ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL sezona 2018/19

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

HNL sezona 2018/19 Empty HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 03:48

Raspored prvog kola

1. KOLOIzvještaj
29.07.2018. 18:30
HT PRVA LIGA
'ALDO DROSINA', PULA
Istra 1961 : Slaven Belupo
27.07.2018. 20:00
HT PRVA LIGA
STADION MAKSIMIR, ZAGREB
Dinamo 1 : 1 Rudeš
29.07.2018. 21:00
HT PRVA LIGA
STADION GRADSKI VRT, OSIJEK
Osijek : Hajduk
28.07.2018. 18:30
HT PRVA LIGA
STADION MAKSIMIR, ZAGREB
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
28.07.2018. 21:00
HT PRVA LIGA
HNK RIJEKA, RIJEKA
Rijeka : Gorica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 04:04

Počinje prva HNL. U močvari ništa nova.


Dinamo u prvih 6 kola igra doma, na Maksimiru (vrijeme odigravanja kvalifikacija za LP i EL), u 7-om kolu gostuje na dalekom gostovanju protiv Gorice, pa opet jedna doma i tek 9-o kolo (kraj rujna) gostuje u Splitu protiv Hajduka. 2 mjeseca početka sezone kad se igraju i europske utakmice neće se takoreći maknuti iz Zagreba.

Rijeka? Oni su malo lošije prošli. Samo prve tri utakmice igraju doma na Rujevici. Nakon toga ipak će morati malo potegnuti do Zagreba u 2-3 navrata do spomenutog kraja rujna odigrati protiv zagrebačkih klubova.

Hajduk? Otvara sezonu u Osijeku, već u 3-em kolu je na Rujevici. U spomenutom periodu od 2 mjeseca do utakmice protiv Dinama na Poljudu Hajduk čeka 5 gostovanja (redom: Osijek, Rijeka, Zaprešić, Koprivnica, Pula).

Da, ovakav raspored na početku sezone je nešto normalno i uobičajeno svugdje u svijetu, pa je sasvim logično pitanje zašto ja tu ovo navodim?!?

Živjela regularnost!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by sat2 28/7/2018, 08:20

Treba Zakonom o sportu regulirati da u prvoj ligi igraju klubovi po regionalnom ključu+ Hajduk i Dinamo. Jebeš sportske rezultate na terenu.
Znači ... Osijek, Cibalija, Varaždin, Slaven, Istra, Rijeka, Šibenik, Zadar, Hajduk i Dinamo. Iz druge lige bi ulazio prvak samo ako iz prve ispada klub iz njegove regije. Tako bi Inter ušao u prvu ligu tek ako Dinamo ispadne.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 09:38

sat2 wrote:Treba Zakonom o sportu regulirati da u prvoj ligi igraju klubovi po regionalnom ključu+ Hajduk i Dinamo. Jebeš sportske rezultate na terenu.
Znači ... Osijek, Cibalija, Varaždin, Slaven, Istra, Rijeka, Šibenik, Zadar, Hajduk i Dinamo. Iz druge lige bi ulazio prvak samo ako iz prve ispada klub iz njegove regije. Tako bi Inter ušao u prvu ligu tek ako Dinamo ispadne.
Da nisi smrad i moralno dno, vidio bi da tu nema priče niti sam ja pričao o regularnom ključu.
Tebi je normalno da jedan klub prvih 6 kola igra doma, na svom terenu?!? Da u prvih 8 kola kad je zgusnut raspored klubovima koji se bore za sam vrh (Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek) zbog europskih utakmica taj klub 7 kola igra doma a ima jedno gostovanje tu u susjedstvu dok primjerice Hajduk u istom periodu ima čak 5 gostovanja, i to u prva tri kola igra u Osijeku i na Rujevici što su dva od tri najteža gostovanja koja uopće može imati?!? Tebi je to normalno profa iz Ćađavice, jeli?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by sat2 28/7/2018, 10:46

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:Treba Zakonom o sportu regulirati da u prvoj ligi igraju klubovi po regionalnom ključu+ Hajduk i Dinamo. Jebeš sportske rezultate na terenu.
Znači ... Osijek, Cibalija, Varaždin, Slaven, Istra, Rijeka, Šibenik, Zadar, Hajduk i Dinamo. Iz druge lige bi ulazio prvak samo ako iz prve ispada klub iz njegove regije. Tako bi Inter ušao u prvu ligu tek ako Dinamo ispadne.
Da nisi smrad i moralno dno, vidio bi da tu nema priče niti sam ja pričao o regularnom ključu.
Tebi je normalno da jedan klub prvih 6 kola igra doma, na svom terenu?!? Da u prvih 8 kola kad je zgusnut raspored klubovima koji se bore za sam vrh (Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek) zbog europskih utakmica taj klub 7 kola igra doma a ima jedno gostovanje tu u susjedstvu dok primjerice Hajduk u istom periodu ima čak 5 gostovanja, i to u prva tri kola igra u Osijeku i na Rujevici što su dva od tri najteža gostovanja koja uopće može imati?!? Tebi je to normalno profa iz Ćađavice, jeli?
Tvoj izričaj govori o tebi ... toga si svjestan?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 14:32

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:Treba Zakonom o sportu regulirati da u prvoj ligi igraju klubovi po regionalnom ključu+ Hajduk i Dinamo. Jebeš sportske rezultate na terenu.
Znači ... Osijek, Cibalija, Varaždin, Slaven, Istra, Rijeka, Šibenik, Zadar, Hajduk i Dinamo. Iz druge lige bi ulazio prvak samo ako iz prve ispada klub iz njegove regije. Tako bi Inter ušao u prvu ligu tek ako Dinamo ispadne.
Da nisi smrad i moralno dno, vidio bi da tu nema priče niti sam ja pričao o regularnom ključu.
Tebi je normalno da jedan klub prvih 6 kola igra doma, na svom terenu?!? Da u prvih 8 kola kad je zgusnut raspored klubovima koji se bore za sam vrh (Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek) zbog europskih utakmica taj klub 7 kola igra doma a ima jedno gostovanje tu u susjedstvu dok primjerice Hajduk u istom periodu ima čak 5 gostovanja, i to u prva tri kola igra u Osijeku i na Rujevici što su dva od tri najteža gostovanja koja uopće može imati?!? Tebi je to normalno profa iz Ćađavice, jeli?
Tvoj izričaj govori o tebi ... toga si svjestan?
:D
Moj izričaj je sasvim primjeren, čak sam malo i preblag u odgovorima tebi, ali svatko ima mana, nitko nije savršen.
Naravno, ti se nisi udostojio odgovoriti na pitanja koja sam postavio, ali si komentirao prvu rečenicu. Mudro, ali kao jedan tipičan smradek skrenuo si temu o nekakvom regularnom ključu i ironično mene priljepio da ja ustvari hoću reči da prvu HNL treba krojiti po regionalnom ključu što ja nigdje nisam navodio niti u tom pravcu krenuo s postom, nego u sasvim drugom. No naravno, kad nemaš što za reći na činjenice koje sam naveo, e onda na ovakav pokvaren način odgovaraš. Moralna si nakaza, moralno dno dna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 14:46

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:Treba Zakonom o sportu regulirati da u prvoj ligi igraju klubovi po regionalnom ključu+ Hajduk i Dinamo. Jebeš sportske rezultate na terenu.
Znači ... Osijek, Cibalija, Varaždin, Slaven, Istra, Rijeka, Šibenik, Zadar, Hajduk i Dinamo. Iz druge lige bi ulazio prvak samo ako iz prve ispada klub iz njegove regije. Tako bi Inter ušao u prvu ligu tek ako Dinamo ispadne.
Da nisi smrad i moralno dno, vidio bi da tu nema priče niti sam ja pričao o regularnom ključu.
Tebi je normalno da jedan klub prvih 6 kola igra doma, na svom terenu?!? Da u prvih 8 kola kad je zgusnut raspored klubovima koji se bore za sam vrh (Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek) zbog europskih utakmica taj klub 7 kola igra doma a ima jedno gostovanje tu u susjedstvu dok primjerice Hajduk u istom periodu ima čak 5 gostovanja, i to u prva tri kola igra u Osijeku i na Rujevici što su dva od tri najteža gostovanja koja uopće može imati?!? Tebi je to normalno profa iz Ćađavice, jeli?
Tvoj izričaj govori o tebi ... toga si svjestan?
:D
Moj izričaj je sasvim primjeren, čak sam malo i preblag u odgovorima tebi, ali svatko ima mana, nitko nije savršen.
Naravno, ti se nisi udostojio odgovoriti na pitanja koja sam postavio, ali si komentirao prvu rečenicu. Mudro, ali kao jedan tipičan smradek skrenuo si s teme i počeo o nekakvom regionalnom ključu i ironično mene priljepio da ja ustvari hoću reći da prvu HNL treba krojiti po regionalnom ključu što ja nigdje nisam navodio niti u tom pravcu krenuo s postom, nego u sasvim drugom. No naravno, kad nemaš što za reći na činjenice koje sam naveo, e onda na ovakav pokvaren način odgovaraš. Moralna si nakaza, moralno dno dna.
ISPRAVAK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 15:08

HNL sezona 2018/19 37978423_1253437061459870_4721729157929631744_n

Delegat jučerašnje utakmice Dinamo - Rudeš bio je Ivica Šparavec, ujedno i član skupštine Dinama.

Ivica Šparavec je čovjek Zdravka Mamića, vodio je i Zagrebački nogometni savez, a bio je prozivan za brojne nepravilnosti na malonogometnim turnirima.

________________

O ovome isto nema nikih problema. Nećemo sad valjda ljude suditi po regionalnom ključu, ajmo mi radije o izričaju.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 28/7/2018, 20:34

Dinamo - Rudes 1:1 

Miriši na titulu dok ne izgubimo u Osijeku .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 29/7/2018, 16:20

Forumski idiot.


Ipak bez sukoba interesa, Dinamo potvrdio: Šparavec nije član skupštine kluba

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 30/7/2018, 14:45

Udruga “Dinamo, to smo mi” putem Središnjeg državnog ureda za sport došla je u posjet dokumenata iz registra sportskih klubova, odnosno popisa članova Skupštine kao i drugih tijela GNK Dinama, gdje je naveden i Šparavec.

On je članstvo dobio 21. ožujka 2016., a mandat mu je istjecao 21. ožujka 2020.
________________________


Nisu naveli da više nije član skupštine, niti objavili da dotični nije član Skupštine, a očito ni Središnji ured za spor nije obaviješten.
Tako je to kod GNK Lopovčića, oni odluče usmeno kad je tko član Skupštine i to vrijedi. lol! Kao kod tipičnih mafijaških organizacija. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 30/7/2018, 15:50

Forumska  jocolor. U Dinamu nitko ništa usmeno ne odlučuje, a pogotovo ne o članstvu u skupštini kluba kako nas forumska  jocolor ovdje želi uvjeriti. Naime, gospodin Šparavec je početkom ove godine SAM dao PISMENU ostavku na članstvo u skupštini GNK Dinamo. 
GNK Dinamo, uostalom kao i sve ostale udruge građana, može ali NEMA OBVEZU obavijestiti središnji ured za sport o dobrovoljnom prestanku članstva u skupštini kluba bilo kojeg člana skupštine, jedino IMA OBVEZU obavijestiti središnji ured za sport prilikom kooptiranja NOVIH ČLANOVA skupštine prilikom njihova kooptiranja u skupštinu. Tada se obaviještava središnji ured za sport i dostavljaju mu se podaci NOVOG člana skupštine i istovremeno se navodi i umjesto kojeg skupštinara je taj novi izabran.
Vrlo logično i jednostavno, ali naravno da se od forumske  jocolor ne očekuje da to SVATI.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 2/8/2018, 22:45

Osijek ispao od Rangersa. Šteta za njih,imali su prilike izbaciti slavni klub koji je trenutno daleko od slavnih dana. No eto, očito je bilo važnije pobijediti Hajduk prije par dana (orali kao da im je zadnja utakmica). Svatko ima svoje prioritete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 2/8/2018, 23:46

Je, trebali su pustiti hajdučiću i onda bi valjda prošli Rangerse.  Forumska  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 3/8/2018, 15:08

SRAMOTNA ODLUKA: HNS odbio zahtjev Rijeke i Hajduka za odgodom Jadranskog derbija!



Razlog je bio taj da se klubovi što bolje pripreme za Europu, ali Natjecatelojska komisija je smatrala da nije opravdan

HNS je odbio zahtjev Rijeke i Hajduka za odgodom Jadranskog derbija koji se treba odigrati 12. kolovoza u 21 sat na stadionu Rujevica.

Razlog je bio taj da se klubovi što bolje pripreme za Europu, međutim, Natjecateljska komisija HNS-a, na čijem čelu je Ante Vučemilović, poslala je pismenu odluku da razlog nije opravdan za odgodu.

Sve ovo se događa u ligi u kojoj je Dinamo zamijenio domaćinstvo s Istrom, pa dobio smiješan raspored u vrijeme europskih kvalifikacija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by sitting_bull 3/8/2018, 17:15

nisu dinamu odgodili utakmicu s rudešom, zašto bi rijeci odgodili utakmicu s hajdukom?

i po čemu je to još uvijek derbi???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Zeko 3/8/2018, 19:22

Svi se urotili protiv hajdučića. Kme, kme, kme ..., a sezona skoro da još nije ni počela. Kaj bude do kraja, bolje ni ne razmišljati o tome.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 3/8/2018, 23:54

[NOGOMETNI SAVEZ MONTY PYTHON] Upravo na Maksimiru igraju Dinamo i Istra svoj susret 2.kola koji se trebao igrati u Puli. HNS je prebacio utakmicu u Zagreb zbog izmjene travnjaka na stadionu Istre. Samo ima jedan problem. Teren u Puli je gotov ima već 10 dana i tamo se već odigralo 1.kolo

:hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Guest 4/8/2018, 00:07

Na koliko je točno Dinamovih utakmica Dinamov skupštinar istom bio delegat, i tko je posljednji propustio prepoznati neregularnost?


Kao što je sada već i široj javnosti poznato, član skupštine Dinama Ivica Šaparavec istovremeno je i delagat na utakmicama Prve HNL.


 
Iako su neki prenijeli da je delegat Šparavec utakmicu 1. kola HT Prve lige, između Dinama i Rudeša, odradio ‘čist’ jer je u trećem mjesecu ove godine dao ostavku na mjesto skupštinara Dinama, ta informacija nije točna. Naime, sam Dinamo je prije nekoliko dana za Jutarnji list potvrdio da je Šparavec “podnio ostavku 15. ožujka 2018. godine”, no s obzirom na to da se Skupština Dinama nije od tada sastajala, ostavka Ivice Šparaveca nije verificirana i formalno je još uvijek njen član.

Riječ je o gospodinu koji je rođen 1950. godine i kojeg se mnogi mediji trude prikazati kao ‘Mamićevog čovjeka’. Takve konstrukcije su, naravno, daleko od istine.

Šparavec je jedan od slikovitijih dokaza da je Mamićeva infrastruktura zapravo samo nadograđena verzija Canjugine infrastrukture, odnosno svega onog što je Dinamo predstavljao i predstavlja u centraliziranoj državi kakva je Hrvatska.

Šparavec će se tako u intervjuu s Brankom Stipkovićem (novinarom, delegatom, kontrolorom suđenja…) za službenu stranicu prve lige pohvaliti da je svoj funkcionerski put započeo davno, još kao predstavnik za sport u Općini Trešnjevka, zatim kao tajnik u SFK Trešnjevka, da bi završio i u ‘gradskim forumima’, “najvećim i najznačajnijim u Jugoslaviji”. Uslijedili su mandati u Odboru za izgradnju Jaruna, te paralelno obnašanje funkcije predsjednika Komisije za mladež NK Zagreba. U to vrijeme, 1990., postaje stručni tajnik Zagrebačkog nogometnog saveza, uskoro i glavni tajnik, ujedno i tajnik Udruge Prve HNL. Jedan je od onih koji su sudjelovali u osmišljavanju nacionalnog prvenstva Hrvatske, a najduže se na funkciji ipak zadržao u ZNS-u, gdje je stolovao više od 20 godina, sve do 1. siječnja 2016. godine, otkad svoj savez pomaže primarno savjetima.

U spomenutom intervjuu Šparavec se pohvalio i da je prvoligaški delegat, šef Komisije za natjecanja HNS-a (op.a. za 2. HNL), član Skupštine Saveza, Komisije za sport HOO-a, vijeća Saveza sportova Grada Zagreba, Komisije za lokalni sport…

I eto, pored svih nabrojanih funkcija čovjek se zaboravi pohvaliti da je i član jedne od eltinijih skupština u državi, i to (minimalno) od 2008. godine. U Savezu su pak “isprva bili šokirani potezom Šparavca, nisu mogli zamisliti da bi zatajio svoje članstvo u Skupštini Dinama”, navodi Slobodna Dalmacija. Na vama je da vjerujete ili ne da svi ti pusti dužnosnici Dinama, koji su sada u Savezu, eto ko za vraga nisu znali da je ‘Šparo’ Dinamov ‘vojnik’.

Kako bilo, vrijedni kolekcionar funkcija u ulozi aktualnog skupštinara Dinama i delegata Prve HNL Dinamu je tako ‘kontrolirao urednost’ na osamnaest (18) prvoligaških utakmica.


Prvoligaške utakmice na kojima je član Skupštine Dinama Ivica Šparavec bio delegat Dinamu:

26.02.2005. godine Prva HNL Ožujsko Dinamo – Zagreb 1:2
18.02.2006. godine Prva HNL Ožujsko Dinamo – Zagreb 4:1
17.09.2006. godine Prva HNL Ožujsko Zagreb – Dinamo 0:3
12.05.2007. godine Prva HNL Ožujsko Zagreb Dinamo 0:4
27.02.2010. godine T-com Prva HNL Dinamo – Croatia Sesvete 3:0
23.09.2011. godine MAXtv Prva liga Lokomotiva – Dinamo 1:2
25.11.2012. godine MAXtv Prva liga Zagreb – Dinamo 1:0
22.04.2014. godine MAXtv Prva liga Dinamo – Hrvatski Dragovoljac 5.:0
25.07.2014. godine MAXtv Prva liga Lokomotiva – Dinamo 3:4
14.02.2016. godine MAXtv Prva liga Zagreb – Dinamo 1:2
16.04.2016. godine MAXtv Prva liga Dinamo – Zagreb 1:0
17.07.2016. godine MAXtv Prva liga Dinamo – Lokomotiva 3:1
23.09.2016. godine MAXtv Prva liga Lokomotiva – Dinamo 0:1
27.08.2017. godine HT Prva liga Lokomotiva – Dinamo 0:3
19.11.2017. godine HT Prva liga Dinamo – Lokomotiva 2:0
17.03.2018. godine HT Prva liga Dinamo – Rudeš 2:0
18.05.2018. godine HT Prva liga Lokomotiva – Dinamo 3:1
27.07.2018. godine HT Prva liga Dinamo – Rudeš 1:1

Osim što je bio delegat Dinamovoj prvoj momčadi, u toj je funkciji također bio predstavnik Saveza na utakmicama kadeta, pionira i juniora Dinama, kojima je delegat bio ukupno 62 puta.

Nadležna za ovu vrst problematike je Disciplinska komisija HNS-a, koju prema posljednjem ‘sazivu’ čine: Ivica Kujunždić (predsjednik), Zdravko Dumančić, Darko Banić, Stjepan Benčić, Marko Smolek i tajnik Matija Puhak.

No dobro, valjda i nije čudo da su zakazali oni kojima predsjeda Ivica Kujundžić, još jedan iz plejade klike koja drma ovim segmentom našeg društva. Inače nekadašnji djelatnik DORH-a, bivši predsjednik Upravnog suda, kasnije sudac i Visokog upravnog suda RH. Onih tijela koja su, između ostalog, odlučivala i o legalnosti Dinamove skupštine, ili nadležnosti Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja o postupanju protiv kartela Dinama i Lokomotive.

Mamićevi ljudi kažu vam…

http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/na-koliko-je-tocno-dinamovih-utakmica-dinamov-skupstinar-istom-bio-delegat-i-tko-je-posljednji-propustio-prepoznati-neregularnost/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by sitting_bull 4/8/2018, 12:38

naš hajduk preko nogometplus-a opet troši vrijeme i energiju na ki bi da bi analize i teorije.

istovremeno se u klubiću iz palanke na moru razotkriva kako stanje i nije baš onako kao što se pisalo kad je ptica kos odlepršala, steže se remen na sve strane, očajnički se pokušava posložiti kakva takva ekipa za natjecanja, futacs je pred odlaskom, caktaša bi se riješili jer treba skupiti 400.000€ samo za njega, teren se tako samo zove terenom budući da je svaka druga slavonska livada u boljem stanju za igranje nogometa...

kako se ne bi pričalo o tome i kako se ne bi postavljala pitanja na koje niti uprava niti naš hajduk ne mogu dati suvisle odgovore otvara se lov na delegate na utakmicama.

kao, delegati utječu na rezultat utakmica, donose prednost nekoj momčadi i općenito su faktor koji nosi prevagu.

idioti, naravno, puše fore našeg hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL sezona 2018/19 Empty Re: HNL sezona 2018/19

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum