ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by Riplex Mon 12 Oct - 8:19

asilovski wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:
Riplex wrote:
tukatukac wrote:Kad se sjetim da je Nobelovu nagradu dobio i Monsanto..........., ta nagrada je izgubila svaku vjerodostojnost.


Da i? Gdje je problem?
:D a nigdje američka šuga dobila šugavu nagradu...taman :)

Ta američka šuga je jedna od najuspješnijih korporacija u polju biotehnologije. 

Naravno da je ruska spika bi bila drugačija, ali od licemjera željni gledanja tuđe krvi se i ne očekuje ništa drugo.
to "najuspiješnija" i jest problem za ostatak planete, kao i Obama mirotvorac koj ije pobio isto kao i Bush koji je proglasio dva rata
Problem ili ne, ne može se reći da ne zaslužuju u svom polju.

a Nobel za mir je smiješan

Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by Stanojko Mon 12 Oct - 9:44

Riplex wrote:
asilovski wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:
Riplex wrote:
tukatukac wrote:Kad se sjetim da je Nobelovu nagradu dobio i Monsanto..........., ta nagrada je izgubila svaku vjerodostojnost.


Da i? Gdje je problem?
:D a nigdje američka šuga dobila šugavu nagradu...taman :)

Ta američka šuga je jedna od najuspješnijih korporacija u polju biotehnologije. 

Naravno da je ruska spika bi bila drugačija, ali od licemjera željni gledanja tuđe krvi se i ne očekuje ništa drugo.
to "najuspiješnija" i jest problem za ostatak planete, kao i Obama mirotvorac koj ije pobio isto kao i Bush koji je proglasio dva rata
Problem ili ne, ne može se reći da ne zaslužuju u svom polju.

a Nobel za mir je smiješan
Tacno! U smislu razvitka mutogenih biljaka koje dugom konzumacijom izazivaju bolestine kod ljudi niko nije otisao dalje od Monsanta! Zasluzena nagrada. Inace, zar nije i ona gnjida Al Gor dobio Nobela? Tipa, zalaze se za sastitu okoline i samnjenje globalnog zagrevanja, a po Kosovu roka uranijumskom municijom. Mislim, taj tip nobelovaca? :)

_________________
Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by Guest Mon 12 Oct - 14:13

Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:
tukatukac wrote:Kad se sjetim da je Nobelovu nagradu dobio i Monsanto..........., ta nagrada je izgubila svaku vjerodostojnost.


Da i? Gdje je problem?
Nigdje, kakvi nagrađeni, takva i nagrada.

Dobili su nagradu u svom polju...Kako stvari stoje GMO će biti jedina opcija u prehrani rastućeg stanovništva.
Jadni mi ako će to biti "jedina opcija"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by prckov Mon 12 Oct - 15:55

mogul ja predlozit u mene moje zene guzicu za nobelovu nagradu za mir, naime, mirna je pravo zadnjih par dana, ni jedan prdac nije ispalila (sto se ne moze rec za moju, u mene ispaljuje metke  ko da je u siriji na prvoj liniji)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by catabbath Mon 12 Oct - 16:15

E ovi su arapski narodnjaci   sigurno jako relevantni za mir u svjetu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću" - Page 2 Empty Re: Nobelova nagrada za mir "arapskom proljeću"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum