ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by RayMabus 6/17/2018, 02:06

Imam ćuka u glavi, radi ćuk ćuk ćuk

Inteligencija ti baš neigra kad si u reaktivnom umu 

Netrpim baš svačija sranja vječno, imam ogromnu toleranciju no kad je prijeđeš nazad ti više nema

RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by RayMabus 6/17/2018, 02:11

Inteligentan sam, izbjegavam žene čitaj probleme 

Zaobilaženje u širokom luku, to tek tamo srednje četrdesete naći nešto da mi pravi društvo pod stare dane 

Dosta muških to tako napravi, izbjegavaju ih i onda tek tako tu negdje u srednjim četrdesetima nađe nešto da mu pravi društvo pod stare dane 

Najinteligentniji ljudi koliko ja vidim 

Nikome loše nisu napravili, čisti su
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by RayMabus 6/17/2018, 04:13

Baš nešto razmišljam pa sam doša do zaključka da se ja nikad nisam zaljubija u žensku stariju od npr 23 godine

Znači ako nije to tj brak iz ljubavi onda ostaje brak iz interesa no kad proučiš šta bi to moglo biti onda sex , potomstvo, lova tj ekonomija te društvo uopće nisu dovoljno dovoljni da bi ti uša u brak sa nekom ženskom koju ne voliš ( može bit simpatična draga ali nije to ljubav jer obično sviđanje nije baš dovoljno da bude jak razlog za brak)

I onda skužiš zašto ima toliko samaca a na brak se odluče tek u četrdesetim godinama, u biti briga za njega samog jest poticaj za brak tj da nađe neku i tu mu onda stavke sex i potomstvo su manje bitni a lova tj ekonomija i društvo više 

Ali zanimljiv mehanizam
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by Guest 6/17/2018, 10:39

RayMabus wrote:Baš nešto razmišljam pa sam doša do zaključka da se ja nikad nisam zaljubija u žensku stariju od npr 23 godine

Znači ako nije to tj brak iz ljubavi onda ostaje brak iz interesa no kad proučiš šta bi to moglo biti onda sex , potomstvo, lova tj ekonomija te društvo uopće nisu dovoljno dovoljni da bi ti uša u brak sa nekom ženskom koju ne voliš ( može bit simpatična draga ali nije to ljubav jer obično sviđanje nije baš dovoljno da bude jak razlog za brak)

I onda skužiš zašto ima toliko samaca a na brak se odluče tek u četrdesetim godinama, u biti briga za njega samog jest poticaj za brak tj da nađe neku i tu mu onda stavke sex i potomstvo su manje bitni a lova tj ekonomija i društvo više 

Ali zanimljiv mehanizam
Zanimljivo..prvi puta da neki moshkija prizna da se nije zaljubio u nes starije od 23 godine..
sto je to zaljubljenost,a st oljubav.

Vidis curu..karikiram..19 godina,sva je ispolirana,bas tvoj tip,lijepa i prezgodna..jos ima u ocima odredjenu dozu neke nepokvarenosti,neproracunatosti,podsjeca te na nesto dobro,za cim ti geni ginu..ne znas sto,ali vuce te toj curi..ti si tu..negdje 40tak, gledas je a filmovi ti se odvrcu munjevitom brzinom pred ocima..odrastanje,pubertet,prvi stidljivi pogledi prema nekoj simpatiji..cista nepokvarena neukaljana emocija..
znas,prestar si za nju,razliciti filmovi se vrte,vuce te ono nes,a ides dalje..trazis si primjerenu osobu,jer znas da ono nece funkcionirati,bar ne na duze..susreces primjerenu osobu.,slicni INTERESI,pogledi na rjesavanje problema..cisto pragmaticno ulazis u taj odnos,bez emocija..nadjes se kako u odredjenim trenucima se mrzis i prezires,a tu osobu ne mos smisliti niti pogledati..u mislima ti se vrti ona mlada i cista,neukaljana cura neukaljanih osjecaja..bez teznji materijalizmu..

Poanta jest da tu i nisu bitne same godine kao godine,nego sto ta cura simbolizira..sve sto vec navedoh,a ti Longi patis za takvom osobom,odnosno tim osobinama..nazalost,cure prolaze isto sto i mi,postaju proracunate,hladne,egu svom naklonjene,sebicne i bezosjecajne..

Pravimo neki mlaki kompromis samo da sve funkcionira..Longi 99% ljudi tako zivi..
mos i naci neku curu,stariju,kao ja..iz neke zabiti u nekoj zabitnoj drzavi..i nadati se da jos ima u njoj nekih osobina,koje nam kod starki tako nedostaju,a ako ih nadjes,bar dio,onda ih ozivi i odrzavaj ih...ima tu i tvoje odgovornosti u tome..
samo se mrdni iz svog habitata i pogledaj sire..

Ma yebo ti Dr. Philla...koji sam ja preyebeni sajkolog.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by prckov 6/17/2018, 11:14

pismejker wrote:ehmm..sto retji..ako zenu filas gudizima,osiguras joj prilicano udoban zivot,bogomdano je seksualno zadovoljavas i tu i tamo malo tepas i mazis,ne moras se bojati da ce vrsiti nasilje nad tebom
etoc..Rujka i ja se dosad savrseno nadopunjavamo,i prilicno pazimo na svoje korake..yerbo,veza nije samo uzimanje i davanje,nego i dobronamjerno taktiziranje..nadalje,bitne stvari i strategija se rade udvoje..
Ono curi/zeni moras dati viziju stabilnosti i sigurnosti na duge staze..

i vice versa..ako obje strane to kuze,sve ostalo je vro jednostavno i opusteno..
ti si momak ofulo mjesto
trebas ic na seks i veze i otvorit temu - "falite me usta moja"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by prckov 6/17/2018, 11:19

RayMabus wrote:


ŽENSKA mreža Hrvatske zatražila je u subotu od vlade da iz javnog savjetovanja povuče Nacrt prijedloga izmjena i dopuna Kaznenog zakona, te ga uskladi s odredbama Konvencije Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji, tzv. Istanbulske konvencije.
"Ženska mreža Hrvatske smatra nedopustivim što je Nacrt prijedloga izmjena i dopuna Kaznenog zakona lišen harmonizacije s odredbama Konvencije Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji", upozoravaju u priopćenju.
Napominju kako je 30. svibnja otvorena, a 14. lipnja zatvorena javna rasprava o nacrtu tog zakonskog prijedloga, da je Hrvatska potpisala Konvenciju još 22. siječnja 2013., a ratificirala 13. travnja ove godine, dok je 13. lipnja Vijeću Europe položena isprava o ratifikaciji.
"Činjenica da će Konvencija za Hrvatsku stupiti na snagu 1. listopada ove godine ne može biti opravdanje za propuštanje usklađivanja Kaznenog zakona s odredbama Konvencije, koja nasilje nad ženama definira kršenjem ljudskih prava žena i čiji je cilj i svrha ukidanje muškog nasilja prema ženama, kao i njegovog najučestalijeg pojavnog oblika - nasilja u obitelji", ističu u Ženskoj mreži.

Upozoravaju da Kazneni zakon sadrži odredbe koje ne prepoznaju strukturalnu narav nasilja prema ženama i djevojčicama, kao ni njihove uzroke što je, tvrde, prepreka ostvarivanju zaštite temeljnih prava žena i efikasnoj prevenciji nasilja prema ženama i nasilja u obitelji.
Navode i da Konvencija postavlja civilizacijske standarde u području seksualnog nasilja, pa neophodnim smatraju da se kaznena djela kao što su silovanje, uhođenje i seksualno uznemiravanje drukčije zakonski urede. Među obvezama koje proizlaze iz Konvencije, dodaju, je i uređenje kaznenog djela silovanja kao zločina protiv spolne slobode, kojeg određuje isključivo izostanak pristanka žrtve, a ne i primjena sile počinitelja zločina.
"Definiranje nasilja nad ženama, kao kršenja ljudskih prava, civilizacijski je doseg našeg doba. Ženska mreža Hrvatske zahtijeva povlačenje Nacrta prijedloga izmjena i dopuna Kaznenog zakona iz javnog savjetovanja i zahtjeva da se bez odgode izvrši njegovo usklađivanje sa odredbama Konvencije Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji", zaključuju u Ženskoj mreži Hrvatske.




i ove nakaze dobijaju lovu od poreznika za ovo smece sto su izasrale
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by Guest 6/17/2018, 11:20

prckov wrote:
pismejker wrote:ehmm..sto retji..ako zenu filas gudizima,osiguras joj prilicano udoban zivot,bogomdano je seksualno zadovoljavas i tu i tamo malo tepas i mazis,ne moras se bojati da ce vrsiti nasilje nad tebom
etoc..Rujka i ja se dosad savrseno nadopunjavamo,i prilicno pazimo na svoje korake..yerbo,veza nije samo uzimanje i davanje,nego i dobronamjerno taktiziranje..nadalje,bitne stvari i strategija se rade udvoje..
Ono curi/zeni moras dati viziju stabilnosti i sigurnosti na duge staze..

i vice versa..ako obje strane to kuze,sve ostalo je vro jednostavno i opusteno..
ti si momak ofulo mjesto
trebas ic na seks i veze i otvorit temu - "falite me usta moja"
ne biti djelozan.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by prckov 6/17/2018, 11:30

-je li krsenje zenskih prava kad ih zena nalupa, ogovara, izrugiva i okrece druge protiv nje?
-je li krsenje djecijih prava kad zene tuku djecu (jer u daleko vecem broju to upravo one rade, ukljucujuci i ubistva djece)
-jel postoji krsenje muskih prava kad je izlozen nasilju ili radi nacela ravnopravnosti - ne postoji?
-istovremeno nasilje cine zene u skoro istom procentu ko muskarci, ali nekim cudom uvest cemo u zakon da nasilje ima iskljucivo kurac, nasilje subjekata sa pizdom ne postoji
-nasilje prema djevojcicama? Pa kad su ove nakaze zadnji put imale djecu u srednjoj skoli da im ispricaju ko je nasilan prema djevocicama? Bice nikad, jer to brale niko nece ni da jebe a kamoli pravi djecu. Zato i seru
-i na kraju silovanje je ako zena nije dala pristanak, tj nije rekla e sad me mozes jebat nego sutila. Dakle svaka zena te moze tuzit za silovanje kad god joj se pizda digne bez obzira je li nasilja bilo i bez obzira sto je pristala na sex. Uz metoo sjebe ti zivot dok si reko pristanak, totalna kontrola. Pa ni robovi nisu bili u takvom polozaju

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by prckov 6/17/2018, 11:33

pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:ehmm..sto retji..ako zenu filas gudizima,osiguras joj prilicano udoban zivot,bogomdano je seksualno zadovoljavas i tu i tamo malo tepas i mazis,ne moras se bojati da ce vrsiti nasilje nad tebom
etoc..Rujka i ja se dosad savrseno nadopunjavamo,i prilicno pazimo na svoje korake..yerbo,veza nije samo uzimanje i davanje,nego i dobronamjerno taktiziranje..nadalje,bitne stvari i strategija se rade udvoje..
Ono curi/zeni moras dati viziju stabilnosti i sigurnosti na duge staze..

i vice versa..ako obje strane to kuze,sve ostalo je vro jednostavno i opusteno..
ti si momak ofulo mjesto
trebas ic na seks i veze i otvorit temu - "falite me usta moja"
ne biti djelozan.. :clown
sta ti to znaci gospon falite me usta moja 
jebote momak ti kad krenes srat nemas kocnice, useres i prugu i sefa stanice
bude li ti bhar malo neugodno :D
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by RayMabus 6/17/2018, 11:46

Ja samo znam da meni brak iz interesa igra tek tamo oko četrspete pa nadalje

Nije ni čudo šta muški neće da se žene jer sex, potomstvo, lova tj ekonomija te društvo tj razgovor sa tom ženskom nisu dovoljno dovoljni razlozi za brak
RayMabus
RayMabus

Posts : 175657
2014-04-11


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by prckov 6/17/2018, 11:53

kaja wrote:
Noor wrote:tuke misle da nasilje ima spol
to sto zele treba nadograditi u zakonsku regulativu, ali bez predznaka spola, a to su mogle zahtijevati i prije ratifikacije, jer u protivnom to je diskriminacija 1/1

ocekujem ocitovanje forumske grevio centrale, sigurno ce nesto pametno i smisleno...u revijalnom tonu
Evo, odmah. 
Ovdje si glavna tuka ti to je evidentno. Evo zašto..
Nasilje nema spol ali ovdje nije riječ o njemu opcenito, nasilja ima puno vrsta.
Riječ je obiteljskom i seksualnom nasilju , to su dva oblika rodno uvjetovanog nasilja , vise od 90% slučajeva žrtve su zene , sto potvrđuju i podaci mup-a. U prvom slučaju odrasle zene u drugom zene do 20-30 godina i maloljetne osobe .
Dakle da, u ovom nasilju postoji spol sto govori visoki postotak žrtve i počinitelja i njihov spol.
Sad nastavi kuhati čuspajz..
jedina tuka si ti
i to se svojski trudis da dokazes
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by Šandor Winnetou 6/17/2018, 12:49

Sora wrote:Noor 
Ajd ti zeno nadi lijepo sebi kurca 
I ne davi tu postene komentatorice ko ja i Kaja 
Ti si tako svadljiva da vidim kaj ti fali 
Džemper mali no 

Prestani vise s tim svađanjem, na jednu rijec MORA BITI TVOJIH DESET 
JRBI SE VISE
kaji je baš za pohvalu kad je vežu uz tebe ili kad je ti sebi uz bok stavljaš, nema veće antireklame od toga
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by Guest 6/17/2018, 12:51

prckov wrote:-je li krsenje zenskih prava kad ih zena nalupa, ogovara, izrugiva i okrece druge protiv nje?
-je li krsenje djecijih prava kad zene tuku djecu (jer u daleko vecem broju to upravo one rade, ukljucujuci i ubistva djece)
-jel postoji krsenje muskih prava kad je izlozen nasilju ili radi nacela ravnopravnosti - ne postoji?
-istovremeno nasilje cine zene u skoro istom procentu ko muskarci, ali nekim cudom uvest cemo u zakon da nasilje ima iskljucivo kurac, nasilje subjekata sa pizdom ne postoji
-nasilje prema djevojcicama? Pa kad su ove nakaze zadnji put imale djecu u srednjoj skoli da im ispricaju ko je nasilan prema djevocicama? Bice nikad, jer to brale niko nece ni da jebe a kamoli pravi djecu. Zato i seru
-i na kraju silovanje je ako zena nije dala pristanak, tj nije rekla e sad me mozes jebat nego sutila. Dakle svaka zena te moze tuzit za silovanje kad god joj se pizda digne bez obzira je li nasilja bilo i bez obzira sto je pristala na sex. Uz metoo sjebe ti zivot dok si reko pristanak, totalna kontrola. Pa ni robovi nisu bili u takvom polozaju
opet se bunis..ima da se pokoris zenama..doli na koljena..
zene su nas nadhebale, i sad ima da ćutis.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom - Page 3 Empty Re: Ženska mreža : Izmjene kaznenog zakona moraju se uskladiti s Istanbulskom konvencijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum