ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo preko Interneta..

Page 6 of 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 12:50

Ozbiljno pitam,jel tko fazu prijateljstva izdigao na visi nivo...seksanje..naravno,ne ocekujem eksplicitni odgovor..
Pravih prijatelja je moguce imati jako malo,ostalo su ustvari izgovor za nase izlete u nepoznato i ponekad zabranjeno..mislim,zene u obitelji,pa imaju hrpu "frendova"..dobra maskirna taktika... :20

Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 11/10/2015, 12:56

prijateljstvo i seks ne idu zajedno. jedno poništava drugo.
ako misliš na forum i "prijateljstvo" onda je odgovor: da.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 12:59

Bio jednom na cugi,dok sam radio u Zg-u,sa kolegom i jada se kako mu zena svaki drugi dan nesto "ouzbiljno" sredjuje u banci,uvijek,je nakon posla tricetvrt sata se zadrzala " u banci."  pirat..a zena druzeljubiva i ima puuuno frendova...jednom joj ovaj jadnicak virnuo u mobitel,a onio sve sifre,ne znas tko je musko tko je zensko..bitno da zena zna... pirat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by medication 11/10/2015, 13:00

Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:02

veber_1 wrote:prijateljstvo i seks ne idu zajedno. jedno poništava drugo.
ako misliš na forum i "prijateljstvo" onda je odgovor: da.
U nacelu si u pravu..Dok sam bio u RH radio sam u uredu sa jednom zenom,udana,odrasle kceri,a ona onako pritajeno fina...dvije godine smo radili i doista sam je gledao kao frendicu,no vremenom je pocelo iskriti,htjeli mi to ili ne..ono,sitnim stvarima je zena davala do znanja..jednostavno vremenom to dodje htjeli mi to ili ne..naravno ako su osobe skupa cesto,to je jos izglednije..sad mi krivo sto nisam iskoristio situaciju.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 11/10/2015, 13:02

medication wrote:Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.
kao što rekoh prije. to nas razlikuje od živina.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:04

medication wrote:Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.
Kakve veze ima glupost sa hormonima??..prvo se formira prijateljski odnos,koji se zagrijava polako sve dok se nes eventualno ne dogodi..Ono,uvijek mi je bilo mutno to tumacenje prijateljstva izmedju muskarca i zene ,kao nes uzviseno...i  operirano od grijeha...ma dajte.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 11/10/2015, 13:04

bogomdani wrote:
veber_1 wrote:prijateljstvo i seks ne idu zajedno. jedno poništava drugo.
ako misliš na forum i "prijateljstvo" onda je odgovor: da.
U nacelu si u pravu..Dok sam bio u RH radio sam u uredu sa jednom zenom,udana,odrasle kceri,a ona onako pritajeno fina...dvije godine smo radili i doista sam je gledao kao frendicu,no vremenom je pocelo iskriti,htjeli mi to ili ne..ono,sitnim stvarima je zena davala do znanja..jednostavno vremenom to dodje htjeli mi to ili ne..naravno ako su osobe skupa cesto,to je jos izglednije..sad mi krivo sto nisam iskoristio situaciju.. jocolor
iskrenje uvijek postoji. no to ne znači da ću podleći iskrenju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:06

veber_1 wrote:
bogomdani wrote:
veber_1 wrote:prijateljstvo i seks ne idu zajedno. jedno poništava drugo.
ako misliš na forum i "prijateljstvo" onda je odgovor: da.
U nacelu si u pravu..Dok sam bio u RH radio sam u uredu sa jednom zenom,udana,odrasle kceri,a ona onako pritajeno fina...dvije godine smo radili i doista sam je gledao kao frendicu,no vremenom je pocelo iskriti,htjeli mi to ili ne..ono,sitnim stvarima je zena davala do znanja..jednostavno vremenom to dodje htjeli mi to ili ne..naravno ako su osobe skupa cesto,to je jos izglednije..sad mi krivo sto nisam iskoristio situaciju.. jocolor
iskrenje uvijek postoji. no to ne znači da ću podleći iskrenju.
Tocno,kao niti da se 100% moze oduprijeti izazovu..dovoljno je samo da se stvari doma negativno posloze,malo stresa tu i tamo,i frend postaje slika nekog idealnog,a zene,inace dusevno slabe i njezne,podlijezu iskusenju... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 11/10/2015, 13:07

bogomdani wrote:
medication wrote:Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.
Kakve veze ima glupost sa hormonima??..prvo se formira prijateljski odnos,koji se zagrijava polako sve dok se nes eventualno ne dogodi..Ono,uvijek mi je bilo mutno to tumacenje prijateljstva izmedju muskarca i zene ,kao nes uzviseno...i  operirano od grijeha...ma dajte.. jocolor
koji hormoni? koji bakraći?

ako mi je žena frend ne postoji nikakva seksualna želja.
vrlo jednostavno.

kao što ne bi frendu povalio žensku. ne pišaš u svoje dvorište.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 11/10/2015, 13:08

bogomdani wrote:
veber_1 wrote:
bogomdani wrote:
veber_1 wrote:prijateljstvo i seks ne idu zajedno. jedno poništava drugo.
ako misliš na forum i "prijateljstvo" onda je odgovor: da.
U nacelu si u pravu..Dok sam bio u RH radio sam u uredu sa jednom zenom,udana,odrasle kceri,a ona onako pritajeno fina...dvije godine smo radili i doista sam je gledao kao frendicu,no vremenom je pocelo iskriti,htjeli mi to ili ne..ono,sitnim stvarima je zena davala do znanja..jednostavno vremenom to dodje htjeli mi to ili ne..naravno ako su osobe skupa cesto,to je jos izglednije..sad mi krivo sto nisam iskoristio situaciju.. jocolor
iskrenje uvijek postoji. no to ne znači da ću podleći iskrenju.
Tocno,kao niti da se 100% moze oduprijeti izazovu..dovoljno je samo da se stvari doma negativno posloze,malo stresa tu i tamo,i frend postaje slika nekog idealnog,a zene,inace dusevno slabe i njezne,podlijezu iskusenju... jocolor
ako nisam do sada neću ni od sada.
iskre su zanimljive. samo to.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:10

medication wrote:Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.

Meni veza i brak isključuju šaranje. ...i nema mi tu kompromisa....kad bih došla na to da ga mogu prevariti,ostavila bih ga....

A ovi potonji su glupi da....no nisu krivi što su se samo sa niskim strastima rodili....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by medication 11/10/2015, 13:11

Otprilike sve ovo što ti Veber piše.

Ne da mi se objašnjavat uopće, jer se oko ove teme ionako nećemo složit.

Nema glupost veze s hormonima, ali dopuštanja da ti hormoni upravljaju životom i odlukama ima.  Moraš bit mali tupavko da dopustiš  da ti penis/vagina upravljaju životom ne misleći na posljedice.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:12

veber_1 wrote:
bogomdani wrote:
medication wrote:Ne. Prijateljstvo meni isključuje seks.

Pomalo i žalim ljude koji genitalije ne znaju zadržat u gaćama. Mislim da su malo glupi.
Kakve veze ima glupost sa hormonima??..prvo se formira prijateljski odnos,koji se zagrijava polako sve dok se nes eventualno ne dogodi..Ono,uvijek mi je bilo mutno to tumacenje prijateljstva izmedju muskarca i zene ,kao nes uzviseno...i  operirano od grijeha...ma dajte.. jocolor
koji hormoni? koji bakraći?

ako mi je žena frend ne postoji nikakva seksualna želja.
vrlo jednostavno.

kao što ne bi frendu povalio žensku. ne pišaš u svoje dvorište.
Weberu..nije to nis lose,dapace.,.ako si muskarac,ili zena u punoj snazi,hormoni su nes normalno i prirodno..i normalno je da na lijepi poticaj i jos ako cujemo onaj poslovicni KLIK..!! ako nas osoba,kao frendica,istinski odusevljava svojom dusom i karakterom,a i izgledom,tesko je to poduze drzati na uzdima,i vice versa...
Naravno,od frenda se cura zena ne dira..to je nedodirljivo podrucje..
Ja sam se jedva oduprije posasti hormonskoj sa tom spomenutom frendicom sa posla..ono,ocesete se laktovima,prolazis iza nje,pa diskretno rukom je dodirnes da skuzi da hoces proci,a sve frca od iskri..uopce nevini dodiri,a iznutra vatra bukti jocolor..sve hoce eksplodirati.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:13

I ta iskra se ugasi kad tada i sta onda....?!

Ne moram ja ostati sa mojim ali ako ću ga već zamijeniti onda bar za mrvu boljeg od njega a ne tamo nekog šarlatana ili skupljača trofeja...a bolje od njega je rijetko....inače ne bi bili skupa....Ja sam znala šta uzimam.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:14

medication wrote:Nema glupost veze s hormonima, ali dopuštanja da ti hormoni upravljaju životom i odlukama ima.  Moraš bit mali tupavko da dopustiš  da ti penis/vagina upravljaju životom ne misleći na posljedice.

Ok posvojiti ću te,dođidera ovamo .. . sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:15

medication wrote:Otprilike sve ovo što ti Veber piše.

Ne da mi se objašnjavat uopće, jer se oko ove teme ionako nećemo složit.

Nema glupost veze s hormonima, ali dopuštanja da ti hormoni upravljaju životom i odlukama ima.  Moraš bit mali tupavko da dopustiš  da ti penis/vagina upravljaju životom ne misleći na posljedice.
Ma kakvi mali tupavko :)

Moras bit glup da to dopustis.

Seks svi preuvelicavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:15

Frendovi i frendice..koji vrazji bakrači...to su potencijalne odskocne mine... pirat...dobro,necu svakako trzati za nekom koja mi se fizicki ne svidja ili gezihtom..sa takvima je moguce biti frend.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:18

dobro,necu komentirati izjave hudanih dama,one imaju posebne agende,i naravno da im nije bitan neki ebac sa strane,osim ako ovaj doma ne odradjuje kako treba..bitnija je stabilnosdt i okruzenje za podizanje djece..sve ostalo ako se usfali,lako se organizira sa strane... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by medication 11/10/2015, 13:18

To je onda tvoj način funkcioniranja. To je u redu.

No, ima nas koji smo stvorili veze koje se ne temelje samo na seksu, pa funkcioniramo drugačije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 11/10/2015, 13:20

medication wrote:To je onda tvoj način funkcioniranja. To je u redu.

No, ima nas koji smo stvorili veze koje se ne temelje samo na seksu, pa funkcioniramo drugačije.
dobro..nemam nis protiv..a...naopako bi bilo da me se shvati da bih ja svaku povalio..naprotiv..govorim o situaciji kao takvoj gdje se vremenom takve stvare izgledno pocinju dogadjati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 6 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum