ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by Serbinho-3 Tue 4 Apr - 10:48

Mene sutra vrati USA kompanija nazad u USA, ako hocu da vozim.

Imam dozvolu, urade mi radnu vizu.

Odem na 6 meseci, godinu dana.

Beverli Hils, Majami Bic, Njujork, Frisko.

Ti kao neki strucnjak, pozoves, ne sevi te niko 3%.

Pozoves i otprilike:

Jes, aj em big ekspert in toking sit.

winksmile

Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by veber Tue 4 Apr - 14:26

Serbinho-3 wrote:Ti nisi ni sposoban da vozis kamion po Americi.

Ne pali se ko Hepo Kockica.

Albanci, ovde nema pekara i tih tvojih nabrojanih,

ima ih ko kusi pasa.

Sviras kurcu po Nemackoj, placas racune, skupljas tepihe

po parkovima.
samo idiot može vozit kamion i time se hvalit.
ja na autu upalim tempomat i sam me vozi.

tepihe smo očistili iz pforzheima. 
nema više klanjanja po parkovima.

sada ne smiju niti ručnik na bazenu raširit.

račune plaća firma.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by Serbinho-3 Tue 4 Apr - 17:48

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:Ti nisi ni sposoban da vozis kamion po Americi.

Ne pali se ko Hepo Kockica.

Albanci, ovde nema pekara i tih tvojih nabrojanih,

ima ih ko kusi pasa.

Sviras kurcu po Nemackoj, placas racune, skupljas tepihe

po parkovima.
samo idiot može vozit kamion i time se hvalit.
ja na autu upalim tempomat i sam me vozi.

tepihe smo očistili iz pforzheima. 
nema više klanjanja po parkovima.

sada ne smiju niti ručnik na bazenu raširit.

račune plaća firma.

Voziti kamion u USA, treba imati kliker i biti fizicko psihicki jak ko Zemlja. Udjes u Ghetto, da se zna ko je gazda, ubice odmah bezanija. Ti ako puknes u kabini, ne moze ti pomoci Konzilijum najboljih Psihijatara ovog Sveta. Zatim, kada sam sedeo kuci, nisam smrsao nista a u kamionu klopas dobro i smrsas, sto pokazuje da mozak trosi kalorije, iako je verovanje samo u fizicku aktivnost. Vage, State Trooper-i, jurnjava, sve moguce situacije koje ti se mogu desiti, moras biti sposoban resiti. Imao sam gomilu udesa, nisu znali kako sam ostao ziv. Sekunde su kao godine i u nekoliko sekundi moras izabrati good choice, iznad wrong choice. Ti si derivat Balkanski, Ulje Optima, vozac kamiona, klasizam, ismejavanje. Daleko je to od te price a za sebe ako vozis, mozes ici preko 200.000$ godisnje sa reefer-om. Tempomat, Cruise Control imas, ide sam, imas prostora kao u garsonjeri da si. Mnogi udju unutra i vise vole da spavaju unutra, nego u stanu. Odes u Vegas, Reno, Exit 24 Mustang Ranch, najbolje Kraljice Noci, uglavnom ribetine iz Kalifornije. Zobem prijatelja, sta radi , eto na Pravnom, zatim ga zovem, gde si, eto ide kuci a ja sa Kraljicama Noci pijem i vodim ozbiljne zivotne price. Sta vi znate sta je kamion u USA. Lik Jevrej iz Izraela drzao radnju na SOBE South Beach odmah uz Starbucks, upaljaci, duvan, olovke, tako neka prica. Vidjao ga cesto, ja blejao u tom Starbucks-u, udjem u spiku ko iz Cikaga, tamo to tako ide, znamo se 100 godina, dok NYC i D.C, samo po svojim krugovima parlaju, zatvoreni su i umisljeni, Svet se oko njih vrti. Nego da se vratim na pricu, kaze Jevrej meni, "Zivis u ovoj zgradi"? Kazem ne, gleda Jesha pa upita gde zivim. Odgovorim u Cikagu. Tek vidis zbunjen. Onda mu odgovorim da sam upravo dosao iz L.A, faca mu postaje tek zbunjenija, dok nisam objasnio da vozik kamion a po SOBE blejim, opustim se malo. To je razlika, odes u L.A, blejis po Beverli Hilsu, mozes neku bicarku punu kesha nahvatati ili po Holivudu, Santa Monici. NYC, ko ga voli, ja ga nisam mirisao a bio sam skoro svaki 2-3 dan tamo, nocna mora, jedva cekao da odem. Zivis i zaradjujes. San Francisco, Nappa Valley. Ko zna da se organizuje, nebo je granica. Kamion ti je nesto najbolje za obicnog coveka u USA, sto mozes upecati. Naravno, Coast to Coast, ovi nasi sviraju kurca po East Coast uglavnom, ne mogu da voze. Ne potcenjuj kamion u USA. Ja barem kazem Hvala.

Poljaci vozaci kamiona u USA, voze Porsche 911, S4, neke nabudzene kabriolete, dok su kod tebe klosari.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by veber Tue 4 Apr - 22:03

idioti voze kamione. tu ili tamo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by crvenkasti Tue 4 Apr - 22:40

Sasvim sistem sladostrasno saksofon.

Nemoje to shvatiti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by mentalitet Tue 4 Apr - 23:19

veber wrote:idioti voze kamione. tu ili tamo.

To kaze tatin idiot koga otac financira i dan danas.Majmune glupi,hajde ti parkiraj ili provuci onoliku grdosiju kroz neki mali gradic sa uskim i zavojitim ulicama.Pa bog te jebo ,tebi da tachke daju da vozish ,ti ne bi znao jer si glup ko kurac.Chovjek vozio kamion poshteno zivio od svog rada u USA i treba da se stidi.Pa Isuse boze ima li te kad ovakvima dajesh pileci mozak pa ne mogu razmishljati normalno nego kao kokosh kokodakati.Nije fer Boze ovake ljude stvarati.Jer kako u tebe vjerovati kada se sprdash sa ljudskim rodom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by veber Wed 5 Apr - 8:37

mentalitet wrote:
veber wrote:idioti voze kamione. tu ili tamo.

To kaze tatin idiot koga otac financira i dan danas.Majmune glupi,hajde ti parkiraj ili provuci onoliku grdosiju kroz neki mali gradic sa uskim i zavojitim ulicama.Pa bog te jebo ,tebi da tachke daju da vozish ,ti ne bi znao jer si glup ko kurac.Chovjek vozio kamion poshteno zivio od svog rada u USA i treba da se stidi.Pa Isuse boze ima li te kad ovakvima dajesh pileci mozak pa ne mogu razmishljati normalno nego kao kokosh kokodakati.Nije fer  Boze ovake ljude stvarati.Jer kako u tebe vjerovati kada se sprdash sa ljudskim rodom.
daj kretenčino ne gnoji.
terapija za mog oca je 60 000€ platio sam više terapija nego kaj si ti uštedio u mrskoj ti americi.
jebo vas kamion pogotovo taj tip. to može voziti dijete. 
uzmi poluprikolicu i vozi na rikverc i uparkiraj se.
debil.

ili veži brod od 18m pod jugom.

kretenu mutavi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by immortal Wed 5 Apr - 11:02

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
Eroo wrote:Albanci općenito nisu vjerski zatucani i isključivi i tu su u prednosti u odnosu na svoje komšije.
Samo me čudi da ekonomsko zaostajanje nisu već nadoknadili, bogata su zemlja prirodnim resursima.

nisu vjerski zatucani jer ih je dio katolika a dio muslimana, pa im nacionalni identitet dolazi daleko ispred vjerskog (albanac je albancu brat koje vjere bio).

druga stvar što su prilično zatucani u koječemu drugom, albanke jesu zgodne al jebi ti to ako ti dođe desetoro njezine braće da je ženiš...
ma proslo ej to i kod njih vec 'dođe sa desetero brace'...pogotovo albanaca van kosova..a i u urbanim sredinama kosova..
dosele nakon sklapanja braka a ti misli kako ćeš ih prehraniti, odbiješ, brak propada

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by pizzon Wed 5 Apr - 11:08

hehe
siptari su cesto teroristi IS
englezi se hvataju za glavu
od njihove " dobrote"
njezda siptara na britaniju ko
skakavci, mafijase, drugo ne znaju.
dileri i reketasi !
jedino sto je izvorno na kosovu
jeste srpsko, siptarsko nema
starije od turske okupacije.
jebali vas siptari...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by pizzon Wed 5 Apr - 11:24

znaju oni srpski mnogo bolje
nego sto javno priznaju.
samo se foliraju
verovatno ne znaju da govore
ali kapirajy sasvim ok
bolje cuti pred njima..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi! - Page 5 Empty Re: REPORTER JUTARNJEG POSJETIO PRIŠTINU I OSTAO UGODNO IZNENAĐEN Cure i dečki izgledaju kao da su iz Pariza ili Amsterdama, a engleski govore gotovo svi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum