ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 19:47

Jučer Kolinda i Plenkovic o produljenju porodiljnih naknada a jučer te iste žene šalju na tržište rada da meni nedignu plaću

Ima tko radit 

A sad ispada da će im morat dat hrpu para iz proračuna samo da one rađaju više i sad je pitanje jel mi stvarno radimo za istu plaću ili ona radi za ta plaća + porodiljne naknade

E jeftina radna snaga,, je ti moj kurac

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 21:50

Ja sam jučer razgovarao sa ženskom koja je visokoobrazovana, ima odličnu plaću, radi kao konj i do sada je već promijenila nekoliko firmi, zalaže se za trpačinu imigrantima, i ne samo da se zalaže, već je i volontirala 2015. godine u hotelu Porin vikendima i pakirala prtljagu i namirnice za izbjeglice u Grčkoj. Kaže da ih je bilo 20-ak volontera, njih 16 cura i 4 dečka. Neke od tih cura su i dom primile izbjeglice, doduše, uglavnom žene, i to uglavnom pripadnice Jezida. Kaže da su žene najteži materijal za integraciju u zapadno društvo i da je integracija žena praktički nemoguća. Kaže, muški se još nekako i uklope jer savladaju početno nepovjerenje i strah, ali žene se nikako ne mogu uklopiti, pogotovo ne one koje imaju djecu i koje su prošle ratne traume. Istodobno je ljuta na muškarce u Hrvatskoj jer je hodala s trojicom lijenčina i zgubidana koji su živjeli kod nje u stanu, apsolutno ništa nisu radili po cijele dane i koje je ona financirala, dok joj nije pukao film (a pukao joj je film kad je dečku našla nekakav studentski posao, a on je radio svega par dana a onda odlučio da mu je preteško pa se napušio trave i marihuane te još potrošio i njen duhan). Pa kaže da ni dečki u Hrvatskoj neće raditi već uglavnom parazitirati, zbog čega ne osjeća strah od Arapa i crnaca koji nemaju radne navike. Istodobno je cura uvjereni idealist i smatra da bi se svi ljudi na svijetu trebali ujediniti i boriti protiv globalne nepravde, ratova, siromaštva i klimatskih promjena. Ima 28 godina (ili 29?) Uglavnom se kreće u liberalnom društvu vršnjaka od kojih svi ili većina slično misli, puše marihuanu, pare uglavnom troše na putovanja po Europi.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:00

melkior wrote:Ja sam jučer razgovarao sa ženskom koja je visokoobrazovana, ima odličnu plaću, radi kao konj i do sada je već promijenila nekoliko firmi, zalaže se za trpačinu imigrantima, i ne samo da se zalaže, već je i volontirala 2015. godine u hotelu Porin vikendima i pakirala prtljagu i namirnice za izbjeglice u Grčkoj. Kaže da ih je bilo 20-ak volontera, njih 16 cura i 4 dečka. Neke od tih cura su i dom primile izbjeglice, doduše, uglavnom žene, i to uglavnom pripadnice Jezida. Kaže da su žene najteži materijal za integraciju u zapadno društvo i da je integracija žena praktički nemoguća. Kaže, muški se još nekako i uklope jer savladaju početno nepovjerenje i strah, ali žene se nikako ne mogu uklopiti, pogotovo ne one koje imaju djecu i koje su prošle ratne traume. Istodobno je ljuta na muškarce u Hrvatskoj jer je hodala s trojicom lijenčina i zgubidana koji su živjeli kod nje u stanu, apsolutno ništa nisu radili po cijele dane i koje je ona financirala, dok joj nije pukao film (a pukao joj je film kad je dečku našla nekakav studentski posao, a on je radio svega par dana a onda odlučio da mu je preteško pa se napušio trave i marihuane te još potrošio i njen duhan). Pa kaže da ni dečki u Hrvatskoj neće raditi već uglavnom parazitirati, zbog čega ne osjeća strah od Arapa i crnaca koji nemaju radne navike. Istodobno je cura uvjereni idealist i smatra da bi se svi ljudi na svijetu trebali ujediniti i boriti protiv globalne nepravde, ratova, siromaštva i klimatskih promjena. Ima 28 godina (ili 29?) Uglavnom se kreće u liberalnom društvu vršnjaka od kojih svi ili većina slično misli, puše marihuanu, pare uglavnom troše na putovanja po Europi.
Interesantan je taj svijet mladih, uglavnom visokoobrazovanih žena, a istodobno liberalno-komunističkih svjetonazora. Kaže ona, danas imamo tehnologiju i mogućnosti spoznati i upoznati svijet i druge ljude, a svi žele isto; žele biti voljeni, ne žele biti gladni ili bolesni, ne žele siromaštvo i ratove u svom dvorištu, i čak se mogu i složiti s njom. Ali rekao sam joj da njeni ideali ne drže vodu, da se čovječanstvo nikada neće ujediniti osim iz velike nevolje, a da ta nevolja koja bi ih ujedinila bi mogla nepovratno uništiti planet. I da u jednoj bogatoj i demokratskoj Švedskoj postoji vrlo jasna razlika među klasama te da bez obzira na njihov doseg civilizacijskog razvoja, bogati nikad neće dozvoliti srednjoj klasi da postanu kao bogati, niti će srednja klasa dozvoliti nižem sloju da osvoji njihove beneficije. I da u srži svega, a pogotovo svake društvene strukture stoji ne novac ni količina novca, već moć i volja za moći. Tužno me gledala, a meni je došlo da ju zagrlim i poljubim, samo da je bila zgodnija  :( :^0 pig :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:02

Pa sad, nitko normalan se i neboji kontrolirane imigracije nego nekontrolirane invazije pošto smo na tzv balkanskoj ruti tako da ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:09

RayMabus wrote:Pa sad, nitko normalan se i neboji kontrolirane imigracije nego nekontrolirane invazije pošto smo na tzv balkanskoj ruti tako da ono
Da je imigracija kontrolirana, ne bi niti predstavljala problem o kojem bi se pričalo. Drage su te mlade žene, uglavnom razmišljaju srcem, čak i kad imaju mozga.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:11

RayMabus wrote:Pa sad, nitko normalan se i neboji kontrolirane imigracije nego nekontrolirane invazije pošto smo na tzv balkanskoj ruti tako da ono
Problem je što ne možeš spasiti čitav svijet. Nesretne ljudske sudbine, ma koliko bile tragične, utope se u velikim brojevima. A problem imigracije nisu upravo tragične ljudske sudbine, već zakon velikih brojeva.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:12

melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa sad, nitko normalan se i neboji kontrolirane imigracije nego nekontrolirane invazije pošto smo na tzv balkanskoj ruti tako da ono
Da je imigracija kontrolirana, ne bi niti predstavljala problem o kojem bi se pričalo. Drage su te mlade žene, uglavnom razmišljaju srcem, čak i kad imaju mozga.
U suštini razmišlja dušom pošto duša kad se inkarnira prvi organ u koji ulazi je srce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:19

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa sad, nitko normalan se i neboji kontrolirane imigracije nego nekontrolirane invazije pošto smo na tzv balkanskoj ruti tako da ono
Da je imigracija kontrolirana, ne bi niti predstavljala problem o kojem bi se pričalo. Drage su te mlade žene, uglavnom razmišljaju srcem, čak i kad imaju mozga.
U suštini razmišlja dušom pošto duša kad se inkarnira prvi organ u koji ulazi je srce
U suštini je to kvalitetna ženska, šteta što nije zgodnija  :tu
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:26

Pa dobro to je sad prirodni odabir no ni fizička ljepota neznači ništa ako je osoba odbojna tako da ono 

Muški se ionako u životu zaljube tek u par cura a ostalim neigra ništa ako nije zaljubljen bila fizički dobra ili plemenita u duši
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:30

RayMabus wrote:Pa dobro to je sad prirodni odabir no ni fizička ljepota neznači ništa ako je osoba odbojna tako da ono 

Muški se ionako u životu zaljube tek u par cura a ostalim neigra ništa ako nije zaljubljen bila fizički dobra ili plemenita u duši
Stvar je samo u tome što su muški uglavnom vizualna bića, a ta nas površnost obično često dođe glave, barem kad su žene u pitanju, jer duhovna ljepota kod žena je uglavnom obrnuto proporcionalna njihovom fizičkom izgledu  :_|
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:35

melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa dobro to je sad prirodni odabir no ni fizička ljepota neznači ništa ako je osoba odbojna tako da ono 

Muški se ionako u životu zaljube tek u par cura a ostalim neigra ništa ako nije zaljubljen bila fizički dobra ili plemenita u duši
Stvar je samo u tome što su muški uglavnom vizualna bića, a ta nas površnost obično često dođe glave, barem kad su žene u pitanju, jer duhovna ljepota kod žena je uglavnom obrnuto proporcionalna njihovom fizičkom izgledu  :_|
Nema ti tu baš pravila 

Ili se zaljubio ili ne 

Neće ni lipotica proć ako ovome nije napeta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 22:50

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa dobro to je sad prirodni odabir no ni fizička ljepota neznači ništa ako je osoba odbojna tako da ono 

Muški se ionako u životu zaljube tek u par cura a ostalim neigra ništa ako nije zaljubljen bila fizički dobra ili plemenita u duši
Stvar je samo u tome što su muški uglavnom vizualna bića, a ta nas površnost obično često dođe glave, barem kad su žene u pitanju, jer duhovna ljepota kod žena je uglavnom obrnuto proporcionalna njihovom fizičkom izgledu  :_|
Nema ti tu baš pravila 

Ili se zaljubio ili ne 

Neće ni lipotica proć ako ovome nije napeta
I to stoji. Postoje ljepotice koje ti jednostavno ne leže. Jednostavno ne možeš s njima biti na istoj valnoj duljini. Samo što muško uglavnom reagira na prvu, odnosno reagira na žensku koja je fizički lijepa. Doduše, postoje i različiti tipovi fizičke ljepote. Obično na temelju ljudskog izgleda čovjek nesvjesno donosi sudove i uglavnom započinjemo razgovor s takvom osobom nastojeći da nam ta osoba potvrdi naše (podsvjesne) sudove o njoj. I da, najčešće se razočaramo. Nije stvar u tome da s ružnom neće biti na istoj valnoj duljini, nego je stvar u tome da će uvijek prvo pristupiti lijepoj (nadajući se kompatibilnosti s njom) što je u stvari nepravedno. To što ženska izgleda kao Luka Modrić i što imaš dojam da razgovaraš s pingvinom ne znači da cura nije anđeo. To je u stvari tužno jer ženska je sjajna osoba, vrlo draga, ljubazna i nesebična, živi i radi punim plućima, iskreno, strastveno i otvoreno do kraja, bez kalkulacija. Fucking Luka Modrić s naočalama. Priroda je ponekad, gadna Božja poruga spram postojanja samog.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:51

Kreće se u lošem društvu 

Tip lika kojeg ona traži nepuši marihuanu a od pomisli da ženska puši to diže mu se kosa na glavi 

Odma odjeb kao buduća partnerica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 22:57

RayMabus wrote:Kreće se u lošem društvu 

Tip lika kojeg ona traži nepuši marihuanu a od pomisli da ženska puši to diže mu se kosa na glavi 

Odma odjeb kao buduća partnerica
Ona traži patrijaharnog muškog 

Nekog tko radi i brine se za djecu 

No upravo oni imaiu rendgenske naočale za tip ženske za koju misle da će biti ok majka 


Trava i odgoj djece 

Prekriži 


Imaju vrlo stroga pravila u odabiru
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by prckov Wed 4 Jul - 23:08

Bog nas je ovlastio da muškarci više ne smiju izlaziti iz kuće, osim uz izričitu privolu žene - supruge ili majke. Ne smiju sami putovati, obitelj odlučuje hoće li se školovati ili ženiti, i za koga. U javnosti se smiju pojavljivati samo u crnim vrećama. Ne, baš me briga što ti je vruće. Ne znaš hodati u tome? Naučit ćeš. Jasno, ne smiju voziti auto, uopće ne smiju iz kuće bez žene.

svasta je ova udrobila ovdje
kakve veze ima bliski istok i njihova kultura sa hrvatskom
kad se raspolaze sa poluistinama i lazima kao temeljem i jos si uz to malo glup onda napises ovaj tekst

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by prckov Wed 4 Jul - 23:09

claire wrote:Aha.
Kako vi kazete i vas Bog, navodno muskarac.
:-D
naravno da je musko
da je zensko uvalio bi nama da radamo :D
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 23:14

prckov wrote:Bog nas je ovlastio da muškarci više ne smiju izlaziti iz kuće, osim uz izričitu privolu žene - supruge ili majke. Ne smiju sami putovati, obitelj odlučuje hoće li se školovati ili ženiti, i za koga. U javnosti se smiju pojavljivati samo u crnim vrećama. Ne, baš me briga što ti je vruće. Ne znaš hodati u tome? Naučit ćeš. Jasno, ne smiju voziti auto, uopće ne smiju iz kuće bez žene.

svasta je ova udrobila ovdje
kakve veze ima bliski istok i njihova kultura sa hrvatskom
kad se raspolaze sa poluistinama i lazima kao temeljem i jos si uz to malo glup onda napises ovaj tekst
I to sutra dovedi u kuću

Ludo niti jebi niti doma vodi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by prckov Wed 4 Jul - 23:16

metilda wrote:jel itko od vas čitao Ibsena?
žene vladaju muškarcima od kad nas je Bog stvorio. :P
ma taj odnos je uglavnom bio simbioticki
di su uglavnom zene upravljale iz prikrajka uz obostrani interes i korist
sad se to pokusava prikazat kao opresija zena uz pomoc leftardske ideologije
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by prckov Wed 4 Jul - 23:18

RayMabus wrote:
prckov wrote:Bog nas je ovlastio da muškarci više ne smiju izlaziti iz kuće, osim uz izričitu privolu žene - supruge ili majke. Ne smiju sami putovati, obitelj odlučuje hoće li se školovati ili ženiti, i za koga. U javnosti se smiju pojavljivati samo u crnim vrećama. Ne, baš me briga što ti je vruće. Ne znaš hodati u tome? Naučit ćeš. Jasno, ne smiju voziti auto, uopće ne smiju iz kuće bez žene.

svasta je ova udrobila ovdje
kakve veze ima bliski istok i njihova kultura sa hrvatskom
kad se raspolaze sa poluistinama i lazima kao temeljem i jos si uz to malo glup onda napises ovaj tekst
I to sutra dovedi u kuću

Ludo niti jebi niti doma vodi
pa longi to se ne vodi kuci
zato tako i pise
il je lezba
uglavnom uvjek u pozadini ima some story :D
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by RayMabus Wed 4 Jul - 23:20

Ima brajo takvih puno 

Zato san se maka od njih 

AJDE ODJEBI U SKOKOVIMA 

Nađi budalu koja ćete trpit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by melkior Wed 4 Jul - 23:20

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:Bog nas je ovlastio da muškarci više ne smiju izlaziti iz kuće, osim uz izričitu privolu žene - supruge ili majke. Ne smiju sami putovati, obitelj odlučuje hoće li se školovati ili ženiti, i za koga. U javnosti se smiju pojavljivati samo u crnim vrećama. Ne, baš me briga što ti je vruće. Ne znaš hodati u tome? Naučit ćeš. Jasno, ne smiju voziti auto, uopće ne smiju iz kuće bez žene.

svasta je ova udrobila ovdje
kakve veze ima bliski istok i njihova kultura sa hrvatskom
kad se raspolaze sa poluistinama i lazima kao temeljem i jos si uz to malo glup onda napises ovaj tekst
I to sutra dovedi u kuću

Ludo niti jebi niti doma vodi
pa longi to se ne vodi kuci
zato tako i pise
il je lezba
uglavnom uvjek u pozadini ima some story :D
A dobro, ne dramite, žena je pisala hipotetski, s osvrtom na stanje u Saudijskoj Arabiji. Teoretski to znači da se ona u stvari protivi, khm... imigraciji?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih  - Page 2 Empty Re: Prvo su par tisuća godina muškarci maltretirali nas, a sad ćemo mi njih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum