ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - Bugarska

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 19:52

muckodjubre wrote:meni je sad praćenje nogometa postalo samo nešto što  popratim s frendovima uz neku cugu i/ili hranu i druženje...ponekad se skupimo gledati tekmu pa se zapričamo da pola ni ne gledamo...ne mogu se više nervirati oko takvih trivijalnih stvari kao što je gledanje nekoga tko igra neki sport i uz to zarađuje masne pare...
Mene kod gledanja utakmica u birtiji ili na stadionu najviše nerviraju komentari likova koji nemaju pojma o nogometu. A takvi u pravilu najviše pričaju i ne gase se.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 19:55

Tommy Ramone wrote:
muckodjubre wrote:meni je sad praćenje nogometa postalo samo nešto što  popratim s frendovima uz neku cugu i/ili hranu i druženje...ponekad se skupimo gledati tekmu pa se zapričamo da pola ni ne gledamo...ne mogu se više nervirati oko takvih trivijalnih stvari kao što je gledanje nekoga tko igra neki sport i uz to zarađuje masne pare...
Mene kod gledanja utakmica u birtiji ili na stadionu najviše nerviraju komentari likova koji nemaju pojma o nogometu. A takvi u pravilu najviše pričaju i ne gase se.
auuu brate da...slobodnjak a lik viče špicem ga izvedi...pa kako ih messi tako lako prolazi,ja bi njega gurnu malo ramenom ahahahah ludilo...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by End 13/10/2015, 19:57

to je ko kad bracala prica da se messiju igraci izmicu, kakav degenerik
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by skripar 13/10/2015, 19:57

ne nerviram se uopće zbog nogometa zapravo ga i nepratim više kao nekada, općenito izbjegavam da se nerviram zbog bilo čega jer to nije dobro, a nekad kad sam bio mlađi znao sam razbijati po kući, plakati, biti u depresiji danima zbog nogometa najčešće dinama, jednom sam zbog kladionice šakom razbio prekidač od sijalice, s vremenom sazriješ i shvatiš koliko je besmisleno sve to


Last edited by skripar on 13/10/2015, 19:58; edited 1 time in total (Reason for editing : sdd)
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by skripar 13/10/2015, 20:02

Tommy Ramone wrote:

Mene kod gledanja utakmica u birtiji ili na stadionu najviše nerviraju komentari likova koji nemaju pojma o nogometu. A takvi u pravilu najviše pričaju i ne gase se.
užas, a najgore je kad imaš takve na poslu recimo pa ih slušaš svaki dan, neznaš šta je gore slušat ih i trpit ili im pokušat objasnit nešto
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by End 13/10/2015, 20:05

da ono bas ti dubretar ima sta objasnjavat o nogometu, jedino ako nije o nekim namjestenim parovima za kladaru...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by skripar 13/10/2015, 20:09

jesil se ti rodio glup il si trenirao  :)
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by End 13/10/2015, 20:10

postavlja se pitanje kako uopce netko tko imalo prati nogomet i ima imalo pameti moze drukati za loreal ili dubretare... e to je besmisleno jos nisi sazrio.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by skripar 13/10/2015, 20:13

pozdravi kevu
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 20:17

operw wrote:
muckodjubre wrote:nećeš navijati protiv,ali da se nešto nerviram radi sporta
on samo ampera nervira
Vidio sam da se Sport registrirao na ovom forumu, ali nije još ništa napisao, valjda ne može bez ampera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 20:36

skripar wrote:ne nerviram se uopće zbog nogometa zapravo ga i nepratim više kao nekada, općenito izbjegavam da se nerviram zbog bilo čega jer to nije dobro, a nekad kad sam bio mlađi znao sam razbijati po kući, plakati, biti u depresiji danima zbog nogometa najčešće dinama, jednom sam zbog kladionice šakom razbio prekidač od sijalice, s vremenom sazriješ i shvatiš koliko je besmisleno sve to
uvijek sam bio don vito corleone u takvim prilikama, bilo mi je žao ali nisam dao mi srce pobjedi razum. pobjedili ili izgubili, tako je kako je. iako sam imao emotivnih trenutaka, kad je Juve izgubio finale 2003 tu noć nisam mogao spavat od uznemirenosti, kad su eduardu slomili nogu pojavila se ljutnja, nepravda, osveta, kad je turska pobjedila potom, to je isto bilo ružno kako je rekao bilić poželiš da više nikad ne pogledaš nogometnu utakmicu da zaboraviš taj sport, a to je dobro čovjek se treba za nešto vezati. ali nisam razbijao.

kladionica, čim uplatim listić, u glavi sam se već oprostio s njim, ako prođe odmah BOŠKO BALABAN JE NOVI IGRAČ DINAMA SIEG HAIL, ako ne prođe kao da nije nikad niti postojao. u kladionici jedino bi se mogao nervirati, kad bi uplatio više nego što smijem, nikad nisam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 20:38

Tommy Ramone wrote:
operw wrote:
muckodjubre wrote:nećeš navijati protiv,ali da se nešto nerviram radi sporta
on samo ampera nervira
Vidio sam da se Sport registrirao na ovom forumu, ali nije još ništa napisao, valjda ne može bez ampera.
prelako je pao sport. možda je to amperova diverzija kako se priča poznat je po alterima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by End 13/10/2015, 20:39

kako si prezivio lanjsku LP?
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 20:41

ugasio TV nakon sučeva zvižduka, da ne gledam čergu kako se veseli još jednoj krađi. gledat ću je kad je karma dostigne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 20:42

sve u svoje vrijeme



vrijeme je gospodin


najjači nauk svih vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by bafalo 13/10/2015, 21:37

hrvatska reprezentacija je leglo kriminala i izlog za razne poluigrače dakle nešto kao juventus

_________________
Hrvatska - Bugarska - Page 5 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 5 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum