ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by debotoijusto 2/6/2018, 17:09

NOVI španjolski premijer Pedro Sanchez prisegnuo je za tu dužnost u 11 sati u palači Zarzuela pred kraljem Filipom VI. i u nazočnosti bivšeg premijera Mariana Rajoya.
Sanchez, čelnik Španjolske socijalističke radničke stranke (PSOE), treba imenovati svoj kabinet i tek kada popis bude objavljen u službenom listu vlada će preuzeti dužnost, a što se očekuje sljedećih dana.
Presedan u povijesti prisege za premijera
Ono što je zanimljivo jest to da Sanchez nije stavio ruku na Bibliju prilikom davanja zakletve i da u prostoriji nije bilo istaknutih križeva. To je prvi put da je jedan španjolski premijer prisegnuo u takvim uvjetima, javlja Spain report.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-spanjolski-premijer-odbio-staviti-ruku-na-bibliju-kod-prisege/2001896.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by debotoijusto 2/6/2018, 17:11

pedro bog te blagoslovio , biljezim +
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 17:16

Pa socijalist je , ne vidim šta je tu sad čudno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by jastreb 2/6/2018, 17:17

Pa ako je netko ateist,ili nekršćanin,onda bi bilo u neku ruku licemjerno polagati najvišu državnu zakletvu sa Biblijom.

Bez obzira na tradiciju i na to što je taj političar nominalni kršćanin. Dali me razumete?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by debotoijusto 2/6/2018, 17:32

jastreb wrote:Pa ako je netko ateist,ili nekršćanin,onda bi bilo u neku ruku licemjerno polagati najvišu državnu zakletvu sa Biblijom.

Bez obzira na tradiciju i na to što je taj političar nominalni kršćanin. Dali me razumete?

a razumis li ti da "tako mi bog pomogao" dio protokola/zakona/ustava... dakle moras to rutinski izgovorit iako ne vjerujes
prvi radni minut potices licemjerstvo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Eroo 2/6/2018, 18:09

Sotona radi svoj posao, šta je tu vijest? :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:15

Eroo wrote:Sotona radi svoj posao, šta je tu vijest? :)
Točno 

Testira ljude 

Podvalio im Macrona
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by jastreb 2/6/2018, 18:23

debotoijusto wrote:
jastreb wrote:Pa ako je netko ateist,ili nekršćanin,onda bi bilo u neku ruku licemjerno polagati najvišu državnu zakletvu sa Biblijom.

Bez obzira na tradiciju i na to što je taj političar nominalni kršćanin. Dali me razumete?

a razumis li ti da "tako mi bog pomogao"  dio protokola/zakona/ustava... dakle moras to rutinski izgovorit iako ne vjerujes
prvi radni minut potices licemjerstvo
A čuj...I Tito je stalno govorio "Boga ti!", "Boga mi!". A kao nije vjerovao u Boga...

Neki izvori govore kako se pred kraj života (i)ispovijedio.

Svi mi u nešto vjerujemo,tako da ono "Tako mi Bog pomogao" u neku ruku i ima smisla.

A Biblija je druga stvar...Ako sam ja muslim ili štovatelj istočnjačkih gnoza,ili pak zgotovljene datosti,onda ću u ruke uzeti Kuran,Vede,ili neki drugi (za mene)sveti spis.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by veber 2/6/2018, 18:25

pa staljin je imao svoje popove.

svi ovi grešni boje se boga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:27

Francuzi su gotovi 

Macron je ppdvala da netko bude siguran 

Između transparatne političke opcije i mutne vode Francuzi su izabrali mutna voda

Pa pa Francuzi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:35

Zadatak ovog Pedra je da pusti miljone Arapa i crnaca u Francusku

Zato nije ni stavio ruku na Bibliju

Svi su dobrodošli 


Operacija Grenada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by debotoijusto 2/6/2018, 18:37

i dalje dere sparina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:41

debotoijusto wrote:i dalje dere sparina
Budi sretan šta mi katolike smatramo debilima

Imam jednu tužnu vijest za pametnjakoviće poput tebe 


Južna Amerika je puna debila 


Kvisko
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by debotoijusto 2/6/2018, 18:44

Upeklo je ludo Sunce svaku dracu svaku valu tamo di san luta cesto vidija san sesnu malu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:46

debotoijusto wrote:Upeklo je ludo Sunce svaku dracu svaku valu tamo di san luta cesto vidija san sesnu malu
Ti si glup pa neshvaćaš šta sam ti upravo rekao 

Preko Španjolske u Francusku će zaprašiti cijela Afrika 


A za Španjolsku obranu ja sam pripremio vojsku 

Miljone njih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 18:53

Pomorska luka Rotta se nalazi u Granadi

Ja ti sve isplaniram do detalja 

Američka mornarica je uz mene


Mora 


To je ulaz u Mediteran
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Guest 2/6/2018, 18:54

počelo je..za godinu dana natrpa će milijun Marokoanaca.

ljevičare treb zakonom zabraniti,također i one ljevičare koje glume desnicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 19:07

Metuzalem wrote:počelo je..za godinu dana natrpa će milijun Marokoanaca.

ljevičare treb zakonom zabraniti,također i one ljevičare koje glume desnicu.
Pa pusti ih sad malo dvi godine 

He he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 19:11

Nediraj Pedra

Pedro je naš iaoko on o tome nema pojma 


Operacija Grenada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by RayMabus 2/6/2018, 19:14

http://www.dnevnik.ba/vijesti/novi-premijer-spanjolske-jedno-vrijeme-je-radio-i-u-bih

Radi za Hrvatsku 

Nesvjesno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege Empty Re: Novi španjolski premijer odbio staviti ruku na Bibliju kod prisege

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum