ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 28/8/2018, 23:46

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

ti nisi hodija u škole pizda ti materina! besplatno! ali si zabija kurbin sine jel?
jes,
ne besplatno doduše,

ča zabijo?

koliko si ploti škole? ala reči nema laganja. koliko si ploti?
nis jo, nego moji mati i otac,
plotili su neimaštinon

a joh brižan ti krepivali ste od glodi a okruženi morem punim hrone. hoj kega drugega floćati.
socijalizam je prijetvoran a ti to ne vidiš jer razmišljoš prvoloptaškk;

da bi imo besplatno školovanje, neko ga tribo plotiti. ploćaju ga svi produktivni gradjani, dakle svi osin nezaposleni, umirovljenici, uhljebi i dica. već to ni pravedno, a kad dodomo tomu da mnogi od tih produktivnih nemaju dice ili šalju svoju u privatne skule, nepravda se povećavo. unda ne zaburavimo da moro postojati celi aparat ki će prikupljati šoldi, i usmjeravati ih u školstvo, tada se vidi koliko je takovo školovanje zapravo nebesplatno, nepravedno i skuplje od privatnog.

naravski da su ljudi u socijalističkin zemljami u nepovoljnijen položaju. to ča se pojavama dodoju epiteti "besplano", nišće ne znoči. sačuvaj me bože da bi jo broni rh dnh, ali moji roditwlji au u jugosloveniji 1977 kupilinstan od 38 m2 i plotili porez od 28 posto. nisu  imali šoldov zo to, pa je tac pošo na brod godinu dun da to ploti. ali, eto, država mu je muhte nasilno školovala mologa....

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 28/8/2018, 23:48

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:

A najvise pet tisuca godisnje.

koje valute? kad je aben ša va škole unda je bi socijalizam.


Ja sam uzela da ne laze da ima 38 godina. Njegovi su starci, recimo, mogli besplatno studirat'.

eto. roditelji nisu plaćali škole a on se buni ča je ploti škole u neovisnoj kapitalističkoj rvackoj. a non stop hvoli kapitalizam. a sad broji kako mu je kapitalizam roditelje bacio na prosjački štap jer su sve kune dali abenu da gre va škule. kapitalističke.


Ali besplatno zdravstvo i skolstvo - nein, nein. :-) Pljuc.

kao što bez alata nema zanata tako i bez znanja nema posla nema prosperiteta nema slobode i svega ostaloga.

zdravstvo mora biti dostupno svima besplatno. ako netko želi ići na preglede i liječenje u privatnu bolnicu neka razguli nitko mu ne brani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 28/8/2018, 23:51

Rabarbara wrote:
Gnječ wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Hoće li te jako pogoditi ako kažem da jesam?  :_|
ne će
Bojala sam se da ho će. 
Pa sam se maskirala u Hrvaticu.
Ali... raskrinkao si me.  :roll

htio ti je napisati ne će da samo aben nema muda za takvo što vidiš da je državni kancelarijski štakor uhljeb priča o kapitalizmu pljuje po socijalizmu a on je najveći socijalista živi na grbači radnika.

Htio je valjda napisati srpkinja, pa mu se omaklo ono b.  Zbunili ga milioni. Uznemirili čak.    B-)

Nemam pojma tko je Aben, ali moja brzinska (pr)ocjena bi bila: 

Mučki provocator (bezopasan) koji voli vužgat žigicun kad vidi pogodan materijal.  Nekad malo sporije misli, ali misli konstantno. A to nije loše, to je čak poželjno ako želiš dugo opstati u virtualnom svijetu.
Nije zloban. Samo je neelastičan. Kao da je obolio od težeg oblika kalcinacije u svim zglobovima moždanih vijuga. Ali zna ispaliti rijetko razumne tvrdnje. Ne stalno, ali zna. :)

Aben, ništa osobno. Tek sažetak prvih dojmova.  Vjerojatno se varam. Ne bi bilo prvi put.

ne samo to da ima kalcinaciju vijuga nego ima i teži oblik kalcifikacije sperme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 28/8/2018, 23:51

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

zdravstvo mora biti dostupno svima besplatno. ako netko želi ići na preglede i liječenje u privatnu bolnicu neka razguli nitko mu ne brani.
a je li moro ploćati i nasilno solidarno državno zdravstveno ako želi koristiti samo privatno?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 28/8/2018, 23:53

Gnječ wrote:

ne samo to da ima kalcinaciju vijuga nego ima i teži oblik kalcifikacije sperme.
U to područje se ne bih štela mešat.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 28/8/2018, 23:55


placamo sve sta diktator gnjec kaze
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 28/8/2018, 23:57

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
jes,
ne besplatno doduše,

ča zabijo?

koliko si ploti škole? ala reči nema laganja. koliko si ploti?
nis jo, nego moji mati i otac,
plotili su neimaštinon

a joh brižan ti krepivali ste od glodi a okruženi morem punim hrone. hoj kega drugega floćati.
socijalizam je prijetvoran a ti to ne vidiš jer razmišljoš prvoloptaškk;

da bi imo besplatno školovanje, neko ga tribo plotiti. ploćaju ga svi produktivni gradjani, dakle svi osin nezaposleni, umirovljenici, uhljebi i dica. već to ni pravedno, a kad dodomo tomu da mnogi od tih produktivnih nemaju dice ili šalju svoju u privatne skule, nepravda se povećavo. unda ne zaburavimo da moro postojati celi aparat ki će prikupljati šoldi, i usmjeravati ih u školstvo, tada se vidi koliko je takovo školovanje zapravo nebesplatno, nepravedno i skuplje od privatnog.

naravski da su ljudi u socijalističkin zemljami u nepovoljnijen položaju. to ča se pojavama dodoju epiteti "besplano", nišće ne znoči. sačuvaj me bože da bi jo broni rh dnh, ali moji roditwlji au u jugosloveniji 1977 kupilinstan od 38 m2 i plotili porez od 28 posto. nisu  imali šoldov zo to, pa je tac pošo na brod godinu dun da to ploti. ali, eto, država mu je muhte nasilno školovala mologa....

pa naravno plaćaju svi u zajednički fond koji kurac ti nije jasno? to funkcionira na jednostavan način kao i osiguranje ili zdravstvo. neće sva populacija koristiti uslugu odjednom. namjera je da ljudi budu što je moguće više zdravi i sretni i da uživaju u plodovima svoga rada zato služi država a ne da od građana radi prosjake i robove bez ljudskog dostojanstva. isto tako neće svi ići na fakultete nisu svi stvoreni isti i svatko ima drukčije afinitete što voli i želi naučiti raditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/8/2018, 00:02


a nekad sam mislio da je buntovnik, gnjec je sistem samo malo nasilniji ..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 00:03

kic wrote:
placamo sve sta diktator gnjec kaze

nisam diktator ali plaćali biste jako malo neki simbolični porez moraju postojat vatrogasci neko malo policjota mora bit čisto da skloni kakvog pjanca da ne pade pod auto. neki postotak u zajedničke fondove za zdravstvo, školstvo. pdv bih ukinuo. koji kurac i čemu služi pdv? ničemu. to je porez na porez poreza. ništa. ukinuti skroz. ima li još kakvih prijedloga? evo već sam vam ovako olakšao život i dignuo standard u nebesa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 00:05

kic wrote:
a nekad sam mislio da je buntovnik, gnjec je sistem samo malo nasilniji ..

pravedan. nasilan prema lupežima lopinama fukarama njima bi dao kuglice sa papirićima u šeširu i neka rukom sami izaberu papirić tj. način na koji će biti likvidirani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 00:07

Rabarbara wrote:
Gnječ wrote:

ne samo to da ima kalcinaciju vijuga nego ima i teži oblik kalcifikacije sperme.
U to područje se ne bih štela mešat.  :D

a to bi mu neki priučeni urolog iz afričkog plemena uz pomoć macole malo smekšao prostatu pa bi aben vjerojatno zamrzio kapitalizam. još kad bi urolog falija i macolom ga tresnuo po jajima čini mi se da bi aben jako brzo prihvatio besplatno školstvo i zdravstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 00:28

evo za abena ostvaruje mu se san da se ugasi besplatno školstvo. bravo abene bravo.

POSLJEDICE masovnog iseljavanja i sve manjeg broja rođenih vidljive su i ove školske godine, koja počinje za manje od tjedan dana.

Kako Index doznaje, zatvara se čak 8 škola, dok u 117 škola nije upisan nijedan učenik. Šest škola se zatvara jer u njima nema učenika, a dvije se zatvaraju jer se sele u novoizgrađenu školu.

"Prema privremenim podatcima zaprimljenim od ureda državne uprave u županijama u školskoj godini 2018./2019. nastava se neće održavati u šest područnih škola u kojima nema učenika. Osim toga s radom prestaju i dvije područne škole pri Osnovnoj školi Poreč i to Područna školi Veli Maj i Područna školi Nova Vas, jer će učenici pohađati nastavu u novoizgrađenoj Osnovnoj školi Finida u Poreču koja počinje s radom od početka nove školske godine", stoji u odgovoru koji je Index dobio od Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Alarmantan je i podatak da se ove školske godine u 117 škola nije upisao nijedan novi učenik.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-umire-zatvaraju-se-skole-u-njih-117-nije-upisan-nijedan-novi-ucenik/2019018.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 29/8/2018, 07:31

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

koliko si ploti škole? ala reči nema laganja. koliko si ploti?
nis jo, nego moji mati i otac,
plotili su neimaštinon

a joh brižan ti krepivali ste od glodi a okruženi morem punim hrone. hoj kega drugega floćati.
socijalizam je prijetvoran a ti to ne vidiš jer razmišljoš prvoloptaškk;

da bi imo besplatno školovanje, neko ga tribo plotiti. ploćaju ga svi produktivni gradjani, dakle svi osin nezaposleni, umirovljenici, uhljebi i dica. već to ni pravedno, a kad dodomo tomu da mnogi od tih produktivnih nemaju dice ili šalju svoju u privatne skule, nepravda se povećavo. unda ne zaburavimo da moro postojati celi aparat ki će prikupljati šoldi, i usmjeravati ih u školstvo, tada se vidi koliko je takovo školovanje zapravo nebesplatno, nepravedno i skuplje od privatnog.

naravski da su ljudi u socijalističkin zemljami u nepovoljnijen položaju. to ča se pojavama dodoju epiteti "besplano", nišće ne znoči. sačuvaj me bože da bi jo broni rh dnh, ali moji roditwlji au u jugosloveniji 1977 kupilinstan od 38 m2 i plotili porez od 28 posto. nisu  imali šoldov zo to, pa je tac pošo na brod godinu dun da to ploti. ali, eto, država mu je muhte nasilno školovala mologa....

pa naravno plaćaju svi u zajednički fond koji kurac ti nije jasno? to funkcionira na jednostavan način kao i osiguranje ili zdravstvo. neće sva populacija koristiti uslugu odjednom. namjera je da ljudi budu što je moguće više zdravi i sretni i da uživaju u plodovima svoga rada zato služi država a ne da od građana radi prosjake i robove bez ljudskog dostojanstva. isto tako neće svi ići na fakultete nisu svi stvoreni isti i svatko ima drukčije afinitete što voli i želi naučiti raditi.
znoči, po tebi je u redu da siromasi ploćaju bogatima fakultete?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/8/2018, 07:59

Gnječ wrote:
kic wrote:
a nekad sam mislio da je buntovnik, gnjec je sistem samo malo nasilniji ..

pravedan. nasilan prema lupežima lopinama fukarama njima bi dao kuglice sa papirićima u šeširu i neka rukom sami izaberu papirić tj. način na koji će biti likvidirani.

bogomdani nismo te prepoznali, samo si još jedan wannabe Tito..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 29/8/2018, 09:19

Gnječ je malo tvrđi orah, al evo, dobro je što za početak želi ukinuti/smanjiti poreze.
Ima nade, ima nade :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 09:28

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
a nekad sam mislio da je buntovnik, gnjec je sistem samo malo nasilniji ..

pravedan. nasilan prema lupežima lopinama fukarama njima bi dao kuglice sa papirićima u šeširu i neka rukom sami izaberu papirić tj. način na koji će biti likvidirani.

bogomdani nismo te prepoznali, samo si još jedan wannabe Tito..
Nisi ni ti daleko, nej se bojat :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 09:30

Rabarbara wrote:
Gnječ wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
Hoće li te jako pogoditi ako kažem da jesam?  :_|
ne će
Bojala sam se da ho će. 
Pa sam se maskirala u Hrvaticu.
Ali... raskrinkao si me.  :roll

htio ti je napisati ne će da samo aben nema muda za takvo što vidiš da je državni kancelarijski štakor uhljeb priča o kapitalizmu pljuje po socijalizmu a on je najveći socijalista živi na grbači radnika.

Htio je valjda napisati srpkinja, pa mu se omaklo ono b.  Zbunili ga milioni. Uznemirili čak.    B-)

Nemam pojma tko je Aben, ali moja brzinska (pr)ocjena bi bila: 

Mučki provocator (bezopasan) koji voli vužgat žigicun kad vidi pogodan materijal.  Nekad malo sporije misli, ali misli konstantno. A to nije loše, to je čak poželjno ako želiš dugo opstati u virtualnom svijetu.
Nije zloban. Samo je neelastičan. Kao da je obolio od težeg oblika kalcinacije u svim zglobovima moždanih vijuga. Ali zna ispaliti rijetko razumne tvrdnje. Ne stalno, ali zna. :)

Aben, ništa osobno. Tek sažetak prvih dojmova.  Vjerojatno se varam. Ne bi bilo prvi put.
:^0 :^0

Zemljakinjo moja, dobro si uocila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/8/2018, 09:33


po čemu sam ja wannabe Tito? ja nemam nikakve planove za cijelo društvo

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ima-li-ista-tuznije-od-skola-koje-se-zatvaraju-jer-vise-nema-ucenika/2020408.aspx

obvezno školstvo je konstruirano da spriječi pobune i da obrazuje najosnovnije da ljudi mogu razumiti naredbe koje im se šalje, najprije u vojnom smislu naravno-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 09:53

Nisi tito...

Ali i ti imas svojih fiktivnih misli...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/8/2018, 09:53

Tuđman :D

Bis se ponosio da si poput njega?
Ljudina i pol?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/8/2018, 10:04


ne
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 23 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum