ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka  - Page 2 Empty Re: Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Post by Noor Fri 24 Aug - 17:09

epikur37 wrote:Srbi se pripremaju a mi ništa.....

Opet počinju
baš neodgovorno, a ti b' prvi uzeo pušku u ruke, znam :D

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka  - Page 2 Empty Re: Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Post by RayMabus Fri 24 Aug - 17:10

Mi posmatramo i proučavamo, osobno nemislim da se radi o militarizaciji nego jačanju teritorijalne obrane jer ako nemaš para za tehnologiju a istodobno sve je manje mladih a odaziv na dobrovoljno služenje vojnog roka slab onda ti je ovo najbolji način da pojačaš obranu zemlje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176137
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka  - Page 2 Empty Re: Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Post by max123 Fri 24 Aug - 17:27

srpcad i vojska.oksimoron...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka  - Page 2 Empty Re: Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Post by RayMabus Fri 24 Aug - 17:38

U 21 stoljeću gledaš tehnologiju a vojni rok od šest mjeseci je kategorija teritorijalne obrane

Rusija Srbiji isporučuje krš, za sada 

Turska uzima S400 odma problem s Amerikancima i Trump zaprijetio sad svima sankcijama tko bude uzeo S 400
RayMabus
RayMabus

Posts : 176137
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka  - Page 2 Empty Re: Srbija uvodi obavezno služenje vojnog roka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum