ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by Guest 13/9/2018, 16:56

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovde kada kazes Albanci, sve najgore.

Ne znam u kojoj to zemlji su cenjeni.

Gdje, u Italiji?
Mozda zbog kriminalnih organizacija, ja ti pricam o običnim ljudima.
Tako je..Shoshoni su cijenjeni jer su brutalni majstori u Bajushteli,ovdje u Svabiji su glavni od radne snage,ali su i kvalitetni majstori.Doli u prizemlju kutje gdje ja stanujem jedna je Siptarska obitelj,e sad,jel su bas Albanci ili Kosovari,ne bih znao..
Lik zeni napravio 4voro djece,,5 o na putu i to je to..Ne vidis ih,bas kako si opisala..samozatajni... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by kaya 13/9/2018, 16:57

Serbinho-3 wrote:Kada kazes Bugarin u Italiji, prvo pomisle lopov.
Točno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by kaya 13/9/2018, 17:01

pismejker wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovde kada kazes Albanci, sve najgore.

Ne znam u kojoj to zemlji su cenjeni.

Gdje, u Italiji?
Mozda zbog kriminalnih organizacija, ja ti pricam o običnim ljudima.
Tako je..Shoshoni su cijenjeni jer su brutalni majstori u Bajushteli,ovdje u Svabiji su glavni od radne snage,ali su i kvalitetni majstori.Doli u prizemlju kutje gdje ja stanujem jedna je Siptarska obitelj,e sad,jel su bas Albanci ili Kosovari,ne bih znao..
Lik zeni napravio 4voro djece,,5 o na putu i to je to..Ne vidis ih,bas kako si opisala..samozatajni... :cleanteeth
Aha.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by RayMabus 13/9/2018, 17:04

U Italiji su oni na lošem glasu jer ih povezuju s albanskom mafijom, šverc komerc, prostitucija, droga, pljačke, organizirani kriminal i tako to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176146
2014-04-11


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by kaya 13/9/2018, 17:08

Evo ti jos jedan primjer , oni ne traže džamiju u Hrvatskoj, ja nemam pojma jel idu oni tamo uopće.
Dok ovi novokomponirani Bošnjaci traže, to vidis da se pokriva i šeta samo zato da te provocira , jos uvijek sramežljivo al naprosto osjetiš da imaju nešto protiv nas. Dok ne dobiju po picki doduše a dobiti ce cim bace prvu bombu .
Kod ovih prvih nema antagonizma . To je moj doživljaj.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by kaya 13/9/2018, 17:08

RayMabus wrote:U Italiji su oni na lošem glasu jer ih povezuju s albanskom mafijom, šverc komerc, prostitucija, droga, pljačke, organizirani kriminal i tako to
Da, da, kužim. Pa odma mi je to palo na pamet.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by RayMabus 13/9/2018, 17:10

kaya wrote:
RayMabus wrote:U Italiji su oni na lošem glasu jer ih povezuju s albanskom mafijom, šverc komerc, prostitucija, droga, pljačke, organizirani kriminal i tako to
Da, da, kužim. Pa odma mi je to palo na pamet.
Albanezi

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176146
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by Guest 13/9/2018, 17:14

Kako rekoh,ne brkati..Albance i Kosovare..Jedni prema drugima su prilicno uzdrzani..
Kad se pita Albance jel nisu isto sto i Kosovari,kazu isto otprilike kao ljudi iz Hrvatske i oni Izbosne...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by Serbinho-3 13/9/2018, 17:14

pismejker wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovde kada kazes Albanci, sve najgore.

Ne znam u kojoj to zemlji su cenjeni.

Gdje, u Italiji?
Mozda zbog kriminalnih organizacija, ja ti pricam o običnim ljudima.
Tako je..Shoshoni su cijenjeni jer su brutalni majstori u Bajushteli,ovdje u Svabiji su glavni od radne snage,ali su i kvalitetni majstori.Doli u prizemlju kutje gdje ja stanujem jedna je Siptarska obitelj,e sad,jel su bas Albanci ili Kosovari,ne bih znao..
Lik zeni napravio 4voro djece,,5 o na putu i to je to..Ne vidis ih,bas kako si opisala..samozatajni... :cleanteeth


To ti je Kosovo, CG ili FYROM ekipa.

Albanci iz Albanije jedno ili dvoje dece i otvoreniji su, stupaju u kontakt.

Oni ove ne mirisu iz bivse Juge, jer kazu spremni su celu noc sa tobom da piju u tvojoj kuci a ujutro da te prijave policiji i znali su da im masu YU pasosima sa kojima su isli u Svicu a ovi dole teska sirotinja, zatvoreni.

Price o nekakvoj slozi su samo stereotip kod nas.

Poznajem ja neke ovde, tako da ...

Ovi dole iz Albanije su druga prica od ovih iz bivse Juge, koji su valjda Muslimani.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26469
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by RayMabus 13/9/2018, 17:15

Albanci u Hrvatskoj su ti pola su katolici a pola muslimani samo kod njih religija nije dio nacionalnog indentiteta nego privatna stvar tj nepositovječuju se s time a i uostalom nedavno su podigli spomenik borcu protiv Turaka u Ulcinju pošto im je to nacionalni junak tako da ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 176146
2014-04-11


Back to top Go down

li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova - Page 2 Empty Re: li je EU spremna: Ukidaju vize za građane Kosova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum