ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ugodno za uho i oko...

Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Ugodno za uho i oko...

Post by Eroo Sun 2 Apr - 13:21

Ugodno za uho i oko... Screenshot-9119



https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/mlada-hrvatica-emma-filipovic-odusevila-ziri-njemackog-showa---773846.html?fbclid=IwAR2cwZyL_zieKiBxp22g9UR4-nVJxqccQ0jdfxVIMrwuuuaEry3nETsFWGY

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74745
2016-07-22


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by jastreb Sun 2 Apr - 13:43

Mislio sam da ćeš okačiti (opet)ona stara pijana brundala što revu ispred neke stare dubrovačke kamene kule.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by crvenkasti Sun 2 Apr - 18:34



Postoji i hrvatska ćirilica, pa zašto ne bi i hrvatski guslari.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by mentalitet Sun 2 Apr - 18:45

jastreb wrote:Mislio sam da ćeš okačiti (opet)ona stara pijana brundala što revu ispred neke stare dubrovačke kamene kule.


Stari i olinjali konj se ne potkiva.Tako ni on,osim shto mu je vazno shto gospodar misli o njemu pa mu je vazno da dobro sluzi i dalje unatoch shto je nesposoban za bilo shto,ali eto upishao se od srece u pelene jer mu se gospodar najezio na mladu hrvaticu.Taj bi za malo novca bio spreman i vlastitete unuke podvoditi samo da mu gospodar bude zadovoljan.U prevodu,tipichna schwapska podguzna zunzara,bez imalo ponosa .



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by Eroo Sun 2 Apr - 19:37

mentalitet wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da ćeš okačiti (opet)ona stara pijana brundala što revu ispred neke stare dubrovačke kamene kule.


Stari i olinjali konj se ne potkiva.Tako ni on,osim shto mu je vazno shto gospodar misli o njemu pa mu je vazno da dobro sluzi i dalje unatoch shto je nesposoban za bilo shto,ali eto upishao se od srece u pelene jer mu se gospodar najezio na mladu hrvaticu.Taj bi za malo novca bio spreman i vlastitete unuke podvoditi samo da mu gospodar bude zadovoljan.U prevodu,tipichna schwapska podguzna zunzara,bez imalo ponosa .


...a tek  bit ruska ili čečenska...bljuv...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74745
2016-07-22


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by mentalitet Sun 2 Apr - 20:20

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da ćeš okačiti (opet)ona stara pijana brundala što revu ispred neke stare dubrovačke kamene kule.


Stari i olinjali konj se ne potkiva.Tako ni on,osim shto mu je vazno shto gospodar misli o njemu pa mu je vazno da dobro sluzi i dalje unatoch shto je nesposoban za bilo shto,ali eto upishao se od srece u pelene jer mu se gospodar najezio na mladu hrvaticu.Taj bi za malo novca bio spreman i vlastitete unuke podvoditi samo da mu gospodar bude zadovoljan.U prevodu,tipichna schwapska podguzna zunzara,bez imalo ponosa .


...a tek  bit ruska ili čečenska...bljuv...

Meni ne smeta ni jedan chovjek na ovom svijetu koji ima pravi i iskreni slobodarski nazor.Sloboda i pravda ili postoje ili ne postoje kao i saobacajni znakovi na putu.A ko postoje morash ih poshtivati inache cesh najebati ili drugome nanijeti shtetu.Kretenchino ,jebo ti bog mater pokvarenu (samo tvoja pokvarenos moze iz mene izvuci ovakve ogavne rijechi ) da si igdje napisao ili kritizirao ono shto je Zelenski i zapad radio rusima u Dombasu od 2014 ili da si osudio nelegalno svrgavanje jednog legalnog izabranog predsjednika,da si digao svoj glas protiv bombardiranja i ubijanja ruske djece ,ja ti ne bi ni rijech napisao protiv tvoga zauzimanja za Ukrajinu.Ali poshto znam da tebe boli kurac za ruse i rusku djecu onda ti jebem josh jednom mater pokvarenu jer to mi nalaze moj kodex ponashanja prema pokvarenim ljudima koji glume dobrotu.Dakle,bolje je biti ruska i chechensko iranska podguzna muha nego zidovsko ukrajinska koja je zlo ovoga svijeta.Ti si na strani zla i ne samo ti ,dabogda gorio u paklu sotono.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by FRANK Mon 3 Apr - 9:50

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
jastreb wrote:Mislio sam da ćeš okačiti (opet)ona stara pijana brundala što revu ispred neke stare dubrovačke kamene kule.


Stari i olinjali konj se ne potkiva.Tako ni on,osim shto mu je vazno shto gospodar misli o njemu pa mu je vazno da dobro sluzi i dalje unatoch shto je nesposoban za bilo shto,ali eto upishao se od srece u pelene jer mu se gospodar najezio na mladu hrvaticu.Taj bi za malo novca bio spreman i vlastitete unuke podvoditi samo da mu gospodar bude zadovoljan.U prevodu,tipichna schwapska podguzna zunzara,bez imalo ponosa .


...a tek  bit ruska ili čečenska...bljuv...

Meni ne smeta ni jedan chovjek na ovom svijetu koji ima pravi i iskreni slobodarski nazor.Sloboda i pravda ili postoje ili ne postoje kao i saobacajni znakovi na putu.A ko postoje morash ih poshtivati inache cesh najebati ili drugome nanijeti shtetu.Kretenchino ,jebo ti bog mater pokvarenu (samo tvoja pokvarenos moze iz mene izvuci ovakve ogavne rijechi ) da si igdje napisao ili kritizirao ono shto je Zelenski i zapad radio rusima u Dombasu od 2014 ili da si osudio nelegalno svrgavanje jednog legalnog izabranog predsjednika,da si digao svoj glas protiv bombardiranja i ubijanja ruske djece ,ja ti ne bi ni rijech napisao protiv tvoga zauzimanja za Ukrajinu.Ali poshto znam da tebe boli kurac za ruse i rusku djecu onda ti jebem josh jednom mater pokvarenu jer to mi nalaze moj kodex ponashanja prema pokvarenim ljudima koji glume dobrotu.Dakle,bolje je biti ruska i chechensko iranska podguzna muha nego zidovsko ukrajinska koja je zlo ovoga svijeta.Ti si na strani zla i ne samo ti ,dabogda gorio u paklu sotono.
Ta budala je do rata u Ukrajini 20 godina srala i prisravala o Ruskoj noci Putinu kao novom svjetskon vodji 
Kad su turci oborili rudki avion prije par godina on i epikur i jos njih sada zestokih antirusa su vec drkali na ruske postrojbe u Istanbulu.
Sanjali kako ruski vojnik dize Kriz na Aja Sofiji 
Vise je izdrkao na Dodika negoli na glavi dlake ima..

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by Eroo Mon 3 Apr - 10:17

Eroo wrote:



https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/mlada-hrvatica-emma-filipovic-odusevila-ziri-njemackog-showa---773846.html?fbclid=IwAR2cwZyL_zieKiBxp22g9UR4-nVJxqccQ0jdfxVIMrwuuuaEry3nETsFWGY

Dida je razdrman.. ponosan je na svoju princezu...
On je taj odakle unuci crpe mudrost, koja će im biti potrebna za budućnost.
Nikad ne kritiziraju, samo iznose svoje iskustvo iz života.
Ćaća i mama su opterećeni dnevnim problemima i nikad nemaju vremena za djecu.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74745
2016-07-22


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by michaellcmacha Mon 3 Apr - 21:21

ovaj mentalitet baš sere li ga sere... što pobježe pičko kukavna.... ti ćeš nekom bilo komu pričati o slobodarskom nazoru... skot koji je pobjegao ne bi li sačuvao lično dupe, jer lica a ni obraza nema... dok su krajišnici ginuli za srpski svet on je zdimio i poslije si izvadio hrvatsku putovnicu i s njom zapalio u mrsku mu ameriku... sram i stid da ga bilo.... kad bi imo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ugodno za uho i oko... Empty Re: Ugodno za uho i oko...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum