ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo preko Interneta..

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Egy Mon 21 Dec - 20:54

i vise od sto... :D :D ;)

Egy

Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by dijagram Mon 21 Dec - 20:56

Egy wrote:i vise od sto... :D :D ;)
ajde, nek si ziva i zdrava jos barem 200 :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Mon 21 Dec - 21:00

Jos da je dovuci one Mlatiqrce sa vojnih...Nikonova prvog.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Mon 21 Dec - 23:02

Egy wrote:juhuuuuu!
eto i mene, samujem doma pa mi palo na pamet da je mozda bolje tu brbljat nego gledat telku :D


:confetti :christmastree3: :tits :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Tue 29 Dec - 9:43

Samo bi sisove otkrivala... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by voxpopuli Sun 3 Jan - 19:30

Komunikacija preko interneta je jednostavnija jer je on i off, tj. kreira prijateljstva on demand. Ljudi su u sustini lenji da odrzavaju prijateljstva i to iz generacije u generaciju postaje sve gore. Danasnja deca od 18 do 25 godina su apsolutno nesposobna da imaju bilo kakvu smislenu komunikaciju jer im je potreban instant gratification tj. trenutno zadovoljavanje njihovih zelja jer misle da im sve pripada i da ni na sta ne treba cekati. Postoje mnoga istrazivanja u razvijenim (bogatijim drustvima) koja analiziraju ponasanje dece na skolskim odmorima. Sve vise i vise dece se bavi svojim tabletima i telefonima. Ako 5 ljudi stoji na stanici i svako "drkece" svoj telefon to meni govori samo jedno da oni ne primecuju svet a ni ljude oko sebe tj. da je njihov kapacitet za empatiju/simpatiju bilo koje vrste prema bliznjim sto manji i da zavaravaju sebe o ostvarivanju neke bliskosti bilo koje vrste sa tamo nekim fiktivnim ljudima. Sto me vraca na pocetni stav ljudi zele da ih neko slusa kad njima treba a najcesce bi da koriste off dugme za druge da ih se ne smara. Toliko o tome. L8rz.
voxpopuli
voxpopuli

Posts : 5
2015-10-06


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Sat 16 Jan - 20:26

voxpopuli wrote:Komunikacija preko interneta je jednostavnija jer je on i off, tj. kreira prijateljstva on demand. Ljudi su u sustini lenji da odrzavaju prijateljstva i to iz generacije u generaciju postaje sve gore. Danasnja deca od 18 do 25 godina su apsolutno nesposobna da imaju bilo kakvu smislenu komunikaciju jer im je potreban instant gratification tj. trenutno zadovoljavanje njihovih zelja jer misle da im sve pripada i da ni na sta ne treba cekati. Postoje mnoga istrazivanja u razvijenim (bogatijim drustvima) koja analiziraju ponasanje dece na skolskim odmorima. Sve vise i vise dece se bavi svojim tabletima i telefonima. Ako 5 ljudi stoji na stanici i svako "drkece" svoj telefon to meni govori samo jedno da oni ne primecuju svet a ni ljude oko sebe tj. da je njihov kapacitet za empatiju/simpatiju bilo koje vrste prema bliznjim sto manji i da zavaravaju sebe o ostvarivanju neke bliskosti bilo koje vrste sa tamo nekim fiktivnim ljudima. Sto me vraca na pocetni stav ljudi zele da ih neko slusa kad njima treba a najcesce bi da koriste off dugme za druge da ih se ne smara. Toliko o tome. L8rz.
u biti vrlo prakticno..ne mogu zamisliti da u Reali poznajem nekoliko osoba sa ovog Foruma... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Mon 25 Jan - 21:52

Kicinjo je via internetska komunikacija stvorio kikindassa ..mitsko bice koje je vjecno u konfliktu sa njegovom zeljom za zivotom prosjecnog smrtnika..kikinda je njegov mizantropni suicidalni ego
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by klerko Wed 3 Feb - 8:20

Egy wrote:kolko ja vec dugo nisam forumarila, umorih se samo od registracije farao
odlican smajlic farao farao farao farao farao farao
pozdravljam sve svoje forum frendove :20

vidividi... svašta čoek nađe kad surfa...:D
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest Wed 3 Feb - 19:31

ja svoje jedine neprijatelje imam na internetu   pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Trinity Thu 4 Feb - 6:26

voxpopuli wrote:Komunikacija preko interneta je jednostavnija jer je on i off, tj. kreira prijateljstva on demand. Ljudi su u sustini lenji da odrzavaju prijateljstva i to iz generacije u generaciju postaje sve gore. Danasnja deca od 18 do 25 godina su apsolutno nesposobna da imaju bilo kakvu smislenu komunikaciju jer im je potreban instant gratification tj. trenutno zadovoljavanje njihovih zelja jer misle da im sve pripada i da ni na sta ne treba cekati. Postoje mnoga istrazivanja u razvijenim (bogatijim drustvima) koja analiziraju ponasanje dece na skolskim odmorima. Sve vise i vise dece se bavi svojim tabletima i telefonima. Ako 5 ljudi stoji na stanici i svako "drkece" svoj telefon to meni govori samo jedno da oni ne primecuju svet a ni ljude oko sebe tj. da je njihov kapacitet za empatiju/simpatiju bilo koje vrste prema bliznjim sto manji i da zavaravaju sebe o ostvarivanju neke bliskosti bilo koje vrste sa tamo nekim fiktivnim ljudima. Sto me vraca na pocetni stav ljudi zele da ih neko slusa kad njima treba a najcesce bi da koriste off dugme za druge da ih se ne smara. Toliko o tome. L8rz.
Neki dan išla u grad prigradskim vlakom i što vidim ? Nevjerojatno, svi nešto tipkaju po mobitelima, svi do jednoga...došlo mi da to uslikam... scratch
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 18:41

kod mene gosti kad dodju prvo pitaju za wifi pa onda wc :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by kic Thu 4 Feb - 19:31

Und wo ist Fifi?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 19:32

bas si bezobrazan
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by kic Thu 4 Feb - 20:44

cry-smile
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 20 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum