ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 15:53

kic wrote:
opravdana je bojazan od drugih osoba primati nešto, a dodir je vjerojatno i gori..

u karte često vole trpati negativne boje i prikaze, što ni ja ne volim, zato mi je marsejski lijep, jer je naizgled običan set karti ali, ali nije..
Mislis da dodirom ili tudim prdmetom prenosimo njihovu eneegiju na sebe?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 15:57

violator wrote:Napisem "jutric!" i onda mi autocorrect ubaci "nutricionizam". Nema nikakvog smisla! Doduše, nisam jos doruckovala.

Ne bavim se tarotom (jos!), ali shvaćam ga poput spoja imaginacije i asocijacija. :) Postoje različiti spilovi.. ima ih s andjelima, kristalima, npr., a ima i onih kod kojih osobe nenavikle na magijski pogled na svijet mogu izazvati bojazan.

Usput, ja se grozim ouija boarda, a ni kao djevojčica nisam voljela nikakve igrice s prizivanjem duhova..

I ja se grozim ouija boarda.


A tarota se ljudi boje iz razloga sto se tokom godina uvijek vezao uz nesto negativno.
Jednom mi je kolegica rekla "daj molim te ne spominji mi tarot i te uroke i crne magije!"
U principu, mislim da je totalno fulala, ali nisam joj htjela nista dalje govoriti...
To je njen stav i to je to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 16:30

PhoebeBuffay wrote:
kic wrote:
opravdana je bojazan od drugih osoba primati nešto, a dodir je vjerojatno i gori..

u karte često vole trpati negativne boje i prikaze, što ni ja ne volim, zato mi je marsejski lijep, jer je naizgled običan set karti ali, ali nije..
Mislis da dodirom ili tudim prdmetom prenosimo njihovu eneegiju na sebe?

mislim da se vise radi o prekidanju necijeg funkcioniranja, energije i misli, direktni transfer nije bas tako lako moguc..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 16:35

violator wrote:"on 28.04.18 12:05

Dovrsavam kavu u svojoj bijeloj salici i odjednom mi iskrsne dio jutarnjeg sna.

Bijah u stanu jedne poznanice. Njeno blijedo, nenasminkano lice dalo mi je naslutiti da sam je iznenadila u trenucima nekih neodgodivih obaveza. U snu, ali i na javi, interpretatorica je tarot karata i poznavateljica jos nekih metoda uvida u psihu (i dusu). Psihologinja. Upitah je tiho, s izvjesnom nelagodom zbog loseg tajminga, da mi otkrije moju pravu narav, ocekujuci rasprostiranje karata ili njen visesmisleni monolog. No umjesto toga posegnula je za povecim bijelim papirom iz likovne mape i, u tren oka, oslikala njegovu povrsinu. Vidjeh nocno nebo i leteceg polarnog medvjeda. Na njegovim ledjima, sjedila je djevojka koja je odrzavala ravnotezu drzeci se desnom rukom za podeblju zraku svjetlosti. Nakon sto sam osmotrila sliku, poznanica je progovorila i pojasnila mi da slika predstavlja i dva aspekta u svakom covjeku. Prvi zaboravih, no drugi bijase - VOLJA."


Cini mi se da je ovaj nedostajući dio bila ljubav. :)

love under will shall be the law..

ne mogu se sjetiti niceg pametnog u vezi sna, bas je kreativan, malo me podsjeca na sam kraj Majstora i Margarite kad putuju po nebeskom svodu.. morao bih to opet proctitati zaboravih kako je islo tocno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 16:55

Kic neki dan smo pricali o tome da ono sto mislis, to privuces.

Zadnjih dana sam u stalnom strahu od dovikivanja muskaraca iz auta, bojim se da me u noci netko ne siluje dok psa setam, bla bla. Imala sam incident nedavno.

Sada setam psa kod crkve. Auto otvoreno, tresti muzika, dva tipa dovikuju, smiju se, krecu autom prema meni...

Mislim da sam ih privukla energijom! Jednostavno privlacim negativnom energijom takve krkan.e.
Recite mi da sam luda...

Naravno to ne vrijedi izricito u svim situacijama.
Ne vjerujem da su si mali crnci od 7 godina privukli to da beru kakao za nestle za 1$ po danu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 16:58


gledaj, imas dobru firmu koja se zove Argus Rijeka i tamo mozes povoljno nabavit suzavac i dzepni noz: http://www.suzavac-argus.com/

a vjerovanja tam-vam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 17:05

Ja bih tim suzavcem prije sebe uspjela pospricat nego durgu osobu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 17:06

I nekada jednostavno imam osjecaj da ce se nesto desiti na odredeni nacin. I budem u pravu... osjecam da ce biti tako i bude
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 17:18


noz ne mozes krivo uperit hej, a vecina nema muda kad vidi da nece proci bez stete po svoju kozu..

ugl, nemoj tako razmisljati
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 17:19

Ja sam ti smotana kao phoebe :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 17:20


ona je i opasna.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 29 May - 17:47

mativka wrote:
aben wrote:
a tek sun došo doma, saželi su me danas, ne zun oću li moći...
A dobro,
Nije strašno ako ne možeš. Ionako to nije nešto neubičajno vezano uz tebe :D
zaburavi su na ča se ovo odnosilo:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Tue 29 May - 17:50


OLD MAN
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 29 May - 17:51

PhoebeBuffay wrote: 


Ne vjerujem da su si mali crnci od 7 godina privukli to da beru kakao za nestle za 1$ po danu...
ča reći, 
je ovo neznanje, zloba, ča?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 29 May - 17:58

kic wrote:
OLD MAN
pa imun neveliki kapacitet stvori iskima morin žonglirati u any given moment, 
sa su ti završni računi ki mi zauzimaju memoriju, za svi sedmice će forum imati moju potpunu pozornost, a unda pizdarije poput crnaca u nestlovoj tvornici smrti više ne će moći projti.

rastirati ću ove socijaliste ovo leto, prvi put s vjerojatno flat rate broadband mobilnin interneton:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 18:16

aben wrote:
PhoebeBuffay wrote: 


Ne vjerujem da su si mali crnci od 7 godina privukli to da beru kakao za nestle za 1$ po danu...
ča reći, 
je ovo neznanje, zloba, ča?
Pogledaj reportazu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 29 May - 18:51

PhoebeBuffay wrote:
aben wrote:
PhoebeBuffay wrote: 


Ne vjerujem da su si mali crnci od 7 godina privukli to da beru kakao za nestle za 1$ po danu...
ča reći, 
je ovo neznanje, zloba, ča?
Pogledaj reportazu
koju reportažu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 20:54



Zao mi je sto nije u vecoj kvaliteti slike...

Nemojte me zezati da niste culi sto nestle radi s malim crncima na plantazama? A i sa vodom?
Nikad kako probali nisu, a beru ga 18h
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 21:08

violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:Napisem "jutric!" i onda mi autocorrect ubaci "nutricionizam". Nema nikakvog smisla! Doduše, nisam jos doruckovala.

Ne bavim se tarotom (jos!), ali shvaćam ga poput spoja imaginacije i asocijacija. :) Postoje različiti spilovi.. ima ih s andjelima, kristalima, npr., a ima i onih kod kojih osobe nenavikle na magijski pogled na svijet mogu izazvati bojazan.

Usput, ja se grozim ouija boarda, a ni kao djevojčica nisam voljela nikakve igrice s prizivanjem duhova..

Ma, ja to ništa ne volim. Zašto trošiti vrijeme na takve gluposti, kada je ljepše pomirisati cvijet, osluhnuti ptičice ili pomaziti izgubljenu životinjicu :)

Da. Ukorijeniti se u sadašnjem trenutku, postojati istovremeno sa svime onim oko tebe, govorili smo već o tome.. :) I to je nesto cemu tezim, sto me moze iscijeliti, dovesti do unutarnjeg mira. No to je ujedno i najteže učiniti. Meni, mojem umu naviknutom na neprekidna razmišljanja, zadiranja u one lijepe i ruzne price, vlastite i tudje. Potrebno mi je potpuno reprogramiranje, hakiranje vlastitog uma.
Ja sam majstor psihičkog šaltanja i nije mi problem već bi nastao problem bez te mogućnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 21:10

Maria wrote:
mativka wrote:
Maria wrote:Ja sam se na Meladi rodila.) Mate... hoćeš i za mene gledati na google earth?? :five: :)
Ooo Mare, slatka Mare :) Pa gdje se skrivaš?
Oćem, ali ako ćeš mi mahnuti :)
A eto forum povremeno postane previše grub za mene pa se povučem, ali uvijek se vratim .)

Moram Abena angažirat , on je ionako važniji,  mene samu nećeš primijetiti, ali on  visok, s dugom kosom i bradom, mora biti uočljiv.
Stat ćemo na centar bagatovog igrališta ali nećemo glumit NC i DD, samo ćemo mahat .)
O majko sveta!
Ako on tako izgleda, molim vas, bez mahanja :) Ponekad je život ljepši u neznanju :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 29 May - 21:11

aben wrote:
kic wrote:
OLD MAN
pa imun neveliki kapacitet stvori iskima morin žonglirati u any given moment, 
sa su ti završni računi ki mi zauzimaju memoriju, za svi sedmice će forum imati moju potpunu pozornost, a unda pizdarije poput crnaca u nestlovoj tvornici smrti više ne će moći projti.

rastirati ću ove socijaliste ovo leto, prvi put s vjerojatno flat rate broadband mobilnin interneton:)
Hmm, jel čovik s šoldima, opasan čovik?!:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 20 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum