ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by vuksadinare 27/3/2017, 08:18

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Jadranka-Kosor-S-ustaskom-plocom-u-Jasenovcu-ne-bi-smo-mogli-u-EU?meta_refresh=true
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by vuksadinare 27/3/2017, 08:20

vuksadinare wrote:http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Jadranka-Kosor-S-ustaskom-plocom-u-Jasenovcu-ne-bi-smo-mogli-u-EU?meta_refresh=true
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Jadranka-Kosor-S-ustaskom-plocom-u-Jasenovcu-ne-bismo-mogli-u-EU?meta_refresh=true
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by vuksadinare 27/3/2017, 08:23

..da samo zaboravila si rec da si za uslugu pupovcu trazeci njegovu potporu umalo dala srbima autonomiju u istocnoj slavoniji..plus potpisala si koalcijski sporazum sa sdss-om u vukovaru i da jos ne nabrajam tvoje trice i kucine...drugo koliko moras biti blesava da vjerujes da pahor nije znao za muljanje slovenaca a bio vodeci covjek slovenije..trece dala se nas prijevod pregovora sa eu zabadava srbiji koji ej kostao ako se ne varam dva milijuna kuna a zauzvrat dobioli figu i zajebavanje..nisi spomenula da su bas za tvog mandata uhiceni purda i maric i nista nije sprijeceno da do toga dođe..amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by Regoč 27/3/2017, 08:32

A što očekuješ od četničke nećakinje?

_________________
Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by vuksadinare 27/3/2017, 08:38

Regoč wrote:A što očekuješ od četničke nećakinje?
nista...tipicno hvaljenje same sebe za kosoricu...mislim ono kao da ljudi imaju zaborav..dobila sam potporu pupovca i ispade pupovac kao kakav dobrotvor...a zan se dobro da ej netom iza toga stavljen kao kontra usluga prijedlog pupovca i sdss-a da se srbima u istocnoj slavoniji omoguci nekakva autonomija u obliku 'zajednice opstina sa srpskom vecinom'..naravno zamotano u stilu kao 'kulturna autonomija' kao sto ej slican slucaj bio i sa zahtjevom knian iz 1990...koji ej sprijecila vesna pusic i hsp koji ej javno stavio detalje tog sporazuma...pa se odustalo u zadnji cas..naravno u taj paket je isla i koalicija hdz-a i sdss-a u vukovaru i jos nekim mjestima u hravtskoj..poput donjeg lapca,kistanja....a jos nebuloznija tvrdnja je da pahor nije znao za slovensku muljazu...sto ta zena misli da ljudi ne pamte i da su glupi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by Regoč 27/3/2017, 09:02

Ma, Kosorica, red samohvale, red cviljenja, ništa novo.

_________________
Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by vuksadinare 27/3/2017, 09:58

marcellus wrote:a kad si pahoru pušila kurac
lako za pahora..bojim se da ga je ona popusila i pupovcu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..' Empty Re: Jadranka Kosor(hvali me moja usta):'Ja sam najzasluznija za ulazak u EU,Karamarko nije dijelio entuzijazam oko ulaska u EU,ne želim vjerovati da je Pahor znao za slovensko muljanje oko arbitraže..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum