ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 25/10/2015, 14:00

IDF Confirms an Israeli-Arab Paraglider Crossed into Syria


The Israeli Defense Forces (IDF) have confirmed that the man who was seen crossing from Israel to western Syria  was an Israeli-Arab paraglider, not a member of the Israeli Armed Forces.
According to the IDF Spokesperson, the Israeli-Arab paraglider was a resident of Jajuliyah, who was attempting to paraglide from the Israeli-controlled Golan Heights to the Dara’a Governorate in order to join the Islamic State of Iraq and Al-Sham (ISIS) affiliate “Liwaa Al-Shahada” (Martyrs Brigade); these are still allegations.
----------------------------------------------
  Evo koji je razlog uzbune na Golanu bio.
Izraelski Arap odletio  paraglajderom u Siriju kako bi se priključio isis.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 25/10/2015, 14:07

nemam pojma sta se tu desilo uglavnom Siriji nije nikako u interesu da otvara neki novi front sa izraelom ili bilo kakvo novo zariste jer na 2 fronta ne mogu ratovati a to je Putin i rekao natanjahu kad su se sastali,ako je koja granata preletila na drugu stranu to su 100% ovi jebaci kamila uradili da izazovu sranje i reakciju

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 25/10/2015, 14:12

Sirija - Page 50 1902

   Čudi me da nisu poslali Ka-52

 ali možda još i budu.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 25/10/2015, 16:23

AlfaOmega wrote:
mutava baštarda wrote:
Ero wrote:
mutava baštarda wrote:
AlfaOmega wrote:Pa svakako je ovdi zastupljena teza da i je i sam ISIL ustvari tvorevina CIA-e i Izraela, ne? scratch
Morao je imati stvoritelja. U godinu, dvije su izašli iz rupe i osnovali državu, dobili vosjku, valutu, vjerojatno imaju i ministarstvo energetike,...  Suspect
Pa bogte, muslimanski Ummet broji skoro pa milijardu i pol ljudi. Šta je sad tridesetak tisuća Isilovaca  svjecko čudo?
Toliko ih možeš nabrojati među svim balkanskim narodima ponaosob. Ustvari nekoliko puta više. :D

Jedno je izdrkavanje po internetu, a drugo po državi.
Neki su hrabriji od drugih.
radi se o ovom
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Kermit 25/10/2015, 19:29

Sirija - Page 50 12108127_10205257287211084_2431832328054325655_n
majkomila, eo vuče tvoji zlikovci
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Ringo10 25/10/2015, 19:48

AlfaOmega wrote:Pa svakako je ovdi zastupljena teza da i je i sam ISIL ustvari tvorevina CIA-e i Izraela, ne? scratch
ISIL je kao I ostali slične organizacije stvoren od strane američkih I britanskih obavještajnih službi uz financijsku pomoć zalivskih satrapija, uz asistenciju Turske  a možda je I Izrael u to upetljan, ne znam.

Zapad podržava te paramilitarne trupe a baljezganja kako je riječ o nekakvim umjerenjacima je uvreda intelignecije. Uostalom, koja bi država tolerirala likove koji napadaju legalnu policiju I vojsku.

Umjerenjaci politički pregovaraju I idu na izbore, a ako su USA I općenito zapadni politička elita od svojih stanovnika propagandom stvorili gomile kretena I zombija, to ne znači da cijelome svijetu mogu prodavati svoja muda pod bubrege.

Uostalom, evo sad opet naoružavaju te nekakve islamističke glavosječe, a svi oni surađuju sa ISILom.

Glavna agenda zapada je srušiti sirijsku vladu I instalirati svoje poslušnike. Oni ne žele ni Assada ni asadovce na izborima jer su svjesni da bi on ili neko iz njegove ekipe glatko dobio izbore.

ISIL je samo dežurna baba Roga za javnost. Amerikanci su svtorili skoro sve islamističke organizacije kako bi preko njih vodili proxy ratove I destabilizirali vlade koje ne žele da im se povinuju.

Nekad se neki I otrgnu sa lanca ali ISIL je još čvrsto na lancu kao I AlNusra I slični I preko njih se nastojalo izazvati kaos u bivšim republikama SSSRa u Srednjoj Aziji I na ruskom Kavkazu..
Amerikanci ako su I udarali po ISILu udarali su toliko da ostane u nekkavim okvirima koji odgovaraju Amerikancima.

Pošto je riječ o nepredvidljivim monstrumima, može se lako dogoditi da upravo Europa bude velika žrtva islamističkog terorističkog djelovanja. A kakvi jadovi vode europske države I kako se ponašaju, to će im se I dogoditi. Čak su u neku ruku to I zaslužili.

Ovo sa Sirijom bi moglo lako prerasti u jedan globalni rat. Rusi mi nekako djeluju previse samouvjereno.

A Ameri nekako zbunjeno. Neće to tako potrajati a ova nova naoružavanja ne slute na dobro.

Ameri pokušavaju oigrati sa Kurdimja a Kurdi im previše ne vjeruju I u kontaktu su sa Rusima. A to je opet Turcima prst u oko.

Bit će tu svega I svačega.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 25/10/2015, 19:52

asilovski wrote:Sirija - Page 50 12108127_10205257287211084_2431832328054325655_n
majkomila, eo vuče tvoji zlikovci
Do ovoga sam čak i dvojio dali je uporaba buratino raketa preokrutna. Nakon ovoga volio bi da isključivo buratino koriste kad bombardiraju ovu stoku.  Ili barem NAPALM. :blj
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 25/10/2015, 20:10

Sirija - Page 50 C6LJowM

  Biti će i po EU - Neki stvarno ne kuže šta se sprema.


http://glasbrotnja.net/vijesti/svijet/doznajemo-tajno-infiltriranje-u-europske-zemlje-je-pocetak-vece-operacije-teroristickih-napada



   Ekstremisti islamske države za infiltraciju  iskorištavaju ranjivu situaciju i osjetljivost europskih zemalja na izbjeglice. U dogovoru s lokalnim krijumčarima pokušavaju se uklopiti i putovati u skupinama migranata koje preplavljuju Europu.
‘Operativci se zapravo vode kao izbjeglice” u intervjuu 30-godišnji ISIS-ovac čiji identitet nije otkriven.
Zabrinjavajuće tvrdnje ovog Sirijca potvrdila su i dva turska krijumčara. Jedan je ispričao kako je pomogao da se u Europu prebaci više od deset pobunjenika ISIS-a.
Napomenuo je kako će vojska biti raspoređena u cijeloj Europskoj uniji.
------------------------------------------------------
   
   Sad mi je jasnije kamo su nestali onih 700 ilegalnih imigranata tj.

 isis spavača, iz njemačkog kampa za imigrante.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 25/10/2015, 20:13

Yehudi wrote:Sirija - Page 50 C6LJowM

  Biti će i po EU - Neki stvarno ne kuže šta se sprema.


http://glasbrotnja.net/vijesti/svijet/doznajemo-tajno-infiltriranje-u-europske-zemlje-je-pocetak-vece-operacije-teroristickih-napada



   Ekstremisti islamske države za infiltraciju  iskorištavaju ranjivu situaciju i osjetljivost europskih zemalja na izbjeglice. U dogovoru s lokalnim krijumčarima pokušavaju se uklopiti i putovati u skupinama migranata koje preplavljuju Europu.
‘Operativci se zapravo vode kao izbjeglice” u intervjuu 30-godišnji ISIS-ovac čiji identitet nije otkriven.
Zabrinjavajuće tvrdnje ovog Sirijca potvrdila su i dva turska krijumčara. Jedan je ispričao kako je pomogao da se u Europu prebaci više od deset pobunjenika ISIS-a.
Napomenuo je kako će vojska biti raspoređena u cijeloj Europskoj uniji.
------------------------------------------------------
   
   Sad mi je jasnije kamo su nestali onih 700 ilegalnih imigranata tj.

 isis spavača, iz njemačkog kampa za imigrante.
Danas na HTV izbjeglica bio prije dvije godine u Švedskoj, a onda otišao u Irak i sada se ponovo vraća :)))
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 25/10/2015, 20:15



MI-24 isteruje štakore iz rupa. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 25/10/2015, 20:16

Yehudi wrote:Sirija - Page 50 C6LJowM

  Biti će i po EU - Neki stvarno ne kuže šta se sprema.


http://glasbrotnja.net/vijesti/svijet/doznajemo-tajno-infiltriranje-u-europske-zemlje-je-pocetak-vece-operacije-teroristickih-napada



   Ekstremisti islamske države za infiltraciju  iskorištavaju ranjivu situaciju i osjetljivost europskih zemalja na izbjeglice. U dogovoru s lokalnim krijumčarima pokušavaju se uklopiti i putovati u skupinama migranata koje preplavljuju Europu.
‘Operativci se zapravo vode kao izbjeglice” u intervjuu 30-godišnji ISIS-ovac čiji identitet nije otkriven.
Zabrinjavajuće tvrdnje ovog Sirijca potvrdila su i dva turska krijumčara. Jedan je ispričao kako je pomogao da se u Europu prebaci više od deset pobunjenika ISIS-a.
Napomenuo je kako će vojska biti raspoređena u cijeloj Europskoj uniji.
------------------------------------------------------
   
   Sad mi je jasnije kamo su nestali onih 700 ilegalnih imigranata tj.

 isis spavača, iz njemačkog kampa za imigrante.
Kad ih jebene budale primaju. Ja bih pustio samo žene, djecu i starce. Ove ostale sve marš natrag u Siriju!
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 25/10/2015, 20:20

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
tvoj sam, kako god okrenes:)
odfuraj je na kavu pa ako se snjusite snjusite i sve 5, a ako ne opet dobro, prijatelji ko prije king jocolor

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=3275

_________________
Sirija - Page 50 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 50 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum