ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by Kermit 21/8/2016, 11:14

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sad-ne-zeli-javno-reci-da-rusi-stoje-iza-hakerskih-napada-na-njihove-tajne-sluzbe--evo-zasto/914247.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Re: Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by Kermit 21/8/2016, 11:15

Znač nije bitno sto se hakiranjem otkrilo namjestanje izbora i korupcija nego sto su možda ako ako Rusi iza otkrivanja, Index tone majkomila
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Re: Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by Kermit 21/8/2016, 11:18

M.Č. ponovno jaše Matiju Babića
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Re: Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by darth_vader 21/8/2016, 12:09

Svaki dan iskoristim priliku da ih malo izvrjedam....postalo mi ko ritual neki...užas....imaju valjda 20 Pizzona koji pišu na jednom mjestu, a nema nikakvog korektivna....ono je leglo nebuloza, kao da si u živo blato upao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Re: Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by Guest 21/8/2016, 12:36

jasambrend wrote:Svaki dan iskoristim priliku da ih malo izvrjedam....postalo mi ko ritual neki...užas....imaju valjda 20 Pizzona koji pišu na jednom mjestu, a nema nikakvog korektivna....ono je leglo nebuloza, kao da si u živo blato upao...
Ja tamo ni u snu ne zavirim, nemam jednostavno želudac za to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi Empty Re: Redakcija Buzina u Indexu ponovno radi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum