ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by vuksadinare Mon 17 Sep - 15:50

znam brdo desnicara koji ne vole pavelica...to je mit..ima naravno budala koji ga vole..ali odgovorno tvrdim da je daleko vise onih koj ga ne vole...bar sto se tice tu u hrvatskoj za emigraciju ne znam niti ne zelim ulaziti u to

vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by Ringo10 Mon 17 Sep - 15:51

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
KAd nesto tvrdis bilo bi posteno da to potkrijepis i nekim dokazima. Tako i za nacionalnu strukturu politickih zatvorenika.

A na Golom Otoku je najvise bilo Srba i Crnogoraca.
? :D
tacno
hrvati su bili za a.pav. ili tita.
Danas, ako bas moraju birati, 80% bira Pavelica. 15% nema pojma a Tita bira 5%.

To je tuga takozvane demokratske Hrvatske. I sav moralni jad i bijeda Hrvata kao naroda.
evo ja sam desnicar a ne fermam 2% pavelica..smatram ga izdajnikom i budalom..i sto sad?....ne fermam ni tita ni pavelica...cak zeru tita smatram mudrijim..ali da mu se klanjam i ne..
Rekao sam i stojim iza toga.

I AP i JBT su dio hrvatske povijesti i povijest ce u konacnici  i vaalorizirati njihove uloge i znacaj.

A to mi necemo dozivjeti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by vuksadinare Mon 17 Sep - 15:55

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
? :D
tacno
hrvati su bili za a.pav. ili tita.
Danas, ako bas moraju birati, 80% bira Pavelica. 15% nema pojma a Tita bira 5%.

To je tuga takozvane demokratske Hrvatske. I sav moralni jad i bijeda Hrvata kao naroda.
evo ja sam desnicar a ne fermam 2% pavelica..smatram ga izdajnikom i budalom..i sto sad?....ne fermam ni tita ni pavelica...cak zeru tita smatram mudrijim..ali da mu se klanjam i ne..
Rekao sam i stojim iza toga.

I AP i JBT su dio hrvatske povijesti i povijest ce u konacnici  i vaalorizirati njihove uloge i znacaj.

A to mi necemo dozivjeti.
ako koga cijenim iz ustaskog pokreta ili ndh-a..to je jure francetic koji je i sma zrtva atentata pavelica..cijenim ga jer je bio cisto vojncki gledano uspjesan..sto se usprotivljavao talijanima koje je smatrao cak vecim neprijateljem za hrvate od partizana..i sto je prakticno spasio mislimane u istocnoj bosni da ih cetnici ne potamane do zadnjeg....eto jedino njega..pa cak su i partizani htjeli ga navesti da bude na njihovoj strani bas zbog mrznje prema talijanima a ni svabama nije puno vjerovao..zato je okoncao zivotom jos 1942..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by Yehudim Mon 17 Sep - 16:11

Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
mortal wrote:Kolinda je rekla istinu, ali mnogim komunjarskim sinovima tesko za povjerovati. Srbi, komunisti smjeli su sve. Na Hrvate se gledalo iza svakog coska. Mjerila i vagala svaka rijec. Straze ispred i unutar crkve. 
Tesko mnogima za povjerovati, ali 100% istina !!
Tako je. Ja cim sam se rodio odredili su mi dva Srbina udbasa da me prate.

A straze ispred crkve. Takodjer i dresirani udbaski psi vucjaci, bodljikava zica a svecenike su poslije svake mise odvodili i premlacivali.

NAs Hrvate su  vodali na prisilne radove a Hrvatice su morale prati smrdljive carape i usrane gace srpskim udbasima.

Nama je bilo zabranjeno upisivati se na visokoskolske ustanove i zaposljavati se. Svi smo bili nezaposleni.

I tako ...

i mene. ja sam kao klinac nosio veliko drveno raspelo s nekim razapetim čovjekom mi smo ga zvali drug Isus. nosio bi ga na leđima svih 12 postaja i onda kad sam završio drugovi iz komiteta bi me bacili u maricu i ubili boga u meni. em sam nosio boga na leđima em kasnije ubiju boga u meni. brutalno. još brutalnije je bilo nakon toga kad sam došao u dućan samo dve vrste jogurta. e tu sam popizdio i zamrzio Tita i Jugoslaviju. jebo Tita, jogurt i Jugoslaviju!

ma ne...ne ide mi laganje odmah me svi provale nemogu lagat kao Kolinda da me jebeš.
:aw

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by Ringo10 Mon 17 Sep - 16:16

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:
tacno
hrvati su bili za a.pav. ili tita.
Danas, ako bas moraju birati, 80% bira Pavelica. 15% nema pojma a Tita bira 5%.

To je tuga takozvane demokratske Hrvatske. I sav moralni jad i bijeda Hrvata kao naroda.
evo ja sam desnicar a ne fermam 2% pavelica..smatram ga izdajnikom i budalom..i sto sad?....ne fermam ni tita ni pavelica...cak zeru tita smatram mudrijim..ali da mu se klanjam i ne..
Rekao sam i stojim iza toga.

I AP i JBT su dio hrvatske povijesti i povijest ce u konacnici  i vaalorizirati njihove uloge i znacaj.

A to mi necemo dozivjeti.
ako koga cijenim iz ustaskog pokreta ili ndh-a..to je jure francetic koji je i sma zrtva atentata pavelica..cijenim ga jer je bio cisto vojncki gledano uspjesan..sto se usprotivljavao talijanima koje je smatrao cak vecim neprijateljem za hrvate od partizana..i sto je prakticno spasio mislimane u istocnoj bosni da ih cetnici ne potamane do zadnjeg....eto jedino njega..pa cak su i partizani htjeli ga navesti da bude na njihovoj strani bas zbog mrznje prema talijanima a ni svabama nije puno vjerovao..zato je okoncao zivotom jos 1942..
Slazem se da je JF bio jedan od rijetkih ako ne i jedini koji je vrijedio u vodjstvu ustaskog pokreta. I nije mi jasno kako odmah nije uvidio sa kakvom bagrom ima posla.

Citao sam o njemu dosta i mislim da nije pocinio ratne zlocine a njegova postrojba je iskljucivo sudjelovala u borbama. Nisam nasao nikakve dokaze sda je masakrirao civilno stanovnistvo.

Njegova nesreca je to sto je bio na pogresnoj strani. Kao i mnogi mislio da se bori za Hrvatsku a kad je shvatio o cemu se radi bilo mu je kasno.

U JNA sam citao vojnu enciklopediju i nisam mogao vjerovati kad sam procitao jedan prilog koji dosta pohvalno govori o JF i njegovom vojnom umijecu kao i o velikoj hrabrosti koju je posjedovao. Iz pera poznatog generala i to Srbina, zaboravio sam o kom se radilo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by Ringo10 Mon 17 Sep - 16:23

vuksadinare wrote:znam brdo desnicara koji ne vole pavelica...to je mit..ima naravno budala koji ga vole..ali odgovorno tvrdim da je daleko vise onih koj ga ne vole...bar sto se tice tu u hrvatskoj za emigraciju ne znam niti ne zelim ulaziti u to
AP je cak bio i tragicna figura u nekom smislu. Povijest ti da priliku da uskrsnes hrvatsku drzavu a usud ti nametne povijesno nemoguce uvjete za tako nesto.

U svakom slucaju i AP ima svoje jmjesto u Hrv. povijesti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by marcellus Mon 17 Sep - 16:35

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:znam brdo desnicara koji ne vole pavelica...to je mit..ima naravno budala koji ga vole..ali odgovorno tvrdim da je daleko vise onih koj ga ne vole...bar sto se tice tu u hrvatskoj za emigraciju ne znam niti ne zelim ulaziti u to
AP je cak bio i tragicna figura u nekom smislu. Povijest ti da priliku da uskrsnes hrvatsku drzavu a usud ti nametne povijesno nemoguce uvjete za tako nesto.

U svakom slucaju i AP ima svoje jmjesto u Hrv. povijesti.

povijest mu je dala jedino priliku biti marioneta i kvisling što je prihvatio, za sve drugo rekao bih da nije imao niti prilike niti kapaciteta, uostalom on je bio marginalna figura do uspostave NDH a sama činjenica da ona dvojica koja su je uspostavila nisu našla nikog respektabilnijeg u hrvatskoj politici da ih predstavlja je zapravo indikativna, dok je npr. u srbiji bilo posve drukčije i naći kvislinga je bio pičkin dim

naravno, povijest pišu pobjednici kad su to srbi a gubitnici kad su to opet srbi pa imamo jedan narativ o WW2 a drugi o DR

_________________
JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ! - Page 8 Empty Re: JOGURT JEDAN SVI ĆE PITI, NITKO HRVAT NEĆE BITI: Ceo internet se SPRDA sa Kolindom posle serije njenih izjava o SFRJ!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum