ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - Bugarska

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by scorpion 12/10/2015, 12:04

jasambrend wrote:nemam se namjeru nikome opravdavati za taj i takav stav
samo se pizde opravdavaju ;)

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 12/10/2015, 20:41

jasambrend wrote:Zapravo me boli kurac više...i za državu i za ljude...a posebno za kojekakve nogometaške pičkice koji štede noge kad ne igraju za novac...nemam se namjeru nikome opravdavati za taj i takav stav...Zemlja rasula...
Izgleda da si ti u teškoj banani čim tako razmišljašm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by darth_vader 13/10/2015, 00:30

Şamo živim u zemlji lopova i u kojoj je takav obrazac ponašanja čak i poželjan, jbga...tako da ne doživljavam više neke "svete" stvari kao mjerilo nekakvih vrijednosti...nemam više 15 da brijem na tamo neke sportaše...ti si bio u prilici napraviti neke stvari koje niti jedan od tih likova neće postići i vjeruj mi da to uistinu cijenim...ja sam ipak premlad tada bio, ali svejedno sam na bolan način shvatio razliku između bitnih i nebitnih stvari u životu...nogomet je dobar dok je u domeni zabave...čim se krene u nekakve mistificirajuće spike, odustajem...ipak se radi o skupini napuhanih egoista čiji je krajnji domet života povaliti neku polupismenu manekenku i zabava uz cajke...kad k tome pridodaš mafijaški milje koji općenito okružuje takve ljude onda jednostavno skužiš da to nisu ljudi zbog kojih se u životu nešto pretjerano trebaš živcirati...pa čak kad niti navodno moju zemlju predstavljaju, a u biti samo love potencijalnog poslodavca...samo rijetki su oni koji su zaslužili nekakav respekt, ali daleko manji od onog koji su zaslužili oni koji su za ovu kakvu-takvu državu bili spremni izložiti sve što imaju...bez budućih milijunskih ugovora...malo patetike, ali kad smo već u tom tonu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by scorpion 13/10/2015, 01:04

jasambrend wrote:Şamo živim u zemlji lopova i u kojoj je takav obrazac ponašanja čak i poželjan, jbga...tako da ne doživljavam više neke "svete" stvari kao mjerilo nekakvih vrijednosti...nemam više 15 da brijem na tamo neke sportaše...ti si bio u prilici napraviti neke stvari koje niti jedan od tih likova neće postići i vjeruj mi da to uistinu cijenim...ja sam ipak premlad tada bio, ali svejedno sam na bolan način shvatio razliku između bitnih i nebitnih stvari u životu...nogomet je dobar dok je u domeni zabave...čim se krene u nekakve mistificirajuće spike, odustajem...ipak se radi o skupini napuhanih egoista čiji je krajnji domet života povaliti neku polupismenu manekenku i zabava uz cajke...kad k tome pridodaš mafijaški milje koji općenito okružuje takve ljude onda jednostavno skužiš da to nisu ljudi zbog kojih se u životu nešto pretjerano trebaš živcirati...pa čak kad niti navodno moju zemlju predstavljaju, a u biti samo love potencijalnog poslodavca...samo rijetki su oni koji su zaslužili nekakav respekt, ali daleko manji od onog koji su zaslužili oni koji su za ovu kakvu-takvu državu bili spremni izložiti sve što imaju...bez budućih milijunskih ugovora...malo patetike, ali kad smo već u tom tonu...
Nije čak ni loše napisano ;)

_________________
Hrvatska - Bugarska - Page 4 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Zeko 13/10/2015, 10:31

Moglo bi biti veselo ako danas talijani napraše norvežane, a mi ne pobijedimo Maltu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 13:26

Vidim, dobili ste po pički na malti... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by skripar 13/10/2015, 14:43

scorpion wrote:
jasambrend wrote:Şamo živim u zemlji lopova i u kojoj je takav obrazac ponašanja čak i poželjan, jbga...tako da ne doživljavam više neke "svete" stvari kao mjerilo nekakvih vrijednosti...nemam više 15 da brijem na tamo neke sportaše...ti si bio u prilici napraviti neke stvari koje niti jedan od tih likova neće postići i vjeruj mi da to uistinu cijenim...ja sam ipak premlad tada bio, ali svejedno sam na bolan način shvatio razliku između bitnih i nebitnih stvari u životu...nogomet je dobar dok je u domeni zabave...čim se krene u nekakve mistificirajuće spike, odustajem...ipak se radi o skupini napuhanih egoista čiji je krajnji domet života povaliti neku polupismenu manekenku i zabava uz cajke...kad k tome pridodaš mafijaški milje koji općenito okružuje takve ljude onda jednostavno skužiš da to nisu ljudi zbog kojih se u životu nešto pretjerano trebaš živcirati...pa čak kad niti navodno moju zemlju predstavljaju, a u biti samo love potencijalnog poslodavca...samo rijetki su oni koji su zaslužili nekakav respekt, ali daleko manji od onog koji su zaslužili oni koji su za ovu kakvu-takvu državu bili spremni izložiti sve što imaju...bez budućih milijunskih ugovora...malo patetike, ali kad smo već u tom tonu...
Nije čak ni loše napisano ;)
čak i jako dobro napisano, ali unatoč svemu nikad ne bih mogao navijati protiv, može te bolit kurac i možeš postat ravnodušan donekle al da ideš radit pizdarije na štetu i navijati protiv to ne
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 15:18

nećeš navijati protiv,ali da se nešto nerviram radi sporta,više ne...kada sam bio mlađi onda sam se nervirao,a sad sam hladan kao soda,pogledam tekmu i sutra već zaboravim

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 16:27

muckodjubre wrote:nećeš navijati protiv,ali da se nešto nerviram radi sporta
on samo ampera nervira
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 16:31

kad sam bio mlađi bio sam luđi. vremenom u manjem intezitetu doživljavam nogomet, nije isto kad nešto prolaziš prvi put, ili deseti put. liga prvaka i utakmica s barcelonom, eksplodirao sam kad je morata zabio za izjednačenje, tad sam opet osjetio veliku strast prema nogometu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 16:32

prije toga, zadnji put sam eksplodirao kad sam nategao bracalinu kevu. dobra treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 16:53

meni je sad praćenje nogometa postalo samo nešto što popratim s frendovima uz neku cugu i/ili hranu i druženje...ponekad se skupimo gledati tekmu pa se zapričamo da pola ni ne gledamo...ne mogu se više nervirati oko takvih trivijalnih stvari kao što je gledanje nekoga tko igra neki sport i uz to zarađuje masne pare...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 17:00

muckodjubre wrote:ponekad se skupimo gledati tekmu pa se zapričamo da pola ni ne gledamo...
radi tih stvari izbjegavam gledati utakmice na javnim mjestima, ili u grupi ljudi. kad gledam utakmicu ne želim da mi nešto ometa pozornost, isto kao i film, ili čitanje knjige.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 17:14

ali drugačije mi je i psihičko stanje sada kada gledam jer gledam opušteno i ne nerviram se,a prije sam se nervirao za poluditi posebno kada sam gledao reprezentaciju i cibonu...a sad mi je gledanje sporta čista razbibriga jednako kao kad gledam neki film

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 17:15

jedino me naživcira ponašanje igrača kada suarez,neymar,ronaldo i slični simuliraju pa kako ih nije sram,a znaju da ih snima 100 kamera i da se sve vidi...e tu mi jedino dođe da ih namlatim

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 19:22

Mislim da sam se zadnji put baš iznervirao ustvari više bio utučen 2008. u Beču nakon utakmice s Turcima, toliko da sam se poslije ubio od alkohola. Sad sam rijetko razočaran ili iznerviran radi neke utakmice. Jedino radi svojih utakmica, nedavno smo izgubili 4:3 golom u 90. minuti, nisam zaspao do tri ujutro. Radi ovih profesionalaca se stvarno ne nerviram previše. Osim ako me zeznu na kladionici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 19:30

jasambrend wrote:Şamo živim u zemlji lopova i u kojoj je takav obrazac ponašanja čak i poželjan, jbga...tako da ne doživljavam više neke "svete" stvari kao mjerilo nekakvih vrijednosti...nemam više 15 da brijem na tamo neke sportaše...ti si bio u prilici napraviti neke stvari koje niti jedan od tih likova neće postići i vjeruj mi da to uistinu cijenim...ja sam ipak premlad tada bio, ali svejedno sam na bolan način shvatio razliku između bitnih i nebitnih stvari u životu...nogomet je dobar dok je u domeni zabave...čim se krene u nekakve mistificirajuće spike, odustajem...ipak se radi o skupini napuhanih egoista čiji je krajnji domet života povaliti neku polupismenu manekenku i zabava uz cajke...kad k tome pridodaš mafijaški milje koji općenito okružuje takve ljude onda jednostavno skužiš da to nisu ljudi zbog kojih se u životu nešto pretjerano trebaš živcirati...pa čak kad niti navodno moju zemlju predstavljaju, a u biti samo love potencijalnog poslodavca...samo rijetki su oni koji su zaslužili nekakav respekt, ali daleko manji od onog koji su zaslužili oni koji su za ovu kakvu-takvu državu bili spremni izložiti sve što imaju...bez budućih milijunskih ugovora...malo patetike, ali kad smo već u tom tonu...
I mislio sam na bitne stvari, fućkaš nogomet. Stekao sam dojam kao da si razočaran općenito u svemu u ovoj državi, a to nije dobar stav. Nije baš sjajna država, ali je naša i borba je svaki dan. Jednostavno je bilo u ratu, znao si tko ti je neprijatelj, a u ovoj našoj verziji kapitalizma neprijatelji su dobro prikriveni i nikad ne znaš otkuda će iskočiti, davno sam to shvatio i tako se ponašam i valjda zato zasada prilično dobro plivam u tome. Nogomet nam svima treba biti samo zabava i ispušni ventil, a ne da se zamaramo mutnim tipovima oko njega. A oni neće još dugo, vjeruj mi na riječ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by jalnirajko 13/10/2015, 19:31

ja se zbog nogometa (ponajprije dinama) nerviram kao i prije. jedino sam se prestao nervirati zbog drugih sportova. ajde još košarka
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by jalnirajko 13/10/2015, 19:36

da nema tog jebenog nogometa bio bih zdraviji jedno 5x
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by muckodjubre 13/10/2015, 19:45

kuracodigraca wrote:da nema tog jebenog nogometa bio bih zdraviji jedno 5x
:D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hrvatska - Bugarska - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hrvatska - Bugarska - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hrvatska - Bugarska - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Guest 13/10/2015, 19:52

muckodjubre wrote:meni je sad praćenje nogometa postalo samo nešto što  popratim s frendovima uz neku cugu i/ili hranu i druženje...ponekad se skupimo gledati tekmu pa se zapričamo da pola ni ne gledamo...ne mogu se više nervirati oko takvih trivijalnih stvari kao što je gledanje nekoga tko igra neki sport i uz to zarađuje masne pare...
Mene kod gledanja utakmica u birtiji ili na stadionu najviše nerviraju komentari likova koji nemaju pojma o nogometu. A takvi u pravilu najviše pričaju i ne gase se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - Bugarska - Page 4 Empty Re: Hrvatska - Bugarska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum