ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by vuksadinare Thu 6 Sep - 15:49

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:ne bi on uspio...ali samari u hrvatskoj se ne zaboravljaju..dovoljno da stetu napravi...vidis da mu ej svaka druga rijec hrvati i hrvatska..ti ni ne znas da je dobio batina u zagrebu kao navijac zvezde 1989 kad je dosao sa delijama u zagreb na utakmicu kontra dinama..copili ga boysi kod kvatrica i isipelarili a dobio je i samar..i uzeli mu sal..a to su uvrede4 koji svaki pravi navijac ne zaboravlja i ceka priliku za bilo kakav revans..narocito samar se ne zaboravlja

tvoj problem i je što si mentalno u 89toj...
cuj on je nedavno ponovio na pitanje prije dvije,tri godien kao sudionik nereda u maximiru 1990..da li bi sve ponovio isto..ispalio da bi...onda ti ej sve jasno..evo kaje za svjedoka...dakle on je mentalno u '89 i '90 a ne ja..to ej izjavio kao premijer tada srbije

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by RayMabus Thu 6 Sep - 15:50

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:RS se može slobodno priključiti Srbiji 

Ma neću malim prstom maknit 

Eto
je'l bi maka za herceg bosnu :)
Pa evo već mičem

Srbi su mi vojni saveznici 

Ratnika čini um a ne oružje
ma mices ti kurac moj.. :D ..tebi da plate ne bi mrdnuo lol!
Pametniji sam puno od tebe i masu vas na planeti kad je vojna strategija u pitanju 

Izvini ali šta tebe boli kurac šta će se oni spojit ? 

To je problem Sarajeva a ne moj
To je problem Sarajeva a ne moj 

Zašto ? 

Zato šta za sto tisuća eura neki Srbo će ispalitit minobacačku granatu preko Save ako stvari budu previše išle prema meni vojno od strane srborusije

Tamo gdje ta granata bude ispaljena ja već s pripremljenom vojskom čekam i upadam tih 30 km


TO NIJE NAŠ RAT
RayMabus
RayMabus

Posts : 175466
2014-04-11


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by Ringo10 Thu 6 Sep - 15:51

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Opet VukSaDinare histerizira. NAjbolje da navuce pelene, stalno sere od straha.Nikakve razmjene nece biti nego ce se mali dio Kosova priojit Srbiji.

RS ide sa Srbijom a Federacija BiH ... pa ne znam. Sa ovakvim Perecima, mrka kapa za HercegBosnu.
ne histeriziram a ti en relativiziraj..nismo okruzeni skandinavcima...opreza nikad dosta...
MA hajde smiri se. Popij nesto, obnovi seksualni zivot, pogledaj neki film.

Veliki vojskovodja Suljo sprema ratni pohod. Daj ne nasmijavaj me.
ne bi on uspio...ali samari u hrvatskoj se ne zaboravljaju..dovoljno da stetu napravi...vidis da mu ej svaka druga rijec hrvati i hrvatska..ti ni ne znas da je dobio batina u zagrebu kao navijac zvezde 1989 kad je dosao sa delijama u zagreb na utakmicu kontra dinama..copili ga boysi kod kvatrica i isipelarili a dobio je i samar..i uzeli mu sal..a to su uvrede4 koji svaki pravi navijac ne zaboravlja i ceka priliku za bilo kakav revans..narocito samar se ne zaboravlja
Strasno sam nasekiran zato sto Suljo i Suljici ne mogu da zaborave samare.

A bas me zanima kako bi napali Republiku Pereciju preko Dunava.

Ili da napadnu iz RSa pa da im Perecija zatvori koridor. Jel tebi jasno da bi za Zapadni dio RSa svaka avantura bila smrtonosna jer je vojno neobranjiva ako bi se Perecija vojno angazirala.

A tada im ni Srbija ni milijun Sulja ne bi mogli pomoci.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by vuksadinare Thu 6 Sep - 15:52

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
je'l bi maka za herceg bosnu :)
Pa evo već mičem

Srbi su mi vojni saveznici 

Ratnika čini um a ne oružje
ma mices ti kurac moj.. :D ..tebi da plate ne bi mrdnuo lol!
Pametniji sam puno od tebe i masu vas na planeti kad je vojna strategija u pitanju 

Izvini ali šta tebe boli kurac šta će se oni spojit ? 

To je problem Sarajeva a ne moj
To je problem Sarajeva a ne moj 

Zašto ? 

Zato šta za sto tisuća eura neki Srbo će ispalitit minobacačku granatu preko Save ako stvari budu previše išle prema meni vojno od strane srborusije

Tamo gdje ta granata bude ispaljena ja već s pripremljenom vojskom čekam i upadam tih 30 km


TO NIJE NAŠ RAT
pogledaj novu temu koju je postavio hektorovic..padne li dodo a sds kaze gotovo sa saveznistvom sa hrvatima u bh-a..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by Ringo10 Thu 6 Sep - 15:52

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:ne bi on uspio...ali samari u hrvatskoj se ne zaboravljaju..dovoljno da stetu napravi...vidis da mu ej svaka druga rijec hrvati i hrvatska..ti ni ne znas da je dobio batina u zagrebu kao navijac zvezde 1989 kad je dosao sa delijama u zagreb na utakmicu kontra dinama..copili ga boysi kod kvatrica i isipelarili a dobio je i samar..i uzeli mu sal..a to su uvrede4 koji svaki pravi navijac ne zaboravlja i ceka priliku za bilo kakav revans..narocito samar se ne zaboravlja

tvoj problem i je što si mentalno u 89toj...
cuj on je nedavno ponovio na pitanje prije dvije,tri godien kao sudionik nereda u maximiru 1990..da li bi sve ponovio isto..ispalio da bi...onda ti ej sve jasno..evo kaje za svjedoka...dakle on je mentalno u '89 i '90 a ne ja..to ej izjavio kao premijer tada srbije
Bilo bi dobro da pokusa ponoviti tu navijacku avanturu. Bas bih to volio da vidim.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by RayMabus Thu 6 Sep - 15:56

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Pa evo već mičem

Srbi su mi vojni saveznici 

Ratnika čini um a ne oružje
ma mices ti kurac moj.. :D ..tebi da plate ne bi mrdnuo lol!
Pametniji sam puno od tebe i masu vas na planeti kad je vojna strategija u pitanju 

Izvini ali šta tebe boli kurac šta će se oni spojit ? 

To je problem Sarajeva a ne moj
To je problem Sarajeva a ne moj 

Zašto ? 

Zato šta za sto tisuća eura neki Srbo će ispalitit minobacačku granatu preko Save ako stvari budu previše išle prema meni vojno od strane srborusije

Tamo gdje ta granata bude ispaljena ja već s pripremljenom vojskom čekam i upadam tih 30 km


TO NIJE NAŠ RAT
pogledaj novu temu koju je postavio hektorovic..padne li dodo a sds kaze gotovo sa saveznistvom sa hrvatima u bh-a..
Ha ha ha 

Dobro je
RayMabus
RayMabus

Posts : 175466
2014-04-11


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by Guest Thu 6 Sep - 16:01

bUdale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN! - Page 3 Empty Re: NOVA VELIKA SRBIJA - OPASAN PLAN!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum