u ponešto (makar ne bitno) drugačijoj formi (blebetanje po forumu).
Osim toga, ja zapravo i nisam koristio politički pristup nego filozofijski, jer sam se referirao na Platonove stavove o "umjetnicima" i "umjetnosti", ali ti niti o istima nemaš pojma s pojmom pa nisi ni u stanju prepoznati njihovu vrijednost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Guest Sat 13 Oct - 19:40

Yehudim wrote:Za Dan neovisnosti treba voljeti sve Hrvate, a osobito branitelje. Biti u mislima s braniteljima, meditirati o njihovom teškom putu, identificirati se s njima. Zbog toga i imamo neradni dan. Jer je velikom broju hrvatskih branitelja svaki dan neradni.
Nakon što ustanete oko desete ure, pola sata do četrdeset minuta se tuširate, brijete i češljate, bez žurbe doručkujete sok od naranče, šunku, jaja, voćni jogurt, žitarice, džem i maslac, i tek se oko podneva u udobnoj, širokoj trenirci i tenisicama spustite do sportske kladionice, doći će vam jasnije kolika je žrtva i stradanje pola milijuna branitelja, koliko se svaki od njih i danas daje za voljenu zemlju.


Da zastupnici nisu onoga listopadnog jutra prije dvadeset sedam godina žestoko ustali protiv zloglasne tamnice naroda, toliko bi branitelja bili očajni, izgubljeni, beznadni, mrzovoljni i sneni ranim bi se jutrom vukli na posao. I radili, molim vas lijepo, užasnih osam sati, neljudskih pet dana u tjednu!


Osim toga, da nemamo državnu neovisnost, vjerojatno nikad ne bismo upoznali poduzetnički genij Ivice Todorića, nepokolebljivo poštenje Ive Sanadera, odanost Gordana Jandrokovića, duhovitost Ljube Ćesića, rječitost Damira Krstičevića, šarm Tomislava Karamarka i inteligenciju Steve Culeja.


Napokon, da nema Hrvatske, lako je moguće da bi deseci hiljada Slavonaca čučali kod špahera kako su njihovi preci stoljećima čučali. Ostali bi jadni provincijalci skučenih obzora. Bez državne neovisnosti, niti bi znali strane jezike niti bi upoznali Austriju, Njemačku i Irsku.


Ministar obrane svima je jučer ujutro poslao blagdansku čestitku u kojoj je krasno poentirao: “Nema sretnijeg čovjeka od onog koji može stvarati, raditi i podizati obitelj u svojoj državi i svojim radom i trudom činiti je ponosnom”, a deseci tisuća europskih Slavonaca su mu na tečnom engleskom odgovorili: “Thank you and go fuck yourself!”



o yebote..... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narod ne odlucuje - Page 17 Empty Re: Narod ne odlucuje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum