ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Kermit 9/8/2018, 13:59

U biti sada sotonisti djeluju ponajviše iz ekstremno desnih organizacija bili trumpovaca, nacista, white power, combat 88 ili mnoštva drugih polukultova, a mogu reći da su jako opasni sada su pohvatali jedan gorto u Švabiji koji je ubio preko 18 kebaba

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by kaya 9/8/2018, 14:45

Sora wrote:Dakle KATOTALBANIJA 
COSA NOSTRA IZ ERCEGOVNE 
PLJUS POLITICARI IZ ADZEJA 

OCETE SE KLADIT DA NIKAD NECEMO VISE IZACI IZ ZADNJEG MJESTA U EU 
U NICEMU
Ajde sto tu piju pivkana, popu se to ne sviđa jer on pije vino, los izbor pića od sotonjara.

Al zamisli da su ispred džamije pili u Sarajevu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by catabbath 9/8/2018, 14:47

Nije lako biti metalac u tim vukojebinama. Ali vjerojatno nije ni lako biti niša osim čobana tamo.

_________________
Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by kaya 9/8/2018, 14:47

Kermit wrote:Mada po meni u sotonizam pravi mogu ući O9A, temple of seth, tantrički budizam, aghore, wika kultovi i to ne svi,  te vrlo mogućno OTO, thelemiti, gnostičke slijedbe, procesne crkve etc. te solarni i ini kultovi po SAD-u...La Vey i njegova Crkva u biti nije sotonizam već egzbicionizam, osim Boyd Ricea...a tkz. sotonistička biblija je manifest nekog para individualizma, sa posuđenim načelima
Ti to ozbiljno proučio?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by catabbath 9/8/2018, 14:51

Kermit wrote:"priopćenje uputila Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Udruga specijalne policije "Poskoci" Zadar, te UDBDR 7. domobranske pukovnije Zadar.
"Na Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja dogodio se napad na župnika crkve svetog Josipa na Plovaniji, ne ulazimo u motive, ali vidimo poveznicu, na taj veliki dan napadnuta je naša vjera, naš svećenik i naš suborac koji ga je branio. Stoga osuđujemo ovaj nemili incident i dajemo punu podršku župniku don Martinu Jadrešku, inače kapelanu PU zadarske, kao i našem suborcu Jadranku Kalebu koji je također ozlijeđen dok je branio župnika od napadača. Od institucija očekujemo da postupe u ovom slučaju brzo i efikasno, zaštite naše svećenike i suborce, a počinitelje ovog nemilog događaja primjereno kazne", stoji u priopćenju."


Leb te jebo vojno krilo HDZ-a preuzima inicijativu, ima da metalike sviraju daire u podrumu

Fale samo još udvice ovih iiz UDBR, jebači ovaca sa lokalnih brda i popis čobana odgovara stanju na terenu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Kermit 9/8/2018, 15:11

kaja wrote:
Kermit wrote:Mada po meni u sotonizam pravi mogu ući O9A, temple of seth, tantrički budizam, aghore, wika kultovi i to ne svi,  te vrlo mogućno OTO, thelemiti, gnostičke slijedbe, procesne crkve etc. te solarni i ini kultovi po SAD-u...La Vey i njegova Crkva u biti nije sotonizam već egzbicionizam, osim Boyd Ricea...a tkz. sotonistička biblija je manifest nekog para individualizma, sa posuđenim načelima
Ti to ozbiljno proučio?
Relativno, u biti što više ulaziš u takve teme sve se više otkriva i u isto vrijeme zamagljuje, to je cijeli podzemni svijet kojeg ne vidiš pored otvorenih očiju, ali čim više grebeš vidiš i što ne treba ko u onom zadnjem Kubrickovom filmu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Kermit 9/8/2018, 15:12

catabbath wrote:Nije lako biti metalac u tim vukojebinama. Ali vjerojatno nije ni lako biti niša osim čobana tamo.
Sada još teže kada mladi slušaju Bulića i Daru Bubamaru i maštaju da budu šoferi od Kalmete
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by debotoijusto 9/8/2018, 15:17

soros
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by dzango 9/8/2018, 18:24

Kermit wrote:
Kermit wrote:salixyule9 • a day ago
“Ljudi moji, ma kakvi sotonisti, moj je sin obožavatelj metal glazbe"
A je li. Nije samo naopako okrenuti kriz vec i broj 666. Cisti sotonizam. Taj caca ili nije svjestan ili namjerno laze. Divan uzor.





I Tumbas je satanista.



Najebali su.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Yehudim 9/8/2018, 20:26

kaja wrote:
Kermit wrote:"priopćenje uputila Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Udruga specijalne policije "Poskoci" Zadar, te UDBDR 7. domobranske pukovnije Zadar.
"Na Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja dogodio se napad na župnika crkve svetog Josipa na Plovaniji, ne ulazimo u motive, ali vidimo poveznicu, na taj veliki dan napadnuta je naša vjera, naš svećenik i naš suborac koji ga je branio. Stoga osuđujemo ovaj nemili incident i dajemo punu podršku župniku don Martinu Jadrešku, inače kapelanu PU zadarske, kao i našem suborcu Jadranku Kalebu koji je također ozlijeđen dok je branio župnika od napadača. Od institucija očekujemo da postupe u ovom slučaju brzo i efikasno, zaštite naše svećenike i suborce, a počinitelje ovog nemilog događaja primjereno kazne", stoji u priopćenju."


Leb te jebo vojno krilo HDZ-a preuzima inicijativu, ima da metalike sviraju daire u podrumu
A sta kažu Udovice ?

  Saće priopćenje od njih, noćas u sitne sate, nakon konzultacija sa središnjicom adezeja

a ne bih se iznenadio ni oštroj osudi demonizma od - markićke-

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Sora 9/8/2018, 20:29

Sad opet raspad zajednistva 
Pa koliko je trajalo uopce ? 
10 dana 
Steta da svjetsko prvenstvo u nogometu nije barcpol godine 
Dok zajednistvo pusti korijenje 

A ne ovo. 
Grozno. eto ja isto ne volim sotoniste. 
I ja cu se pridružiti poskocima recimo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Sora 9/8/2018, 20:32

Uostalom 
Reda treba biti 
Treba ustanoviti UNS  I redarstvenu službu 
Pa neku vrstu gestapoa za nepoćudne 

Treba čvrsta ruka 
Sve se to raspustilo od velikog veselja zbog samostalne drzave 
Sad lijepo ..čvrsta ruka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Kavran 9/8/2018, 21:33

marcellus wrote:mali sere, upali su u crkvu, polijevali vjernike pivom, kad je to javljeno župniku on je došao i onda su mu oteli mobitel i ozlijedili ga i sad seru da su nedužne žrtve...

da, oni su svaki dan tamo i to je njihovo dvorište a ne prepoznaju župnika...

da, nisu oni ništa krivi jadni

pa da su to napravili u pravoslavnoj crkvi sad bi svi mediji ih pribili na križ da su ustaška govna... ovako svi ih mediji brane, jer prebit župnika je ok

to je ionako pedofil

da su to napravili novinaru slobodanke ne da ih nitko ne bi branio nego bi razapeli i njegovog starog i sve

znaš kaj mi nije jasno .... nisam neki vjernik i crkva me posljednji put vidjela ... ono .... u prošlom desetljeću. ali da se nije nitko našao i tom kretenu pičku razbio ako treba i pred oltarom. pa jebem ti idiote i njihovo okretanja drugog obraza. jebem li mu majku da mu jebem ... cipelu bih mu nagurao u grlo mater mu jebem.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Kavran 9/8/2018, 21:37

Sora wrote:Sad opet raspad zajednistva 
Pa koliko je trajalo uopce ? 
10 dana 
Steta da svjetsko prvenstvo u nogometu nije barcpol godine 
Dok zajednistvo pusti korijenje 

A ne ovo. 
Grozno. eto ja isto ne volim sotoniste. 
I ja cu se pridružiti poskocima recimo

javio mi se tvoj babo ustaša preko kristalne kugle kod tipa koji si spika s duhovima. veli da će te izjebati samo tako kad te uhvati.  nemoj sad po meni .... ja sam samo štarpo.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Leviathan2 9/8/2018, 22:26

Kavran wrote:
marcellus wrote:mali sere, upali su u crkvu, polijevali vjernike pivom, kad je to javljeno župniku on je došao i onda su mu oteli mobitel i ozlijedili ga i sad seru da su nedužne žrtve...

da, oni su svaki dan tamo i to je njihovo dvorište a ne prepoznaju župnika...

da, nisu oni ništa krivi jadni

pa da su to napravili u pravoslavnoj crkvi sad bi svi mediji ih pribili na križ da su ustaška govna... ovako svi ih mediji brane, jer prebit župnika je ok

to je ionako pedofil

da su to napravili novinaru slobodanke ne da ih nitko ne bi branio nego bi razapeli i njegovog starog i sve

znaš kaj mi nije jasno .... nisam neki vjernik i crkva me posljednji put vidjela ... ono .... u prošlom desetljeću. ali da se nije nitko našao i tom kretenu pičku razbio ako treba i pred oltarom. pa jebem ti idiote i njihovo okretanja drugog obraza. jebem li mu majku da mu jebem ... cipelu bih mu nagurao u grlo mater mu jebem.
o onom stoljecu bi ih narodna milicija izmasirala pendrecima

_________________
Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by red wolf 9/8/2018, 22:32

Što kada biste saznali da Vam je Sotona zapravo Vaš...Neću to niti izustiti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Leviathan2 9/8/2018, 22:33

red wolf wrote:Što kada biste saznali da Vam je Sotona zapravo Vaš bog...Neću to niti izustiti...
:D

e ezek ezek, opet ti o religijama

_________________
Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by red wolf 9/8/2018, 22:41

Leviathan2 wrote:
red wolf wrote:Što kada biste saznali da Vam je Sotona zapravo Vaš bog...Neću to niti izustiti...
:D

e ezek ezek, opet ti o religijama
Ne, to je izvan svih relgija. Religije su jedna velika izmišljotina. I preći ću preko tvoje manpulacije mojim komentarom. Ne, nije on Vaš Bog. Vaš Bog je lažnjak.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by red wolf 9/8/2018, 22:49

Od volje sam, pa ću reći...Bog Izraelov, kako ga slavi Vaš junak ravnozemljaš Duspara, poučio Vas je zakonu - kamenujte preljubnicu. I rulja odluči kamenovati preljubnicu.  Ali, odlučili su pitati Isusa jel to u redu. I što im je on odgovorio? Neka baci prvi kamen onaj koji je bez grijeha. I što se dogodilo? Nijedan kamen nije bačen. Imate ''Oca'' koji Vam kaže da kamenovanjem ubijete preljubnicu i imate propovjednika koji Vam kaže da nek je ubije onaj koji nije bez grijeha.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Leviathan2 9/8/2018, 22:55

red wolf wrote:Od volje sam, pa ću reći...Bog Izraelov, kako ga slavi Vaš junak ravnozemljaš Duspara, poučio Vas je zakonu - kamenujte preljubnicu. I rulja odluči kamenovati preljubnicu.  Ali, odlučili su pitati Isusa jel to u redu. I što im je on odgovorio? Neka baci prvi kamen onaj koji je bez grijeha. I što se dogodilo? Nijedan kamen nije bačen. Imate ''Oca'' koji Vam kaže da kamenovanjem ubijete preljubnicu i imate propovjednika koji Vam kaže da nek je ubije onaj koji nije bez grijeha.
poceo ti kuzit nekog kurca
mic po mic mozda skines pokrov

_________________
Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by red wolf 9/8/2018, 22:56

Leviathan2 wrote:
red wolf wrote:Od volje sam, pa ću reći...Bog Izraelov, kako ga slavi Vaš junak ravnozemljaš Duspara, poučio Vas je zakonu - kamenujte preljubnicu. I rulja odluči kamenovati preljubnicu.  Ali, odlučili su pitati Isusa jel to u redu. I što im je on odgovorio? Neka baci prvi kamen onaj koji je bez grijeha. I što se dogodilo? Nijedan kamen nije bačen. Imate ''Oca'' koji Vam kaže da kamenovanjem ubijete preljubnicu i imate propovjednika koji Vam kaže da nek je ubije onaj koji nije bez grijeha.
poceo ti kuzit nekog kurca
mic po mic mozda skines pokrov
Ne čedo, ti do sada nisi shvatio ništa.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zadar: Inkvizicija ponovno radi - Page 5 Empty Re: Zadar: Inkvizicija ponovno radi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum