ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by Guest 28/8/2018, 08:28

mortal wrote:
metilda wrote:
mortal wrote:
metilda wrote:
mortal wrote:


aben ovo ti je sad vec treci put pa cu ti jasno reci JEBI SI MATER IDIOTSKU
MOJA KRV JE CISTA HRVATSKA,  a ako vlasti u Hrvatskoj progone takve ljude i obitelji takvoj kruha ne daju neka si jebu mater isto kao i ti

jebe mi se za sistem... ljudima treba zivjeti normalno

MRS
mortalka si je dala pravo proglasiti se čistokrvnom hrvaticom i psovkom potvrditi svoju odanost katoličkoj vjeri..tako da je sigurno veća vjernica od mene nakon što je meni to već pojasnila na Pravoslavlju
nje malo ima malo nema na forumu, valjda je u međufazi na nekom od liječenja.. antipod Sori.. ili pak nije  :clown
koja si ti jadna licemjerna da ti ne kazem, sta...
od kada je obaveza sjediti cjelodnevno na forumu
ti si faco kao aben... iz vlastite nesnosljivosti prema meni sklona izmisljati
ima ih jos takvih... najbolje govorite sami za sebe 
ljudi ispunjeni kvalitetama, ljepotom duha, inteligencijom, umjerenoscu, razbnoritoscu, uvazavanjem.... nikad ne izazivaju ni one najgore psovace da nesto opsuju nego druzenje ucine vrlo ugodnim i ostave jako ugodan trag o sebi
ti to nisi mativka pa mos pisati danonocno na religiji
kao da pises na smecarni nekoj
pa kad tebi odgovaram pišem na smećarni.. ti si baš ostavila jako ugodan trag o sebi
kod tebe?? bas me briga .. daj mi se nemoj vise obracat... razgoovori s tobom me uopce ne ispunjavaju nicim lijepim, od tebe nista pametno ne mogu saznati... idi pricaj s nekim tko ce te bolje dozivljavati.. meni ionako nije bitno tvoje misljenje niti sto ces reci
prgava si, procitala si da se aben okomio na mene i odmah dotrcala s uvredama
jbt takav karakter

i ne samo kod mene.. zbog takvih kao što si ti stid me je što sam hrvat a kad se busaš u prsa da si proročica i vjernica  a psuješ majke svima koji ti se suprotstave onda me je stid i što sam katolik.. zar je zabranjeno komentirati nečije razgovore? maiketi svi vi čardaklije želite privatizirati teme i želite da se samo vaše mišljenje uvažava.. ako je tko prgav to si ti.. jedna prilično smirena osoba se izbrisala sa foruma kad je vidjela da ti pišeš na njemu.. eto, dobro ti jutro đubre jugoslavensko...

Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by Sora 28/8/2018, 08:31

MUTILDA Nemoj psovati 
Pa dobro sto ti je 
Ja nisam vjernica pa smijem 
Ali ako ove dobre i pobožne kstolkinje psuju , gdje smo dosli 
Propast ce svijet majke mi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by Guest 28/8/2018, 08:32

Sora wrote:MUTILDA Nemoj psovati 
Pa dobro sto ti je 
Ja nisam vjernica pa smijem 
Ali ako ove dobre i pobožne kstolkinje psuju , gdje smo dosli 
Propast ce svijet majke mi

ja ne psujem nego samo ističem karakterne osobine sugovornika, još jedno đubre jugoslavensko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2018, 08:55

Hahaha

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by immortal 28/8/2018, 09:10

metilda wrote:
mortal wrote:
metilda wrote:
mortal wrote:
metilda wrote:
mortalka si je dala pravo proglasiti se čistokrvnom hrvaticom i psovkom potvrditi svoju odanost katoličkoj vjeri..tako da je sigurno veća vjernica od mene nakon što je meni to već pojasnila na Pravoslavlju
nje malo ima malo nema na forumu, valjda je u međufazi na nekom od liječenja.. antipod Sori.. ili pak nije  :clown
koja si ti jadna licemjerna da ti ne kazem, sta...
od kada je obaveza sjediti cjelodnevno na forumu
ti si faco kao aben... iz vlastite nesnosljivosti prema meni sklona izmisljati
ima ih jos takvih... najbolje govorite sami za sebe 
ljudi ispunjeni kvalitetama, ljepotom duha, inteligencijom, umjerenoscu, razbnoritoscu, uvazavanjem.... nikad ne izazivaju ni one najgore psovace da nesto opsuju nego druzenje ucine vrlo ugodnim i ostave jako ugodan trag o sebi
ti to nisi mativka pa mos pisati danonocno na religiji
kao da pises na smecarni nekoj
pa kad tebi odgovaram pišem na smećarni.. ti si baš ostavila jako ugodan trag o sebi
kod tebe?? bas me briga .. daj mi se nemoj vise obracat... razgoovori s tobom me uopce ne ispunjavaju nicim lijepim, od tebe nista pametno ne mogu saznati... idi pricaj s nekim tko ce te bolje dozivljavati.. meni ionako nije bitno tvoje misljenje niti sto ces reci
prgava si, procitala si da se aben okomio na mene i odmah dotrcala s uvredama
jbt takav karakter

i ne samo kod mene.. zbog takvih kao što si ti stid me je što sam hrvat a kad se busaš u prsa da si proročica i vjernica  a psuješ majke svima koji ti se suprotstave onda me je stid i što sam katolik.. zar je zabranjeno komentirati nečije razgovore? maiketi svi vi čardaklije želite privatizirati teme i želite da se samo vaše mišljenje uvažava.. ako je tko prgav to si ti.. jedna prilično smirena osoba se izbrisala sa foruma kad je vidjela da ti pišeš na njemu.. eto, dobro ti jutro đubre jugoslavensko...
jebena, vrlo jebena stvar pucati od zavisti i ljubomore
pucaj stara
stidi se radi cega god zelis
ujeo te moj osvrt na pravoslavni video i ne odustajes od sipanja otrova preko 2 zjedna
ja bar ne izmisljam prljave neistinite etikete drugim ljudima kao ti i pojedini
ocito je situacija na ovom forumu bolesnija nego sto izgleda
velika vecina  ste mjesanih gena :cleanteeth , ja ne   king king
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by Sora 28/8/2018, 12:22

metilda wrote:
Sora wrote:MUTILDA Nemoj psovati 
Pa dobro sto ti je 
Ja nisam vjernica pa smijem 
Ali ako ove dobre i pobožne kstolkinje psuju , gdje smo dosli 
Propast ce svijet majke mi

ja ne psujem nego samo ističem karakterne osobine sugovornika, još jedno đubre jugoslavensko
Bolje dubre jugoslavensko mirisi od picke katolicke  :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi  - Page 5 Empty Re: Smrt Kapitalizmu i Smrt Državi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum