ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by vuksadinare 14/10/2015, 12:51

U intervjuu za novi broj 'Nacionala',Jadranka kosor otkriva kako je uvijek smetala radikalnom krilu HDZ-a:''Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su nakon odlaska Sanadera menu upucivali pitanja 'Što ti još tu radiš u HDZ-u,vrijeme ti je za odlazak zajedno s njim'.Još više neugodnosti sam dozivjela u stranci nakon uhicenja Purde,gdje su me neki u stranci otvoreno optuzivali da sam izdala branitelje i da nista nisam ucinila da sprijecim uhicenje Purde.Interesantno,jedan od rijetkih koji mi je davao podrsku bio je Tomislav Karamarko,i tad sam mislila da smo zaista prijatelji,uostalom ja sam ga ponovno uclanila u stranku.Da bi mi nakon izvjesnog vremena okrenuo leđa i oko sebe okupio one ljude koji su bili protiv mene kao predsjednice stranke pa i na neki nacin clana HDZ-a".

http://www.nacional.hr/intervju-jadranka-kosor-ja-bih-odabrala-hrvatskog-premijera-a-ne-orbana-vojvode-i-njihova-potrckala/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by vuksadinare 14/10/2015, 12:56

..dosta si ti usrala motki..narocito sa janezima i zato imamo tolikih problema sa arbitrazom sa njima...drugo da ne govorim da si zajedno s pupovcem tada koalicijskim partnerom 2010 umalo proturila srpsku autonomiju u podunavlju ali si na vrijeme razotkrivena i sprijecena...a sto se tice purde a nesto kasnije i veljka marica istina je.nista nisi ucinila da se branitelji ne uhicuju narocito u bh-a i srbiji..i da nije bilo onih prosvjeda za purdu gdje si bila prisiljena nesto poduzet..nista ne bi poduzela...a da en govorim o ponudi koalicjskog sporazuma sa kerumom koji ej bio vrh vrhova..zato jaco pssst....izgubila si sve izbore na kojim si se kandidirala..pa si u toj statistici gora jos od zokija kojeg sada ljubis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by kaya 14/10/2015, 15:38

Ista je kao Sanader jedino nije toliki kleptoman.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by jastreb 14/10/2015, 15:40

Ma,meni je to sve bezveze.

sada ispada da je Karamarko mjerilo doboljublja.

Je,još samo za Tomca.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by vuksadinare 14/10/2015, 15:42

jastreb wrote:Ma,meni je to sve bezveze.

sada ispada da je Karamarko mjerilo doboljublja.

Je,još samo za Tomca.
..karamarko ej takav kakav je...ali jastrebe on je javno kao prvi sef hdz-apriznao veliku ulogu rijecana i primoraca u domovinskom ratu..a to ej ono sto si ti stalno zborio ovdje kako nitko nikada iz hdz-a nije odao priznanje rijecanima,primorcima u ovelikoj ulozi u domovinskom ratu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by abraham 14/10/2015, 16:06

Nova zvijezda na politickom nebu dNRH. Jadranka Kosor. Dobra drugarica, ljevicarka i gdje drugi tu i ona. Koalicioni partner Zgazimira Cacica i Ive Josipovica. Kolika je ljudska glupost, pohlepa, castoljubivost,pokvarenost ??????? Mislim da nize od ovoga ne ide. Ustvari kada su rvati u pitanju, ide.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u' Empty Re: Jadranka Kosor:'Sanader je znao primiriti radikalno krilo HDZ-a,meni to nije uspjelo a neki su mi govorili nakon Sanadera,što ti još radiš u HDZ-u'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum