ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Kermit 12/10/2015, 17:26

[ltr]@Souria4Syrians[/ltr]  20h20 hours ago
Syrian Rebels order all women [Muslim and non-Muslim] in Idlib to dress Islamically. Equality, Freedom and Democracy

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/10/2015, 17:31

Run and Desert: US Strategy to Train Syrian Rebels Was Doomed From Start


The United States spent nearly $500 million to train and equip Syrian militants. The half a million dollar  program was intended to train over 5,000 rebels, however in the end there were only about 100 US-trained fighters. Ouch, pretty bad, eh?

But here comes the best part: only a few weeks after these fighters were deployed and sent to fight ISIL, a top US general admitted that less than 10 rebels were still fighting, while the rest were killed, had deserted and were nowhere to be found in the vast Syrian Desert. In other words, the program was a total embarrassment for the Obama

One of the reasons why the project failed, according to Al Wawi was that the United States was stingy with their money, paying their rebels only $200 a month, wages that paled in comparison with what ISIL paid their fighters.

"ISIS pays $500, up to a $1,000 dollars, for each fighter and $5,000 dollars for their leaders," Al Wawi said.


-------------------------------------------

  Znači totalna katastrofa ta obuka i naoružavanje "umjerenih"

A sad bi Obama na plan -B- identičan planu -A-

I nada se da će upaliti?

   Tako misli opet naoružavati "umjerene" koji u roku 2 dana 

predju u isis, bacati im padobranima opremu i oružje....opet?

 Da plan -B-  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 17:42



Gadna je makljaža sada se ratuje žestoko i na frontu kod Latakije planinsko područje.. Allah Snackbari sa Američkim (Arapskim/Turskim) TOW sustavima na djelu, ovdje na području latakije pogođena Šilka

Allah Snackbari čak tvrde da su izvršili protu napade na neka područja koja su uzeli Assadovi i ušli u njih. Neman sada vremena ali kasnije ću pročešljati druge izvore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/10/2015, 19:30

Sirija - Page 2 CRE1FBrXAAAIMMG

Athsan

Sirija - Page 2 Proxy

 Kafr Nabudah

 Znači -isis- laže da su se vratili u Nabudah

Sirija - Page 2 CQ2rI6XWcAAlMd5

 Abu Amas - Major " djelomice umjerenih"

Sirija - Page 2 CRGWJktWcAAkkoA
 
 Komandir -60 -divizije " djelomice umjerenih"

Sirija - Page 2 CRH4M9KUAAAQU_k

  Zapovjednik -Al usre- za drad Salma.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/10/2015, 19:34

[ltr]Breaking: Washington Airdrops Tons of Weapons to Rebels in Syria[/ltr]


Sirija - Page 2 Weapon-drop-from-plane

Today CNN reports that the United States has airdropped 50 tons of weapons and ammunition to its favored "Syrian Arab Coalition" forces -- a US re-branded group known for its unreliability and for handing weapons over to al-Qaeda and ISIS.

In fact, according to Joshua Landis, a Syria expert at the University of Oklahoma, "probably 60 to 80 percent of the arms that America shoveled in have gone to al-Qaida and its affiliates."

-------------------------------------------------------


    Jebeš mi sve ako ove Amere nebi tribalo preventivno satrati.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/10/2015, 19:37

Bljuvotina od CNN potvrdjuje.

http://edition.cnn.com/2015/10/12/politics/syria-rebel-groups-ammunition-50-tons/index.html
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 19:48

Mhhhh...50 tona..u presjeku oruzje za pjesadiju,protuoklopnu borbu,mozda i nes protuavionskih raketlina.. bi to bila vrijednost par desetaka milijuna dolara...e da se domoci toga pa utrziti..na malo...svima osim Khozoepima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 12/10/2015, 19:56

Yehudi wrote:



[ltr]Breaking: Washington Airdrops Tons of Weapons to Rebels in Syria[/ltr]




Sirija - Page 2 Weapon-drop-from-plane

Today CNN reports that the United States has airdropped 50 tons of weapons and ammunition to its favored "Syrian Arab Coalition" forces -- a US re-branded group known for its unreliability and for handing weapons over to al-Qaeda and ISIS.

In fact, according to Joshua Landis, a Syria expert at the University of Oklahoma, "probably 60 to 80 percent of the arms that America shoveled in have gone to al-Qaida and its affiliates."

-------------------------------------------------------


    Jebeš mi sve ako ove Amere nebi tribalo preventivno satrati.
Oni bacaju, ovi spreme u skladišta, onda Rusi dodju i raketiraju skladišta. I gdje problem? pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 19:58

marcus-t wrote:
Yehudi wrote:





[ltr]Breaking: Washington Airdrops Tons of Weapons to Rebels in Syria[/ltr]






Sirija - Page 2 Weapon-drop-from-plane

Today CNN reports that the United States has airdropped 50 tons of weapons and ammunition to its favored "Syrian Arab Coalition" forces -- a US re-branded group known for its unreliability and for handing weapons over to al-Qaeda and ISIS.

In fact, according to Joshua Landis, a Syria expert at the University of Oklahoma, "probably 60 to 80 percent of the arms that America shoveled in have gone to al-Qaida and its affiliates."

-------------------------------------------------------


    Jebeš mi sve ako ove Amere nebi tribalo preventivno satrati.
Oni bacaju, ovi spreme u skladišta, onda Rusi dodju i raketiraju skladišta. I gdje problem? pirat
Pogledaj moj prethodni post...problem je u tome sto se sa tim moze fino bez mnogo truda lijepo zaraditi..a oni bacaju,ovi drugi skupljaju,a treci unistavaju... Suspect No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:07

Ova pomoć ide "umjerenim islamistima" a nakon toga iduća tranša ide kurdima.

50 tona oružja? pa nekoliko TOW sustava, i par desetaka projektila, nešto hrane, pušaka, municije, snipera, nevirujem da bi amerikanci bacali protu zračno oružje, rekli su da neće PZO sustave davati pobunjenicima, ne žele se toliko zakačit sa rusima, ali arapi bi mogli, i turci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:08

Jesi siguran da je SAA ušla u taj Kafr Nabudah? mislim da je još pre rano za to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:09

Ma de znaj sto ce sve progurati..nece sigurno neko sofisticirano,no nikad ne znas..svejedno...zdilati tu turu,i covjek moze u bogomdanu mirovinu...biraj,gdje i kako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 12/10/2015, 20:11

Inače, interesantno je kako nema komentiranja članaka na tim "demokratskim" portalima. CNN, BBC - nigdje komentara čitatelja. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:11



navodno su allah snackbari obranili taj gradić

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:12

bogomdani wrote:Ma de znaj sto ce sve progurati..nece sigurno neko sofisticirano,no nikad ne znas..svejedno...zdilati tu turu,i covjek moze u bogomdanu mirovinu...biraj,gdje i kako...
to da :) gdje ima rata ima i šverca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:15

neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:Ma de znaj sto ce sve progurati..nece sigurno neko sofisticirano,no nikad ne znas..svejedno...zdilati tu turu,i covjek moze u bogomdanu mirovinu...biraj,gdje i kako...
to da :) gdje ima rata ima i šverca
interesantno je sto sa jednim sleperom samo mjesovitog pjesackog naoruzanja u jednoj turi mos inkasirtati milijune Ojra..ne znam jesi li cuo da je jedan bracni par,u Hrvatskoj,tijekom 90tih bio u svjeckom vrhu dilanja oruzjem,pa ih ovi politicari shebali..zavidna i jalnusna džubrad..ne daju ljudima da rade posel..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/10/2015, 20:15

marcus-t wrote:Inače, interesantno je kako nema komentiranja članaka na tim "demokratskim" portalima. CNN, BBC - nigdje komentara čitatelja. pirat

 E da, interesantno. Isto sam primjetio i po njemačkim portalima.

A prije je bilo 3/4 pro ruskih komentara njemačkih čitatelja.

 Recimo FaZ,čak sam tu stavljao njemačke komentare.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 12/10/2015, 20:17

Yehudi wrote:
marcus-t wrote:Inače, interesantno je kako nema komentiranja članaka na tim "demokratskim" portalima. CNN, BBC - nigdje komentara čitatelja. pirat

 E da, interesantno. Isto sam primjetio i po njemačkim portalima.

A prije je bilo 3/4 pro ruskih komentara njemačkih čitatelja.

 Recimo FaZ,čak sam tu stavljao njemačke komentare.
Jebi ga, ne bi mogli onda govoriti "u ime naroda".  Štaš, "demokracija" uzima maha na Zapadu. Žao mi djece, ni svjesna nisu koja mračna vremena dolaze.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/10/2015, 20:18

marcus-t wrote:
Yehudi wrote:
marcus-t wrote:Inače, interesantno je kako nema komentiranja članaka na tim "demokratskim" portalima. CNN, BBC - nigdje komentara čitatelja. pirat

 E da, interesantno. Isto sam primjetio i po njemačkim portalima.

A prije je bilo 3/4 pro ruskih komentara njemačkih čitatelja.

 Recimo FaZ,čak sam tu stavljao njemačke komentare.
Jebi ga, ne bi mogli onda govoriti "u ime naroda".  Štaš, "demokracija" uzima maha na Zapadu. Žao mi djece, ni svjesna nisu koja mračna vremena dolaze.

antifašistička vremena, treba se boriti protiv fašističkih komentara na portalima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 12/10/2015, 20:19

neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
Yehudi wrote:
marcus-t wrote:Inače, interesantno je kako nema komentiranja članaka na tim "demokratskim" portalima. CNN, BBC - nigdje komentara čitatelja. pirat

 E da, interesantno. Isto sam primjetio i po njemačkim portalima.

A prije je bilo 3/4 pro ruskih komentara njemačkih čitatelja.

 Recimo FaZ,čak sam tu stavljao njemačke komentare.
Jebi ga, ne bi mogli onda govoriti "u ime naroda".  Štaš, "demokracija" uzima maha na Zapadu. Žao mi djece, ni svjesna nisu koja mračna vremena dolaze.

antifašistička vremena, treba se boriti protiv fašističkih komentara na portalima.
Idi ba uzmi macolu pa se odvali po glavi. Učini svima uslugu. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Kermit 12/10/2015, 20:33



Umjereni poludili...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 2 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum