ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 09:38

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:a, 
jo ne verujen da to gre tako;
riči nisu na vridnosti...
Jesu, u određenoj zakonom reguliranoj domeni :)
sinoć sun demonstrativno zaspo ka sun ovo prečito
Da, da :)
Mislila sam na Zamp i autorska prava.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 09:48

U današnjoj sreći uživaću danas. Sreća nije dragocenost koja se čuva u škrinjici. Ona nije vino koje se ostavlja da stari u vrču. Sreća ne može biti sačuvana za sutra. Ona se mora i saditi i žnjeti istog dana, i od ovog časa tako ću i postupati. Smehom ću se obraćati svem svetu. I zahvaljujući mom smehu, sve stvari biće svedene na svoju pravu meru. Smejaću se svojim promašajima, i oni će nestati u oblacima mojih novih snova; smejaću se i svojim postignućima, i oni će se svesti na svoju pravu vrednost. Smejaću se zlu i ono će ostati neokušano; smejaću se i dobroti, i ona će cvetati i davati plodove u izobilju. Svaki dan nosiće u sebi trijumf jedino kad moji osmesi izmame osmehe i na licima drugih; i to ću činiti iz sebičnosti, jer oni na koje se mrštim oni su koji ne kupuju moju robu. Smehom ću se obraćati svem svetu. Od ovog časa, samo će znoj rositi moje oči, jer suze tuge, samoprebacivanja ili osujećenosti nemaju nikakvu vrednost na tržnici; dok, opet, za svaki osmeh može se u zamenu dobiti zlato, kao i što svaka ljubazna reč, izgovorena iz srca, može sagraditi palatu. Nikada neću sebi dopustiti da postanem toliko važan, toliko mudar, toliko dostojanstven, ni toliko moćan, da bih zaboravio da se nasmejem samom sebi i svom svetu. U tom pogledu, uvek ću ostati poput deteta, jer mi je samo kao de-tetu moguće da odozdo posmatram ljude; i sve dotle dok ljude budem posmatrao odozdo, neću odrasti toliko da bi mi postelja postala prekratka. Smehom ću se obraćati svem svetu. I sve dotle dok budem umeo da se smejem, neću biti ni siromah. Smeh je, dakle, jedan od najvećih darova prirode, i ja više ne nameravam da ga rasipam. Jedino uz smeh i sreću mogu biti uspešan. Jedino uz smeh i sreću mogu uživati u plodovima svog mukotrpnog rada. Da nije tako, daleko bi bolje bilo pretrpeti neuspeh, jer sreća je vino koje ukus jela čini odličnijim. Da bih uživao u svom uspehu moram biti sretan, i smeh će biti devojče koje me poslužuje. I biću sretan. I biću uspešan. I biću najveći trgovac koga je svet ikad upoznao.




Og Mandino
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 09:49

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:a, 
jo ne verujen da to gre tako;
riči nisu na vridnosti...
Jesu, u određenoj zakonom reguliranoj domeni :)
sinoć sun demonstrativno zaspo ka sun ovo prečito
Da, da :)
Mislila sam na Zamp i autorska prava.

moja mi nužnost iskrenosti govori da vam moram ukazati na činjenicu da su vaša nadmudrivanja postala dosadna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 09:56

metilda wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:a, 
jo ne verujen da to gre tako;
riči nisu na vridnosti...
Jesu, u određenoj zakonom reguliranoj domeni :)
sinoć sun demonstrativno zaspo ka sun ovo prečito
Da, da :)
Mislila sam na Zamp i autorska prava.

moja mi nužnost iskrenosti govori da vam moram ukazati na činjenicu da su vaša nadmudrivanja postala dosadna
Smej se, smej :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:00

mativka wrote:
metilda wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Jesu, u određenoj zakonom reguliranoj domeni :)
sinoć sun demonstrativno zaspo ka sun ovo prečito
Da, da :)
Mislila sam na Zamp i autorska prava.

moja mi nužnost iskrenosti govori da vam moram ukazati na činjenicu da su vaša nadmudrivanja postala dosadna
Smej se, smej :)
Svi smo mi trgovci, bez obzira na poziv ili na profesiju. Ali, pre svega, ono što moramo jeste da sebe prodamo sebi, kako bismo mogli spoznati ličnu sreću i steći duševni mir. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:06

za kica koji šuti i abena koji sumnja u Mali dom:

Denkverbot - Page 38 537827afa6c2a03d84bc16807996e4e6
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:06

metilda wrote:
kic wrote:
zašto sumljaš

zato što si ti izbjegao direktan komentar, a ja već odavno ne pratim ništa na vip-u, deda mi je ostao u pamćenju kao onaj kontra svega
nego reci što ti misliš o crnim izbjeglicama u europi?
baš tvoje mišljenje.. ja imam ručak od jučer i napravila sam štrudlu, imam vremena za čitanje

ne znam što bih novo rekao, mislim da je pitanje izbjeglica jedan proces koji se ne može kontrolirati, rat u srednjoj bosni je započeo zbog izbjeglica, Srbi su osvojili Jajce i sve sa sjevera slilo u Lašvansku dolinu, i napetosti su pukle jer Muslimani nisu znali gdje će sa svojim izbjeglicama pa su išli tjerati svoje susjede..

zato je u samom uzroku stvari uvijek atila nekako točan, Zapad su ti Srbi u ovom slučaju, oni su počeli sukobe u Sjevernoj Africi i na Bliskom istoku..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:08

metilda wrote:za kica koji šuti i abena koji sumnja u Mali dom:

Denkverbot - Page 38 537827afa6c2a03d84bc16807996e4e6

appeal to emotion, gay

a da prošetaš ulicom i naletiš na 5 crnaca, okreće li se želudac i krunica?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:09

kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
zašto sumljaš

zato što si ti izbjegao direktan komentar, a ja već odavno ne pratim ništa na vip-u, deda mi je ostao u pamćenju kao onaj kontra svega
nego reci što ti misliš o crnim izbjeglicama u europi?
baš tvoje mišljenje.. ja imam ručak od jučer i napravila sam štrudlu, imam vremena za čitanje

ne znam što bih novo rekao, mislim da je pitanje izbjeglica jedan proces koji se ne može kontrolirati, rat u srednjoj bosni je započeo zbog izbjeglica, Srbi su osvojili Jajce i sve sa sjevera slilo u Lašvansku dolinu, i napetosti su pukle jer Muslimani nisu znali gdje će sa svojim izbjeglicama pa su išli tjerati svoje susjede..

zato je u samom uzroku stvari uvijek atila nekako točan, Zapad su ti Srbi u ovom slučaju, oni su počeli sukobe u Sjevernoj Africi i na Bliskom istoku..

o Histose, da Srbi počeli sukobe u sjevernoj africi i na bliskom istoku?.. kicinjo jesi ti pri sebi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:10

kic wrote:
metilda wrote:za kica koji šuti i abena koji sumnja u Mali dom:

Denkverbot - Page 38 537827afa6c2a03d84bc16807996e4e6

appeal to emotion, gay

a da prošetaš ulicom i naletiš na 5 crnaca, okreće li se želudac i krunica?

zašto je pola teme postalo gay?
ja bih željela jedno malo mulatsko unuče...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:14

metilda wrote:
kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
zašto sumljaš

zato što si ti izbjegao direktan komentar, a ja već odavno ne pratim ništa na vip-u, deda mi je ostao u pamćenju kao onaj kontra svega
nego reci što ti misliš o crnim izbjeglicama u europi?
baš tvoje mišljenje.. ja imam ručak od jučer i napravila sam štrudlu, imam vremena za čitanje

ne znam što bih novo rekao, mislim da je pitanje izbjeglica jedan proces koji se ne može kontrolirati, rat u srednjoj bosni je započeo zbog izbjeglica, Srbi su osvojili Jajce i sve sa sjevera slilo u Lašvansku dolinu, i napetosti su pukle jer Muslimani nisu znali gdje će sa svojim izbjeglicama pa su išli tjerati svoje susjede..

zato je u samom uzroku stvari uvijek atila nekako točan, Zapad su ti Srbi u ovom slučaju, oni su počeli sukobe u Sjevernoj Africi i na Bliskom istoku..

o Histose, da Srbi počeli sukobe u sjevernoj africi i na bliskom istoku?.. kicinjo jesi ti pri sebi?

ne idu tebi usporedbe vidim-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:17

kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
zašto sumljaš

zato što si ti izbjegao direktan komentar, a ja već odavno ne pratim ništa na vip-u, deda mi je ostao u pamćenju kao onaj kontra svega
nego reci što ti misliš o crnim izbjeglicama u europi?
baš tvoje mišljenje.. ja imam ručak od jučer i napravila sam štrudlu, imam vremena za čitanje

ne znam što bih novo rekao, mislim da je pitanje izbjeglica jedan proces koji se ne može kontrolirati, rat u srednjoj bosni je započeo zbog izbjeglica, Srbi su osvojili Jajce i sve sa sjevera slilo u Lašvansku dolinu, i napetosti su pukle jer Muslimani nisu znali gdje će sa svojim izbjeglicama pa su išli tjerati svoje susjede..

zato je u samom uzroku stvari uvijek atila nekako točan, Zapad su ti Srbi u ovom slučaju, oni su počeli sukobe u Sjevernoj Africi i na Bliskom istoku..

o Histose, da Srbi počeli sukobe u sjevernoj africi i na bliskom istoku?.. kicinjo jesi ti pri sebi?

ne idu tebi usporedbe vidim-

za to su krive nule i ništice.. smejem se još od njih.. a ti si preozbiljan... šta ja imam protiv srba i subašića.. ništa.. usporedba ti ne stoji, samo je obična provokacija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:20


zašto odmah neko ograđivanje: nemam ništa protiv xy

samo objašnjavam proces, izbjeglice su natrpane u Srednju Bosnu koje su bile nekompatibilne sa stanovništvom koje je tamo skupa živjelo tj pridonijelo je nervozi i da se jedna strana osjećala jačom i bila pod pritiskom da traži rješenje kroz silu protiv Hrvata, a faktor koji je sve to prouzrokovao se zovu SRBI
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:24


sve je pitanje grupne psihologije, većina u pravilu ne trpi nekompatibilnu manjinu, a ako bijelci postanu manjina-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:33

kic wrote:
zašto odmah neko ograđivanje: nemam ništa protiv xy

samo objašnjavam proces, izbjeglice su natrpane u Srednju Bosnu koje su bile nekompatibilne sa stanovništvom koje je tamo skupa živjelo tj pridonijelo je nervozi i da se jedna strana osjećala jačom i bila pod pritiskom da traži rješenje kroz silu protiv Hrvata, a faktor koji je sve to prouzrokovao se zovu SRBI

čitam da je violeta srpkinja.. optužuješ li ti nju zbog postupaka srba u srebrenici.. sigurno nisi.. optužuješ jednu masu koja je bila indoktrinirana i koja je uglavnom u alkoholiziranom stanju činila zločine... ali i dalje ne vidim poveznicu između srba i crnaca u malom domu... jednostavno ti nije sjelo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 10:34

kic wrote:
sve je pitanje grupne psihologije, većina u pravilu ne trpi nekompatibilnu manjinu, a ako bijelci postanu manjina-

pa ako postanu manjina slijedit će propise većine jer bijelci su uglavnom gay  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 10:37


koja violeta sad? teta violeta s wc-papira?

ne optužujem sve Srbe, točnije bi bilo reći njihova vojska+paravojska, ali ako govorimo u terminima: crnci, bijelci, onda zašto ne Srbi, Muslimani, Hrvati..

usporedio sam Srbe i Zapad, joj dosta, najbolje ne pričati o grupnim odrednicama vidim..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 11:07

kic wrote: izbjeglice su natrpane u Srednju Bosnu koje su bile nekompatibilne sa stanovništvom koje je tamo skupa živjelo tj pridonijelo je nervozi i da se jedna strana osjećala jačom i bila pod pritiskom da traži rješenje kroz silu protiv Hrvata, a faktor koji je sve to prouzrokovao se zovu SRBI

Pa i ne baš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 11:08

Speare Shaker wrote:
kic wrote: izbjeglice su natrpane u Srednju Bosnu koje su bile nekompatibilne sa stanovništvom koje je tamo skupa živjelo tj pridonijelo je nervozi i da se jedna strana osjećala jačom i bila pod pritiskom da traži rješenje kroz silu protiv Hrvata, a faktor koji je sve to prouzrokovao se zovu SRBI

Pa i ne baš.

Mislim, ja znam da je to objašnjenje dosta popularno među mainstream povjesničarima i tzv. intelektualcima tipa novinara i sličnih, ali jednostavno ne drži vodu kada se malo dublje analiziraju stvari. Problem je u tome da je mnogima to mission impossible.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/7/2018, 11:14

I nije problem u izbjeglicama samim, nego u određenoj kategoriji izbjeglica koji su došli sa određenom agendom.
Naime, ja nisam primjetio, a ne znam je li itko primjetio kako su se izbjeglice koji su pripadnici određenog religijskog i kulturološkog kruga sasvim dobro uklopili u europska društva iz jednostavnog razloga jer su došli u sredinu sa religijskim i kulturološkim obilježjima sličnim onima kojima i sami pripadaju.
Problem postoji sa radikalnim islamistima koji trenutno prevladavaju u toj religiji iz hrpe razloga o kojima sad ne bih, bar ne detaljnije, a koji se ne samo nisu u stanju uklopiti u europski i općenito zapadni kulturološki krug nego teže njegovom uništenju i ili barem podređenju onom vlastitom i jasno je da se zapravo niti ne žele uklopiti u zapadna društva.
Dakle, nisu sve izbjeglice iste, kao što nisu niti svi crnci isti, žene, Hrvati, Srbi, BiH muslimani... lako je nastaviti niz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/7/2018, 11:17


ajmo sve svalit na ekstremiste da
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum