ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by Serbinho-3 1/10/2018, 00:07

Bivši košarkaški reprezentativac SFRJ i Hrvatske Dino Rađa, izjavio je da Vlade Divac nije srpski nacionalista i da bi isto uradio on da je neko "u ono doba" 1990. došao u teren sa srpskom zastavom.




RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! 1288819_radja_ls



Rađa je to rekao gostujući na HRT-u, aludirajući na događaj sa Svetskog prvenstva u košarci u Argentini 1990. godine i titule selekcije SFRJ, kada je Divac od jednog navijača koji je ušao u teren uzeo i bacio hrvatsku zastavu.
 
- Da je meni u ono doba neko došao sa srpskom zastavom, ja bih isto to napravio. Najveći deo sportskih uspeha postigao sam kroz tu državu, a sad bi neko to hteo izbrisati gumicom- rekao je proslavljeni igrač, koji je nedavno postao član košarkaške Kuće slavnih.
 

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Lg.php?bannerid=15894&campaignid=9992&zoneid=234&source=kosarka&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fsport%2Fkosarka%2F3129251%2Fradja-o-divcu-i-incidentu-iz-1990-godine-isto-bih-uradio-da-mi-je-neko-dosao-sa-srpskom-zastavom&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
Rađa smatra da je najbolja košarkaška petorka Toni Kukoč, Vlade Divac, Dražen Petrović, Jure Zdovc i Dino Rađa, ocenivši da je ta ekipa mogla sve.
 
Rađa je kazao i da je splitska "Jugoplastika" najbolji evropski klub 20. veka.

- Mi smo bili ekipa klinaca u kombinaciji s jednim iskusnim Duškom Ivanovićem, a Peras i Sobin bili su koju godinu stariji od nas. Organizacija kluba, način rada, sve to skupa počneš da ceniš tek kasnije- rekao je Rađa.

 
On kaže da ga fascinira istorija i da je u osnovnoj školi želeo da postane profesor istorije.
 
- Fasciniraju me diktatori, većina njih završila je u prašini, sve su to neki likovi, mene to interesuje. Pročitao sam, recimo, ''Mein kampf'', pa samim tim i Tito je jedan od tih likova koji je u meni pobudio interes - ko je taj lik kojem sam sa šest godina išao da mašem zastavicom. Stara je govorila da je ''Bog hodao po zemlji dok je Tito bio živ'' - zaključio je Rađa.
 
Kurir sport / Tanjug
 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3129251/radja-o-divcu-i-incidentu-iz-1990-godine-isto-bih-uradio-da-mi-je-neko-dosao-sa-srpskom-zastavom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by Serbinho-3 1/10/2018, 00:09

Ovaj nije Kolinda!

Realno, ova je bila lokalna seljančica i mora da igra drugima igru, kako bi im se dodvorila a ovaj takvih problema nema i ne mora da igra za druge.

Pitao bih Kolindu, posto je koziji sir u njenom selu bio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by vuksadinare 1/10/2018, 08:24

rađa nije naucio nesto...ne znaci ako si bio veliki kosarkas da mozes kvalitetno voditi sustav,klub,savez...ceg se primio to niej dobro zavrsilo...kad su on vrankovic,kukoc prije nego sto su preuzeli hks i reprezentaciju davali su pompozne izjave..tipa..'vracamo s eu borbu za najvise plasmane'..a mi pdo njima iz druge lige ispali u cetvrtu...i sad ono zakljucci nakaon blamaza..'tko ne zeli igrat za reprezentaciju ne mora'...drustvo u prvom redu morate stvoriti i naci prave plejeve...morate imati gard...a garda ocito enmate..jedno ej imat gard na terenu a drugo kadvodis savez,reprezentaciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by vuksadinare 1/10/2018, 08:31

rađa i ekipa moraju shvatiti ejdnu stvar..trebas 24 sata vijeti u savezu,trebas biti stalno u kontaktu sa igracima,klubovima...trebas ici na utakmice...a ne sa viktorijom se slikati svako malo po partijima,proslavama i slicno...jebes covjega kojeg je zajebo klosar za jahtu...pa kako c etakav onda voditi nesto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by Guest 1/10/2018, 08:41

Serbinho-3 wrote:Ovaj nije Kolinda!

Nije. On je glup i tup kao telegrafski stup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by vuksadinare 1/10/2018, 08:43

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovaj nije Kolinda!

Nije. On je glup i tup kao telegrafski stup.
pa cuj kad ga je klošo zavaljao za jahtu onda znas koliko je sati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by vuksadinare 1/10/2018, 08:47

..kad su novinari pitali mamica da li bi mogao dignuti kosarku na nivo kakav je bila..on je odgovorio da bi svakako bio bolji od dosadasnjih koji su vodili savez..a na pitanje sto misli o rađi kandidatu na celno mjesto saveza..mamic ej odgovorio..'on da savez vodi?on ne zna doci od stana do gripa' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom! Empty Re: RAĐA O DIVCU I INCIDENTU IZ 1990. GODINE: Isto bih uradio da mi je neko došao sa srpskom zastavom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum