ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 19:54

red wolf wrote:
marcus-t wrote:
red wolf wrote:
mutava baštarda wrote:
red wolf wrote:Objasni ove slike...
na ovoj najdonjoj pauk radi sklekove na ogledalu
Ne vjeruj propagandi...U zadnja dva dana provjeri koliko je tenkova Assadova vojska izgubila...Nakon toga će ti biti jasnije...
A koliko su oklopa i tehnike, naoružanja i ljudi izgubili "umjerene" i ne umjerene wehabije, bolje da i ne znaš. Pozlilo bi ti jadničku. A Rusi povećavaj broj borbenih misija s 50-60 na 200-300 dnevno. pirat
Pa nisu baš...Potraži prave informacije...@marcuse, palio si se ovdje kad je krenulo u Ukrajini, a zapelo je na donjeckom aerodromu...6 mjeseci su ga osvajali...
A ti si vikao mahnito kako NATO to neće dozvoliti i kako će Rusi dobiti po pički. Jel vidiš koliko si glup ispao? Rusi su tamo dobili sve što su bili zacrtali. Zapravo i više od toga.  Nego veliš ti važno je biti kontra Rusa pa makar bio i za wehabije? Nabijem ti logiku na kurac. pirat

marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 19:55

marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ofenziva kod sjeverno od hame im se ispuvala... osvojili par sela i to je to. ... ova kod alepa izgleda malo bolja , za sada... kod latakije isto tako napredak SAA je nikakav. kod damaska isto tako ništa. dole na jugu, malo su išli naprijed. ali dosta je gadno
Ide Yoda ide, samo čitaš krive portale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-vec-sad-dobio-rat-propala-politika-sada-na-bliskom-istoku-rusija-se-ipak-ima-zasto-mijesati/850493.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/poraz-politike-zapada-na-bliskom-istoku-je-li-putin-vec-sad-dobio-rat---413056.html

http://www.dnevne.rs/aktuelno/americka-stampa-putin-se-ne-moze-pobediti-on-je-vec-pobedio

http://bosnianold.ws.irib.ir/analize/pogledi/item/163432-za%C5%A1to-je-putin-ve%C4%87-pobijedio


Eto pa si ti i Ezekel malo proveselite. pirat
Ja se nemam čemu veseliti...Meni je svejedno...Pobijte se više i oslobodite Zemlju...No, dajte se potruditi tražiti informacije na pravim mjestima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by stenjalica 20/10/2015, 19:57

sljedeća 3 mjeseca su ključna za sve strane a pogotovo Asada,ako uzme sve u vertikali Alepo-Hama-Homs i očisti džep južno od Damaska bit če pobjednik

To mu je taman jedno izgubljena 500 oklopa i 10.000 vojnika ,samo tako može skršiti FSA a poslije sa ISIL-om će biti lakše
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 19:58

red wolf wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ofenziva kod sjeverno od hame im se ispuvala... osvojili par sela i to je to. ... ova kod alepa izgleda malo bolja , za sada... kod latakije isto tako napredak SAA je nikakav. kod damaska isto tako ništa. dole na jugu, malo su išli naprijed. ali dosta je gadno
Ide Yoda ide, samo čitaš krive portale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-vec-sad-dobio-rat-propala-politika-sada-na-bliskom-istoku-rusija-se-ipak-ima-zasto-mijesati/850493.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/poraz-politike-zapada-na-bliskom-istoku-je-li-putin-vec-sad-dobio-rat---413056.html

http://www.dnevne.rs/aktuelno/americka-stampa-putin-se-ne-moze-pobediti-on-je-vec-pobedio

http://bosnianold.ws.irib.ir/analize/pogledi/item/163432-za%C5%A1to-je-putin-ve%C4%87-pobijedio


Eto pa si ti i Ezekel malo proveselite. pirat
Ja se nemam čemu veseliti...Meni je svejedno...Pobijte se više i oslobodite Zemlju...No, dajte se potruditi tražiti informacije na pravim mjestima...


Piše: Danijel ALTMAN („Foreign Policy“, SAD)



OH, Vladimir Putin. Bivši pukovnik KGB, ledenog pogleda, čovek, koga svi tako rado mrze.
Zar su njegove ambicije bezgranične?  Zar mu je teško da se lepo ponaša? Zašto on ne bi oslušnuo glas razuma?
Sve te histerije su apsolutno besmislene. U stvari, upravo je razum- jaka Putinova strana, a Zapad bi mogao od njega mnogo da nauči.
Putin želi da Rusiju iznova učini moćnom i velikom i tako ostane u istoriji kao moćan i veliki lider. Pošto nastale prilike ne dozvoljavaju da se to postigne, njemu je potrebno da promeni svetsku proporciju. Pri tom, on ne želi da jako rizikuje: svaki put kad stavlja riskantan ulog i izgubi, Rusija počinje da izgleda slaba i glupa.
Zato on sve vreme sledi običnu šemu od tri tačke, koja mu garantuje uspeh. Ona kao da je uzeta iz udžbenika za teoriju igara i po mom mišljenju radi otprilike ovako:
1. Iskazivanje mogućnosti. Sve igre, sem hokeja, koje Putin igra jesu – igre u kojima on garantovano može da pobedi. Kao što i zahteva teorija igara, on proračunava svoje potencijalne poteze i poteze protivnika. On razmatra sve scenarije do samog kraja. Ako on potpuno pobeđuje ili, barem, ostaje u bilo kakvom dobitku pri bilo kom mogućem ishodu – tada ulazi u igru. I, samo se krajnje retko dešava da je prinuđen da učestvuje u igrama koje ne želi da igra.
2.  Promena status-kvo. Ako Putin bude neaktivan – sve će nastaviti da ide utabanim putem, što njemu ne odgovara. Zato mu je potrebno da događajima dā podsticaj koji će pokrenuti situaciju u pravcu koji mu je potreban. On može to da radi sam ili tuđim rukama, pri čemu oni koje on koristi mogu da razumeju, a mogu i da ne razumeju šta se dešava. Važno je samo da oni mogu da ostvare promene, čak i ako nisu sposobni da bez tuđe pomoći učvrste uspeh.
3. Primoravanje protivnika da prihvati novi status-kvo. Putin daje prednost protivnicima spremnim da se pomire sa porazom i da se slažu sa promenama. Da bi to postigao, ruski predsednik nastoji da reakcije druge vrste učini nekorisnim.
Delovanje Putina u Ukrajini potpuno odgovara ovoj šemi. Njegov glavni cilj bio je da poveća moć Rusije i primora Zapad da se povuče, proširivši svoju sferu kontrole i uticaja.
On bi više voleo da to učini mirnim putem i na čitavoj teritoriji Ukrajine, ali je spreman i da deluje u etapama, a ako je neophodno – da pribegava nasilju.


Sad više ne vjeruješ ni amerima? Ma istina je samo ono što ti misliš da je istina. Nedaj se zbuniti što su Vrapče i Popovača puni takvih. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 19:58

stenjalica wrote:sljedeća 3 mjeseca su ključna za sve strane a pogotovo Asada,ako uzme sve u vertikali Alepo-Hama-Homs i očisti džep južno od Damaska bit če pobjednik

To mu je taman jedno izgubljena 500 oklopa i 10.000 vojnika ,samo tako može skršiti FSA a poslije sa ISIL-om će biti lakše
Bolje da ne ide na FSA, rasturaju mu vojsku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 20:00

stenjalica wrote:sljedeća 3 mjeseca su ključna za sve strane a pogotovo Asada,ako uzme sve u vertikali Alepo-Hama-Homs i očisti džep južno od Damaska bit če pobjednik

To mu je taman jedno izgubljena 500 oklopa i 10.000 vojnika ,samo tako može skršiti FSA a poslije sa ISIL-om će biti lakše

Nema šanse da kozojebi više budu uništavali tako lako assadove tenkove - stigo ruski najmoderniji sistem za ometanje protuoklopnih raketa. pirat

A stigo je i MI-28 deratizator štakorskih gnijezda. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:02

marcus-t wrote:
red wolf wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ofenziva kod sjeverno od hame im se ispuvala... osvojili par sela i to je to. ... ova kod alepa izgleda malo bolja , za sada... kod latakije isto tako napredak SAA je nikakav. kod damaska isto tako ništa. dole na jugu, malo su išli naprijed. ali dosta je gadno
Ide Yoda ide, samo čitaš krive portale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-vec-sad-dobio-rat-propala-politika-sada-na-bliskom-istoku-rusija-se-ipak-ima-zasto-mijesati/850493.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/poraz-politike-zapada-na-bliskom-istoku-je-li-putin-vec-sad-dobio-rat---413056.html

http://www.dnevne.rs/aktuelno/americka-stampa-putin-se-ne-moze-pobediti-on-je-vec-pobedio

http://bosnianold.ws.irib.ir/analize/pogledi/item/163432-za%C5%A1to-je-putin-ve%C4%87-pobijedio


Eto pa si ti i Ezekel malo proveselite. pirat
Ja se nemam čemu veseliti...Meni je svejedno...Pobijte se više i oslobodite Zemlju...No, dajte se potruditi tražiti informacije na pravim mjestima...


Piše: Danijel ALTMAN („Foreign Policy“, SAD)



OH, Vladimir Putin. Bivši pukovnik KGB, ledenog pogleda, čovek, koga svi tako rado mrze.
Zar su njegove ambicije bezgranične?  Zar mu je teško da se lepo ponaša? Zašto on ne bi oslušnuo glas razuma?
Sve te histerije su apsolutno besmislene. U stvari, upravo je razum- jaka Putinova strana, a Zapad bi mogao od njega mnogo da nauči.
Putin želi da Rusiju iznova učini moćnom i velikom i tako ostane u istoriji kao moćan i veliki lider. Pošto nastale prilike ne dozvoljavaju da se to postigne, njemu je potrebno da promeni svetsku proporciju. Pri tom, on ne želi da jako rizikuje: svaki put kad stavlja riskantan ulog i izgubi, Rusija počinje da izgleda slaba i glupa.
Zato on sve vreme sledi običnu šemu od tri tačke, koja mu garantuje uspeh. Ona kao da je uzeta iz udžbenika za teoriju igara i po mom mišljenju radi otprilike ovako:
1. Iskazivanje mogućnosti. Sve igre, sem hokeja, koje Putin igra jesu – igre u kojima on garantovano može da pobedi. Kao što i zahteva teorija igara, on proračunava svoje potencijalne poteze i poteze protivnika. On razmatra sve scenarije do samog kraja. Ako on potpuno pobeđuje ili, barem, ostaje u bilo kakvom dobitku pri bilo kom mogućem ishodu – tada ulazi u igru. I, samo se krajnje retko dešava da je prinuđen da učestvuje u igrama koje ne želi da igra.
2.  Promena status-kvo. Ako Putin bude neaktivan – sve će nastaviti da ide utabanim putem, što njemu ne odgovara. Zato mu je potrebno da događajima dā podsticaj koji će pokrenuti situaciju u pravcu koji mu je potreban. On može to da radi sam ili tuđim rukama, pri čemu oni koje on koristi mogu da razumeju, a mogu i da ne razumeju šta se dešava. Važno je samo da oni mogu da ostvare promene, čak i ako nisu sposobni da bez tuđe pomoći učvrste uspeh.
3. Primoravanje protivnika da prihvati novi status-kvo. Putin daje prednost protivnicima spremnim da se pomire sa porazom i da se slažu sa promenama. Da bi to postigao, ruski predsednik nastoji da reakcije druge vrste učini nekorisnim.
Delovanje Putina u Ukrajini potpuno odgovara ovoj šemi. Njegov glavni cilj bio je da poveća moć Rusije i primora Zapad da se povuče, proširivši svoju sferu kontrole i uticaja.
On bi više voleo da to učini mirnim putem i na čitavoj teritoriji Ukrajine, ali je spreman i da deluje u etapama, a ako je neophodno – da pribegava nasilju.


Sad više ne vjeruješ ni amerima? Ma istina je samo ono što ti misliš da je istina. Nedaj se zbuniti što su Vrapče i Popovača puni takvih. :D
Koliko sela i gradova su osvojili?...Dalje, koliko su tenkova i ostalih oklopnih vozila izgubili u zadnjih desetak dana?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:03

stenjalica wrote:sljedeća 3 mjeseca su ključna za sve strane a pogotovo Asada,ako uzme sve u vertikali Alepo-Hama-Homs i očisti džep južno od Damaska bit če pobjednik

To mu je taman jedno izgubljena 500 oklopa i 10.000 vojnika ,samo tako može skršiti FSA a poslije sa ISIL-om će biti lakše

kritika njegovih "ofenziva" jest što je napao svugdje "pomalo", a baza je što nigdje nije ostvario neku veliku pobjedu.. uglavnom osvojio je par sela, kvartova sve skupa uz velike gubitke. 

bolje mu je da napravi neko čišćenje i stvori neki kompaktni teritorij, a ne on napada svugdje po malo, a nigdje ne dobija uspjeh. 

Ja bi očistio prvo džep kod Damska, onda onu enklavu između Hame i Homsa, i eventualno nakon toga pokuša proširiti što više teritorija kod Alepa. A na ostalom teritoriju bi se branio. 

jer ovi allah snakbari (FSA) se bore kao partizani.. decentralizirani i svatko roka.. nisu organizirani za napade, ali sa obranu de-centraliziranost djeluje..


i slažem se da su iduća 2-3 tjedna ključna, jer vjerujem da assadova vojska nema neograničene resurse.. inače čitam da se ljudi tamo pozdrave sa životom kada ih dođe naredba da pokrenu tenkove.. .. sada im je moral skočio, ali vjerujem nije neograničeno da mogu ovoliko gubitaka snositi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:05

neoliberalni_placenik wrote:
stenjalica wrote:sljedeća 3 mjeseca su ključna za sve strane a pogotovo Asada,ako uzme sve u vertikali Alepo-Hama-Homs i očisti džep južno od Damaska bit če pobjednik

To mu je taman jedno izgubljena 500 oklopa i 10.000 vojnika ,samo tako može skršiti FSA a poslije sa ISIL-om će biti lakše

kritika njegovih "ofenziva" jest što je napao svugdje "pomalo", a baza je što nigdje nije ostvario neku veliku pobjedu.. uglavnom osvojio je par sela, kvartova sve skupa uz velike gubitke. 
Koje selo?...Koji grad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 20:06

red wolf wrote:
marcus-t wrote:
red wolf wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ofenziva kod sjeverno od hame im se ispuvala... osvojili par sela i to je to. ... ova kod alepa izgleda malo bolja , za sada... kod latakije isto tako napredak SAA je nikakav. kod damaska isto tako ništa. dole na jugu, malo su išli naprijed. ali dosta je gadno
Ide Yoda ide, samo čitaš krive portale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-vec-sad-dobio-rat-propala-politika-sada-na-bliskom-istoku-rusija-se-ipak-ima-zasto-mijesati/850493.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/poraz-politike-zapada-na-bliskom-istoku-je-li-putin-vec-sad-dobio-rat---413056.html

http://www.dnevne.rs/aktuelno/americka-stampa-putin-se-ne-moze-pobediti-on-je-vec-pobedio

http://bosnianold.ws.irib.ir/analize/pogledi/item/163432-za%C5%A1to-je-putin-ve%C4%87-pobijedio


Eto pa si ti i Ezekel malo proveselite. pirat
Ja se nemam čemu veseliti...Meni je svejedno...Pobijte se više i oslobodite Zemlju...No, dajte se potruditi tražiti informacije na pravim mjestima...


Piše: Danijel ALTMAN („Foreign Policy“, SAD)



OH, Vladimir Putin. Bivši pukovnik KGB, ledenog pogleda, čovek, koga svi tako rado mrze.
Zar su njegove ambicije bezgranične?  Zar mu je teško da se lepo ponaša? Zašto on ne bi oslušnuo glas razuma?
Sve te histerije su apsolutno besmislene. U stvari, upravo je razum- jaka Putinova strana, a Zapad bi mogao od njega mnogo da nauči.
Putin želi da Rusiju iznova učini moćnom i velikom i tako ostane u istoriji kao moćan i veliki lider. Pošto nastale prilike ne dozvoljavaju da se to postigne, njemu je potrebno da promeni svetsku proporciju. Pri tom, on ne želi da jako rizikuje: svaki put kad stavlja riskantan ulog i izgubi, Rusija počinje da izgleda slaba i glupa.
Zato on sve vreme sledi običnu šemu od tri tačke, koja mu garantuje uspeh. Ona kao da je uzeta iz udžbenika za teoriju igara i po mom mišljenju radi otprilike ovako:
1. Iskazivanje mogućnosti. Sve igre, sem hokeja, koje Putin igra jesu – igre u kojima on garantovano može da pobedi. Kao što i zahteva teorija igara, on proračunava svoje potencijalne poteze i poteze protivnika. On razmatra sve scenarije do samog kraja. Ako on potpuno pobeđuje ili, barem, ostaje u bilo kakvom dobitku pri bilo kom mogućem ishodu – tada ulazi u igru. I, samo se krajnje retko dešava da je prinuđen da učestvuje u igrama koje ne želi da igra.
2.  Promena status-kvo. Ako Putin bude neaktivan – sve će nastaviti da ide utabanim putem, što njemu ne odgovara. Zato mu je potrebno da događajima dā podsticaj koji će pokrenuti situaciju u pravcu koji mu je potreban. On može to da radi sam ili tuđim rukama, pri čemu oni koje on koristi mogu da razumeju, a mogu i da ne razumeju šta se dešava. Važno je samo da oni mogu da ostvare promene, čak i ako nisu sposobni da bez tuđe pomoći učvrste uspeh.
3. Primoravanje protivnika da prihvati novi status-kvo. Putin daje prednost protivnicima spremnim da se pomire sa porazom i da se slažu sa promenama. Da bi to postigao, ruski predsednik nastoji da reakcije druge vrste učini nekorisnim.
Delovanje Putina u Ukrajini potpuno odgovara ovoj šemi. Njegov glavni cilj bio je da poveća moć Rusije i primora Zapad da se povuče, proširivši svoju sferu kontrole i uticaja.
On bi više voleo da to učini mirnim putem i na čitavoj teritoriji Ukrajine, ali je spreman i da deluje u etapama, a ako je neophodno – da pribegava nasilju.


Sad više ne vjeruješ ni amerima? Ma istina je samo ono što ti misliš da je istina. Nedaj se zbuniti što su Vrapče i Popovača puni takvih. :D
Koliko sela i gradova su osvojili?...Dalje, koliko su tenkova i ostalih oklopnih vozila izgubili u zadnjih desetak dana?
Koliko? Ti i ovaj tvoj lega-debil nadjete par videa na youtube gdje kozojebi unište nekakav oklopni kurac i svršavate odmah. I onda vtite 5 dana jedne te iste snimke. Koliko? Hajde reci šupčino. Znaš li? A znaš li koliko su oni izgubili svega? Oklopa, oružja, glava? Znaš li? Kurac ti moj znaš. Jedino što znaš, zapravo što ne možeš skriti je tvoja mržnja prema Rusima i stalna potreba da budeš protiv njih. Pa makar to znaćilo da podržavaš najgori ološ i krvnike koje je svijet vidio u ovom mileniju. Zato idi u tri pičke materine debilne. Što reko Yehudi, dao Bog da dopadneš šaka nekom od ovih bradonja pa da te onak polako prikolje tupim nožem. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:10

marcus-t wrote:
Koliko? Ti i ovaj tvoj lega-debil nadjete par videa na youtube gdje kozojebi unište nekakav oklopni kurac i svršavate odmah. I onda vtite 5 dana jedne te iste snimke. Koliko? Hajde reci šupčino. Znaš li? A znaš li koliko su oni izgubili svega? Oklopa, oružja, glava? Znaš li? Kurac ti moj znaš. Jedino što znaš, zapravo što ne možeš skriti je tvoja mržnja prema Rusima i stalna potreba da budeš protiv njih. Pa makar to znaćilo da podržavaš najgori ološ i krvnike koje je svijet vidio u ovom mileniju. Zato idi u tri pičke materine debilne. Što reko Yehudi, dao Bog da dopadneš šaka nekom od ovih bradonja pa da te onak polako prikolje tupim nožem. pirat
Pa daj mi reci koji grad i koje selo? Zar je to tako teško?...Zašto mi jebeš mater? Daj mi reci , zašto mi jebeš mater i to tri puta?...Znam da te neće kazniti zbog ovoga...Što, želiš da me dohvate i da me kolju tupim nožem?...Da li shvaćaš ovu svoju izjavu?...Znaš, ja volim vaš smrad izvlačiti iz vas....Što reći o čovjeku koji želi drugome da ga uhvate i da ga kolju tupim nožem?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:12

Rekao bih ti, ali bih dobio ban...Ali, pošto oni vole vas takve, eto, želi i dalje smradu bolesni to što želiš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:16

Marcus, opomena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:19

Da opomena...Upravo si ga okuražio...No, veća mu je kazna što sam ga prokazao ovdje kao bolesnika...To će mu, vjeruj mi, teže pasti...


Last edited by red wolf on 20/10/2015, 20:26; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 20:19

red wolf wrote:
marcus-t wrote:
Koliko? Ti i ovaj tvoj lega-debil nadjete par videa na youtube gdje kozojebi unište nekakav oklopni kurac i svršavate odmah. I onda vtite 5 dana jedne te iste snimke. Koliko? Hajde reci šupčino. Znaš li? A znaš li koliko su oni izgubili svega? Oklopa, oružja, glava? Znaš li? Kurac ti moj znaš. Jedino što znaš, zapravo što ne možeš skriti je tvoja mržnja prema Rusima i stalna potreba da budeš protiv njih. Pa makar to znaćilo da podržavaš najgori ološ i krvnike koje je svijet vidio u ovom mileniju. Zato idi u tri pičke materine debilne. Što reko Yehudi, dao Bog da dopadneš šaka nekom od ovih bradonja pa da te onak polako prikolje tupim nožem. pirat
Pa daj mi reci koji grad i koje selo? Zar je to tako teško?...Zašto mi jebeš mater? Daj mi reci , zašto mi jebeš mater i to tri puta?...Znam da te neće kazniti zbog ovoga...Što, želiš da me dohvate i da me kolju tupim nožem?...Da li shvaćaš ovu svoju izjavu?...Znaš, ja volim vaš smrad izvlačiti iz vas....Što reći o čovjeku koji želi drugome da ga uhvate i da ga kolju tupim nožem?
Zato što si govno od čovjeka koje nije u stanju da se izdigne iz vlastitog animoziteta i mržnje prema jednom narodu pa čak i kad je očito da čiste svijet od neviđenog zla, od koljača koji režu glave i nabijaju na šilke od ograda, spaljuju žive ljude i vucaju okačene za Toyote do smrti. Jel ti dovoljno jasno? Ti si ljudski gnjoj. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 20/10/2015, 20:20

Starhemberg wrote:Marcus, opomena.
Nabijem na kurac i tebe i tvoju opomenu. Gdje piše da ja ovdje moram pisati? Baniraj, briši account, radi šta hoćeš.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by dijagram 20/10/2015, 20:20

Starhemberg wrote:Marcus, opomena.
Dovedi u red ove militante.
Samo broje zrtve, projektile, razorenu tehniku i objekte.
:rim
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:21

Marcus malo otišao do teretane da se ispuše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:25

marcus-t wrote:
nožem?
Zato što si govno od čovjeka koje nije u stanju da se izdigne iz vlastitog animoziteta i mržnje prema jednom narodu pa čak i kad je očito da čiste svijet od neviđenog zla, od koljača koji režu glave i nabijaju na šilke od ograda, spaljuju žive ljude i vucaju okačene za Toyote do smrti. Jel ti dovoljno jasno? Ti si ljudski gnjoj. pirat
Sad sam i govno?...Zašto? Jer ne volim što? One koji su prisvojili Krim suprotno svim međunarodnim pravilima? Oni koji brane Ukrajincima njihovo pravo da budu dio EU? Zar sam zbog toga govno? I to ti  nije dovoljno , pa sam ti i gnoj? Pa dobro sad ću ti reći, ovaj tvoj svijet će biti toliko razjeban da ćete biti, ne u šoku, nego ćete biti izbezumljeni, ali tek tada ćete shvatiti što znači živjeti u miru. Sve to će biti potrebno kako bi čovječanstvo, pa makar bilo svedeno na desetak posto moglo krenuti naprijed...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by dijagram 20/10/2015, 20:27

Starhemberg wrote:Marcus malo otišao do teretane da se ispuše.
Nije on kriv, to su steroidi i slicno smece:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/10/2015, 20:29

gle nema baniranja, neka čovik vrijeđa pusti ga na miru . sloboda marcusu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum