ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL sezona 2018/19

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 22/9/2018, 22:53

Jebeš posrednike ...
Nego, ovo prvenstvo bude zanimljiva borba Dinama I i "Dinama II" za titulu prvaka. Koje bude tek sad kmečanje na Lokomotivu kada jednom klubiću sa juga lijepe naše uzme mjesto u europskim takmičenjima.

Zeko

Posts : 6712
2015-08-26


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 24/9/2018, 02:06

IGRAJTE PE...

Armada vrijeđala igrače koji su ih došli pozdraviti


http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Armada-vrijedala-igrace-koji-su-ih-dosli-pozdraviti

Tako je to kad ulica vodi klub Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 24/9/2018, 08:33

100 godina klecanja...
:^O

Kako su riječki Nojevi popušili kurcinu za cilu vječnost, a sve za jednu poklonjenu titulu od strane Tatte...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 24/9/2018, 10:09

Pobunile se protiv uprave: Sa stadiona Istre udaljili igračice Svojim ste potezom ušli kao još jedan u masi koji su dokazali da im je stalo samo i isključivo do svog interesa.  Time ste srušili želju, volju, ljubav, entuzijazam svakog djeteta, odrasle žene, poručile su igračice

Nogometašice Istre 1961 odlukom španjolske grupacije Baskonia Alves su ukinute. Od nedjelje nema više ženske seniorske momčadi, a igračice su svoje nezadovoljstvo izrazile u pismu klubu, a onda i protestom.


Međutim, ubrzo su potjerane sa stadiona
______________________________________

Još jedna žalosna priča. I opet zabrana iskazivanja svog mišljenja i mirnog protesta (nedavno su navijačima Hajduka zabranili transparente protiv dvojice ljudi samo zbog natpisa da su, citiram "propalice". A jedan ima propali biznis iza sebe, a drugi je porezni dužnik već neko vrijeme). Sad su potjerali s stadiona igračice kluba koji su ukinuti jer su mirno protestirali na stadionu protiv te odluke. Gadljivo i jadno. Neki su još uvik i nekim vremenima kad nisi smio imati svoje mišljenje. U prvom redu HNS kojeg uopće nije briga za ovakvo nešto. Njih ionako briga i interesira samo lova!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 24/9/2018, 11:23

Svaki klub triba imat jednog Gazdu koji će lupit šakom od stol i ukinut ženske sekcije u klubu ili dat ugovor netalentiranom sinu svog dobročinitelja koji ti je pružija dom u egzilu...
<3


Last edited by fridrih_niche on 24/9/2018, 11:24; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 24/9/2018, 20:07

Istina  jocolor jocolor.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 29/9/2018, 20:38

Kriminalno loša utakmica u Splitu danas. Dinamo je igrao k'o da neće pobijediti hajdučića, a hajdučiću da je netko prije utakmice rekao da će osvojiti bod nosili bi ga na rukama, jer za njih je bod u ovoj utakmici bingo. Nije hajdučić kriv za ovako lošu utakmicu, jer on bolje nit zna nit može, več je kriv Dinamo odigravši tu utakmicu onako preko kurca.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 30/9/2018, 23:00

PO VAMA TKO ĆE OVE GODINE BITI PRVAK HNL-a,
DINAMO ILI LOKOMOTIVA?


HNL sezona 2018/19 - Page 7 42697443_167552227496638_1141436220891463680_n

HNL sezona 2018/19 - Page 7 42853810_167552254163302_1573720818058264576_n


_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by skripar 30/9/2018, 23:07

Zeko wrote:PO VAMA TKO ĆE OVE GODINE BITI PRVAK HNL-a,
DINAMO ILI DINAMO?


skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 30/9/2018, 23:08

GNK Lopov ftw...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 30/9/2018, 23:22

Sudac Dario Kulušić isključio kadeta Šibenika jer mu je rekao: 'Srami se penala u Mravincima'


http://dalmatinskiportal.hr/sport/dario-kulusic-iskljucio-pionira-sibenika-jer-mu-je-rekao-srami-se-penala-u-mravincima-/36159

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 30/9/2018, 23:29

isključivi krivac wrote:

Sudac Dario Kulušić isključio kadeta Šibenika jer mu je rekao: 'Srami se penala u Mravincima'




http://dalmatinskiportal.hr/sport/dario-kulusic-iskljucio-pionira-sibenika-jer-mu-je-rekao-srami-se-penala-u-mravincima-/36159

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Zamisli jadnika hahaha...
“Istina boli...”
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 1/10/2018, 00:07

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:

Sudac Dario Kulušić isključio kadeta Šibenika jer mu je rekao: 'Srami se penala u Mravincima'






http://dalmatinskiportal.hr/sport/dario-kulusic-iskljucio-pionira-sibenika-jer-mu-je-rekao-srami-se-penala-u-mravincima-/36159

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Zamisli jadnika hahaha...
“Istina boli...”
:^O
Napisa je u zapisnik da je isključenje zbog uvrede suca. :facepalm Istina boli...

Poznajem smrada. Čak me zva prije cca 15 godina kad je okuplja neku malonogometnu ekipu za neki turnir. Drža se onako uvik, upozna sam ga tamo za vrime srednje škole. Kasnije mi je i sudija na nekim utakmicama. Nisam tada mislio da će izrasti u ovakvog smrada. Vidija sam ga nakon 10-ak godina (baš nedavno prije nego sam uteka iz Apsurdistana). Pravija se da me ne poznaje. lol! Ne znam zašto, ali mislim da je razlog u tome šta sam udara po tom njegovom savršenstvu zvanom HDZ. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 1/10/2018, 00:17

Ma smeće i smrad...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by vuksadinare 1/10/2018, 13:04

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:

Sudac Dario Kulušić isključio kadeta Šibenika jer mu je rekao: 'Srami se penala u Mravincima'








http://dalmatinskiportal.hr/sport/dario-kulusic-iskljucio-pionira-sibenika-jer-mu-je-rekao-srami-se-penala-u-mravincima-/36159

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Zamisli jadnika hahaha...
“Istina boli...”
:^O
Napisa je u zapisnik da je isključenje zbog uvrede suca. :facepalm Istina boli...

Poznajem smrada. Čak me zva prije cca 15 godina kad je okuplja neku malonogometnu ekipu za neki turnir. Drža se onako uvik, upozna sam ga tamo za vrime srednje škole. Kasnije mi je i sudija na nekim utakmicama. Nisam tada mislio da će izrasti u ovakvog smrada. Vidija sam ga nakon 10-ak godina (baš nedavno prije nego sam uteka iz Apsurdistana). Pravija se da me ne poznaje. lol! Ne znam zašto, ali mislim da je razlog u tome šta sam udara po tom njegovom savršenstvu zvanom HDZ. :D
..je bas zbog toga...lik je postao faca...po sistemu kad te vidi..'koji si ti'...amper presaltaj se opet malo na vip.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 10/10/2018, 09:15

Schildenfeld Bišćanu: Prijatelju, ne može se tako! Zalupio si vrata svim Hrvatima na Cipru!


Predsjednik mi je poslao poruku; 'to su vaša hrvatska posla'. Cijeli dan branili smo svoj i tuđi obraz! Pa potpisao je ugovor prije četiri dana!
Igor Bišćan trebao je u utorak voditi trening Anorthosisa, ali je čim je sletjela Rijekina ponuda javio Cipranima da zbog obitelji ipak neće doći. Iako je čak potpisao (pred)ugovor i poslao ispriku čelnicima i navijačima toga kluba.

Kako su u klubu na to reagirali? Možete misliti!

"Ta priča oko Igora Bišćana izravno se odnosi na mene, jer baš je mene predsjednik kluba pitao o Bišćanu, a ja sam kazao sve najbolje, rekao da bi on bio izvanredan trener za naš klub. I onda se dogodi ovo, neshvatljivo!", rekao je za Sportske novosti Gordon Schildenfeld i nastavio:

"Jučer mi je predsjednik poslao poruku; 'to su vaša hrvatska posla'. Zamislite kako sam se osjećao. Sad se Pranjić i ja moramo pravdati na način;'pa znate, pa nije, pa ovo, pa ono'... Užasno nam je neugodno."

"Bišćan je sad ovim potezom zatvorio ulaz svim Hrvatima na Cipar! Sad će svi dobro razmisliti hoće li dovesti nekoga iz Hrvatske. Baš nam je teško, nas se pitalo za Bišćana, obojica smo rekli “da, naravno”. Trenerske vrijednosti Bišćana su vrhunske. Sad se ovaj događaj tiče nas, stvarno nije bilo korektno od Bišćana."

"Cijeli dan kod predsjednika kluba branili smo svoj i tuđi obraz! Pa Bišćan je potpisao ugovor prije četiri dana. Predsjednik ga je onda pustio da ode u Kinu na humanitarnu utakmicu, jer ga je pitao. Makar, s obzirom na to da je potpisao ugovor, ja ne vjerujem da će na ovome završiti. Ne znam za pravne posljedice, ali držim da to ne ide samo tako. Ja to nikad ne bih mogao napraviti."

"Da me predsjednik nije pitao, da ovdje Pranja i ja nismo dali sve od sebe da sutra ovdje mogu doći hrvatski nogometaši i treneri, ne bih s ovime niti izlazio van, sačuvao bih mišljenje za sebe. Ali zaista se počelo tražiti Hrvate, stalno nas je netko pitao “je li ovaj slobodan, je li onaj slobodan, bi li ovaj došao”... Do sad je bilo, kad je Hrvatska u pitanju nema problema. Stigao nam je i Ivan Vargić. Bilo je razgovora i za neke druge igrače, za koje se ne zna. Eto, zahvaljujući Pranjiću sad je stigao jedan momak koji je na posudbi. Mi smo otvarali vrata, a Bišćan ih je sad zalupio. Prijatelju, tvoje trenerske vrijednosti su jedno, ali ovo sad me jako razočaralo. Ne može se tako..."

http://www.goal.com/hr/vijesti/schildenfeld-biscan-anorthosis-rijeka/m8ib14u2vd5j181222m5c5rpc

Koji klošar. A iz Rijeke će bježati pred ulicom koja vodi klub (čitaj Armada) kad se dogodi neuspjeh. Kako god su za Kekom trčali da ostane, tako će ovog isto loviti, a on će pobići glavom bez obzira...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 10/10/2018, 09:54

Bišćan je stvarno pokaza da u glavi ima vakuum...
GNK kod varanja drugih je proradija bez zadrške...
Ukopa je sve oko sebe, a sad će njega riječka Ulica ukopat...
Milina, savršen hrvatski scenarij...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 10/10/2018, 11:03

Jebiga, a kad smo mi ovdje pisali da su Bišćan, Šimić i Šokota, trojac koji je bio frontman grupe "zajedno za Dinamo", obična ljudska govna, onda ste, kaj ono pisali? I za divno čudo, sve došlo na naše. Ponovo ste dokazali da ste s pravom nazvani forumske  jocolor jocolor.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 10/10/2018, 11:29

fridrih_niche wrote:Bišćan je stvarno pokaza da u glavi ima vakuum...
GNK kod varanja drugih je proradija bez zadrške...
Ukopa je sve oko sebe, a sad će njega riječka Ulica ukopat...
Milina, savršen hrvatski scenarij...
<3
Žalosno je da da mnogi nogometaši, što aktivni što bivši pokazuju ovakva lica. Vidjet ćemo do kud će Bišćan stići. Trenutno još nije na toj razini nepoštenja za GNK Lopova, ali kako je krenuo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 10/10/2018, 11:34

Zeko wrote:Jebiga, a kad smo mi ovdje pisali da su Bišćan, Šimić i Šokota, trojac koji je bio frontman grupe "zajedno za Dinamo", obična ljudska govna, onda ste, kaj ono pisali? I za divno čudo, sve došlo na naše. Ponovo ste dokazali da ste s pravom nazvani forumske  jocolor jocolor.
Manji olos vs veći olos...
Wow, stvarno koji izbor...
Kako si glup, smeće marionetsko...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 10/10/2018, 11:38

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Bišćan je stvarno pokaza da u glavi ima vakuum...
GNK kod varanja drugih je proradija bez zadrške...
Ukopa je sve oko sebe, a sad će njega riječka Ulica ukopat...
Milina, savršen hrvatski scenarij...
<3
Žalosno je da da mnogi nogometaši, što aktivni što bivši pokazuju ovakva lica. Vidjet ćemo do kud će Bišćan stići. Trenutno još nije na toj razini nepoštenja za GNK Lopova, ali kako je krenuo...
Pare mogu sve kupit, pa i uvjerenja...
I Štimac je bija protiv zla, pa je opet pokleknija prid Kopitara Zla iz Medjugorja...
A imaš i na forumu par smradova koji su se prodali istom Kopitaru...
Pare su sve danas, i mater se proda za šaku zlatnika...
Samo pitaj glupavog Zekana ili spin doktora koji obožava indijanske poglavice, s kojima nema ništa slično...
Jer je njima čast i poštenje bilo sve, a to su kvalitete koje dotični nema niti u tragovima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 - Page 7 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum