ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by IL Risorto 3/6/2018, 11:28

kofein wrote:
debotoijusto wrote:pedro bog te blagoslovio , biljezim +

Što očekuješ od socijalističkog nekrsta, nego sramoćenje drevne kršćanske tradicije.  -
Kršćanska tradicija je kao švedski stol,no posebno u Španjolskoj ta tradicija je došla do izražaja,prvo kroz inkviziciju,kasnije kroz Francov režim.Nedavno je bio dokumentarac što je ta tradicija činila djeci obitelji koji su bili na,,pogrešnoj'' strani u građanskom ratu.Nije niti čudno što je katolička crkva toliko omražena u Španjolskoj.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by IL Risorto 3/6/2018, 11:34

debotoijusto wrote:
aben wrote:socijalist na vlasti odbi se zakljeti na knjigu?

begtejeba, renesanasa u španjolskoj

roman kolega
da,mogao se tako zakleti i na neki roman od Tolkiena,,tako mi Eru Iluvatar pomogao''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Guest 4/6/2018, 00:10

veber wrote:
Metuzalem wrote:
veber wrote:
debotoijusto wrote:
veber wrote:probaj s drkanjem.

govoris iz iskustva ?
do 15e upražnjavo.
nakon toga otkrio žene.

probaj. ne grizu. 

ili se s longijem nastavi družit.
nisi ti ništa bolji od longija, bar on ne mora uzdržavat bivše žene dok se valjaju sa novim jebačima.
da te peru frustracije peru te,inače nebi bij pijan dan,noć.
vas sančose ne treba ni tražit. sami se pojavite.
u dvije izjavne rečenica napišete hrpu gluposti.
kada već pišeš. ide, bio pijan. dan-noć ili spojiš pa napišeš cijeli dan.

inače negaciju glagola biti pišeš razdvojeno gdje se istom dodaje h.

znači; ne bih. ne kao tvoja i erina domovina ali slično.

nakon samoglasnika a ide u većini slučajeva zarez.

ali nažalost beha ekipe pijem samo kavu.

da mi se da fotkati slikao bi ti jutro s terase u zegeju.
hehe moš se ti bavit gramatikom koliko oćeš, ali prvo nauči razliku između lokalnog govora i toga na čemu inzistiraš. Nadalje poradi malo na svojoj pismenosti, a i posloži te rečenice u neku smislenu cijelinu, ovako djeluje da ih je pisao osnovoškolac.

kako bilo, ovo sve ne minja činjenicu da si obična pijanica i luzer, pogotovo kad su u pitanju žene. šta je najgore, dok si i ovo pisa si pija pijan, nema tebi pomoći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by veber 4/6/2018, 08:25

dokk si i ovo pisa si pija pijan, nema tebi pomoći.





kaj vi sančosi nemrete napisat suvisli tekst?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by vuksadinare 4/6/2018, 08:27

veber i cugica... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Guest 4/6/2018, 09:54

veber wrote:
dokk si i ovo pisa si pija pijan, nema tebi pomoći.





kaj vi sančosi nemrete napisat suvisli tekst?
ne mogu se mjeriti sa ovom tvoj suvislosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Guest 4/6/2018, 09:55

vuksadinare wrote:veber i cugica... :)
definiticno mu loše radi, jer ga baca na depru i frustrcije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by flumen 4/6/2018, 14:00

***


Last edited by flumen on 4/6/2018, 14:02; edited 1 time in total (Reason for editing : +++)

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by flumen 4/6/2018, 14:01

flumen wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote:
jastreb wrote:Pa ako je netko ateist,ili nekršćanin,onda bi bilo u neku ruku licemjerno polagati najvišu državnu zakletvu sa Biblijom.

Bez obzira na tradiciju i na to što je taj političar nominalni kršćanin. Dali me razumete?

a razumis li ti da "tako mi bog pomogao"  dio protokola/zakona/ustava... dakle moras to rutinski izgovorit iako ne vjerujes
prvi radni minut potices licemjerstvo
A čuj...I Tito je stalno govorio "Boga ti!", "Boga mi!". A kao nije vjerovao u Boga...

Neki izvori govore kako se pred kraj života (i)ispovijedio.

Svi mi u nešto vjerujemo,tako da ono "Tako mi Bog pomogao" u neku ruku i ima smisla.

A Biblija je druga stvar...Ako sam ja muslim ili štovatelj istočnjačkih gnoza,ili pak zgotovljene datosti,onda ću u ruke uzeti Kuran,Vede,ili neki drugi (za mene)sveti spis.

Tito je bio Jehovinim Svjedocima blizak - pred kraj Zivota...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by veber 4/6/2018, 14:11

tuđman

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege - Page 7 Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum