ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 10:11


karte su izgubljena igra kao i negdašnji salonski život..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 10:16

kic wrote:
karte su izgubljena igra kao i negdašnji salonski život..
Sjetila sam se sedmice i wc-a. To su prve igre koje sam naučila. A, salonski život, što je to?:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 10:16


https://en.wikipedia.org/wiki/Salon_(gathering)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 10:17

Napisem "jutric!" i onda mi autocorrect ubaci "nutricionizam". Nema nikakvog smisla! Doduše, nisam jos doruckovala.

Ne bavim se tarotom (jos!), ali shvaćam ga poput spoja imaginacije i asocijacija. :) Postoje različiti spilovi.. ima ih s andjelima, kristalima, npr., a ima i onih kod kojih osobe nenavikle na magijski pogled na svijet mogu izazvati bojazan.

Usput, ja se grozim ouija boarda, a ni kao djevojčica nisam voljela nikakve igrice s prizivanjem duhova..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 10:19

Ma, znam što je :) Al on je bio rezerviran za ljude iz višeg staleža. Nama ostalima uvijek ostaje igra klikerima :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 10:20


ne volim ni ja taj uidža bord a nažalost sam probao..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 10:21

kic wrote:
ne volim ni ja taj uidža bord a nažalost sam probao..

Do tell. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 10:22

violator wrote:Napisem "jutric!" i onda mi autocorrect ubaci "nutricionizam". Nema nikakvog smisla! Doduše, nisam jos doruckovala.

Ne bavim se tarotom (jos!), ali shvaćam ga poput spoja imaginacije i asocijacija. :) Postoje različiti spilovi.. ima ih s andjelima, kristalima, npr., a ima i onih kod kojih osobe nenavikle na magijski pogled na svijet mogu izazvati bojazan.

Usput, ja se grozim ouija boarda, a ni kao djevojčica nisam voljela nikakve igrice s prizivanjem duhova..

Ma, ja to ništa ne volim. Zašto trošiti vrijeme na takve gluposti, kada je ljepše pomirisati cvijet, osluhnuti ptičice ili pomaziti izgubljenu životinjicu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 10:30

violator wrote:
kic wrote:
ne volim ni ja taj uidža bord a nažalost sam probao..

Do tell. :)

abend me ionak čudno gleda.

ali i a priori sam imao osjećaj da je to nešto nepotrebno, što ti jednostavno ne treba, i ne vodi u nešto smisleno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 10:39

mativka wrote:Ma, ja to ništa ne volim. Zašto trošiti vrijeme na takve gluposti, kada je ljepše pomirisati cvijet, osluhnuti ptičice ili pomaziti izgubljenu životinjicu :)

u početku je čovjek obožavao prirodu.. ali habituacija kicks in, i to dosadi..

pa čovjek prirodu okuje u neke simbole kojima se klanja.. ali. ali jel.. isti efekt habanja kicks in..

onda te simbole personalizira, pa dobijemo sav onaj raznoliki politeizam.. ali, you guess..

pa dođe monoteizam jer čovjek osjeća da mora postojati neki jedinstvo iza svega.. ali kao što znamo i to je izgubilo okus..

napravili smo puni krug i sad smo u fazi kad je optimistični nihilizam glavni.. ali ni on neće vladati vječno, pa smo možda u fazi kad se vraćamo u ishodišnu točku, kad samo volimo prirodu takvu kakva je, bez divinacijskih osjećaja sad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 11:01

mativka wrote:
violator wrote:Napisem "jutric!" i onda mi autocorrect ubaci "nutricionizam". Nema nikakvog smisla! Doduše, nisam jos doruckovala.

Ne bavim se tarotom (jos!), ali shvaćam ga poput spoja imaginacije i asocijacija. :) Postoje različiti spilovi.. ima ih s andjelima, kristalima, npr., a ima i onih kod kojih osobe nenavikle na magijski pogled na svijet mogu izazvati bojazan.

Usput, ja se grozim ouija boarda, a ni kao djevojčica nisam voljela nikakve igrice s prizivanjem duhova..

Ma, ja to ništa ne volim. Zašto trošiti vrijeme na takve gluposti, kada je ljepše pomirisati cvijet, osluhnuti ptičice ili pomaziti izgubljenu životinjicu :)

Da. Ukorijeniti se u sadašnjem trenutku, postojati istovremeno sa svime onim oko tebe, govorili smo već o tome.. :) I to je nesto cemu tezim, sto me moze iscijeliti, dovesti do unutarnjeg mira. No to je ujedno i najteže učiniti. Meni, mojem umu naviknutom na neprekidna razmišljanja, zadiranja u one lijepe i ruzne price, vlastite i tudje. Potrebno mi je potpuno reprogramiranje, hakiranje vlastitog uma.


Last edited by violator on 29/5/2018, 11:07; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 11:05

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
ne volim ni ja taj uidža bord a nažalost sam probao..

Do tell. :)

abend me ionak čudno gleda.

ali i a priori sam imao osjećaj da je to nešto nepotrebno, što ti jednostavno ne treba, i ne vodi u nešto smisleno..

Ma Aben je jedino mastovit kad pise o "grijesima" socijalizma i "prednostima" kapitalizma, tako da te njegovi prijekorni pogledi ne bi trebali ni najmanje ometati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 11:21


napisala si ptice :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 11:26


prisutnost i pažnja, koliko puta sam to napisao a isti sam, posebno znam da sam u banani kad ne mogu meditirati, kao da će mi glava puknuti.. ali willpower je u stvari neograničen, što mnogi ne shvaćaju, dok je mozak taj koji štedi energiju u svakom pogledu, možeš si narediti stop u glavi milijun puta dnevno, ali mozak voli ubaciti jinglove jer osjeća da nešto spremaš :))

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 11:54

Ahahahaha, da jinglove ubaci! Ali stvarno je tako! :))

Btw, vezano uz volju, nedavno usnuh nesto o tome. Opisala sam ga na X forumu. Idem ga c/p-at. :)


Last edited by violator on 29/5/2018, 12:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 11:54

Ptice su se pretvorile u price. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 11:57

"on 28.04.18 12:05

Dovrsavam kavu u svojoj bijeloj salici i odjednom mi iskrsne dio jutarnjeg sna.

Bijah u stanu jedne poznanice. Njeno blijedo, nenasminkano lice dalo mi je naslutiti da sam je iznenadila u trenucima nekih neodgodivih obaveza. U snu, ali i na javi, interpretatorica je tarot karata i poznavateljica jos nekih metoda uvida u psihu (i dusu). Psihologinja. Upitah je tiho, s izvjesnom nelagodom zbog loseg tajminga, da mi otkrije moju pravu narav, ocekujuci rasprostiranje karata ili njen visesmisleni monolog. No umjesto toga posegnula je za povecim bijelim papirom iz likovne mape i, u tren oka, oslikala njegovu povrsinu. Vidjeh nocno nebo i leteceg polarnog medvjeda. Na njegovim ledjima, sjedila je djevojka koja je odrzavala ravnotezu drzeci se desnom rukom za podeblju zraku svjetlosti. Nakon sto sam osmotrila sliku, poznanica je progovorila i pojasnila mi da slika predstavlja i dva aspekta u svakom covjeku. Prvi zaboravih, no drugi bijase - VOLJA."


Cini mi se da je ovaj nedostajući dio bila ljubav. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 29/5/2018, 11:59


jaaako fora san!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 29/5/2018, 14:13

aben wrote:
Maria wrote:Ja sam se na Meladi rodila.) Mate... hoćeš i za mene gledati na google earth?? :five: :)
na meladi?

melada imo 6 slova ukupno, ali slovo a se ponavlja 2 puta.

6x2 je 12, iz toga slijedi da je 12-3=9, a svi znomo ča to znoči, jel da

Dočekuješ me pitalicom kao Sfinga na ulasku u Tebu :) A broj 9...ako dovoljno duboko zagrebeš, u svemu ćeš naći vezu pa je taj broj vezan s mojim horoskopskim znakom :)
Drago i meni da te vidim :)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 29/5/2018, 14:17

mativka wrote:
Maria wrote:Ja sam se na Meladi rodila.) Mate... hoćeš i za mene gledati na google earth?? :five: :)
Ooo Mare, slatka Mare :) Pa gdje se skrivaš?
Oćem, ali ako ćeš mi mahnuti :)
A eto forum povremeno postane previše grub za mene pa se povučem, ali uvijek se vratim .)

Moram Abena angažirat , on je ionako važniji,  mene samu nećeš primijetiti, ali on  visok, s dugom kosom i bradom, mora biti uočljiv.
Stat ćemo na centar bagatovog igrališta ali nećemo glumit NC i DD, samo ćemo mahat .)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 29/5/2018, 15:53

kic wrote:
opravdana je bojazan od drugih osoba primati nešto, a dodir je vjerojatno i gori..

u karte često vole trpati negativne boje i prikaze, što ni ja ne volim, zato mi je marsejski lijep, jer je naizgled običan set karti ali, ali nije..
Mislis da dodirom ili tudim prdmetom prenosimo njihovu eneegiju na sebe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 19 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum