ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo 2018.

Page 3 of 53 Previous  1, 2, 3, 4 ... 28 ... 53  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 4/7/2018, 22:40

kic wrote:
muckodjubre wrote:sad će biti gušt ovaj tjedan pratiti daljnju borbu za prolaze dalje i čekati da kapetan LM10 povede svoje trupe u novu pobjedu...

i nitko nije dobio žuti karton...

Raketa vuče žuto jel ono? nikako dobro..
:D

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by darth_vader 5/7/2018, 02:32

muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
vuksadinare wrote:hajduk ima novog predsjednika-šipca...jasmin huljaj :D
Ma lutka u rukama bagre
ali pazi ovo..nakon svih tih 'favorita'..nadimcima..tigar,jaguar,minobacac oni izabrase nekakvog birokrata šipca...i sve sam blizi tvom razmisljanju o lutki na koncu.. :)

nemoj trovati temu o najvećoj nogometnoj smotri s nekim nebitnim izborima u nekom klubu

Prvo krene s prodikama, a onda jedini zatrola s nasim klupskim nogometom na temi...
:nb
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by darth_vader 5/7/2018, 02:35

PABLO ESCOBAR wrote:
Noor wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:

eto nije! :^0
Vise ima luđaka na ovom forumu nego u ciloj južnoj Americi...
:D
Da meni zena znade da ovdje pisem strpala bi me u najzatvoreniji tip ludnice dozivotno.
A materi I caci me je sramota uopce reci da ovde gubim vrime
a tek da moj digić zna...ajme meni :skriva se
Kad me neko pita jeli mi poznat ex iskon forum ja lazen gore od modrica na sudu. Sram me je

Lazes ka pas...apsolutno nitko ne zna za ovaj smijesni forum sa pedesetak budala i jedno barem 450 Kicovih altera...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 5/7/2018, 09:40

PABLO ESCOBAR wrote:
Noor wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:

eto nije! :^0
Vise ima luđaka na ovom forumu nego u ciloj južnoj Americi...
:D
Da meni zena znade da ovdje pisem strpala bi me u najzatvoreniji tip ludnice dozivotno.
A materi I caci me je sramota uopce reci da ovde gubim vrime
a tek da moj digić zna...ajme meni :skriva se
Kad me neko pita jeli mi poznat ex iskon forum ja lazen gore od modrica na sudu. Sram me je
Ovo je komuna za nas ludjake hahah...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by kic 5/7/2018, 11:10


"Prije raspucavanja okupili smo se i rekao sam suigračima: Luka nas je spasio toliko puno puta, sada je red da mi spasimo njega. Subašiću sam rekao: Uživaj jer ovo će biti tvoj trenutak", otkrio je Rakitić za

https://www.index.hr/sport/clanak/rakiticev-govor-koji-je-motivirao-igrace-uoci-penala-sad-je-red-da-mi-njega-spasimo/2008993.aspx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 5/7/2018, 12:07

jasambrend wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Noor wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
Vise ima luđaka na ovom forumu nego u ciloj južnoj Americi...
:D
Da meni zena znade da ovdje pisem strpala bi me u najzatvoreniji tip ludnice dozivotno.
A materi I caci me je sramota uopce reci da ovde gubim vrime
a tek da moj digić zna...ajme meni :skriva se
Kad me neko pita jeli mi poznat ex iskon forum ja lazen gore od modrica na sudu. Sram me je

Lazes ka pas...apsolutno nitko ne zna za ovaj smijesni forum sa pedesetak budala i jedno barem 450 Kicovih altera...
Ne seri. Ne lazem ka pas lazem ka Modric

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 5/7/2018, 13:09

kic wrote:
"Prije raspucavanja okupili smo se i rekao sam suigračima: Luka nas je spasio toliko puno puta, sada je red da mi spasimo njega. Subašiću sam rekao: Uživaj jer ovo će biti tvoj trenutak", otkrio je Rakitić za

https://www.index.hr/sport/clanak/rakiticev-govor-koji-je-motivirao-igrace-uoci-penala-sad-je-red-da-mi-njega-spasimo/2008993.aspx
tako to rade pravi lideri i vođe svojih ekipa..  :tu
to znači podrediti se za dobrobit momčadi pa čak kad treba uzdignuti i malu zatonsku prevaru, ma sve samo ne sebe. točno vidiš da je raketa učio od messija, a ovaj od one portugalske pederčine.
nadalje, kad je rakitić držao govor igračima i hvalio lopova, ovaj nije niti bio među okupljenim igračima nego je srao u gaće i tražio utjehu kod dalića umjesto da on bude taj koji će motivirati igrače kad se već radi da je najveći igrač ove generacije i svih vremena..  :rofl
zamisli, igrač koji ima 4 LP, prvenstvo španjolske iako sve na lopovluk, sva ona lopovska imaginarna priznanja od FIFE, je morao kod dalića na psihološku pripremu da može izvest penal.. bravo tu je dokazao da je najveći.. i na kraju se usrao samo ga je sreća spasila.
a ovi strani mediji i naši mogu laprdati o modriću šta hoću kako je bio hrabar jer je išao izvesti penal hahahaha, pa najbolje da nije išao to je najmanje šta se od njega očekuje nakon svih nebuloza da je najveći, a u HR će se uvijek znati kakav je to lažljivac i lopov.
dnevna molitva je obavljena, AMEN...  :bless
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 13:30

kic wrote:
"Prije raspucavanja okupili smo se i rekao sam suigračima: Luka nas je spasio toliko puno puta, sada je red da mi spasimo njega. Subašiću sam rekao: Uživaj jer ovo će biti tvoj trenutak", otkrio je Rakitić za

https://www.index.hr/sport/clanak/rakiticev-govor-koji-je-motivirao-igrace-uoci-penala-sad-je-red-da-mi-njega-spasimo/2008993.aspx
Rakitić je odrastao gledajući Roberta Prosinečkog koji je rekao da je Luka Modrić najbolji veznjak svijeta.
"Ako je to rekao Prosinečki, onda je u pravu. Nema osobe koja bolje razumije nogomet od Roberta. Modrić je vrhunski nogometaš, ali je sjajan i kao osoba. On je naš kapetan, užitak je igrati protiv njega sve te sezone u Španjolskoj i boriti se za trofeje, ali je ljepše boriti se s njim zajedno u dresu hrvatske reprezentacije."
Zahvalio se navijačima poručivši kako igrače raduje podrška koju dobivaju sa svih strana svijeta.
"Podrška naših navijača iz cijelog svijeta je fantastična. Znamo koliko radosti i vesalja donosimo našim navijačima. Ovo je velika i fantastična prilika, a naša želja je ići dalje. Borit ćemo se do zadnjeg atoma, nitko ne želi uspjeh više od nas," poručio je na kraju.


SVe točno rečeno...

„Subašić je večeras bio naš junak, ne brani se svaki dan tri kaznena udarca. Izvukao nas je kad je najviše trebalo. Fasciniraju i Modrićeva hrabrost i odlučnost da opet puca, preuzeo je odgovornost kao pravi kapetan i pogodio. Sam je rekao da će pucati, a zamislite da nije zabio.“ 




No, iako je odveo "kockaste" u Soči na ogled s domaćinima Rusima, nakon susreta naglasio je postupak jednog od suigrača. Dok je Luka Modrić davao izjavu skromni Subašić baš je njega istaknuo.
- Znaš tko ima muda preuzeti odgovornost pucati dva penala? Nitko. To je zato što je odakle sam i ja, iz Zadra. I majstor! – pohvalio je Subašić Modrića 

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 5/7/2018, 13:39

muckodjubre wrote:
kic wrote:
"Prije raspucavanja okupili smo se i rekao sam suigračima: Luka nas je spasio toliko puno puta, sada je red da mi spasimo njega. Subašiću sam rekao: Uživaj jer ovo će biti tvoj trenutak", otkrio je Rakitić za

https://www.index.hr/sport/clanak/rakiticev-govor-koji-je-motivirao-igrace-uoci-penala-sad-je-red-da-mi-njega-spasimo/2008993.aspx
Rakitić je odrastao gledajući Roberta Prosinečkog koji je rekao da je Luka Modrić najbolji veznjak svijeta.
"Ako je to rekao Prosinečki, onda je u pravu. Nema osobe koja bolje razumije nogomet od Roberta. Modrić je vrhunski nogometaš, ali je sjajan i kao osoba. On je naš kapetan, užitak je igrati protiv njega sve te sezone u Španjolskoj i boriti se za trofeje, ali je ljepše boriti se s njim zajedno u dresu hrvatske reprezentacije."
Zahvalio se navijačima poručivši kako igrače raduje podrška koju dobivaju sa svih strana svijeta.
"Podrška naših navijača iz cijelog svijeta je fantastična. Znamo koliko radosti i vesalja donosimo našim navijačima. Ovo je velika i fantastična prilika, a naša želja je ići dalje. Borit ćemo se do zadnjeg atoma, nitko ne želi uspjeh više od nas," poručio je na kraju.


SVe točno rečeno...

„Subašić je večeras bio naš junak, ne brani se svaki dan tri kaznena udarca. Izvukao nas je kad je najviše trebalo. Fasciniraju i Modrićeva hrabrost i odlučnost da opet puca, preuzeo je odgovornost kao pravi kapetan i pogodio. Sam je rekao da će pucati, a zamislite da nije zabio.“ 




No, iako je odveo "kockaste" u Soči na ogled s domaćinima Rusima, nakon susreta naglasio je postupak jednog od suigrača. Dok je Luka Modrić davao izjavu skromni Subašić baš je njega istaknuo.
- Znaš tko ima muda preuzeti odgovornost pucati dva penala? Nitko. To je zato što je odakle sam i ja, iz Zadra. I majstor! – pohvalio je Subašić Modrića 
A što će, vidili i oni sami da je mali Luka opet napunio gaće, pa ga sad svi tješe i pričaju o nekakvoj hrabrosti što je opet pucao penal.  Basketball

Njegov izraz lica kad je išao pucati taj drugi penal sve govori, nema tu ni h od hrabrosti već čisti STRAH. Onda i kako je pucao, ni sam ne zna kako, samo da uputi udarac po golu, imao je na kraju sreće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 5/7/2018, 13:43

ne znam kakva budala moraš biti da uzdižeš lopova da je najveći svih vremena, a istovremeno se čudiš i hvališ ga jer je išao izvesti penal.. to je danas hrabrost, a kopanje po kontenjeru da preživiš je sramota i to zbog takvih lopova poput modrića.
dao bog da mu ga rus zavali direkt u meniskus
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 5/7/2018, 13:59

TAKO TO RADE PRAVI VOĐE
RAKITIĆEVA PORUKA KOJA NAS JE ODVELA U ČETVRTFINALE: Ovakve riječi može uputiti samo pravi lider – ‘Red je da mi spasimo njega’

red je da spasimo prevaru.. Basketball
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 14:00

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
kic wrote:
"Prije raspucavanja okupili smo se i rekao sam suigračima: Luka nas je spasio toliko puno puta, sada je red da mi spasimo njega. Subašiću sam rekao: Uživaj jer ovo će biti tvoj trenutak", otkrio je Rakitić za

https://www.index.hr/sport/clanak/rakiticev-govor-koji-je-motivirao-igrace-uoci-penala-sad-je-red-da-mi-njega-spasimo/2008993.aspx
Rakitić je odrastao gledajući Roberta Prosinečkog koji je rekao da je Luka Modrić najbolji veznjak svijeta.
"Ako je to rekao Prosinečki, onda je u pravu. Nema osobe koja bolje razumije nogomet od Roberta. Modrić je vrhunski nogometaš, ali je sjajan i kao osoba. On je naš kapetan, užitak je igrati protiv njega sve te sezone u Španjolskoj i boriti se za trofeje, ali je ljepše boriti se s njim zajedno u dresu hrvatske reprezentacije."
Zahvalio se navijačima poručivši kako igrače raduje podrška koju dobivaju sa svih strana svijeta.
"Podrška naših navijača iz cijelog svijeta je fantastična. Znamo koliko radosti i vesalja donosimo našim navijačima. Ovo je velika i fantastična prilika, a naša želja je ići dalje. Borit ćemo se do zadnjeg atoma, nitko ne želi uspjeh više od nas," poručio je na kraju.


SVe točno rečeno...

„Subašić je večeras bio naš junak, ne brani se svaki dan tri kaznena udarca. Izvukao nas je kad je najviše trebalo. Fasciniraju i Modrićeva hrabrost i odlučnost da opet puca, preuzeo je odgovornost kao pravi kapetan i pogodio. Sam je rekao da će pucati, a zamislite da nije zabio.“ 




No, iako je odveo "kockaste" u Soči na ogled s domaćinima Rusima, nakon susreta naglasio je postupak jednog od suigrača. Dok je Luka Modrić davao izjavu skromni Subašić baš je njega istaknuo.
- Znaš tko ima muda preuzeti odgovornost pucati dva penala? Nitko. To je zato što je odakle sam i ja, iz Zadra. I majstor! – pohvalio je Subašić Modrića 
A što će, vidili i oni sami da je mali Luka opet napunio gaće, pa ga sad svi tješe i pričaju o nekakvoj hrabrosti što je opet pucao penal.  Basketball

Njegov izraz lica kad je išao pucati taj drugi penal sve govori, nema tu ni h od hrabrosti već čisti STRAH. Onda i kako je pucao, ni sam ne zna kako, samo da uputi udarac po golu, imao je na kraju sreće.

[size=44]Modrićeva hrabrost inspirira Šveđane uoči bitke za četvrtfinale[/size]
Igrači Švedske pratili su okršaj Danske i Hrvatske, a oduševio ih je Luka Modrić koji je zabio jedanaesterac u raspucavanju nakon što je promašio jedan na kraju produžetaka.

"Bio je to nevjerojatno hrabar Modrićev potez. Prvo je promašio penal u produžetku, a onda zabio iz jedanaesterca, iako je golman bio jako blizu da ga obrani", rekao je švedski kapetan Andreas Granqvist pa dodao:
"Vidjet ćemo čeka li nas sutra sličan scenarij. Spreman sam i odlučan napraviti isto što i Modrić ako bude potrebno. Vidjet ćemo sutra, ne znam koji će biti redoslijed izvođenja penala. Ipak, nadam se da ćemo utakmicu riješiti i ranije."


Hrabrost hrvatskoga kapetana i najboljega igrača je inspiracija i igračima drugih reprezentacija....

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 14:02

End wrote:ne znam kakva budala moraš biti da uzdižeš lopova da je najveći svih vremena, a istovremeno se čudiš i hvališ ga jer je išao izvesti penal.. to je danas hrabrost, a kopanje po kontenjeru da preživiš je sramota i to zbog takvih lopova poput modrića.
dao bog da mu ga rus zavali direkt u meniskus

Nisu raketa i prosinečki budale već kuže nogomet,za razliku od tebe koji se čudiš ko pura dreku  Basketball

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 14:03

muckodjubre wrote:

Upravo je hrvatski maestro na čelu te liste, a u leđa mu gleda čaki i ponajbolji igrač svijeta te jedna od najvećih zvijezda Mundijala - Cristiano Ronaldo!


Iza Modrića se na listi smjestio Urugvajac Diego Godin, zbog svoje uloge u odbrani koja jedina nije primila niti jedan gol na ovom Svjetskom prvenstvu.
 
Cristiano Ronaldo je treći, Harry Kane četvrti, dok je peti, Meksikanac Hirving Lozano.


Idealna postava osmine finala Mundijala u Rusiji je u formaciji 4-2-3-1: Akinfejev - Trippier, Mina, Silva, Rodriguez - De Bruyne, Modrić - Mbappe, Hazard, Willian - Cavani.



_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 5/7/2018, 14:09

muckodjubre wrote:
End wrote:ne znam kakva budala moraš biti da uzdižeš lopova da je najveći svih vremena, a istovremeno se čudiš i hvališ ga jer je išao izvesti penal.. to je danas hrabrost, a kopanje po kontenjeru da preživiš je sramota i to zbog takvih lopova poput modrića.
dao bog da mu ga rus zavali direkt u meniskus

Nisu raketa i prosinečki budale već kuže nogomet,za razliku od tebe koji se čudiš ko pura dreku  Basketball
oni to moraju, raketa ipak igra s tom prevarom, mora mu dati samopouzdanja kad napuni gaće drekom  Basketball
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 5/7/2018, 14:11

Ala, Demo bi ga popusija Lukici i to gratis...
:D

Užas...
Krivokletnik i lopina i lažov i štakor se uzdižu na pijedestal junaka...
Nepostojeći Boze, bacaj napalm na ovaj svit...
Spali sve do temelja...
Jer vrijednosti su se totalno izokrenule...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 14:11

End wrote:
muckodjubre wrote:
End wrote:ne znam kakva budala moraš biti da uzdižeš lopova da je najveći svih vremena, a istovremeno se čudiš i hvališ ga jer je išao izvesti penal.. to je danas hrabrost, a kopanje po kontenjeru da preživiš je sramota i to zbog takvih lopova poput modrića.
dao bog da mu ga rus zavali direkt u meniskus

Nisu raketa i prosinečki budale već kuže nogomet,za razliku od tebe koji se čudiš ko pura dreku  Basketball
oni to moraju, raketa ipak igra s tom prevarom, mora mu dati samopouzdanja kad napuni gaće drekom  Basketball
franko natjerao prosinečkog i raketu tenkovoma  lol!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by FRANK 5/7/2018, 14:12

Demo koje su sanse da sprcis mladu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 5/7/2018, 14:13

fridrih_niche wrote:Ala, Demo bi ga popusija Lukici i to gratis...
:D

Užas...
Krivokletnik i lopina i lažov i štakor se uzdižu na pijedestal junaka...
Nepostojeći Boze, bacaj napalm na ovaj svit...
Spali sve do temelja...
Jer vrijednosti su se totalno izokrenule...
Pljuc!
;)
:beer  i :blj
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 5/7/2018, 14:14

Mrzin kad se najbolji hrvatski igrač uspoređuje sa bankomatom Lukicom...
Samo mu se radi medvjeda usluga...
Raketa je ipak intelektualac i klasa za priglupu zatonsku prevaru...
Iako i Raketa sluša cajke, to mu je minus...
Al niko nije savršen, pa ni Raketa, najbolji igrač ove generacije...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 5/7/2018, 14:18

muckodjubre wrote:
muckodjubre wrote:

Upravo je hrvatski maestro na čelu te liste, a u leđa mu gleda čaki i ponajbolji igrač svijeta te jedna od najvećih zvijezda Mundijala - Cristiano Ronaldo!


Iza Modrića se na listi smjestio Urugvajac Diego Godin, zbog svoje uloge u odbrani koja jedina nije primila niti jedan gol na ovom Svjetskom prvenstvu.
 
Cristiano Ronaldo je treći, Harry Kane četvrti, dok je peti, Meksikanac Hirving Lozano.


Idealna postava osmine finala Mundijala u Rusiji je u formaciji 4-2-3-1: Akinfejev - Trippier, Mina, Silva, Rodriguez - De Bruyne, Modrić - Mbappe, Hazard, Willian - Cavani.






kakva dominacija najvećega HR igrača svih vremena...ovim je dokazao da je bez konkurencije najveći...

ma ako messiju ne treba uspjeh s repkom da bude nanjveći svih vremena,LM10 još manje treba polufinale SP za to...

ruse može spasiti samo guzičarska sreća,prekidi i skok igra ala grčka '04 ili sudački poguranac ala južna koreja '02

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 53 Previous  1, 2, 3, 4 ... 28 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum