ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo 2018.

Page 28 of 53 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 40 ... 53  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:28

evo bas sam u nedjelju geldao neke stare utakmice reprezentacije iz one generacije '98...kako je bilo lijepo gledati kad su bilic,jerkan,stimac a kasniej corluka znali napraviti fine solo prodore u stilu modrica i unjeti pomutnju u protivnickim redovima..realno toga danas nema u reprezentaciji....a to nam bas nekako fali

vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:31

ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 10/7/2018, 14:34

vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by scorpion 10/7/2018, 14:37

muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...
Bi! Ona generacija bi pomela ovo svjetsko prvenstvo

_________________
Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:38

muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...
koju utakmicu vjerojatno u grupi jer je tradicija da nam treba vremena da se zalaufamo...ali u kasnijoj fazi bi dobijali...realno i dansku i rusiju pa i engleze jer te repšrezentacije nisu na razini one danske koju smo dobili 3-0,njemacku 3-0,nizozemce 2-1 a i dansnja francuska nema kalsu one francuske iz '98 kada smo vise nesrecom izgubili 2-1
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 10/7/2018, 14:39

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:kalinić je za hrvatsku nogometnu reprezentaciju game over.

bio, odplesao svoje i odjahao u zaborav.

uvijek će ga se spominjati  samo po šup-karti iz reprezentacije.
Tako je...
Zato su vrata Repke otvorena krivokletnicima, lazovima, alkoholičarima sa političkim porukama...
Jebat ga, oni su klan, a Kale je autsajder u tom polusvijetu...
Jedna opaska: znalci nogometa će Kalu zapamtit kao najučinkovitijeg napadača reprezentacije svih vrimena...
A u uvjetima kakvima je tretiran to je uspjeh veći nego osvojene 4 lopovske LP sa lopovskim klubom...
;)

Kalinića će se zaboraviti za maksimalno 5 godina po završetku igračke karijere.


I da , nisi nikakav nogometni znalac,imao sam potrebu ti to istaknuti jasno .
Moj doktore, ti si Kruno Jurčić...
A ja san Tomislav Ivić...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Guest 10/7/2018, 14:40

scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...
Bi! Ona generacija bi pomela ovo svjetsko prvenstvo
Naravno da bi pomela kad su bili bar duplo bolji igrači od ovih danas...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:41

razlika one reprezentacije i ove danas je u tome sto su u onoj reprezentaciji svih deset igraca znali sto ce sa loptom..pa i ladic kao golman koji ej nerjetko znao fintirati protivnicke igrace..a danas znaju oni u napadu i vezni red..bocni i bekovi osim lovrena ponekad..koji zna nesto odigrati..ne znaju..vec nabij ili rjesi se odmah lopte d aje ne izgubis..corluku en racunam jer je vise rezerva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 10/7/2018, 14:42

I Lovren upitan za engkeze,Vrsaljko otpao...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:47

imamo jos jednu slabost koja bi nams e itekako mogla osjetiti u igri kontra engleza..igra glavom..tu osim lovrena,manđukica malo njih zna glavom igrati sto se vidjelo u dosta prilika na utakmicama...pa jebote oni japanci su igrali odlocni glavom a metar i cvajcik su ko i modric...ali bogami su belgijance u dosta duela koji su visi za glavu nadskakali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:49

muckodjubre wrote:I Lovren upitan za engkeze,Vrsaljko otpao...
lovren igra..poznat ej sastav za utakmicu pise u jutarnjem i drugim medijima..donesen je konacni sastav..ne igra vrsaljko samo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 10/7/2018, 14:50

belgijanci su im dali 2 gola glavom...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:55

muckodjubre wrote:belgijanci su im dali 2 gola glavom...
da..ali u dosta duela su i japanci dobili glavom njih..ali jbg...ne mogu svaki...na zalost njih od ona 3 u 10 su dva usla...prvi ej pao iz odbijanca a ne da je ovaj htio zabiti gol glavom...ali cinjenica je da mi moramo spustiti loptu na zemlju...to ej bilo evidentno kroz ova zadnja dva meca..i protiv danaca i protiv rusa..a englezi jso bolje glavom igraju nego igraci ove dviej reprezentacije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by muckodjubre 10/7/2018, 14:57

Pa koliko su im trebali zabiti glavom 5? Iskoristilisu na najbolji nacin svoju ogromnu prednost,skok i visinu za 2 gola

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by vuksadinare 10/7/2018, 14:58

..uglavnom..mozemo dobiti engleze..koji po meni su dobri ali realno nisu igrali bas protiv jakih reprezentacija koje ne bi mogli proc..mi cemo im pti prvo pravo vatreno krstenje..da..od belgije su izgubili malar obje momcadi takorec igrali sa drugom momcadi..i da konacno prvo poluvrijeme odigramo kako spada..a ne da trokiramo...jer ako nam ovi susnu gol,dva...bice tesko vratiti se kasnije...istina vracali smo s ebrzo protiv danaca i rusa...ali pitanje je oce li biti opet treca sreca kako se kaze..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko 10/7/2018, 15:38

scorpion wrote:
Zeko wrote:
scorpion wrote:
Zeko wrote:Slažem se, ovo je ogroman uspjeh, ali neprolazak u finale pokraj ovih smiješnih engleza bio bi, isto tako, ogroman neuspjeh. Baš sam komparirao naše i njihove igrače i realno mi smo na 10 pozicija bolji i to osjetno bolji. Oni su bolji jedino na poziciji lijevog beka, ali na toj su pozicijiu od nas bolje sve reprezentacije koje su bile na ovom SP-u, tak da to nije nimalo zabrinjavajuće.
I ti nekome ideš pričat da piše gluposti? :facepalm  Smiješni englezi? :facepalm :facepalm :facepalm Osjetno smo bolji od engleza na 10 pozicija? :lol:  

Prolazak u finale pored Engleske bi bilo JEBENO IZNENAĐENJE I ČUDO. Ti stvarno nisi normalan lik :coffee
Prolazak u finale pokraj ovih SMIJEŠNIH engleza bila bi normalna stvar dok bi ispadanje od njih bila veća katastrofa nego da smo od Danske ispali. Njima samo treba spustiti loptu na zemlju i oni su k'o muhe bez glave, samo mogu zujati oko lopte. Oni nas mogu dobiti jedino da mi odigramo najkatastrofalniju utakmicu na ovom SP-u, to je utakmica gdje se apsolutno ništa ne pita njih, sve je u našim nogama i glavama, jer to nam je do sada najslabiji protivnik na ovom SP-u.
Stari moj lupetaš na kvadrat. Jesi ti uopće pogledao neku utakmicu Engleske ili lupetaš na pamet zato jer ih ne voliš? A naši i igraju loše cijelo vrijeme, ne vidim zašto bi bolje odigrali protiv Engleske?!

Jedva čekam tvoje upise nakon tekme :trlja
Jesam stari, pogledao sam i ostala mi je u sjećanju utakmica protiv oslabljene Kolumbije koju su dobili na penale na jedvite jade. A mi smo daleko jači od te Kolumbije, a oni su najslabija ekipa na ovom SP-u protiv koje ćemo igrati. Velim ti, utakmica u kojoj apsolutno sve ovisi o nama i mi tu možemo jedino sami sebe pobijediti. Dakle, vidimn da si ti isti k'o i onaj zagorski kreten koji tvrdi da smo sa 10 panjeva došli do polufinala, ti pak veliš da smo sa lošom igrom došli do polufinala. OK, vrijeme je onda da proigramo, ma kakvi god da smo panjevi.  Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by scorpion 10/7/2018, 15:49

fridrih_niche wrote:
scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...
Bi! Ona generacija bi pomela ovo svjetsko prvenstvo
Naravno da bi pomela kad su bili bar duplo bolji igrači od ovih danas...
;)
I ne samo mi. Bilo koja reprezentacija sa onog prvenstva (Hrvatska, Francuska, Engleska, Njemačka, Brazil, Argentina, Nizozemska) bi osvojila ovo prvenstvo bez problema :coffee

_________________
Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by scorpion 10/7/2018, 15:52

Zeko wrote:Jesam stari, pogledao sam i ostala mi je u sjećanju utakmica protiv oslabljene Kolumbije koju su dobili na penale na jedvite jade. A mi smo daleko jači od te Kolumbije, a oni su najslabija ekipa na ovom SP-u protiv koje ćemo igrati. Velim ti, utakmica u kojoj apsolutno sve ovisi o nama i mi tu možemo jedino sami sebe pobijediti. Dakle, vidimn da si ti isti k'o i onaj zagorski kreten koji tvrdi da smo sa 10 panjeva došli do polufinala, ti pak veliš da smo sa lošom igrom došli do polufinala. OK, vrijeme je onda da proigramo, ma kakvi god da smo panjevi.  Basketball
Čmarend je mentalna sirotinja, ali je donekle u pravu. Mi smo sa panjevima u polufinalu. Ovoj reprezentaciji da nema Modrića bi ispala u onoj grupi sa smiješnom Argentinom :coffee

Javit ću ti se poslije tekme sa Engleskom, da mi objasniš gdje je zapelo i ko je kriv za ispadanje ;)

_________________
Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko 10/7/2018, 16:04

scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
vuksadinare wrote:ilikad je bilic majstroski asistirao sukeru za gol u stilu pravog veznjaka...danas nasi bekovi i bocni igraci mogu sanjati da naprave takav potez...jbg ona generacija iz '98 da su danas sa onakvom kvalitetom prosetali bi se do naslova..mogu reci slobodno sa hendikepom na kladari
Ne bi...
Bi! Ona generacija bi pomela ovo svjetsko prvenstvo
Još jedna ovakva nebuloza i postat ćeš forumska luda broj 4.
Svaka im čast, ali vatreni iz '98 ne bi loptom došli do centra, a ovi sadašnji protivnici pretrčali bi kompletno igralište. Takav je otprilike realan odnos u brzini današnje igre i one od prije 20 godina. Iz one generacije u ovoj bi mogao igrati jedino Jarni i to i sada kao 50-godišnjak, ali ne zato kaj bi on mogao trčati s ovima, već zato kaj lošiji igrač od Strinića i Pivarića jednostavno nemreš biti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Zeko 10/7/2018, 16:06

scorpion wrote:
Zeko wrote:Jesam stari, pogledao sam i ostala mi je u sjećanju utakmica protiv oslabljene Kolumbije koju su dobili na penale na jedvite jade. A mi smo daleko jači od te Kolumbije, a oni su najslabija ekipa na ovom SP-u protiv koje ćemo igrati. Velim ti, utakmica u kojoj apsolutno sve ovisi o nama i mi tu možemo jedino sami sebe pobijediti. Dakle, vidimn da si ti isti k'o i onaj zagorski kreten koji tvrdi da smo sa 10 panjeva došli do polufinala, ti pak veliš da smo sa lošom igrom došli do polufinala. OK, vrijeme je onda da proigramo, ma kakvi god da smo panjevi.  Basketball
Čmarend je mentalna sirotinja, ali je donekle u pravu. Mi smo sa panjevima u polufinalu. Ovoj reprezentaciji da nema Modrića bi ispala u onoj grupi sa smiješnom Argentinom :coffee

Javit ću ti se poslije tekme sa Engleskom, da mi objasniš gdje je zapelo i ko je kriv za ispadanje ;)
A ako se ne javiš, kaj bude onda ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by End 10/7/2018, 16:17

U formaciji 4-1-4-1 ispred zadnje linije mjesto je Marcela Brozovića, a ispred njega silovita je četvorka koju čine Ante RebićLuka ModrićIvan Rakitić i Ivan Perišić. Usamljen na poziciji isturenog napadača bit će Mario Mandžukić. Vrata će čuvati Danijel Subašić.


najbolje...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo 2018.  - Page 28 Empty Re: Svjetsko prvenstvo 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 53 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 40 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum