ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 30/8/2018, 20:27

@aben da cigov si ti?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 21:16

Fibica wrote:@aben da cigov si ti?

jo sun..a  ne morin ti reći, mi smo jedini.

ali, morin ti reći da mi je familija zavedena 1608. na ovin popisu za ugljun;

http://www.zadarskibodul.com/?p=1620

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 21:22

čekoj, 
pulsku arenu drži vlost i ne daju da bilo ki sviro u njoj.
a kad privatni biznismen odbije načiniti turtu pederima, unda ga vlost kažnjava radi toga?

ljevičari su glupi. da nisu glupi, ne bi bili ljevičari.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 30/8/2018, 21:22

Nice wrote:@najtice, procitala sam te sinoc prije spavanja, pa da sad ne trazim za citiranje.
Chateri bili opet jako vrijedni..:-D 
Da, prelijepa Romy..gledala je u vise filmova, steta sto je premlada umrla :'( 
A, atmosfera na denkiju se uzgala..stalno tinja plamen ionako, a jos kad se gnjec pojavi...sve gori 8-@



.....vidi natalnu.... ljubva, brak i djeca kvinkus venera saturn :|.... ostala u sjećanju kao sissi....


.... forumska posla :D.......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 30/8/2018, 21:36

night sky wrote:
Nice wrote:@najtice, procitala sam te sinoc prije spavanja, pa da sad ne trazim za citiranje.
Chateri bili opet jako vrijedni..:-D 
Da, prelijepa Romy..gledala je u vise filmova, steta sto je premlada umrla :'( 
A, atmosfera na denkiju se uzgala..stalno tinja plamen ionako, a jos kad se gnjec pojavi...sve gori 8-@



.....vidi natalnu.... ljubva, brak i djeca kvinkus venera saturn :|.... ostala u sjećanju kao sissi....


.... forumska posla :D.......



bacila pogled na brzaka.... glavno d ajenaš kolega zvani realno, imao čim ebiti zabavljen, od rana jutra do malošas.... najs.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 30/8/2018, 21:46

gnječ, ma ne bi ja ispod pojasa.... to j eprljava igra.... drito, u centar je poštenije....



Denkverbot - Page 38 -10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 30/8/2018, 21:46

aben wrote:čekoj, 
pulsku arenu drži vlost i ne daju da bilo ki sviro u njoj.
a kad privatni biznismen odbije načiniti turtu pederima, unda ga vlost kažnjava radi toga?

e
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 30/8/2018, 22:05

E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 22:06

mativka wrote:E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)
pa u invalide

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 30/8/2018, 22:07

aben wrote:
mativka wrote:E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)
pa u invalide
Neovisne?:)
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 22:14

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)
pa u invalide
Neovisne?:)
ne razumin, glupavost je tjelesno oštećenje, ljevičarstvo je više dezorjentiranost

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 30/8/2018, 22:18

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)
pa u invalide
Neovisne?:)
ne razumin, glupavost je tjelesno oštećenje, ljevičarstvo je više dezorjentiranost
Kako ne razumiš?!
Neovisan invalid,- koji se usprkos tjelesnom oštećenju može samostalno kretati/djelovati :)
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 22:23

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:E, ako su ljevičari glupi, pod koju skupinu spadaju glupavi?:)
pa u invalide
Neovisne?:)
ne razumin, glupavost je tjelesno oštećenje, ljevičarstvo je više dezorjentiranost
Kako ne razumiš?!
Neovisan invalid,- koji se usprkos tjelesnom oštećenju može samostalno kretati/djelovati :)
pa invalidnost ne podrazumjevo hendikep

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 30/8/2018, 22:25

u momu lokalnon bufetu, tu i namo dojdu dvi glupave žene, i govoru međusobno znakovnin jezikon. unda se nekad znaju pocovati, jo malo da ne krpun od smiha- ali i tanto njima nišće ne fali...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 30/8/2018, 23:04


One problem with our egocentric lens, is that it can get in the way of our ability to communicate; you may think that someone should naturally understand something, because you can understand it quite well in your own mind.

To grasp this issue, think of the “tapping” game you may have played as a kid. You tap out a song and have your friend guess what it is. When you do the tapping, the taps sound just like the song—melody and all—that you can “hear” in your head, so that you feel your buddy should be able to easily recognize it. But your friend just hears a bunch of taps that all sound the same. So he guesses wrong, and you’re baffled, because the fact you were tapping out “The Power of Love” by Huey Lewis and the News was so very obvious.

https://www.artofmanliness.com/articles/the-7-habits-seek-first-to-understand-then-to-be-understood/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 30/8/2018, 23:06

kic wrote:
One problem with our egocentric lens, is that it can get in the way of our ability to communicate; you may think that someone should naturally understand something, because you can understand it quite well in your own mind.

To grasp this issue, think of the “tapping” game you may have played as a kid. You tap out a song and have your friend guess what it is. When you do the tapping, the taps sound just like the song—melody and all—that you can “hear” in your head, so that you feel your buddy should be able to easily recognize it. But your friend just hears a bunch of taps that all sound the same. So he guesses wrong, and you’re baffled, because the fact you were tapping out “The Power of Love” by Huey Lewis and the News was so very obvious.

https://www.artofmanliness.com/articles/the-7-habits-seek-first-to-understand-then-to-be-understood/
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme 30/8/2018, 23:15

night sky wrote:
Nice wrote:@najtice, procitala sam te sinoc prije spavanja, pa da sad ne trazim za citiranje.
Chateri bili opet jako vrijedni..:-D 
Da, prelijepa Romy..gledala je u vise filmova, steta sto je premlada umrla :'( 
A, atmosfera na denkiju se uzgala..stalno tinja plamen ionako, a jos kad se gnjec pojavi...sve gori 8-@



.....vidi natalnu.... ljubva, brak i djeca kvinkus venera saturn :|.... ostala u sjećanju kao sissi....


.... forumska posla :D.......
baš nije imala sreće...ni za zdravljem... No

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme 30/8/2018, 23:17

night sky wrote:
night sky wrote:
Nice wrote:@najtice, procitala sam te sinoc prije spavanja, pa da sad ne trazim za citiranje.
Chateri bili opet jako vrijedni..:-D 
Da, prelijepa Romy..gledala je u vise filmova, steta sto je premlada umrla :'( 
A, atmosfera na denkiju se uzgala..stalno tinja plamen ionako, a jos kad se gnjec pojavi...sve gori 8-@



.....vidi natalnu.... ljubva, brak i djeca kvinkus venera saturn :|.... ostala u sjećanju kao sissi....


.... forumska posla :D.......



bacila pogled na brzaka.... glavno d ajenaš kolega zvani realno, imao čim ebiti zabavljen, od rana jutra do malošas.... najs.
haha, dobar nadimak jocolor

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 31/8/2018, 02:01

night sky wrote:gnječ, ma ne bi ja ispod pojasa.... to j eprljava igra.... drito, u centar je poštenije....



Denkverbot - Page 38 -10

hehe...večeras sam si razmišljao da mi je pri ruci tvoja štikla ali nažalost nije pa sam vizualizirao štiklu ne tvoju nego neku no name made in china. imao sam intelektualno umno bolesno boksanje s nekim vrlo nabrijanim visokoobrazovanim intelektualnim likom, lik je onako ala aben samo stoput gori i dok je on mene verbalno pokušavao osakatit energetski i uvjerit u nešto nemoguće što nema veze sa životom ja sam se fokusirao i vizualizirao da ga štiklom mlatim po jajima. ono, ting-tiing-kraš-bang-kvrc... mogu ti reć da je to dalo rezultata tip se iznenada iz čista mira počeo lovit za jaja kao češka se on ovo ono i brzo je prekinuo svoju verbalnu dijareju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 31/8/2018, 07:23

Gnječ wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:@aben .. jako dobar tekst  o raspadu socijalističkog samoupravljanja.. jedino nije spomenuto pretjerano zaduživanje kod stranih banaka po kamatnim stopama i do 20% što je sasvim uništilo ugled jugoslavije
onrnula si uzrok i posljedicu;

prvo nismo imali ugljed jer smo neproduktivni sicijalisti, a unda su nan zbog toga bili skupi krediti.

skužila sam kasnije da sam se pogrešno izrazila ali mi se nije dalo ustajati s kauča... Sleep

Ima, međutim, još jedna zemlja, neraskidiv dio naše povijesti koja je bankrotirala. Jugoslaviji se to dogodilo 1982. iako to nikada nije službeno objavljeno. Činjenično je stanje bilo takvo da je bivša država zaista bankrotirala. Teško je zamisliti nekoga tko bi o tome kvalificiranije progovorio od samog pokojnog Stipe Šuvara. On je u jednom intervjuu Radiju Slobodna Evropa o toj kobnoj godini rekao sljedeće: - To je bilo veliko posttitovsko vrijeme, doba velikih previranja u Jugoslaviji i ekonomske krize. Naftna kriza je strašno pogodila Jugoslaviju. Već se tada trošilo 12 do 13 milijuna tona godišnje nafte, a Jugoslavija je htjela sve zasnivati, svu svoju industriju na do tada jeftinoj nafti. Cijena nafta je onda strašno skočila na svjetskom tržištu, slijedila je oskudica deviza i nafte, a to je prouzročilo i sekundarnu krizu nekih elementarnih proizvoda, a ne samo da se neko vrijeme vozilo automobile po pravilu par - nepar. Bila je oskudica deterdženata, toalet-papira i nekih trivijalnih artikala - govorio je tada Šuvar. 


Denkverbot - Page 38 B435a85bf351476e5b82


aaaah...bonovi za benzin i par-nepar...to su izmislili amerikanci...poslije se taj način redukcije proširio po cijelom svijetu. no metilda nije bila dalje od svog tamnog vilajeta.

Denkverbot - Page 38 Gas_rationing

bon za benzin u USA 1974. godine:

Denkverbot - Page 38 1d_gas_coupon-06
a gnječo je živio u americi za vrijeme velike depresije pa sve zna  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 31/8/2018, 07:27

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:Račun Uljanika je odblokiran, račun blokirale državne firme
JE LI SAD SVE U REDU OKO OVOG NEVJEROJATNOG RASPLETA?
Lijepu vijest da je Vlada našla rješenje za dvije plaće Uljanikovaca, poklopila je nova da je račun Uljanika od strane jednog ili više ovrhovoditelja blokiran.
Ipak, zadnje su vijesti da se pregovara sa ovrhovoditeljima i očekuje se da će doći do deblokade tijekom dana, a do toga je kako neslužbeno  saznajemo došlo.
Nevjerojatan rasplet je taj, da su račun Uljanika blokirale firme koje su u vlasništvu države ili je država u većinskom vlasništvu. Koliko znamo račun su blokirali HEP, Đuro Đaković...

http://www.regionalexpress.hr/site/more/raun-uljanika-je-odblokiran-raun-blokirale-dravne-firme
pa, šta su se državne firme morale odreći svojih potraživanja da bi Jakovčićev uljanik ostao na životu? to ti je isto ko i ono sa mojim obračunima za vrijeme sfrjot-a.. ali ja sam na kraju sama dala ostavku, a tvoj uljanik će i dalje živjeti na sisi države koju mrzite.. zadnji ste državni šljam...

dala si ostavku? nisi dala otkaz nego ostavku? opa, znači ti si bila moćni igrač a ne običan knjigovođa.

ne znam kako je kod vas na talijanskom ali na hrvatskom dobiti otkaz znači da te je poduzeće šutiralo, a dati ostavku znači da si ti šutirao poduzeće.. ja sam bila kvalitetan knjigovođa bez ikakve funkcije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum